שמינית הגמר: ספרד גוברת על פורטוגל משער של ויאה

הנושא בפורום 'מונדיאל 2010' פורסם ע"י Raulito, ‏29/6/10.

1. gonzo18 Member

בחיים שלי לא הייתי כול כך מתוסכל כאוהד כדורגל. אני פשוט לא מצליח לאכול את זה,איך השחקנים לא יוצאים נגדו? איך דויד וייה מרשה לעצמו לשחק קשר שמאלי ואינייסטה כקשר ימני? איך צאבי מרשה לעצמו לעלות כחלוץ שני מאחורי טורס?

הם חייבים להתקומם נגד המאמן הזה,לא יתכן שהם (ואנחנו) נסבול כול כך בגלל האיש החולני הזה. אני כבר לא יודע מה אני רוצה שיקרה,כי דביל בוסקה הפך את ספרד שמשחקת את הכדורגל של ברצלונה לנבחרת אימפוטנטית. מישהו משחקנים חייב לצאת עליו בחדר ההלבשה,כמו שהצרפתים עשו לדומנק.

2. דנידין Member

ההגנה של פורטוגל מסודרת וזה לא פשוט כמו שאתה מציג את זה.

3. קטלוני Member

הוא עלה עם 4 קשרים וחלוץ שהזיז לאמצע.ככה גם עוד שנתיים ספרד לא תכבוש.

4. מראדונה Member

קונטראו פשוט נפלא,יציאה עם הכדור,טכניקה,ראיית משחק,מהירות,פיזיות,יודע לסגור טוב.

The Total Package

5. gonzo18 Member

מה שהכי הזוי זה שהוא עלה עם 4 קשרים שמשחקים באמצע פלוס החלוץ (וייה) שמשחק בצד שמאל. זה פשוט בלתי נתפס שהוא עושה את הטעויות האלה. לא הייתי מצפה ממאמן כמו דומנק לעשות דבר כזה.

זה ככה:
    טורס
    וייה
    אינייסטה, אלונסו,בוסקטה,צאבי (כולם באמצע)

זה הזוי!

6. Robin_Van_Persi Member

מי אם לא דויד וייה.
    הגיע לפורטוגל לקבל את השער הזה,החל מהמחצית השניה הם רק התגוננו,לא היה להם שופ מהלך התקפי ראויי.

גול מנבדל?,אוי...... פיפא ממשיכה עם הקטסטרופה.

נערך לאחרונה ב: ‏30/6/10
  7. מראדונה Member

שער מדהים של וייה,מהלך קבוצתי מבריק.
    בכלל ספרד במחצית השנייה מצויינת ותמציתית,מאיימת המון על השער ומבטלת את ההתקפה הפורטוגלית.

8. de Middenweg משתמשים של כבוד היכל התהילה

זהו, אני עדיין מחכה להילוך החוזר שמראה אם וייה לא היה בנבדל. פורטוגל באמת נחלשה במחצית השנייה, אבל זה לא מצדיק שער מנבדל. מה שכן, שוב וייה...אגב איפה רונאלדו?

9. riquelme1 Member

יש לנו את המאמן הכי גרוע במונדיאל, ואנחנו עדיין ברבע. החילופים שלו הוציאו אותי מדעתי, למאמן הזה אין מושג בכדורגל, איך הוא לא מכניס את ססק כדאי לגמור את המשחק.

אבל במחצית השנייה ספרד שיחקה טוב יותר, והראתה תמצית מהיכולת שלה, למרות זאת שוב היא ניסתה לעביר את הזמן בהנעת כדור במקום לכבוש, והציניות הזאת יכלה לעלות לה ביוקר, אבל פורטגל לא עשתה כלום.

יש לדל-בוסקה יותר מזל משכל, אבל אנחנו ברבע נגד יריבה שצריך לעבור בקלות.

10. gonzo18 Member

הבונקר של דל בוסקה מביא את ספרד כנראה לחצי הגמר http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/5eek.Xxx
    אני חושב שהטורניר הזה מוכיח לכול "הגאונים" למינהם כגון שגיא כהן שלא כול שחקן בספרד שמשחק בקבוצה שהיא לא ריאל או בארסה הוא לא "טופ עולמי". וייה הוא אחד הכדורגלנים הטובים בעולם לדעתי וכשהוא בכושר אי אפשר לעצור אותו. מה שהשחקן הזה עושה בטורניר הזה זה בלתי נתפס. הוא סובל בגלל המאמן ומשחק כקשר שמאלי ועדיין הורג הגנות אחת אחרי השניה. לא יאומן דויד וייהה!!

11. de Middenweg משתמשים של כבוד היכל התהילה

ספרד ממשיכה בצדק הלאה למרות שגם היא לא משכנעת, אבל במחצית השנייה ראיתי רק את ספרד. היריקה של רונאלדו לעבר המצלמה מראה עד כמה האיש הזה קטן. חבל שאין לי קשר עם פורטוגלים כי קשה לי לחשוב שהבחור הזה עושה שירות טוב לעצמו.

ספרד הלאה ואני מניח שנראה אותה בחצי הגמר, אז היא תצטרך להציג כדורגל יותר טוב כי חוץ מוייה אני לא ממש מתרשם מהספרדים בטח לא מהחלק ההתקפי.

12. מראדונה Member

ספרד נחתה בד.אפריקה במחצית השנייה.
    שיחקה בדיוק כמו שצריך - הלחץ הנהדר במרכז המגרש שמנע מפורטוגל לאיים על השער,האיומים על השער של הפורטוגלים,הנעת כדור טובה...

13. ArsenalFan Member

אתם כל כך מגזימים עם הביקורות שלכם על ספרד, שזה כבר גרוטסקי. באופן אישי, אני לא יכול לסבול צפייה במשחקים של ספרד, הכדורגל שלה משמים בעיניי, לא מסוגל לראות את המסירה ועוד מסירה ועוד מסירה במרכז המגרש. אבל זו נבחרת מאוד חזקה גם עם דל בוסקה שאתם נהנים להשמיץ. מרכז השדה שלה פשוט בלתי עביר.

14. xArtur Member

עוד גול מנבדל,מה יהיה עם זה?
    מצער שספרד עלו,נראה שהשנה הם ישברו את הנאסח של ה50 שנה האחרונות..

15. Raulito Madridista

http://estaticos01.marca.com/imagenes/2010/06/29/futbol/mundial_2010/selecciones/espana/1277760502_extras_portada_7.Xxx

VILLA ESPANA. שער של ויאה מעלה אותנו לרבע הגמר וזה מה שחשוב בסופו של דבר. יותר מזה אין מה לקחת מהמשחק של הנבחרת היום, רק ברור שיכולת כזאת בחצי הגמר מול ארגנטינה או גרמניה, אם וכאשר - לא תספיק. הדקות הראשונות בהן הנבחרת תקפה בחמת זעם, היו שיקריות - רוב המשחק היה מנומנם מאוד פרט לדקות טובות בודדות במחצית השנייה. יש תחושה שהנבחרת לא פרוסה מספיק טוב על המגרש ושמשהו תקוע בהתקפה. צ'אבי ואינייסטה ממשיכים בבינוניות ומדהים עד כמה טורס חלש. אני לא מרוצה מהמשחק אבל יש לציין כי השוער של םורטוגחל כן מנע עוד שניים-שלושה שערים ושגם במשחק נגד איטליה ביורו ברבע הגמר, הנבחרת התקשתה מאוד להגיע למצבים מול מערך הגנתי. פורטוגל שיחקה הגנתי מאוד ויש לה שחקנים שיודעים לעשות הגנה כמו קונטראו שהוא מגן נפלא, ראול מיירלש, פפה מקצץ בלי הכרה ועוד.

ציונים:

איקר קסיאס - היה מחוסר עבודה פרט ליציאה המתוזמנת לרגלי סימאו. במקום לקלוט בעיטה של רונאלדו הוא השמיט את הכדור, אך תיקן את עצמו. ציון: 5.5
    סרחיו ראמוס - אין חדש תחת השמש. הגנתית מצויין והתקפית מרגיז על אף הרמה אחת טובה וגם ניסיון לא רע לכבוש ברגל שמאל. חבל שאין לו יותר רגש בהרמות. ציון - 6.5
    קרלס פויול - משחק בסדר גמור של פויול, אפשר להגיד נקי מטעויות. הקרין שקט וביטחו. ציון - 6
    פיקה - לא הפסיד באף מאבק פרט לפעם אחת וניסה כל הזמן לדחוף את הנבחרת קדימה ולעזור להניע כדור. ציון - 6
    ז'ואן קאפדוויליה - מנע אפשרות לכיבוש מצד הפורטוגלים עם גליץ' ברגע האחרון. עלה למעלה כדי לעזור אך לא קיבל כדורים ובהגנה סגר טוב. ציון - 6
    סרחיו בוסקטס - פושר ואין יותר מידי מה להוסיף על כך. לא היו לו הרבה הרפתקאות הערב. ציון - 5.5
    צ'אבי אלונסו - תמיד נראה שהוא מפסיד את הכדור אבל בסופו של דבר הצליח למסור ותיקל מצויין בהגנה. ציון - 5.5
    צ'אבי הרננדז - ממשיך להיות אולי אכזבת הטורניר. הוא לא מאבד כדורים אך לא תורם מספיק להתקפה. איפה צ'אבי של המונדיאל ואיפה צ'אבי של ברצלונה. ציון - 5.5
    אנדרס אינייסטה - איבד המון כדורים ועשה דריבלים מיותרים, אני מאוד לא מרוצה ממנו בנוגע להופעתו היום. ציון - 5.5
    פרננדו טורס - הבעיטה אחרי דקה וחצי גרמה לי לחשוב שהנה - טורס הגיע לעבוד. בפועל הוא שוב היה חלש וחיוור. ציון - 4
    דויד ויאה - ממשיך לסחוב את הנבחרת על הגב. השחקן הכי טוב של הנבחרת ובפער גדול מאוד. כובש, מאיים על השער, עושה הרבה תנועה, פשוט תענוג. ויאה הוא הסיבה המרכזית לכך שאני חושב שספרד כן יכולה לזכות בגביע הולם. ציון - 7.5