שמינית גמר ליגת האלופות: יונייטד משיגה ניצחון יקר

הנושא בפורום 'פורום כדורגל עולמי' פורסם ע"י בועז, ‏14/2/10.

1. Sergio Ramos Member

היום המפנה הגדולהבעונה שלנו ובריאל מדריד המתחדשת בכלל מתחיל. היום העונה האמיתית נפתחת. ביחד עם השאיפה להחזיר את השלטון בספרד אלינו, בראיל מדריד יש לעניות דעתי אווירה הרבה יותר חזקה שלא ממש נראת על פני השטח ללכת בכל הכוח על ליגת האלופות, והרי ברור שכדי להשיב את הכוח אנחנו צריכים בתור תחילה לדלג על השמינית. לכולם ברור שזה כף המבחן בה תמדד ריאל מדריד - אם תחזור לגדלותה בתחילת העשור או שתמשיך לדשדש באפרוריות ואנמיות שלה מהשנים האחרונות. ליון היא יריבה פחות חזקה מאלו שנפלנו מולהם בקרבות שמינית הגמר הקודמים, אבל ליון העונהנראתה די טוב בשלב הבתים יודעת מול מי היא באה לשחק כיום. הפעם יש הרגשה טובה שעם השחקנים החדשים והקבוצה המתחברת אנחנו נעשה את זה, אבל כמובן שכמאמר הקלישאה אסור אף פעם להקל ראש. ליגת האלופות היא קלאסה משלה.

בנוגע להרכב,
    -ההיעדרות של פפה כמובן דופקת אותנו קשות. אני לא יודע להחליט אם עדיף להותיר את מרסלו ברביעייה האחורית ולהסיט את ראמוס להיות בלם(חיוני בהתחשב בחוד של ליון).
    -הגיע רגעם האמיתי גם של קאקא ורנאלדו להעביר הילוך ולפרוע את השטרות ובלה בלה בלה...
    -צורך המערך לא כ"כ מפריע לי, העיקר שהקבוצה תשחק עם שיטה מוכנה ומתאימה ויעילה מבלי כמובן להשאיר חורים בחלק האחורי.
    -היגוואין שחקן המפתח.

מתרגש, בעיקר מתרגש. שיהיה בהצלחה!

נערך לאחרונה ב: ‏17/2/10
  2. Juventini Gaetano Scirea היכל התהילה

אני מאד מקווה לראות היום הופעה נהדרת מצידו של נסטה שיוכיח לכל המפקפקים שהוא אחד הבלמים היותר טובים שיש כיום בעולם, אם לא הטוב שבהם. הופעה טובה של נסטה ואפשר יהיה להיות רגועים, לפחות חלקית.

דבר נוסף שאני מקווה זה שדידה יתן משחק טוב, ולא ישחק כמו איזו ילדה קטנה ששומטת כדורים. דידה שוער טוב, אך הטעויות פשוט הורגות אותו פעם אחר פעם. הבנאדם סובל מחוסר המשכיות ביכולת מתחילת הקריירה, פשוט מדהים.

3. Campeon Member

המארקה מדווח שככל הנראה רביעיית ההגנה תהיה ארבלואה ראמוס אלביול והשמוק.
    אני מה זה מקווה שהרכבים הרשמיים גאראי יהיה כשיר ויפתח לצדו של אלביול כשראמוס וארבלואה באגפים, אבל אז זה יוריד את גראנרו הפותח לספסל
    אלוהים איזה נטל המרסלו הזה

4. Dimitar Berbatov Member

לפי ה-SSN:
    Dida
    Bonera Nesta Silva Antonini
    Beckham Pirlo Ambrosini
    Pato Huntelaar Ronaldinho

5. 亚历山大帕托 Member

עוד כמה דקות הרכבים רשמיים, תתאפק.

6. Campeon Member

כך גם לפי המארקה

7. Dimitar Berbatov Member

הכל רשמי (אנחת רווחה, סיידרוף לא בהרכב. הבחור גאון גם בגילו ועדיף על בקס עם כל האהבה כיום ובטח שבאמצע). ההרכב שלנו הוא כצפוי: אדווין, רפאל, ריו, אוונס, אברה, פלטצ'ר, קאריק, סקולס, פארק, נאני ורוני.
    אני מרוצה, ההרכב הטוב יותר שאנו יכולים להעמיד כרגע.
    ההתרגשות בשיאה, אני לא זוכר משחק שמינית גמר שכל-כך התרגשתי לפניו.

8. REAL MADRID Member

הפתעה של הרגע האחרון בהרכב ריאל מדריד, מהאמדו דיארה בפנים - לאסנה דיארה בחוץ.
    ההרכב המלא: קסיאס, ארבלואה, ראמוס, אלביול, מרסלו, דיארה, צ'אבי אלונסו, גראנרו, קאקה, רונאלדו והיגוואין.

9. 亚历山大帕托 Member

ולנסיה לא אמור להיות הבכיר מבין הקיצוניים של יונייטד?

10. Michael Carrick מנהל כללי מנהל כללי

אמור, אבל הוא לא נראה טוב לאחרונה.

11. Raulito Madridista

אולי פלגריני החליט להוסיף פיקנטריה למשחק ולהרכיב את דיארה כדי שישחק נגד האקסית?; במארקה לא דווח על שום פציעה של לאס, הוא כשיר לחלוטין, בשבת לא מצפה לנו משחק שחייבים לשמור כוחות מיוחדים לגביו - כך שההחלטה הזאת מאוד לא ברורה וחבל. אין תחליף לניידות של לאס, ודיארה בגדול הוא אכזבה גדולה במדי ריאל מדריד, מאז שהגיע מליון אפשר לספור על כף יד אחת את המשחקים הבאמת טובים שלו. פלגריני מבצע טעות שנייה כבר בהרכב, הראשונה ברורה לכולם - הכללתו של מרסלו. אני מקווה כמובן שהכל יעבור חלק במידת האפשר, אבל חשוב שבמידה וניתקע - אז פלגריני צריך לדעת להגיב, תמיד יש תחושה שניהול המשחק שלו קצת פגום והוא מאחר בחילופים.
    השפלתי מבט לריצפה כשהראו קטעים קצרים מההדחות בשנים האחרונות. לא הזיז לי הפרצוף המתוסכל של זידאן כי זה לא אמיתי, אלא התמונה של ראול מכה בדשא אחרי הבזבוז מול רומא, זו ההדחה הכי מוזרה שלנו בשנים האחרונות. אני לא רוצה לקבל היום תחושות של דז'וו.
    * אגב, אוף-טופיק - מישהו יודע איך קוראים לשיר ששמו בקליפ בתחילת האולפן שהראו את כל הקטעים של השחקנים חוגגים, פה רוני, שם הבעיטה החופשית המצויינת של רונאלדו, כאן הגול של נאסרי וכו', הבנתם את הכוונה. ואותו דבר לגבי הקליפ שהתחיל בבנזמה והסתיים בהיגואין.

הרכב התקפי של מילאן, למרות שבקהאם למשל לא ישחק על הכנף לטעמי אלא יעזור בסגירה במרכז יחד עם פירלו ואמברוסיני. לא באמת חשבתי שהונטלאר יפתח בהרכב, הלוואי והוא יצדיק את הצ'אנס שהוא מקבל ויוכיח שהוא כן אחד החלוצים הטובים באירופה או משהו שמתקרב לזה ושהוא לא רק קרע רשתות בהולנד וזהו. אני לא יודע מהי היכולת של אואן לאחרונה ואם אני לא טועה הוא לא קיבל הרבה צ'אנסים - אך בצ'מפיונס יש לו ארבעה שערים ולדעתי המהירות שלו יכולה להתאים במשחק כזה וזה גם יקל על רוני. פארק גם ככה לא בידיוק קיצוני אלא כמו בקהאם - ימשך הרבה מאוד למרכז, כך שפרגוסון כן היה יכול לפתוח עם שני חלוצים, אבל ההרכב שלו מובן.

12. 亚历山大帕托 Member

ליפי, שים לב לאמברוזיני.

13. riquelme1 Member

פלגריני לוקח פה הימור, לדעתי גאראי היה צריך לפתוח וראמוס בתור מגן ימני, ראמוס משחק מסוכן מדי.

14. 亚历山大帕托 Member

לא יכולתי לחלום על פתיחה טובה יותר, במיוחד עבור רונאלדיניו. העיקר להמשיך.

15. guyholl Member

רק לי היה עכשיו לג מטורף בגול? או שרמי וויץ נביא?