שמינית גמר ליגת האלופות :: 1-1 בין ריאל ליונייטד

הנושא בפורום 'פורום כדורגל עולמי' פורסם ע"י idans10, ‏12/2/13.

1. riquelme1 Member

כמה שבנזמה חלש, לא להאמין איך ריאל מדריד מחזיקה אותו בסגל שלה, איזה בסגל בהרכב(!).

האפטיות והפחדנות של אוזיל שהוא מגיע למצב בעיטה\מול שוער פשוט מחרידים, אני לא מבין את זה והכי הזוי שבברמן בעבר ובנבחרת גרמניה הוא כן יודע לכבוש.

רונאלדו מדהים.

2. אלי מתחן Member

אפילו וולבק בהתקפה של ריאל ואנחנו מובילים ב2. עושה רושם שבנזמה רק נהיה אפס יותר עם הזמן, ואוזיל בכלל מעצבן, מה הסיכוי שהם יצליחו ב2 פעולות פשוטות אחת אחרי השנייה?
    את די מאריה אפשר להגיד שקצת קיבלנו חזרה.

3. ג'ורדן לאב אגדה משתמשים של כבוד היכל התהילה

אני זוכר אז איך רונאלדיניו השפיל אותו בסאן-סירו ודיברו על כך שזה שיעור טוב בשבילו ושהוא בסה"כ לומד. זה היה לפני 41 שנה ונראה כאילו הוא לא התבגר בשיט. הילד לא יודע להגן ונראה כאילו זאת פעם ראשונה שהוא משחק בתפקיד הזה. כל-כך מבולבל.

רונאלדו אלוהים. מקווה שהאונס על המגרש ימשך ושזה יתבטא קצת יותר בתוצאה.

4. alexshw Member

רפאל מגן שיכול לדפוק לקבוצתו לא סתם משחקים, אלא תארים.

5. Zizou10 Member

שמישהו יהרוג כבר את אוזיל בבקשה, או לפחות ישכנע אותו לבעוט לשער כבר.

6. aloneli Member

אוזיל אולי יודע לכבוש מפנדלים.חוץ מזה בריאל יש לו רונאלדו אז קצת יותר קשה לא למסור לשחקן כזה.

המערך של פרגי כל כך גרוע.רוני לא בעמדה שלו,בלי עזרה לאגפים בלי שום דבר שנראה שעבדו עליו הרבה זמן.סתם מערך מאולתר ורוני וקאגווה זה לא עובד ביחד.

איך הגולים מגיעים דווקא מהדברים הקטנים.הגול של יונייטד הגיע בגלל שדייגו לופז עזב את הכדור כי הוא חשב שזה כדור שוער ולא קרן.הגול של ריאל מגיע אחרי שאוזיל היה כבר עם הכדור בחוץ אבל הקוון לא אמר כלום ובאותה ההתקפה כמה שניות אחרי מגיעה ההרמה של קונטראו לגול של רונאלדו.

מדורטמונד אני מצפה שהיא תסיים את הסיפור כבר היום.היא צריכה לתת עוד איזה שער או שניים.

נערך לאחרונה ב: ‏13/2/13
  7. HapoelFan ואיפה שתגידי אני מתייצב

בינתיים בדונייצק שוויון 1:1 במחצית. שער מאוד משעשע של דורטמונד.

8. riquelme1 Member

1-1, תוצאה רעה מאוד לריאל, ריאל אומנם שלטה רוב המשחק והגיעה למצבים, אבל עדיין מאכזבת.

גם ההגנה של ריאל לא הייתה מספיק טובה, שיונייטד מגיעה ליותר מדי מצבים מכלום.

בכלל, בריאל יש יותר מדי בעיות, אני לא רואה אותה זוכה העונה בצ'מפיונס, היא לא מספיק טובה ולא מספיק מחוברת ורעה בשביל לעשות את זה.

9. סדרו קייטע Member

ריאל שיחקו לא רע בכל פרמטר חוץ מניצול מצבים.

כצופים "ניטראלים" זו התוצאה הכי טובה שיכולנו לקבל לקראת הגומלין. בעיקר מכוון שבמשחק השני אתה מניח שיתרון הביתיות יאזן את היתרון האיכותי של ריאל ונקבל משחק דו צדדי משער לשער.

10. VAR Member

אני מקווה שיוגי לאב ראה כמוני את שני המשחקים במסך מפוצל והפנים את ההבדלים בין מריו גצה למסוט אוזיל.

כמו להשוות פרארי לסוסיתא.

11. HapoelFan ואיפה שתגידי אני מתייצב

ריאל הייתה חייבת לשים את השני. פשוט חייבת.
    מודריץ' שחקן אדיר. אני לא רואה את ריאל יותר מדי אבל מהרגע שהוא נכנס הוא פשוט שינה את המשחק שלה לחלוטין. גורם להרבה תזוזה בחלק הקדמי ולכך שהכדור מגיע לכל מקום בחצי של היריבה. מנוע, פשוטו כמשמעו.

אני לא מבין למה השופט שרק לסיום ולא נתן ליונייטד קרן. הרי היא זכתה בה לפני שהסתיימו שלוש הדקות של תוספת הזמן.

במשחק השני, שער ענק של דגלאס קוסטה העלה את שחטאר ליתרון 1:2, אבל ממש לקראת הסיום כדור קרן של דורטמונד הביא לנגיחה לרשת של הומלס ושוויון 2:2. מחדל אמיתי בהגנת שחטאר כאשר אף אחד לא לקח את הומלס, הכדור פשוט נחת לו על הראש וכל מה שהוא היה צריך זה להטות את הראש קדימה.

12. שי מנהל ראשי מנהל ראשי

נכון ששתי קבוצות החוץ היום יצאו עם תוצאות טובות, אך בניגוד לגומלין שייתרחש בגרמניה, באולדטרפורד שום דבר עדיין לא נגמר. ברור שיונייטד מגיעה במצב טוב יותר, אבל גם ריאל, בטח שתחת הדרכת מוריניו, כבר הראתה שהיא מסוכנת מאוד כקבוצה שמתגוננת ויוצאת למתפרצות קטלניות, לפעמים גם יותר סוכנת מכאשר היא זו שצריכה לקחת את היוזמה.

לגבי הערב, ריאל שיחקה היטב, שטפה את המגרש. למרות השליטה הזאת למעט שני מצבים שהיו חייבים להסתיים בשער ודה חאה הציל, היא לא הגיעה למצבים וודאיים לכיבוש. לא תיארתי לעצמי שיונייטד תיקח את היוזמה, אבל הערב היא הייתה נסוגה מידי, כמעי ולא תקפה. פשוט לא הגיעה למשחק. למרות זאת, יונייטד זאת יונייטד, והיא השיגה את רצונה.

13. golding מנהלים

הופעת חוץ נהדרת של יונייטד. אוונס היה מצויין וראוי להיות שחקן המשחק לדעתי. עם קצת מזל הם עוד היו יכולים לצח את המשחק. ריאל שלטה במשחק, כפי שציפינו שיקרה, אבל פשוט נראיתה נורא כשהגיעה לאיזור הרחבה של יונייטד.

14. c_web Member

הבונקר והטקטיקה של פרגי עבדו, כמו שצפיתי תיקו ומעלה למניו שאמור לסדר אותה בגומלין. היוצרות התהפכו. 0 נבדלים לריאל וקו אחורי שעומד על ה 16 רב המשחק זה מתכון לא רע כנראה. ריאל לא בעטה הרבה מרחוק וחבל.

15. riquelme1 Member

אני מקווה שהסוסיטא זה אוזיל? עם כן אתה צודק, אוברייטד מטורף, עם כל הכשרון והלגנטיות שלו, הוא אף פעם לא יהיה שחקן גדול, שחקן עם אופי חלש, שמקבל פיק ברכיים שמגיע מול השער, שמפחד לעשות פעולות.

בריאל יגידו לך שהוא פלופ. כמו נגד בארסה, גם הפעם שמודריץ' נכנס נראה שמשהו הולך להשתנות והוא משנה לריאל את המשחק, אני לא מבין למה הוא לא פותח, בניגוד לאלונסו שתקוע כמו גרזן במרכז המגרש ולא מעיז לעלות, או אוזיל האפטי הוא יוצר ומנסה לעשות דברים.

נערך לאחרונה ב: ‏13/2/13