שמינית הגמר: ספרד גוברת על פורטוגל משער של ויאה

הנושא בפורום 'מונדיאל 2010' פורסם ע"י Raulito, ‏29/6/10.

1. קרלס פויול5 Member

תגיד מה יש לך נגד דל בוסקה, אתה יותר נורא ממני נגד בנאדו.

2. de Middenweg משתמשים של כבוד היכל התהילה

נחמד לראות שכל השחקנים של פורטוגל שרים עם כל הלב את ההמנון ושחקן אחד שותק. יש למישהו מושג למה 'כוכב העל' כריסטיאנו רונאלדו לא יכול לשיר? אם אני הייתי פורטוגלי הייתי בפרוש נפגע מהביזיון הזה. לא ברור לי ההתנהגות של רונאלדו.

3. 亚历山大帕托 Member

reaching. שחקנים רבים לא שרים, אין לזה קשר לכבוד.

4. de Middenweg משתמשים של כבוד היכל התהילה

בשבילך לא, אבל ברגע שכל שחקני הנבחרת שרים ובסוף השורה שחקן שותק אז לדעתי כן שמים לב. לרונאלדו יש סטטוס של אחד מהשחקנים הטובים בעולם ולכן חוסר הרצון שלו לשיר עוד יותר בולט. בצורה הזאת הוא בעיניי שם את עצמו מחוץ לקבוצה, אבל זו דעתי. לי אין מושג אם העניין הזה מרגיז את האנשים בפורטוגל, אבל לי אישית מפריע שגם לא כל שחקני הולנד לא שרים את ההמנון.

5. riquelme1 Member

אין לספרד התקפה, פשוט אין. אני מרחם על צ'אבי, בחיים לא ראיתי אותו כל כך אנמי וחלש, אבל אני לא מאשים אותו, הוא נמצא יותר מדי קדימה ורואים שאין לו את ההתקפיות הזאת שצריך אותה, עם ססק פברגאס היה שם ספרד הייתה הרבה יותר מסוכנת.

צ'אבי אלונסו משחק אחד במגרש, עבודה אדירה. אבל בוסקטס הוא גולם שאין כדוגמתו כל כך לא אחראי, מאבד כדורים קריטי, גועל נפש של שחקן.

אין התקפה, איינסטה כל המשחק יורד לאחוריה לקבל כדורים וטורס המסןכ נשאר לבד, וייה משחק יותר קשר שמאלי ובקושי.

בסוף נקבל גול וכבר ולא נוכל לחזור, זה כזה שקוף.

אנחנו בנס במשחק הזה עוד, בנס.

נערך לאחרונה ב: ‏30/6/10
  6. 亚历山大帕托 Member

אם אני לא טועה, רוני היה היחיד שלא שר את ההמנון האנגלי לפני המשחק מול גרמניה. מה זה אומר?

7. riquelme1 Member

שמעתם את הביקורת לש שרף? זה פשוט לא יאמן, כל ילד רואה את זה, והמאמן שלנו לא. דל בוסקה תחנק.

8. gonzo18 Member

דל בוסקה רשמית חולה בראש. 4 שחקנים באמצע,חלוץ אחד בצד שמאל וחלוץ אחד בחוד. היום הכישרון לא יציל אותך,דביל בוסקה.

כול ספרד התפללה שזה יקרה לפני המונדיאל אבל כפי שאתה רואה הוא עדיין חי ונושם לצערנו.

9. פול סקולס Member

לא יאומן איזה אימפוטנטים הספרדים. מעורר רחמים ממש.

10. Ryan Giggs11 Member

פורטוגל יותר טובה במחצית הזאת מספרד.
    ההתקפה הנוצצת של ספרד למען האמת נראית דיי אימפוטנטית. הרבה מסירות סרק ובסוף מישהו מנסה להפגיז מ35 ומטר.
    הפורטוגולים בינתיים משחקים טוב מאד בהגנה ובהתקפות המעטות שלהם יש הרבה יותר ת'כלס מאשר בכל החזקת הכדור של ספרד.

11. riquelme1 Member

ספרד לא תכבוש גם עוד 200 שנה במערך הה, נגד הגנה כמו של פורטגל, שיוציא את בוסקטס או אלונסו ויכניס את ססק או סילבה, החתיכת פחדן עלוב הזה.

כל פעם שהכדור אצל רונאלדו הלב שלי על 200, וקונטראו הזה שחקן פנטסטי.

לספרד אין שום יכולת להבקיע מהתקפה מתפרצת אחת, וייה משחק 200 מטר מטורס. נמאס כבר נמאס.

12. Robin_Van_Persi Member

ספרד מתמזמזת יותר מדיי עם הכדור,ואין שמה אף רגל מסיימת(למרות שעל הנייר טורס ווייה אמורים להספיק),חסר לי שמה בהרכב את ססק שהוא שחקן שמסוגל לתת שערים,לא כמו אינייסטה או צ'אבי שגם ב1 על 1 מול השוער הם יעדיפו לתת כדור לשחקן מאחוריהם.
    הפורטוגלים בינתיים משחקים זהיר מאוד וחכם,יוצאים למיתפרצות רוב הזמן וגם שהם מתקיפים עם הרבה שחקנים הם לא מאבדים את הראש,אני מרחם על רונלדו שפשוט מקצצים לו תרגליים והשופט לא שורק לעבירות שהם דיי ברורות,סימאו קצת איכזב אותי,ציפיתי לראות ממנו הרבה יותר...,כ'נל לגבי טייאגו שלא מורגש בכלל.

בינתיים קונטראו הוא שחקן שמפתיע אותי,אחד שהוא בכלל קיצוני משחק בעמדת המגן השמאלי ועושה עבודה מעולה,כמעט כל הטורניר,באמת שאפו!

עוברים לאולפן של הלייצנים בינתיים.
    ד'א,אני לא מאמין ששחקן כמו ססק,שיחק פחות משחקן כמו בוסקטס במונדיאל הזה,פשוט הזוי http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/bduh.Xxx

נערך לאחרונה ב: ‏30/6/10
  13. ג'ורדן לאב אגדה משתמשים של כבוד היכל התהילה

גונזו וריקלמה, אנחנו באמת מאושרים לדעת את הדעה שלכם על אדון דל-בוסקה, אבל זה הזמן להרגע. כל הודעה נוספת על האיש שלא תכלול איזשהו הסבר מקצועי - תמחק. את איחולי החנק שלכם תשמרו לעצמכם. ודרך-אגב, גונזו, כשאתה כותב את אותה ההודעה פעם אחר פעם אחר פעם, רק בנוסח שונה, זה עדיין נחשב לספאם. שוב פעם - להרגע.

נערך לאחרונה ע"י מנהל: ‏30/6/10
  14. דנידין Member

דל בוסקה חושש מפורטוגל ובצדק. יש להם גם כדורגל לפורטוגזים. הוא עלה עם 5 קשרים כדי לשלוט במרכז המגרש ולא לאבד אותו לפורטוגל. בנתיים כל מה שפורטוגל מצליחים לייצר בשל כך זה מתפרצות. אולי הם גם ינצחו כך, אבל ספרד שולטים בקצב ובכדור וזה לא דבר שמובן מאליו. זה אספקט חשוב מאוד.

15. riquelme1 Member

הוא גם עשה את זה נגד שוויץ והונדורס, אין פשוט שום קשר ליריבה.

זה חשוב בעיקר לסטסיטקה, ספרד לא מסכנת את השער, והמצבים הם בעיקר של פורטגל.