שנה עברה שנה חלפה ושום דבר לא השתנה

הנושא בפורום 'פורום כדורגל ספרדי' פורסם ע"י Raulito, ‏26/8/11.

1. Raulito Madridista

פתיחת עונה רגילה לאתלטיקו מדריד - נפילה(יחסית) במשחק נוח. מה שמבדיל בין קבוצות נחמדות לטובות הוא גם הכוח לנצח משחקים כשאתה יותר טוב ו\או בשיניים. אין מילה אחרת חוץ מההגדרה אכזבה לתיקו מאופס עם אוססונה. ההרכב של אתלטיקו היה נוראי. אגב, משחק בשעה 13:00 - מאכזב, אין סיכוי שאצליח לראות ואני מקווה שריאל מדריד לעולם לא תשודר בשעה כזאת. אם לא צבא - עבודה, אם לא עבודה - לימודים וכו'.
    ציפיתי ליותר גם מבילבאו שסיימה בתיקו 1:1 עם העולה החדשה ראיו וייקאנו בסאן-ממס.

הלה-רומארדה - מקור כל הריגושים

ריאל מדריד פותחת את העונה הערב במשחק חוץ אצל סראגוסה - התחלתי כבר לכתוב על המשחק אבל לא היה לי זמן לסיים. התחלתי דווקא עם פרק 'משחקי העבר' - הפעם ניהיה נדיבים(מאוד) בסטט' לרגל המחזור הראשון של העונה ונספר לכם על המאזן המצויין של ריאל מדריד בלה-רומארדה – הפסד אחד בלבד ב-16 הביקורים האחרונים – אין ספק, מגרש מרגש. התקלה התרחשה בעונת 2001-02 אז סראגוסה ניצחה 2:1. זה בסדר – באותה עונה גם ככה הקבוצה נהגה לוותר על משחקי החוץ. היו משחקים צמודים כמו 4:3(1998-99) ו-3:2(2000-01) אבל אין כמו הרגע הזה:

"ועכשיו...אספניול משווה ל-2:2, אספניול משווה ל-2:2. ריאל מדריד חוזרת למקום הראשון, אני לא מאמין שאני אומר את זה שגיא. אין דברים כאלה שגיא". רגע לפני הרגע האלוהי של ראול טאמודו הגיע רוד ואן-ניסטלרוי בגול טיפוסי שהשאיר את חלום האליפות באוויר. שריקת הסיום נשמעת, ראול פורץ בצעקת 'יש' אדירה יחד עם קאפלו ושאר השחקנים על הספסל וריאל מדריד נשארת במקום הראשון מחזור אחד בלבד לסיום העונה[רגע שפשוט ילך לעד, מסוג המשחקים שלא יישכחו]. הקטע המטורף ששודר על-ידי ערוץ הספורט כבר ירד ממזמן מיוטיוב אז הנה קחו לינק אחר כי בכל-זאת וידאו אחד שווה יותר מהרבה מילים.

http://img217.imageshack.us/img217/9521/zaragoza3.Xxx

ואיך-אפשר בלי הופעת הבכורה של גראנדה ראול. וגם...משחקו האחרון בריאל מדריד. ראול פתח וסיים ברומארדה. ואיך לא - עשה זאת בסטייל - עם שער סופר-חשוב רגע לפני שנפצע.

היום - מה כבר יכול להיות מרגש היום. העונה השנייה אצל הקבוצות של מוריניו תמיד הרבה יותר טובה וחובה להתחיל עם ניצחון. מעניין איך קונטראו ישחק במרכז השדה ואני מקווה שבנזמה ימשיך את הכושר ממשחקי ההכנה. ואם אפשר גם בלי לספוג זה יהיה מצויין.

נערך לאחרונה ב: ‏28/8/11
  2. YYY El sabio de Hortaleza היכל התהילה

MD מדווח על כ-30 אלף אוהדים בקלדרון בלבד. אז לא רק לנו השעה הזאת לא מתאימה.

3. amirb91 משתמשים של כבוד היכל התהילה

לצערי לא יכולתי לראות את המשחק אבל בכלל לא מופתע מהתוצאה...גם בשנה שעברה המשחק היחיד ששוחק בשעה הזאת(מאיורקה-ויאריאל) נגמר 0-0 זה לא תירוץ בכלל לזה שלא ניצחנו ולא יודע איך בדיוק היה המשחק אבל השעה הזאת היא שעת אנטי כדורגל, אי אפשר לצפות לרמה גבוה בשעה כזאת כדורגל, חבל שכל שבוע יהיה משחק בשעה הזאת בשביל שבסין יוכלו לראות עוד משחקים חלשים שכאלה ומקווה שאתלטיקו כמה שפחות תשחק בשעה הזאת...

לגבי ולנסיה ראיתי את המחצית השניה ובאמת שהופתעתי ממה שקרה בסוף..דווקא כשהמשחק נראה כמו משחק מת ושולנסיה משלימה עם התוצאה סולדאדו כובש שני שערים והופך הפסד מאכזב לניצחון גדול...יש הרבה בעיות בולנסיה(כמו שאר הקבוצות) אבל מבחינתם הכי חשוב היה לפתוח את העונה עם ניצחון ביתי

4. riquelme1 Member

אני בקושי יכול לראות משחקים ב6 בערב, אז ב1 זה באמת סיוט, את המשחק היום לא יצא לי לראות(עבודה), והתוצאה די מאכזבת, בכל מקרה אתלטיקו צריכה עוד חלוץ אחד לסגל.

ולנסיה ישבה על השער של סאנטנדר במחצית השנייה, ממש לא נראה שהם השלימו את התוצאה, השתי שערים בסיום שהם כבשו היו תוצאה של לחץ גדול וגם בסוף הם יכלו לכבוש אפילו עוד שער או שתיים עם לא הצלות של טוניו.

המשחק ההגנתי של ולנסיה היה באמת נרפה אתמול, ולא רק בגלל שאלבה לא מגן ועשה אין ספור חורים, או שטופאל לא בלם והחלטה מטופשת של אמארי, אלא כל ההגנה והקישור האחורי שכמעט ולא היו קימיים, משחק ההגנה של ולנסיה לוקה בחסר וזה עוד בעיה שאמארי צריך לתקן, כמעט כל מתפרצת של ראסינג הביך את ההגנה של ולנסיה שנראתה פרוצה, לא יתכן שיהיו דברים כאלה.

0-0 כרגע במחצית בין מאיורקה לאספניול, תומר חמד עם בכורה סבירה בליגה הספרדית, לא מספיק פעיל ונראה שהוא מתרגש מאוד מהמעמד, אבל בפעולו תהמעטות שעשה הוא עשה טוב והיה מסוכן, אבל מיורקה חייבת עוד חלוץ לא מבין איך הם רוצים להחזיק עונה שלמה עם חלוץ אחד בסגל. אלפארו שהגיע מסביליה הוא שחקן נפלא שיתרום לה עוד הרבה.

אספניול בלי אוסבאלדו כרגיל בלי התקפה כמעט, וכמו תמיד אספניול של פוצ'טינו באה בעיקר להרוס, למרות שיש לה את אלבארו הצעיר והמוכשר שנתן גם מונדאליטו טוב, גם אספניול חייבת חיזוק אחרי המכירה של אוסבאלדו.

1-0 למיורקה, ג'ונתאן דה גוזמן המצויין מבישול של...תומר חמד.

נערך לאחרונה ב: ‏28/8/11
  5. amirb91 משתמשים של כבוד היכל התהילה

כבר אחרי פחות מחצי שעה ריאל מובילה 2-0 משערים של רונאלדו ומרסלו ריאל בינתיים נראית טוב עם המון מסירות קצרות והנעת כדור מאוד טובה

6. riquelme1 Member

6-0 ריאל, שנראת מפחיד והעונה תיהיה טובה יותר מבעונה שעברה.

אבל סארגוסה מביכה, מאכזב אותי מאוד חאבייר אגירה מאמן שאני מחזיק מימנו, שמשאיר את לאנזארו בספסל שחקן ההגנה אולי הטוב ביותר שלו, ולא מובן לי איפה אובראדוביץ', ולמה לאפיטה פותח כחלוץ.

7. פריד טאהר Member

6-0 ענק פתיחה חלומית לריאל במשחק חוץ (להזכירכם עונה שעברה ריאל הפסידה 3-2 באותו מגרש)...
    נכון שמשחק היום הוא לא כוחות אבל בהחלט אפשר להיות מעודדים מהיכולת שמציגה העונה ריאל(משחקי ההכנה ומשחקי הסופר קאפ)..
    עם יכולת כזאת בקישור האחורי של קואנטראו, חדירה יחמם את הספסל הרבה העונה

8. riquelme1 Member

תיקון: ריאל הפסידה לסארגוסה בברנבאו, לא ברומרדה.

9. Captain Canada משתמשים של כבוד היכל התהילה

וואו! איזה כיף לפתוח עונה עם שישייה ברומארדה. אמנם, התוצאה הזו לא אמורה להפתיע, בהתחשב בפערי האיכות הגבוהים, אך סראגוסה תמיד הייתה קבוצה לוחמנית ועקשנית והקשתה עלינו רבות במהלך ההתמודדויות מולה, במיוחד בחוץ (אפילו בשנתיים האחרונות יצאנו משם בשן ועין), ואני מאושר שהפעם הצלחנו להתגבר על המכשול בקלות יתרה- ועוד בתצוגת כדורגל פנטסטית (עדיין אני לא מעכל את זה שיכלנו לכבוש גם עשירייה).

אם להתמקד בשחקנים עצמם, אני מרוצה במיוחד מפתיחת העונה של קאקא. כמובן, אין ספק ששער ובישול מול החניכים הכבויים של אגירה לא אמור להפוך את התמונה באופן דרסטי- והיא, כרגע, מראה בבירור כי אוזיל עדיף עליו בעשרות מונים- אך כל דבר שיוכל לעזור לו להפוך מחדש לשחקן הקטלני שהיה במילאן, מבורך. ראויים לציון גם צ'אבי אלונסו ופאביו קואנטראו, שניהלו את מרכז השדה ביעילות ואף תרמו לחוד במידה מסוימת, בזכות הגיחות התכופות שלהם (בעיקר של האחרון) לאיזור הרחבה של רוברטו.

אם יש מישהו שאכזב אותי מעט, הרי שמדובר בקארים בנזמה. הצרפתי השתלב היטב במערך הקבוצתי וכבר לא "תוקע את המשחק" כפי שעשה פעמים רבות בעבר, אך הוא עדיין לא חד מספיק מול השער ומגזים עם ההתחמקויות לאגף (לפחות מוריניו ידע לנצל זאת לטובת הקבוצה, בכך שהורה לכריסטיאנו להיכנס לחללים הפנויים שנותרו במרכז). בכל אופן, סביר להניח שאני אשן כמו תינוק הלילה, אבל זה יכול להיות אפילו יותר טוב אם יגיע לקבוצה חלוץ "9" אמיתי.

שבוע טוב וHALA MADRID.

10. amirb91 משתמשים של כבוד היכל התהילה

מישהו רואה את המשחק ויכול לשלוח לינק עם עדיפות לסופקאסט..

2-0 סביליה משני שערים של נגרדו..פתיחה לא טובה של מלאגה

11. riquelme1 Member

משחק פשוט נהדר, עם יופי של מהלכי כדורגל, איזה כיף לראות את סביליה של מרסליניו, למרות סגל בעייתי המאמן הזה יודע להוציא מים מסלע, גם מאלאגה לא רעה, אבל לא מספיק מחוברת וסביליה מסתכלת אותה מאוד.

נערך לאחרונה ע"י מנהל: ‏28/8/11
  12. amirb91 משתמשים של כבוד היכל התהילה

הזבלים שהורידו את MYP2P הרסו לי את החיים...אני כבר לא רואה כדורגל http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/mad.Xxx לא יודע מה יקרה כשאתלטיקו לא תהיה משודרת בטלויזיה ולא יהיו לינקים לסופקאסט..

13. xArtur Member

14. אלי מתחן Member

15. EO11 בפה אליל היכל התהילה

אם מוריניו לא יבין אחרי המשחק היום שקאקא הוא השחקן האיכותי ביותר בסגל שלו אחרי רונאלדו ואלונסו, אז הוא באמת מטומטם או עיוור.