שמינית גמר ליגת האלופות

הנושא בפורום 'פורום כדורגל עולמי' פורסם ע"י Raulito, ‏23/2/16.

1. עידן444 Member

עוד נקודה לגבי מה שכתבתי אתמול לגבי הזכרונות מבורינג בורינג ארסנל- לא שאני משלה את עצמי שאת אדמס דיקסון וקיאון מסי וניימאר לא היו מפרפרים- אבל ברור שעל כל פעם שזה היה קורה הוא היה נשאר עם מזכרת כלשהי על הגוף. כמה שזה חסר בארסנל של ה- 10 שנים האחרונות...
    געגועים...

Sent from my iPhone using Tapatalk

All_Hale_Conradinho אוהב/ת את זה.
  2. All_Hale_Conradinho Member

נראה לי זה קשור לעובדה שהרצף הזה הוא לא 5 אלא משהו באזור ה-17.

3. All_Hale_Conradinho Member

לצערי שחקנים כאלה אני בספק אם אי פעם נמצא עוד פעם. גם כל הכסף שבעולם לא יקנה את המחוייבות של אדאמס ובכלל של החוליה האגדית הזאת. וונגר בטוח לא הורה לעשות כזה דבר, אז אני מקווה שיש איזה מאמן בנוער שלקח לעצמו פרוייקט אישי לפתח שחקן הגנה אנגלי רוצח שמוכן להתאבד בשביל המועדון. אם זה היה תלוי בי שחקן כזה היה צריך להיות המטרה מספר אחת של מחלקת הנוער.
    עוד סיבה למה אני לא בטוח שהמועדון הזה יצליח לחזור לגדולתו גם בלי ונגר.

נערך לאחרונה ב: ‏24/2/16
  4. עידן444 Member

אלה היו ח׳ברה מיוחדים. הקרדיט כמובן לג׳ורג׳ גרהאם שקיבץ אותם יחד מכל מיני קבוצות קטנות(חוץ מאדמס שכל חייו שיחק בארסנל ולכן הוא מבחינתי הסמל הכי גדול של ארסנל) והפך אותם ליחידת קומנדו. הכוח היה התלכיד. ונגר כבר מזמן לא בעניין של ליצר חבורות קומנדו. האיש שהביא גרזנים קרנפים כמו ויירה, פטי, גרימנדי, לאורן, סול קמפבל, וז׳ילברטו סילבה מסתפק היום ברכישות לא רלוונטיות כמו האחרונה... מתסכל...

5. alexshw Member

גם אולירי וקיאון היו שחקני בית. פשוט על קיאון ויתרו כשהיה צעיר וחסר נסיון וגראהם החזיר אותו ב 93

עידן444 אוהב/ת את זה.
  6. עידן444 Member

מודה שאת אולירי כמעט לא יצא לי לראות משחק אבל ללא ספק סמל ברמה של אדמס למרות שמאוחר יותר הוא עיצבן אותי שכמאמן לידס מאוד נהנה להרוס לארסנל אליפות.

7. Raulito Madridista

מנצ'סטר הייתה בשמינית הגמר ב-2012/13 ואז הודחה בשמינית הגמר ע"י ריאל מדריד אחרי 1:1 בברנבאו והפסד 2:1 באולד-טראפורד.

אתמול ברצלונה עשתה כמה מהלכי קסם, אין ספק, והגול הוא נהדר, קבלת החלטות מהירה, נכונה וגם הרבה דיוק בהתקפה, ומצד שני גם הייתה רשלנות אדירה מצד ארסנל שככה נחשפה במתפרצת. אבל התקשורת והאמת שגם רוב האוהדים שוב חוטאים. למה לא להתמקד במשחק השני בטורינו שאחריו הכל פתוח ומצפות לנו 90 דק' אדירות בגומלין במינכן? אתמול באיירן נתנה הצגה בשער הראשונה דרך משחק אגפים קטלני(לבאנדובסקי לא היה בשיאו למשל) והייתי משוכנע שהגול הנהדר של רובן(מי הטיל בו ספק?) סגר עניין. אבל באיירן הלכה קצת אחורה ושילמה מחיר על חוליית הגנה מאולתרת ונרפית. החילופים של אלגרי היו מעולים. זה היה משחק אדיר שאי-אפשר היה למצמץ בו לרגע.

8. alexshw Member

גם ב - 2013/14 כשהדיחה את אולימפיאקוס

9. Raulito Madridista

אגב, שאלה:
    אני באמת חושב שהטריו ההתקפי של ברצלונה מורכב ממפלצות כדורגל, זה לא רק מסי, בארסה הסתדרה נהדר בלעדיו במשך חודשיים. זו כנראה חוליית ההתקפה הטובה ביותר בעידן הנוכחי.
    ומצד שני, משהו מפריע. ריאל מדריד של מוריניו הייתה קבוצת המתפרצות הטובה ביותר כנראה, אני מתעצל אפילו להפנות אתכם ללינקים ביוטיוב ויש דברים שלא צריך להראות סרטונים אפילו. למה כשמוריניו עשה זאת זה 'אנטי כדורגל'? (ריאל התקשתה להניע כדור נגד ברצלונה, נכון, וזה טבעי). איך בארסה כבשה אתמול את השער הראשון? במתפרצת. ואת השער השני? בפנדל(אחרי עבירה מאוד מטופשת על מסי ברחבה, זה נבע מפאניקה). קצת אחידות לא תזיק.

10. idans10 Carlos El Pibe Valderrama מנהל כללי

לא שאכפת לי מריאל מדריד, ברסלונה או מהמפעל המטופש הזה, וגם לא משהו אישי שמופנה אליך דור, אבל למה תמיד אוהדי ריאל חייבים לבוא עם איזו קונטרה נגד ברסלונה? זה כבר יותר מדי מתבכיין לטעמי. את מה שאתה כותב, דור, ראיתי אתמול כמעט בכל מקום אפשרי בפיד של הפייסבוק, טוויטר ומה לא מצד אוהדי ריאל מדריד בארץ ובעולם. וזה לא רק על אתמול. אני שם לב שזה קורה יותר מדי פעמים ומשום מה תמיד בכיוון של ריאל נגד בארסה ולא להיפך. לא מבין מה זה אכפת לכם מה אומרים ולמה תמיד אתם חייבים להדגיש את העובדה שמה שאתם עושים לא בסדר וכשבארסה עושים זה כן בסדר. יאללה שחחרו ותתבגרו כבר. מזכיר את האובססיה של הפועל ת"א למכבי ת"א.

SerieA, Ever Banega, Civil ו-2 משתמשים נוספים אוהבים את זה.
  11. Raulito Madridista

אני דווקא שמתי לב שפיקה תמיד דואג להתייחס אלינו. המסיבה של כריסטיאנו, הציוצים בטוויטר. לא יודע אם אתה זוכר, אני הייתי בגמר ליגת האלופות בליסבון וברגע שראמוס השווה בנגיחה ירדו לי דמעות. לא חשבתי אפילו לא לרגע אחד על ברצלונה. אני יכול להגיד לך מעבר, כשריאל מדריד זכתה בדסימה - בתקשורת הקטלונית התעלמו מזה בעמוד השער של העיתון, לא מדבר על תמונה, בקושי כתבו על כך מילה בעוד המארקה כן יודע לפרגן לברצלונה. אני לא אוהד שצריך פרשן שיסביר לי מה קורה ואני לא הולך עם הזרם, אבל אני לא אוהב צביעות מצד אף אחד. גם מתפרצות זה כדורגל, למי שלא יודע. אני חושב שדווקא האוננות הזו על ברצלונה מצד התקשורת גם עושה אפקט הפוך ומרחיקה גם הרבה אוהדים נייטראלים.

12. idans10 Carlos El Pibe Valderrama מנהל כללי

עזוב פיקה, אני לא מדבר על עקיצות בין שחקנים. אבל באמת, שמתי לב אתמול ופשוט נזכרתי אחרי הפוסט שלך, שכל הזמן כאילו אוהדי ריאל אומרים "אבל למה אתם מתלוננים עלינו ולא על ברסלונה". אוהדי בארסה אומרים על ריאל שהם אנטי כדורגל וצוללנים? שימו עליהם זין. מה אכפת לכם ולמה תמיד אתם מרגישים צורך להסביר ולהתלונן נגדם בסגנון ה"אבל גם הם התחילו"? זה משהו שאני פשוט לא מבין.

13. Rosner VFB 1893 מנהל כללי

עידן, זה רק אני או כל מה שקשור לאירופה זה טיפשי, משעמם ופשוט מביא יותר נזק מתועלת..
    אולי נעשה כמו באירווזיוון ונכניס לשנה אחת גם איזה קבוצה קולומבייאנית :)
    ---
    לגבי המשחקים אתמול, התוצאות מדברות בעד עצמן.
    ציפיתי בעיקר מיובה האמת היא להרבה יותר. למרות החצי שעה האחרונה באיירן היתה לפחות רמה אחת יותר טובה (איזה החמצה למולר שבד"כ אפילו עם הפופיק שם גולים).

14. avicii Member

בוא ניקח דברים בפרופורציה.אתמול ברצלונה הבקיעה שער במתפרצת אבל זה לא הייתה תוכנית המשחק שלה.ההתקפה ההיא התחילה מחילוץ כדור של אינייסטה ומשם לשער,אבל רוב המשחק ברצלונה היא זו ששלטה בכדור והכתיבה את הקצב.
    ריאל מדריד של מוריניו,הייתה קבוצה הכי טובה במתפרצות כי מוריניו בנה אותה ככה כשיטת משחק.זה לא שער מקרי בהתקפה במשחק אחד,אלא תכנית משחק שיושמה אצל מוריניו בכל המשחקים הגדולים.אני לא חושב שזה אנטי כדורגל האמת.מה שמוריניו עשה עם אינטר או צ'לסי זה אנטי כדורגל אבל לא בריאל מדריד.

Civil אוהב/ת את זה.
  15. idans10 Carlos El Pibe Valderrama מנהל כללי

בוא נסכם את זה ככה: אני מעדיף לראות משחק צמרת בבוליביה בין בוליבאר לדה סטרונגסט מאשר לראות קלאסיקו בין בארסה לריאל בפעם ה-54675. איך? :)