שתיה קרה שתיה קרה

הנושא בפורום 'פורום אוף טופיק' פורסם ע"י יוגב אסולין, ‏11/7/04.

1. תונל Member

אהבתי את הניסוח.

גם אני חושב שקולה זה הכי טעים ובכמה דרגות ממשקאות אחרים, אבל בניגוד לרוב פה, אני חושב שפפסי וקוקה קולה טעימים באותה מידה.
    עוד דברים טעימים זה מיץ תפוחים ופאנטה אקזוטי\שוקטה שלמרות צבעם המנוגד משום מה הם די דומים בטעם.
    בצבא היתה לי תקופה שאני לא מבין עד היום, הייתי קונה כל יום בקבוק פאנטה ענבים ליטר וחצי, היום זה סתם משקה נחמד בעיני.
    מים אני לא יכול לסבול, מאז שהשתחררתי (שנה וחצי), אני יכול לספור על אצבעות ידיי ורגליי (בקיצור גג 20) את מספר כוסות המים ששתיתי. אפילו עכשיו שאני כותב על זה אני נגעל.
    עריכה: אז הלכתי עכשיו לשתות קולה ונרגעתי.

נערך לאחרונה ב: ‏13/7/04
  2. ג'רי בית הלוי Member

גם לי מותר להיות דביל לפעמים http://www.asoccer.co.il/forum/html/emoticons/rolleyes.Xxx

אם כבר מים, אז רק מים מהברז. למים מינרלים יש טעם כל כך תעשייתי ומוזר כזה, מים קרים מהברז הרבה יותר טעימים.

3. Hotspur משתמשים של כבוד היכל התהילה

המינרליים תעשייתיים עבורך? די מוזר, כי דווקא המים בברז הם אלה שמכניסים אליהם חומרים כאלה וכאלה.
    במים מינרליים אני יכול לגעת בהחלט, אבל מי ברז פשוט עושים לי בחילה.

4. שגיא Guest

לא מי ברז רגילים, יש תמי4 וכאלה...זה מים איכותיים. בטח ביחס למים מינרלים, גועל נפש.

בקשר לדיאט קולה, איך אפשר?! אמרו שקולה במקור זה תרופה, אז אני חושב שהדיאט קולה זה המקור - פשוט טעם מגעיל של תרופה. ודיאט קולה לימון זה בכלל מגעיל. בכלל, אני שונא שדוחפים לי לימון לתוך הקולה, או לתוך כל משקה. גם נענע לא בא בחשבון. תנו לשתות את זה טבעי, כמו שזה בא, מה דוחפים לשם כל מיני שטויות? קחו את הלימון שלכם, תעשו מזה לימונדה, לא חבל לבזבז את זה על להרוס את הקולה?

5. E-tam-R Member

אוקיי.. כמה דברים

1. אתמול אחרי הרבה זמן קניתי קוקה קולה בבקבוק זכוכית, מצטער לאכזב אתכם, אבל אני לא מרגיש הבדל בטעם... http://www.asoccer.co.il/forum/html/emoticons/wink.Xxx

2. דיאט קוקה קולה למון = :aaaprot: . דבר דוחה בטירוף, אני לא מסוגל לשתות את זה.. זה ממש מגעיל

3. אין שום ספק שפפסי ואר סי קולה, וכל סוגי הקולות שיצא לי לטעום (גם כל מיני קולות מקומיות בחו"ל), לא מתקרבים לטעם של קוקה קולה

6. Dyer משתמשים של כבוד היכל התהילה

אני פשוט לא מבין את האנשים פה. איך אפשר להגיד משהו רע על קוקה קולה בזכוכית? זה פשוט אולימפוס לצד קולות אחרות. הטעם של זה אלוהי, מליון דרגות מעל השאר. אני מוכן לשתות בקבוק זכוכית אחד על פני 6 פחיות או 2 בקבוקים של ליטר וחצי.

7. Hotspur משתמשים של כבוד היכל התהילה

מצטרף לדייר.

8. Roy Member

גם אני. רק שאני ראיתי את זה כדבר מובן מאליו, ואחרי שאני קורא פה תגובות הופתעתי לגלות שלא כולם חושבים שזה מובן מאליו שקולה בבקבוק זכוכית זה הדבר הכי טוב שקיים בגיזרת המוגזים.

9. Julian Joachim Member

לא מדוייק.

זו אמנם ה"קולה" הכי טעימה, אבל אין ספק שהמשקה הכי טעים (שכנראה אף אחד פה לא מכיר), הוא ד"ר בראונ'ס. רצוי בטעם אייריש קרים, טעים מאוד גם בטעם אסנה (נראה לי שככה רושמים את זה. זה השם העברי לפטל שחור).

זה כמעט בלתי-ניתן להשגה בארץ (חיסלתי 50 פחיות בפחות מחודש בסופר ליד הבית שלי והם מסרבים לקנות עוד עכשיו כי הם טוענים שאני היחיד שקונה את זה.

10. Roy Member

שמע פולדש עם כל הכבוד לכאן לא הגיעו עוד המותגים הירדניים האלה.

אבל אני מקבל את זה שיש אפשרות שזה טעים יותר מקולה, ובהזדמנות אני אחפש את זה...

11. Julian Joachim Member

בור ועם הארץ.

זה משהו אמריקאי בכלל, בסגנון של ד"ר פפר'ס למי שמכיר, רק בטעמים שונים יותר וטעימים יותר. אם תמצא, תגיד לי איפה, אני אכין לעצמי מפה של מקומות בארץ שיש בהם את זה.

12. Emil Member

כשאני ממש צמא, אבל באמת באמת צמא, בחום של 45+ המעלות הממוצע של אילת, אין כמו בקבוק ליטר וחצי של מים מינרליים קרים כקרח, אני פשוט גומר את זה בבת אחת בכמה שניות
    אחרי זה, כשלא כל כך צמאים, אפשר לשתות קולה http://www.asoccer.co.il/forum/html/emoticons/smile.Xxx

כשאני באמת צמא אני פשוט גומע את המשקה, וכשאני שותה קולה וממש צמא אני פשוט לא מספיק להרגיש את הטעם.

מבחינת הטעם נטו אני מסכים עם תומכי הקוקה קולה בזכוכית, באמת הטעם הטוב ביותר ללא ספק.

13. ג'רי בית הלוי Member

אה, שכחתי כמובן את כל התמי4 למיניהם.. זה באמת הכי טוב.

אגב, אם יש משהו מגעיל זה קוקה קולה קלאסיק, המשקה ששותים בארה"ב(ולפני שנתיים יבאו את זה לארץ לתקופה קצרה). זה כמו הקולה בארץ, רק ששופכים לזה עוד ככה ארבע חבילות סוכר, זה פשוט מגעיל. אם אתם נוסעים לארה"ב ורוצים את הטעם של הקולה מהארץ אז שתו פפסי, זה בול אותו דבר כמו בארץ.

14. Dyer משתמשים של כבוד היכל התהילה

דרך אגב הייתה תקופה קצרה שייבאו ארצה וירג'ין, דווקא היו להם כמה טעמים לא רעים בכלל, רק לא היה ביקוש והפסיקו. חבל.

15. ג'רי בית הלוי Member

איכס, וירג'ין היה כ"כ דוחה. רק הוניל היה עוד איכשהו סביר, אבל כל השאר היה גועל נפש. טוב שהפסיקו לייבא את זה.