שמינית הגמר - יום המשחקים האחרון:: קלאסיקו בין ספרד ואיטליה

הנושא בפורום 'יורו 2016' פורסם ע"י Raulito, ‏27/6/16.

1. k_700 Member

בדיוק. זה עולם התירוצים האנגלי האופייני.
    זה הדור, פלוס מינוס ברמה של וויילס(כשאני מהמרשבנוק אאוט וויילס הייתה מנצחת).

קשר שמאלי אוהב/ת את זה.
  2. Raulito Madridista

זהו זה, אלופת אירופה נפרדת מהכתר. דל-בוסקה שלא עשה מספיק בשני הטורנירים האחרונים יעזוב וגם שחקנים נוספים יפרשו. מחזיק אצבעות שאינייסטה יישאר למרות שתהליך חילופי הדורות מתבקש. הזכרונות יישארו נפלאים.
    קאמבק אחד גדול, נגד יריבה חזקה ובמשחק מכריע - זה מה שהיה חסר לספרד הגדולה מאז השתלטה על הכדורגל. וזה לא קרה.
    לא נפיל את האשמה על שחקן בודד. הנבחרת הייתה חייבת לתת יותר - זפזפתי במשמרת פה ושם. אבל דויד דה-חאה שמן הסתם שיחק בצדק - חילק שתי מתנות. גם נגד קרואטיה כשנפלנו למלכודת, וגם הערב. אין לנו את הלוקסוס שזה יקרה. לא האמנתי שהנבחרת תוכל להגיב והשלמתי עם ההדחה.
    כל הכבוד לאיטליה והמשחק נגד גרמניה יהיה מעניין. כעת אני הולך עם כריסטיאנו ופורטוגל ומאחל להם בהצלחה. Que Viva Espana!

3. alexshw Member

השאלה באנגליה זה לא רק מאמן נבחרת, אלא בכלל כל תהליך הטיפוח של החומר המקומי.
    ביורו הזה לאור מספר כשרונות בפרט בהתקפה גם המאמן מאוד מפריע וכפועל יוצא גם הקפטן.

4. Mellow29 Kopite

הדור של אנגליה בסדר גמור. לא להיט כמו לפני עשר שנים (על הנייר), אבל גם באיטליה, ספרד וגרמניה ידעו דור מוכשר יותר. זה המצב ואני לא שומע אותם מתבכיינים על זה. כלומר, כן שומע חלק מהאוהדים בפורומים מתבכיינים, אבל יש לכל איטלקי נגר שבקושי נכנס להרכב בפרמיירליג יש ביצים של ווינר, ומעל כולם מנצח מנג'ר שאשכרה יכול להכין קבוצה וגם לגרום לה להתאבד על הדשא במשך 90 דקות. תשים את קונטה או כל מנג'ר רציני אחר במקום ינשוף מחורבן ואז אפשר יהיה לדבר על דור מוכשר או לא מוכשר ושטויות כאלה. כשרון זו לא הבעיה הכי גדולה של הנבחרת הזו בשלב זה.

שאפו ענקי לאיטליה. משחק גדול שלהם.

5. k_700 Member

כשרונות ברמה בינונית מאוד, לא באמת משהו שיכול לדגדג נבחרת רצינית בשלב נוק אאוט.

הודג'סון בחצי הפתעה עם סטארידג' בהרכב במקום לאלאנה, גם משהו.

קשר שמאלי ו-DRORIKO אוהבים את זה.
  6. Mellow29 Kopite

ללאלנה נפצע באימון וסטרלינג הוא זה שעולה במקומו, סטארידג' במקום וארדי. לא שזו הפתעה כזו גדולה, צריך להיות מטומטם כדי להמשיך לעלות עם וארדי במשחקים נגד קבוצות נחותות כשיש לך את סטארידג' על הספסל.

7. alexshw Member

גם לאיטליה מלאי כשרונות מוגבל. בעיקר הגנה אלוהית של יובה. גם שם הצפה של זרים בליגה. ההתקפה האנגלית בודאי שמעניינת הרבה יותר על הנייר.
    אבל ההבדל ברור.

8. k_700 Member

אני אף פעם לא אשווה שני דברים, הגנה אנגלית ואיטלקית ואופי איטלקי ואנגלי.

ולכן גם עם מפעל נגריה של סבא ג'יפטו אני אהמר שאיטליה תגיע רחוק יותר מאנגליה.
    תבינו הגנום האנגלי דפוק, המאמנים מצחיקים אבל החומר לא שווה הרבה יותר מהדרעק שאנחנו רואים מול העיניים.

9. alexshw Member

אתה יכול לבדוק את הטורנירים הגדולים אחרי הזכיה ב - 2006 ועד הטורניר הזה וכמה בושות האיטלקים עשו.
    גם גרמניה, גם בלגיה גם איטליה בתקופות כאלה ואחרות גם צרפת, גם הולנד ידעו משברים בנבחרת, התרסקויות כמו שהאנגלים יודעים, אבל ההבדל ששם זה היה מוגבל בזמן והפיקו לקחים.

בעבודה נכונה אפשר לטפח את אוזילים ודוד סילבות ואגוארו ומי שרוצים. יש מלא כשרונות באנגליה. אחרי הכל זו מדינה עם אוכלוסיה גדולה.
    אפשר גם לטפח דור חדש של מאמנים שיבינו את עקרונות המשחק המודרני.
    אבל כן באנגליה צריכים להתנתק מהשמרנות שמאפיינת אותם 150 שנים. עד אז זה די אבוד עבור הנבחרת.

ברגע שבא מאמן ילדים פושע וזורק ילד רק כי הוא קטן מדי ולא אצן וחלילה יש לו כדורגל ברגליים, אז אין פלא שמקבלים בעיקר לאלנות, מילנרים וולבקים.

10. k_700 Member

על מה אתה מדבר? הם עשו גמר יורו מאז.

מתי אנגליה עשתה גמר? כשלאבא שלי צמחה שן חלב ראשונה.

DRORIKO אוהב/ת את זה.
  11. Alta Tensione Member

http://www.123rikma.co.il/admin/land_Gallary/images/6291567.Xxx

@קווווווון רוצה קצת משלי או שיש לך כבר אחד?

לירן ו-DRORIKO אוהבים את זה.
  12. alexshw Member

ומה הם עשו ב - 2010 ו - 2014? גם 2008 הם לא הרשימו. אני לא משווה מול אנגליה בתקופה המקבילה, אני טוען שהיו להם מלא כשלונות גם כן.

13. k_700 Member

מה זה משנה? הם עשו גמר. תן לי גמר עם אנגליה ואחר כך 4 פעמים לא לעלות לטורניר גדול ואני ארגיש מסופק עד סוף חיי מהנבחרת המפגרת הזאת.

בקיצור במקום לחפור איתך פה אני מרגיש מפגר שלא שמתי 100 שקל על האיסלנדים ו100 על תיקו.

14. alexshw Member

על תיקו נשמע הימור לא רע.

15. k_700 Member

אגב אני הייתי מוריד את קיין לספסל, שם את וארדי בימין ואת סטארידג' כחלוץ.

אם כבר צריך לחיות עם החיצים של רוני מקדימה אז לפחות עם השלשה המהירה שיכולה לנצל את זה.
    חוץ מזה שקיין השחקן הכי חלש ב3 המשחקים הראשונים.