שמינית גמר ליגת האלופות: סבייה מדיחה את מנצ'סטר יונייטד!

הנושא בפורום 'פורום כדורגל עולמי' פורסם ע"י Sarek, ‏6/3/18.

1. סיונרה Member

לא נדע לעולם מה היה יוצא מווראטי בקבוצה אחרת. מה שכן, האופי המקולקל שלו בלט לי מההתחלה. גם בתור ילד בן 19 הוא היה מתעסק כל המשחק בלריב עם שופטים.

Gianzola ו-oranfu אוהבים את זה.
  2. DRORIKO Member

לא ידעתי שעקבת אחרי משחקים של פסקארה :p

3. EO11 בפה אליל היכל התהילה

עם כל הצחוקים על אמרי ופריז, מוזר לי איך מתעלמים מאחד המשחקים הטובים ביותר של ריאל בשנים האחרונות. העמידה על המגרש הייתה נהדרת, לוקאס ואסקז שחקן נהדר ועל אסנסיו לא אתחיל כי זה לא יגמר, בנזמה הרס משחק טוב של כלל הקבוצה ואני חושב שהתוצאה לא שיקפה וניצחון של ריאל בהפרש שני שערים היה יותר משקף.

@DRORIKO לא נכנסתי לדיון ה-DNA שפתחתם באיטלקי, אבל אם אתה רוצה חיזוק לטענה שלך, הגישה של ריאל למשחק הזה היא וואחד חיזוק. פריז בעונה שעברה הגיעו עם תוצאה הרבה יותר טובה לקאמפ נואו ורעדו במכנסיים, גם סיטי די רעדו מול מונאקו.

קונטה לפסז׳ מתאים בול.

Raulito אוהב/ת את זה.
  4. DRORIKO Member

ועוד היה פה אחד כאן שאמר שקאייחון צריך לקבל עליהם קדימות בנבחרת(לא אסגיר את שמו) נראה לי שאותו אחד צריך לראות יותר משחקים של ריאל לפני שהוא יוצא בהצהרות(למרות שקאייחון עשה קפיצה גדולה בנאפולי ובהחלט יש לו מקום לפחות בסגל)

5. סמואל אטו Member

לפסז' יש אופי של קבוצת כסף טיפוסית בלי שום מורשת או מנהיג אמיתי שיבנה אותה מהבסיס.
    ניימאר ומבאפה זה יפה, אבל צריך מאמן(גם קשר אחורי דומיננטי לא יזיק).

6. EsheD משתמשים של כבוד היכל התהילה

עזוב כבר נגמרו לי המילים (והקללות) בדיון של ריאל.

7. Raulito Madridista

אתמול התייחסתי למשחק בעיקר מנק' המבט של ריאל מדריד, כמו שאמרו פה, הופעה מעולה שלנו, לא זוכר משחק כזה בלי שום התקפי לב בהגנה. ראמוס גם כן מגיע לו פה מילה טובה מהחבר'ה בעיקר. הוא לא רק נותן גולים בדקה ה-90 בראש. בשלבים המאוחרים של הצ'מפיונס הוא לוקח 'את הכדורים שלו' מה שנקרא, משחק מושלם והוא הרס כמה התקפות של פאריס עם גליץ' מעולה.

כמה מילים על פאריס:
    - להשתמש במונח של חוסר מזל כמו בברנבאו בשבוע שעבר או 'שופטים' זה לעשות עוול לכדורגל. אוני אמארי מאמן לא מספיק טוב. אולי בסביליה יקבלו אותו בחזרה אחרי שמונטלה ייכשל. הופתעתי שהוא המשיך העונה בפאריס ואם הוא ימשיך בעונה הבאה זה לזרוק את הפרויקט לטמיון. החילוף של קאבני בברנבאו היה נוראי, איך די-מאריה לא שיחק בכלל? מצא זמן לעשות ניסויים. מאמן חסר כריזמה.
    - ניימאר כן היה חסר. בכל משחק גדול אפשר לתהות 'מה היה קורה אם', אם שחקן גדול היה משחק. את התוצאה זה לא היה משנה לדעתי, אבל פאריס עלתה אתמול לשחק בלי אמונה, עם כל הכבוד לרעש של הקהל.
    - וראטי אוברייטד, ראש לשועלים, גם אני יכול לשחק היטב בקישור של פאריס שדומיננטי בכמה דרגות על כל יריבה ויריבה בצרפת. וראטי תמיד יאבד את הראש במשחקים הגדולים. הוא אגרסיבי - אבל מקבל המון כרטיסים צהובים מפגרים. הוא רוצה לקחת מנהיגות ומבקש את הכדור - אבל ההתנהלות שלו פסולה וראיתם אתמול, חשב שהוא בשכונה. הוא מכדרר טוב מאוד אבל זה לא בא לידי ביטוי במספרים, ומעבר לכך הוא חסר אחריות בשיט ומאבד כדורים קרוב לשער.
    - שני שחקנים נוספים ששווים אזכור: אמבפה לא לקח על עצמו מספיק אבל הוא ילד שידרוס כל מי שיעמוד בפניו בעתיד. אלבס גם כן לא הביא ערך מוסף.

8. עודד (אוהד הצלחות) Member

מעבר לאמרי, פאריס לא מספיק טובה. יש לה אמנם כמה כוכבים, אבל אם תלכו ותשוו שחקן שחקן שלה מול ריאל, היא נופלת כמעט בכולם. לא מספיק לשים המון כסף, לא מספיק לקנות את ניימאר, צריך קבוצה מסביב. וראטי זה ממש לא מודריץ', ארלואה הוא לא קיילור, ואפשר להמשיך ככה. הסגל שלהם פשוט לא חזק מספיק. רבאק, הם פתחו אתמול עם טיאגו מוטה ועם ברצ'יצ'ה.

nfcb אוהב/ת את זה.
  9. Raulito Madridista

כמו שאמרתי, במבחן התוצאה ברור שהיה צריך לקחת בחשבון שפאריס תודח. ההגרלה הייתה בדצמבר, ריאל מדריד מאז, וזה היה צפוי - השתפרה, עדיין יש לה שחקנים גדולים. אבל במכלול, אני משוכנע שהדרך בה פאריס הודחה לא מקובלת. אתמול היא עלתה למשחק בלי שום אמונה. ציינת שתי נק' תורפה, השוער שאני מסכים, וגם הקשר השלישי באמצע למשל. אתמול ריאל שיחקה עם קובאצ'יץ' שהוא מהיר וחזק ויודע לתקל אבל הוא שחקן חסר אחריות שיש לו המון חסרונות משלו. ובכדורגל זה אף-פעם לא באמת ניצחון של אחד מול אחד. משוכנע שעם מאמן אחר עם הקווים, גם 'הפערים' האלה, שאני ואתה חלוקים לגבי 'הגודל' שלהם - היו צריכים להצטמצם. אתה רואה את פאריס נראית ככה בשני משחקים יחד עם קונטה?
    אגב, קיילור נאבאס בכושר לא טוב העונה, עלה לנו בהרבה מאוד גולים. לא בקטע מתנשא, אבל אני בספק אם ראית את כל התקצירים של ריאל מדריד שבוע אחרי שבוע.

ואמארי את המתנות חילק במשחק הראשון. לא הזמן לספסל את טיאגו סילבה לצורך העניין. לא הזמן להוציא את קאבני. לא הזמן לא לשתף את די-מאריה שהיה בכושר אדיר.

10. סמואל אטו Member

אותם שחקנים פתחו גם בברנבאו במשחק שהיה בשליטה מוחלטת של פסז'.
    גם אם יש להם חורים בעמדות מסויימות, יש שם מספיק איכות כדי לא להיראות כמו בדיחה גרועה.

11. alexshw Member

המפתח של טוטנהאם להיום לא להתפתות לשמור על ה - 0:0. שישחקו את משחקם הרגיל. אם הם כפו אותו בטורינו, הם יכולים גם בוומבלי.
    הם עשו זאת בהצלחה לריאל ולגדולות באנגליה.

12. Raulito Madridista

מניח שבכלי התקשורת, בעיקר באיטליה, כתבו שוב על 'האם זהו המשחק האחרון של בופון בליגת האלופות'. יובה תצטרך לתת הופעה בסדר גודל שהיא לא טרם סיפקה העונה - כדי שזה לא יקרה. אני לא רואה את יובה עם ההגנה הנוכחית ומרכז השדה שומרת על שער נקי במשחק הזה, טוטנהאם מאוד מהירה וזריזה וקיין מפלצת. הרבה מאוד תלוי בדיבאלה, אבל הוא צריך גם את המהירות של קוואדראדו, המלחמה של מנדג'וקיץ' ואפילו היגואין שסתם יעמוד שם. בכל-מקרה שער הניצחון הנפלא של דיבאלה, במשחק קשה, גולאסו ענק, ששווה הרבה יותר מעוד 5-6 שערים שהם מנפחי תוצאה - הגיע בדיוק בזמן. זה כמעט הכל עליו. המאזן שלו בצ'מפיונס לא טוב - 5 שערים בשלוש שנים. זה הזמן שלו

13. k_700 Member

מאתגר לראות את ההגנה ובעיקר הקישור האחורי מול התקפה של דיבאלה.

יובנטוס הגיעה מספיק פעמים לרחבה של טוטנהאם במשחק הקודם אבל הרגל המסיימת הייתה כמעט תמיד היגוואין.
    דיבאלה לא צ׳וקר, חצי מצב יכול להספיק לו כדי להכריע.

זה מעניין כי הוא בקלות יכול להיות האקס פקטור שהיה חסר להם במשחק הבית ועכשיו הם גם חייבים להבקיע.
    מצד שני הספרס רק מפתיעים בכל משחק במפעל הזה, הם כל פעם באים מוכנים לכל הפתעה.

14. עודד (אוהד הצלחות) Member

מסכים עם כל מה שנאמר לגבי אמרי וכך שאין שום תירוץ לאיך שפאריז נראתה אתמול. אני אומר שבנוסף על כך, הסגל פשוט לא מספיק טוב כדי להיות בעלית האירופית.

15. k_700 Member

ורטונגן כזה אהבל, אם יש מישהו שמסוגל להרוס לקבוצה שלו זה הוא.

golding אוהב/ת את זה.