שמינית גמר ליגת האלופות

הנושא בפורום 'פורום כדורגל עולמי' פורסם ע"י משוגע בירוק, ‏8/2/05.

1. KirkH Member

תכלס, לא צריך להתרגש מהשטויות שפולטים ויפלטו בימים הבאים אנשי צ'לסי ובארסה בקשר למשחק. אטו הרים למוריניו להנחתות קלות (אגב, ראיון די מכוער של אטו לדעתי...), מוריניו כרגיל לא נשאר חייב ועונה בצורה לא פחות ילדותית. בשורה התחתונה, הכל בולשיט.

אנשים כל הזמן מדברים על העובדה שרובן לא ישחק, אז חשוב להזכיר שגם דידי דרוגבה כמעט בוודאות לא ישחק במשחק הקרוב מול בארסה. לדעתי, מדובר במכה הרבה יותר גדולה מהחיסרון של רובן. עד עכשיו גם במשחקים שבהם צ'לסי שיחקה בלי רובן (בתחילת העונה ובמשחקים האחרונים), הבעיה של צ'לסי לא הייתה לייצר מצבי הבקעה - אלא לסיים אותם. כשמלאכת ההבקעה נופלת על הכתפיים של מאתייה קז'מאן, זה לא סימן לאופטימיות. הוא אומנם בסך הכל שחקן טוב, ועושה פעולות לא רעות, אבל הביטחון שלו נפל אל מתחת לחגורה, הוא מסיים כל כך גרוע מול השער שעושה רושם שגם מול שער ריק אחרי שהכדור כבר עבר את הקו הוא יצליח מצוא דרך להחמיץ, פשוט אין לו מזל. קשה לי להאמין שדווקא במשחק כל כך גדול ועם כל כך הרבה לחץ הוא ימצא את הדרך להשתחרר מהנאחס. איידור הנסיך מאוד תלוי במצבי רוח ובדרך בה הוא מתחיל את המשחקים, אבל יש לו הסטוריה לא רעה של שערים במשחקי מפתח...

לא חשוב, העיקר שנגמור עם הסיפור הזה...

2. yakirmaimon Member

אם עד לפני חודש הייתי בטוח שצ'לסי תעבור. כעת אני חושב שהסיכויים הם 50 , 50 לכל צד תאמת. צ'לסי עם רובן ודרוגבה קבוצה טובה וחזקה מבארסה, אבל צ'לסי בלי רובן ודרוגבה היא קבוצה טובה בוודאי, אבל הרבה פחות טובה ממה שהיא יכולה להיות יחד איתם. נקווה לטוב, ושהקטאלונים יעופו (בעזרת השם)

3. Waters Member

לדעתי ממש להפך, הרי שצ'לסי מצוינת בזמן האחרון ולבארסה היו לא קצת בעיות בזמן האחרון...

4. לירן מנהל כללי מנהל כללי

צ'לסי מצויינת במשך כל העונה. אבל מצויינת מצויינת זה לא סוד שמאז פציעתו של רובן העיניינים נראים הרבה יותר קשים. תיקו נגד מנצ'סטר סיטי וניצחון דחוק 1-0 מול 10 שחקנים של אברטון. כאשר רובן היה השלישיות והרביעיות לא איחרו לבוא. אין ספק שפציעתו של רובן מורידה לפחות 50 אחוז מהערס של צ'לסי בהתקפה ורייקארד צריך לאמר את תפילת הגומל. הפציעה של רובן יותר משמעותית מזאת של דרוגבה אבל 2 השחקנים האלה מאוד יחסרו לצ'לסי ומה נגיד... לפחות ע"פ ההתחלה לבארסה יש מזל של אלופים.

5. rivaldo משתמשים של כבוד היכל התהילה

ההבדל בין ברצלונה לצ'לסי הוא שלצ'לסי יש על כל עמדה שניים ושלושה מחליפים ראויים.

בברצלונה שנפצע לארסון לא היה מי שיחליף אותו עד שהגיע מקסי לופז וגם הוא לא בטוח ששווה משהו.
    שאדמילסון נפצע הקשר האחורי שבא להחליף אותו היה ג'רארד אבל גם הוא נפצע כל שבועיים עד שהגיע אלברטיני.
    ושגאברי נפצע נאלצנו לקבל את דמאיה כמגן ימני כמחליף לבאלטי.

אם הסגלים של תחילת העונה היו נשמרים בשני הקבוצות בטוח שהיה לנו חתיכת משחק...אבל גם היום לא חסר למשחק הזה כוכבים .

6. Juventus Member

עזבו אתכם ברצלונה צ'לסי.......המשחק הכי מעניין לדעתי זה מנצ'סטר - מילאן
    כי אם מסתכלים על המגנים של מילאן ועל השחקני כנף של מנצ'סטר רואים הפרש עצום בין השחקנים.....
    פנקרו\מאלדיני - כריסטיאנו רונאלדו: שני השחקנים האלה של מילאן לא יכולים לעבוד עם המהירות של רונאלדו ומהצד השני יש את קאפו\גיגס: הן שחקנים די שווים ביכולת רק שלקאפו אין את היכולת לשנות כיוון מהר למרות שמבחינת מהירות הריצה הם שווים.....
    וכמו שזה נראה מנצ'סטר תנצח את מילאן ולא רק שהיא ניראת טוב בתקופה האחרונה http://www.asoccer.co.il/forum/html/emoticons/cool.Xxx

7. shmulikwe Member

צ'לסי ובארסה בכושר השיא שלהם (צ'ךסי כשהיא עם דרוגבה ורובן אצל בארסה ה היה בערך בתקופת הנצחון על מילאן) הם שוות, אבל בזמן האחרון בארסה בהחלט ירדה מהכושר הפנטאסטי שלה בתחילת העונה וזה חבל, אבל מצד שני גם צ'לסי כבר לא מה שהייתה לפני הפציעה של רובן וגם אם דרוגבה היה (והוא לא) היא לא הייתה פייבוריטית, כי היא פשוט תלויה ברובן בצורה שלא תאמן (כמה דקות הוא לא שיחק, וכמה צ'לסי כבשה מאז?) בקיצור, היה יכול להיות משחק טוב מאוד מאוד אבל כרגע הוא רק טוב מאוד.. (http://www.asoccer.co.il/forum/html/emoticons/smile.Xxx)
    בקשר למנצ'סטר -מילאן, אין ספק שלפני חודשיים-שלוש הייתי אומר מילאן פייבוריטית ברורה, אבל הקישור של מילאן התחיל לקרטע בזמן האחרון (גאטוסו, פירלו, קאקא וסיידורף) ובנוסף לזה מנצ'סטר נכנסה לכושר מטורף! כרגע מנצ'סטר יותר טובה לדעתי.. בייחוד אחרי ששבה נפצע ויחמיץ לפחות את המשחק הראשון מולם.
    נ.ב. מנהלים, מה עם דיון מיוחד לשמינית עם פריוויואים וכו'?

8. Kiko Member

כל דבר בזמנו, אנחנו יודעים את העבודה

* דיון חדש נפתח עם כל הפרטים לקראת המשחקים הגדולים של אמצע השבוע.

נערך לאחרונה ע"י מנהל: ‏20/2/05
  9. KirkH Member

תחזיר את הכסף, לך לים, עזוב אותנו בשקט...

10. AsRoma1 Member

צ'לסי קבוצה יותר מדי , אפילו בצורה קיצונית יש לומר , טקטית ומחושבת !
    ברצלונה קבוצה יותר זוהרת יותר יצירתית לא יודע אם יותר איכותית אבל בהחלט משחקים של ברצלונה מניבים יותר פירות הן מבחינת שערים והן מבחינת כדורגל משובח !
    אני בתור אוהד כדורגל איטלקי לא נהנה לראות את צ'לסי משחקת כי המשחק שלהם הוא יותר מדי מסודר , יותר מדי שקוף יש להגיד , אבל יאמר לזכותם של המיליונרים , שעם כל הסדר המשמעת וההקפדה של מוריניו , הם מצליחים לעיתים לנפק לנו הברקה או שניים !
    2-1 תוצאה שמאוד שיקפה את התפתחויות המשחק .....
    בקשר למילאן >>>> http://www.asoccer.co.il/forum/html/emoticons/eusa_clap.Xxx http://www.asoccer.co.il/forum/html/emoticons/eusa_clap.Xxx
    כל הכבוד לרוסונארי אני יודע לפרגן לקבוצה הטובה בעולם למרות שאני לא ממש אוהב אותה
    אני חושב שמילאן הוכיחה לכולם אחת ולתמיד מי הקבוצה הטובה בעולם , אם למישהו עוד היה ספק ...
    טראבל למילאן ? מה אתם אומרים ?
    בקשר ליקיר מימון , אני לא יודע מה יש לך נגד ברצלונה , קבוצה שמציגה כדורגל יפה משובח וטוב , אולי בין הקבוצות היחידות בעולם שמסוגלות ויכולות לעשות מהפך על צ'לסי
    בכל מקרה ולעניינינו , עברנו את המשחק הראשון מבין שני המשחקים , שמבחינתי הוא לא יותר מלפרוטוקול בלבד, אולי חוץ מהמשחק של ברמן ליון ששם יש לנו עולה ודאית , כל שאר המשחקים הכל יכול להיות וכל עולה לא תהיה מפתיעה... , אז בואו נראה מה יהיה ובדיעבד נהיה כולנו יותר חכמים !

11. yakirmaimon Member

ראית תמשחק בכלל? צ'לסי פשוט סגרה מצויין את בארסה ורק האדום המפורסם של דרוגבה שינה את המשחק..!! אין לי שום דבר נגד בארסה, אני פשוט יודע להעריך קבוצה מצויינת כמו צ'לסי..!!

12. yakirmaimon Member

מי שיקרא תהודעה האחרונה שלך באשכול הזה ואת ההודעה הנ"ל, לא יבין מה דעתך על בארסה.. !!
    תהיה עם עמדה אחת, אל תשנה כל רגע עמדה על פי משחק ו\או תקופה..!!