תופעת השוטרים ביציעים

הנושא בפורום 'פורום כדורגל ישראלי' פורסם ע"י מיכל3, ‏19/9/06.

1. מ.ח.א Member

צריך שיהיו שוטרים ביציע למה כי אם מישהו נניח זורק אבוקה אז צריך לעצור אותו
    או אם שני אנשים הולכים מכות אז צריך לעצור אותם

אבל צריך לדעת איך לעצור אותם בלי אלימות
    זאת הבעיה של המשטרה והמשטרה אשמה שהיא משתמשת באלימות

2. MHFC Member

צריך להוציא את היס"מ מהיציע, לא הסדרנים, לא השוטרים הרגילים, אלא את היס"מ, במקום למנוע אלימות בין מחנות האוהדים, הם משתמשים באלימות נגד אוהדי הכדורגל שבאים לראות, כאשר אוהד מדליק אבוקה, היס"מ באים ומשתמשים באלימות, חוץ מזה אתם האשמים בכך שהאוהדים מביאים אבוקות, עובדה שמצליחים להכניס והעבודה שלכם היא גם למנוע הבאת אבוקות למגרשים, העבודה שלכם היא לא להשתמש באלימות אלא למנוע קטטות, למנוע אבוקות ולא להשתמש בגז !!
    לאוהדים יש גם חלק בזה לפעמים, אבל בואו לא נשכח שבסך הכל האוהדים באים לראות כדורגל ולהנות והמשטרה הורסת לנו את ההנאה בכך, היס"ם גורילות, אני זוכר בעונה החולפת במשחק האליפות מול מכבי פ"ת נפתס אוהד ממש לידי כאשר הוא תיפס על הגדר מיציע 10 ל-11 אבל אחד הגורילות תפס אותו בכוח, הרים אותו, השתמש באלימות, תעצור את האוהד, אבל אל תשמש באלימות !! וזאת הבעיה של השוטרים, אין להם לב, במשחק של מכבי חיפה- מאלמו המשטרה התנפלה על האוהדים, סתם ככה, צריך שכל זה יצא לפועל, שיראו כולם מה השוטרים גורמים, לא פלא שאחר כך אומרים שלא באים אוהדי למגרשים ולשוטרים יש חלק משמעותי בכך, ברגע שלא תהיה אלימות משטרתית, אני בטוח שיהיה יותר קהל במגרשים.

היום קראתי טור של אוהד בספורט 5 ואני מכיר אותו טוב, אני מציע לכם לקרוא.

http://www.sport5.co.il/articles.aspx?Fold...D=10914&lang=he

3. mor150 Member

אמרתי את זה בהודעה הקודמת אין מה לעשות אפילו חברים שלי אומרים שהם היום במשחק הפועל -ביתר 2-1 לביתר השוטרים כמעט הרביצו הם אני לא מבין שוטרים כאלה למה להרביץ???

4. burning soil Member

היום הופיעה כתבה לגבי אלימות המשטרה בידיעות אחרונות - פשוט מזעזע לקרוא.