שמינית הגמר - יום המשחקים האחרון:: קלאסיקו בין ספרד ואיטליה

הנושא בפורום 'יורו 2016' פורסם ע"י Raulito, ‏27/6/16.

1. alexshw Member

בסדר במוקדמות הוא יכל לשחק גם עם אמיר אדרי ולעלות.

2. לירן מנהל כללי מנהל כללי

בית ספר לכדורגל. האיטלקים אוכלים את הדשא. הבעיה של איטליה אולי תהיה השער הזה שבראש ישנה להם את הגישה ויתנו יותר מרווח לספרדים. נקווה שלא.

Sent from my ASUS_T00J using Tapatalk

3. עודד (אוהד הצלחות) Member

ובסוף השער הגיע מהדיפה לא טובה של דה חאה, ואחריה הוא ספק ביצע עבירה ששווה אדום ופנדל אם קייליני לא היה כובש.

עריכה: עבירה לא הייתה. הדיפה רעה בלבד.

4. Abu George כותרת משתמש מותאמת אישית

אין ספק כי לא היתה עבירה. הוא הגיע נקי לכדור.

5. South Boy Member

העמידה של איטליה על המגרש פשוט מדהימה, אולי זה קשור לזה שחצי נבחרת משחקת בקבוצה אחת אבל הם פשוט עומדים מושלם מבחינה טקטית ומשחקים על כל נקודות התורפה של ספרד. איטליה זאת לא נבחרת שאפשר להניע כדור מולה אבל ספרד לא מצליחה לחבר אפילו שני פסים, לא זוכר מי האחרונה ששיתקה אותה בצורה כל כך קיצונית כמו איטליה במחצית הזאת.
    קונטה הוא הטקטיקן האיטלקי הכי גדול מאז אריגו סאקי.

6. עודד (אוהד הצלחות) Member

יכול מאד להיות, אני צריך לראות הילוך חוזר נוסף.

עריכה: צודק, לא הייתה עבירה.

7. DRORIKO Member

בוא לא נגזים עם הסופרלטיבים. אם הוא היה כזה גאון הוא לא מפשל כל כך בצ'מפיונס. יש לו עוד הרבה לעבור כדי להגיע של סאקי וחבריו
    סך הכל הנבחרת הספרדית זאת נבחרת שכבר שנתיים נראית כמו הצל של עצמה. גם ואן חאל המושמץ טחן אותה ברביעיה אז מה?

8. k_700 Member

זו הייתה חתיכת בעיטה של אדר.
    מפתיע קצת איך אחרי ההדיפה היו שם 4 שחקני איטליה ופיקה בלבד.

המערך הזה של איטליה מנטרל כל חלקה אצל הספרדים כשססק לדעתי הכי חלש.
    דל בוסקה חייב להגיב ולשנות משהו, אולי לשחק גם עם מגנים תוקפים ולעבות יותר את האמצע. מוראטה ממש בדד.

9. EO11 בפה אליל היכל התהילה

גם השונאים הכי גדולים של קונטה לא יכולים להגיד שהמחצית הזו לא הייתה פשוט נהדרת מבחינת האיטלקים, וזה כמובן בלי קשר לשאר המשחק. אני נהנה מכל רגע.

10. South Boy Member

כן קצת הגזמתי אבל אולי כי אני מאוד מחזיק מקונטה, אולי יש לו עוד קצת לעבור כדי להגיע לרמה של קאפלו אנצ'לוטי ואריגו סאקי בשיאם אבל אני לא חושב שמבחינה טקטית והבנת המשחק הוא נחות מהם.
    אם כבר משווים בין המאמנים, אני חושב שקונטה עבד עם חומר שחקנים פחות טוב ממה שאלו שהוזכרו לעיל, וזאת צריכה להיות נקודת זכות לטובתו.

11. ADP משתמשים של כבוד היכל התהילה

אני כבר רואה את איטליה מעל לעשור. בחיים לא ראיתי משחק כ"כ חד צדדי, לטובתנו, מול נבחרת גדולה שהיא על הנייר אמורה לשחוט אותנו. קורה פה משהו מדהים. קונטה לקח 11 שחקנים שרובם המוחלט די בינוני והפך אותם ליחידה הכי טובה בטורניר הזה. אינשאללה נמשיך ביכולת הזאת גם במחצית הבאה.

12. alexshw Member

איטליה מציגה פה כדורגל טוב עוד יותר מאשר מול הבלגים. דה חאה משאיר את ספרד במשחק.

13. VAR Member

אני אולי סתם קונספירטור בשקל אבל כל המחצית הזאת אני בהרגשה שאולי דל בוסקה ניסה להפתיע ולתת לאיטליה ליזום. אין כמעט זכר ללחץ הספרדי המפורסם והיעיל, זה לפרקים נראה קל מידי. אולי הוא חשב שאם הוא יזמין את האיטלקים לצאת מהקונכיה יהיה לו יותר קל לעקוץ במתפרצת מאשר במשחק עומד, מה שהוא בטח לא חשב זה שהשוער שלו יפשל ויעמיד את הנבחרת שלו במצב מאוד לא נעים - היא חייבת שער מול נבחרת שיכולה להעביר מחצית שלמה בתוך החצי שלה בלי לטעות.

האפשרות השניה היא שספרד חווה כאן בלאק אאוט שמזכיר את ברצלונה מול אינטר בחצי הגמר של 2010 בסן סירו ונגד מילאן בשמינית גמר של 2013 באותו אצטדיון. משהו שקורה אחת ל3 שנים בקיצור.

בכל אופן טעות או לא - דה חאה מונע כאן תבוסה.

שי אוהב/ת את זה.
  14. yonmu Member

כל הכבוד לאיטליה בכלל ולקונטה בפרט. כאן באמת רואים עליונות מוחלטת והכנה מושלמת של מאמן, הרבה יותר מאשר המשחק מול בלגיה.

בצד הספרדי המצב רע אבל אני לא חושב שאפשר להאשים את דה חאה יותר מדי בשער. בסופו של דבר מדובר בבעיטה חזקה מטווח קרוב והוא לא יכול לעשות הרבה יותר מאשר להדוף. המחדל הוא כמות השחקנים האיטלקים ששעטו לריבאונד מול כמות הספרדים שעשו את זה.
    אבל השאלה העיקרית היא איפה הקישור של בארסה. הגיע הזמן שבו אנשים מעריכים את אינייסטה כמו שצריך ומבינים שבארסה זה לא רק מסי, אבל חשוב לזכור שמי שאיפשר לאינייסטה לעשות את מה שהוא עושה זה בעיקר צ'אבי. ססק כרגע לא מתקרב לרמה שלו, סילבה לא מצליח לעזור והשמירה האישית על בוסקטס הורגת את ספרד לגמרי. קוקה ותיאגו מחכים על הספסל, וכמו שהמשחק נראה עכשיו - ספרד בהחלט צריכים חילוף כפול מהיר.

15. DRORIKO Member

אלגרי עם אותו חומר שחקנים עשה גמר צ'מפיונס.
    קונטה מאמן טוב מאד,לא מבטל את מה שעשה ביובה,אבל יש לו עוד דרך לעבור כדי להפוך לאחד הבכירים, אחד הבכירים כיום,אני כבר לא מדבר על בכלל.