שמינית גמר ליגת האלופות: יונייטד משיגה ניצחון יקר

הנושא בפורום 'פורום כדורגל עולמי' פורסם ע"י בועז, ‏14/2/10.

1. Jose Mourinho Member

כבר דיברנו על זה ואמרתי שראיתי אותו משחק טוב מאוד נגד אינטר(בשני הדרבים בעונה שעברה), רומא, יובה וריאל מדריד, מלווה בשערים ובישולים. הוא לא סחב את הקבוצה על הגב בכל המשחקים אבל בהחלט שיחק טוב ועשה את העבודה. נגד איזה קבוצה גדולה כבר מילאן שיחקה בשתי העונות האחרונות ורונאלדיניו לא הופיע?

2. 亚历山大帕托 Member

נגד אינטר הוא לא נתן משחקים טובים ואפילו בנצחון האחרון בו גם כבש הוא היה בינוני למדי לעומת שאר השחקנים. לפי איך שהוא נראה העונה בדרבים, צריך להוריד לו חצי מהשכר. נגד ריאל מדריד - איפה הוא היה בדיוק? כלום ושום דבר. רומא דאז היתה קבוצת תחתית גם היא, ומה הוא עשה? בישל לפאטו במהלך אחד. בכל מקרה, המשחק ההוא היה הרנסנס שלנו, כך שלא אבקר אותו. יובה? בחייך, זה היה אחד המשחקים הגרועים אי פעם ובטח שלא נגד קבוצה טובה, ודיניו לא עשה כלום חוץ מלדחוק את הכדור פעמיים מעמדות נוחות.

הוא פליימייקר, לא סתם קשר במערך, ואת התפקיד הזה הוא לא מבצע כשזה מגיע למשחקים גדולים. בכל המשחקים שציינת אלה היו אמברוזיני, פירלו, פאטו ואחרים שנאלצו לקחת את המושכות בידיים ולהוביל את הקבוצה לנצחונות.

נערך לאחרונה ע"י מנהל: ‏16/2/10
  3. !Sempre Inter Member

רק אוהדי מילאן בפורום אייסוקר לא אוהבים את רונאלדיניו. כשיוצא לי לראות משחקים של מילאן, אני תמיד שומע את את הקהל מעודד אותו ותומך בו. פיתחו פה אנטי עליו ולא ברור לי למה. האיש אחד השחקנים הטובים בקבוצה, ולא שיש הרבה כאלה...

Go United

4. 亚历山大帕托 Member

היום הזה הגיע. בדיקה קצרה באתרי חדשות מעלה דיווחים שבונרה יועדף באגף ימין על חשבון אבאטה - מאכזב מאוד.

כל מה שאני רוצה בסיכום שני המפגשים זה הופעה מכובדת בגובה העיניים. היום נצחון.

נערך לאחרונה ע"י מנהל: ‏16/2/10
  5. ccnoob Member

רק עוד כמה שעות לשריקה הפתיחה של ליגת האלופות.
    :)
    צריכים לנצח היום,בשביל לנקום על 4הפעמים הקודמות.
    GLORY GLORY UNITED

6. Andrea21 Member

כשאני שם הכל בצד ומסתכל על ההרכבים נטו,אני חושב שמילאן יכולה וצריכה לנצח היום את היונייטד,בפעם שעברה שהקבוצות נפגשו לפני 3 עונות,גם אז כולם דיברו על יונייטד כפייבוריטית ברורה,זה המצב גם הפעם,רק שיוניטטד נחלשה,ולא משנה מה האוהדים שלה יגידו,יונייטד נחלשה בעקבות עזיבת הפורטוגזי נקודה.גם מילאן נחלשה עם עזיזבת קאקא זה נכון,אבל זה הסן סירו,זה משחק בית בלית האלופות,אני לא מאמין שיונייטד מסוגלת לנצח אותנו בבית שלנו.אני מאמין שהניסיון והמעמד יעשו את שלהם והרוסונרי ינצחו את המשחק היום,לא יודע מי תעבור שלב,באולד טראפורד מנצ'סטר פייבוריטית זה ברור,אבל לגבי המשחק היום,אני מאמין בקבוצה שלי וחושב שאנחנו צריכים לנצח,אין מה לפחד מהם,במיוחד לא בפאן ההתקפי,אני חושב שמילאן תכתיב את הקצב,ונקווה שאם אכן תהיה שליטה שלנו במגרש,נתרגם את זה לשערים.רק צריך להיזהר מווין רוניתהוא הפתח להצלחה\אי הצלחה של היונייטד.

7. 亚历山大帕托 Member

אז היה הרבה יותר קל להתמודד עם יונייטד מאשר היום. כשהרגליים של הקישור שלנו היו צעירות ב-3 שנים, היה מספיק לשים את רינו על שחקן המפתח והוא לא הצליח לזוז על המגרש. היום השחקן הזה הוא רוני והוא מחליף בין חלוץ חוד לנסוג לפי איך שנוח ואי אפשר לשים עליו שמירה אישית שתגיע לכל חלקי המגרש. גם את המלחמה בקישור יהיה קשה מאוד לנצח, יש להם שחקנים מאוד פיזיים ומהירים.

8. Andrea21 Member

היונייטד ילכו אחורה בהתחלה,אני בטוח בזה.אמברוסיני יצטרל להיות במיטבו היום,זה המפתח לניצחון.

9. 亚历山大帕托 Member

היונייטד ישחקו כמו שארסנל ששיחקו, וזה המפתח לנצחון שלהם - להבין שהם יותר חזקים ולא לפחד.

10. Andrea21 Member

נדבר אחרי המשחק http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/wink.Xxx

11. ג'ורדן לאב אגדה משתמשים של כבוד היכל התהילה

אינטר א' - שלטנו במרכז השדה? לא.
    אינטר ב' - שלטנו במרכז השדה? לא.
    ריאל מדריד א' - שלטנו במרכז השדה? לא.
    ריאל מדריד ב' - שלטנו במרכז השדה? לא.
    יובנטוס - שלטנו במרכז השדה? לא.

יונייטד לא תלך אחורה, לא בהתחלה לפחות. הם יחזיקו את מרכז השדה ואנחנו נסתמך על התקפות מעבר ומתפרצות. אני חושב שהמשחק יתפתח לפי התסריט של המשחק הביתי שלנו מול ריאל. זה במקרה הטוב. במקרה הרע, נקבל את המשחק השני מול אינטר: הרבה אמביציה וביטחון, אבל כל התקפה של היריבה זה חצי גול. בדבר כזה לא נעמוד/נחזיק מעמד.

12. piston Member

הכל טוב ויפה, אבל את הכוח של המסורת קשה להסביר בהגיון, וזה לא אומר שהוא לא קיים.

מילאן מול יונייטד מגיעה אחרת למשחקים, ובטח שבסאן סירו.

אני אופטימי לגבי ההתמודדות הזאת.

13. Ryan Giggs11 Member

עם כל המסורת של מילאן אסור לשכוח שיונייטד זאת לא איזה סינדרלה שבאה בטעות לסאן סירו פייבוריטית כביכול, זה אותה קבוצה(פחות או יותר)שמופיעה כבר פעמיים רצוף בגמר ליגת האלופות, זו קבוצה בוגרת ומנוסה יותר מזו שהובסה פעם שעברה בסאן סירו אבל כמובן כל זה לא אמור לגרוע מהניסיון והמסורת של מילאן, לכן אני חושב שיהיה צמד מפגשים צמוד.

14. RaulMadr!D Member

אחח ההתרגשות לפני ערבים כאלה - פשוט תענוג http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/smile.Xxx
    המשחק היום בסטאד דה ז'רלאן יהיה קשה מאוד, לדעתי הרבה יותר ממה שאנשים מבינים - ליון היא פשוט מוקש.
    למרות עונה חלשה בליגה המקומית, לאחר פגרת החורף ליון יצאה לדרך משופרת והיא עם 4 ניצוחונות בחמשת המשחקים האחרונים, מה שאומר כושר הרבה יותר טוב מבתחילת העונה.
    בנוסף, כשליון רואה את מדריד בעיניים זה סימן מלחמה בשביל השחקנים שלה, הם לא יהיו פראיירים.
    ולמרות זאת, ריאל חייבת לעבור את ליון בלי יותר מדי בלאגנים ועניינים, 5 שנים של סבל כבר מהדהדות בראשים שלנו, האוהדים, ואין שנה ראוייה יותר לירוק לנאחס בפרצוף מאשר השנה.
    תירוצים לא יתקבלו - אפילו שתיקו עם שערים יהיה תוצאה מעולה בשביל ריאל, אני קונה רק ניצחון - אפילו במשחק החוץ הקשה.

המשחק היותר מעניין בכל זאת הוא מילאן נגד מנצ'סטר, חבל שהוא יוצא על היום של ריאל ולכן אראה אותו רק בזיפזופים, אבל עדיין - מדובר בתחרות מעניינת בין שתי קבוצות עם המון היסטוריה.
    לדעתי למרות ההתאוששות של מילאן וההיחלשות של היונייטד כביכול, עדיין הקבוצה ממנצ'סטר מועמדת לעלות מהמפגש הזה והיא גם תעשה את זה, אלא אם יקרה היום משהו שיפתיע את כולנו, אם כל הכבוד לרונאלדיניו וחבריו, מנצ'סטר היא עדיין מנצ'סטר וקשה מאוד לנצח אותה.
    אני צופה בכל זאת תיקו עם שערים במשחק היום, ההכרעה תעבור לאולד טראפורד ושם היונייטד יעשו זאת, אך אני לא אופתע גם מניצחון של מילאן היום - בהפרש קטן.

בכל מקרה - העיקר שנהנה !

15. piston Member

מנצ'סטר אף פעם לא הייתה "סינדרלה", ותמיד הייתה קבןצה חזקה (פחות או יותר), ועדיין היא תמיד מצאה את עצמה בעמדת נחיתות כשפגשה את מילאן.

האיבוד של רונאלדו (ולא רק) לא יכול להחשב כאיבוד לא משמעותי. אמנם יש עוד שחקנים מצויינים רבים בקבוצה, אך הוא היה השחקן המרכזי בשנים האחרונות במנצ'סטר והאבדה שלו משמעותית, בדיוק כמו שהאבדה של קאקה משמעותית למילאן.

המסורת של מילאן משחקת לטובתה, וזה לבד יתן לה יתרון ראשוני. כמובן שיתרון פסיכולוגי זה עדיין לא מבטיח כלום, אבל זה נותן סיבה לאופטימיות, במידה ואתה אוהד מילאן.

אפשר לקרוא למפגש כמפגש תמיכה של נפגעות מסע הרכש של ריאל http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/smile.Xxx