תופעת יעקב שחר

הנושא בפורום 'פורום כדורגל ישראלי' פורסם ע"י Sir Alex Ferguson, ‏28/6/12.

1. Don Joan Roman Member

זה דיון על שחר נכון? אז מדברים בו על שחר, את החרא על טביב אני שופך איפה שצריך ופועל איפה שצריך כדי שכמה וכמה יותר אנשים יבינו מי האיש, זה לא קשור לדיון הזה.

2. Ice Cream חסה

- עדכון על יציאה למכרזים חדשים בציוד הלבשה, אבטחה, משרד חקירות ורכבים.

יהיה נחמד מצדם אם המכרז יפורסם לכל הציבור, או לפחות ידווח מי הצביע בעד ונגד בועד של ההתאחדות, אבל אלא אם יש הפרשי מחירים ממש גבוהים צריך להוציא את הרץ מהמכרז אוטומטית בגלל הסערה בתקשורת. אם רקפת עמינח ובנק לאומי יכולים לשנות החלטות בעקבות לחץ ציבורי, גם אם זו לא ההחלטה העסקית הכי נכונה מבחינתם, גם ההתאחדות יכולה.

נערך לאחרונה ע"י מנהל: ‏7/8/13
  3. Sir Alex Ferguson משתמשים של כבוד היכל התהילה

4. שי מנהל ראשי מנהל ראשי

אם אתה כבר רוצה את האמת אז האמת היא ששחר כבר שנה לא מסכים להתראיין לאופירע שמציקה לו ובגלל זה היא כבר מזמן מחפשת אותו בכל הזדמנות.
    שוב, אבל רק אם רוצים את האמת.

נערך לאחרונה ב: ‏21/8/13
  5. Nigel de Jong משתמשים של כבוד היכל התהילה

אם נהיה הוגנים האמת נמצאת איפשהו באמצע.
    ברור לכולם שONE לא באמת מחפשים כאן צדק אלא להחזיר לשחר על החרם התקשורתי של מכבי חיפה על האתר המסריח שלה, אבל חייבים לומר שאין עשן בלי אש ויעקב שחר הוא לא רק הבעלים של מכבי חיפה וזהו. הוא אחד האנשים החזקים ביותר בכדורגל הישראלי ומקורב מאוד ללוזון ולדעתי אחד המושכים העיקריים בחוטים בביצת הכדורגל שלנו. למעשה חוץ מג'קי אני לא רואה אף בעל בית אחר שיעז לצאת נגד העמדה של שחר כי הרי אם שחר היה רוצה שלוזון יזוז הצידה אז הקיץ הנוכחי בכדורגל הישראלי היה שונה לגמרי ואולי באמת היינו רואים שינוי בכדורגל הישראלי, שחר שומר ללוזון על הכיסא ומגייס איתו את רוב בעלי הקבוצות בליגת העל, מה האינטרס של שחר? תפעילו את הדימיון ותתפרעו..

6. ori b Member

הקיזוז.
    ביטול הקיזוז.
    0 ש"ח קנס ו-0 משחקים ללא קהל בגין זריקת מוטות לכר הדשא והדלקת אבוקות.
    רכישת שחקנים בעלות אפסית (אלעד גבאי, למשל).
    הכנסה שנתית של 1.4 מיליון ש"ח מההתאחדות לכדורגל, ישירות לחברה שבבעלותו.

לא רע להיות יעקב שחר.

באותו עניין, שאלתי כבר בפורום אחר ואשאל גם כאן - רק לי הירידה הדרסטית בתקציב של מכבי חיפה נראית תמוהה? לפי הפרסומים, מכבי חיפה קיצצה כ-30 אחוז מתקציבה, שעמד בעונה שעברה על 77 מיליון ש"ח.

אני אשמח מאוד אם יעקב שחר ילמדני, כיצד מצרפים שחקנים חדשים, בלי למכור אף שחקן, ועדין מצליחים לחסוך כ-22 מיליון ש"ח?
    איך הוא מצליח, שנה שנייה ברציפות, להוביל את טבלת "הבעלים הבזבזן של הקיץ" עם הוצאה של כ-10 מיליון ש"ח, ועדין להיחשב כבעלים שמרן, מתון ושפוי?

העונה, בטור העוזבים אפשר למצוא רק את המשכורות של צעירי, אלקיים, תמיר כהן ודבידוביץ'. המצטרפים - אלעד גבאי (בחינם), רובן ראיוס, שמעון אבוחצירה ורן אבוקרט + שדרוג בשכרו של בנאדו. מישהו מצליח להבין להיכן נעלמו 22 מיליון ש"ח מתקציבה של מכבי חיפה?

7. קשר שמאלי Member

לא רע להיות יעקב שחר
    רע מאוד להיות אובססיבי ממורמר..

8. ori b Member

רק ציינתי עובדות.
    מכאן ועד אובססיביות...

9. alexshw Member

בלי שום קשר האינטרסים של האתר המסריח הזה ידועים. מכבי חיפה גם לא נתנה לבן דור לשאול היום שאלה במסיבת עיתונאים.
    שחר הורה לכל עובדי המועדון להפסיק לדבר עם האתר הזה.

10. מרקו ואן באסטן Member

גם לא מבין מה הבעיה ששחר תומך בלוזון. דרך אגב אם לוזון היה אשכנזי ומדבר בשפה רהוטה ולא מתלהם, אף אחד לא היה פוצה פה לגביו. יחסית לקודמיו בתפקיד הוא בסדר גמור. ואופירה פתחה במלחמה בגלל החרם שנעשה עליה מהמועדון. קראתי את הכתבה והיא כתבה שם כל כך דברים חסרי ביסוס ואני מאמין שהיא בדתה חלק גדול מהציטוטים והמקורות. יש לך הוכחות לאי סדרים והתנהלות לא תקינה שבה מעורבים מר שחר ולוזון? פני לצינורות המקובלים, זוהי זכות במדינה דמוקרטית. אבל בגלל שמדובר בעניין אישי היא בוחרת להסית את דעת הקהל. הכי קל להכפיש, בשביל לעשות משהו באמת צריך להביא הוכחות,שמות,תאריכים, עדים.

11. מרקו ואן באסטן Member

נמני לא הבנתי מה הקשר בין גודל התקציב לכל מה שנאמר בכתבה? בן אדם שם סכום מסויים שנה אחת ושנה אחרי פחות לכאורה. מה הבעיה ואיפה זה לא בסדר רק שאני יבין? ואחד השקרים הגדולים הוא ששחר תמך בקיזוז או יזם אותו. אני רוצה לראות הוכחה. ואל תגיד לי כולם יודעים, כי זאת לא הוכחה.

12. Ice Cream חסה

ואן באסטן, הרמת להנחתה: http://www.nrg.co.il/online/3/ART2/099/626.html

אורי בי - להתעמק עכשיו בתקציב של מכבי חיפה ואיך הוא צומצם (אתה בעצמך ציינת את את דוידוביץ' ותמיר כהן...) זה לא לדיון הזה. לומר שאלעד גבאי עבר למכבי חיפה בחינם זו לא עובדה, זו בדייה.

13. מרקו ואן באסטן Member

לא התנגד זה בטח שלא יזם. וגם לא אומר שהצביע בעד.

14. Ice Cream חסה

הוא היה התומך העיקרי של זה. דיון חרוש שאפשר לזרוק לפח ההיסטורי.