שמינית גמר ליגת האלופות: יונייטד משיגה ניצחון יקר

הנושא בפורום 'פורום כדורגל עולמי' פורסם ע"י בועז, ‏14/2/10.

1. !Sempre Inter Member

מה שמפתיע אותי זה שיונייטד ממש לא קבוצה גדולה ועדיין.. ממשיכה להיות כוח מוביל באירופה. אתה מסתכל על שחקנים כמו קאריק, פלטשר, אבאנס בהגנה, סקולס קשישה, פארק, המגן הימני שאני אפילו לא יודע את שמו... ואתה תוהה איך לעזאזל חבר'ה כאלה מאיישים את ההרכב של קבוצה כמו מנצ'סטר יונייטד, אבל אז, אי שם בסיום, אתה מבין..

המחוייבות שלהם, המשמעת הטקטית, הסדר, חוכמת משחק - לא צריך כישרון כדי להביא את התכונות הללו למגרש, ופרגוסון פשוט סוחט אותם עד הטיפה האחרונה. גם בליגה.. לצ'לסי סגל הרבה יותר טוב, אבל יונייטד שם, נאבקת ויש סיכוי טוב שתיקח עוד אליפות. וכל זה בלי שניים מהשחקנים החשובים שלה בעונה שעברה - רונאלדו וטבז.

פשוט להוריד ת'כובע.
    איזו עוצמה של מועדון, ושל מנג'ר.

נערך לאחרונה ב: ‏17/2/10
  2. THE STRETFORD END Member

Sempre Inter

כל הדברים הללו,
    מחוייבות,משמעת הטקטית,סדר,חוכמת משחק מגיעים עם כשרון והרבה כשרון של אותם השחקנים
    שציינת.
    השמות שלהם לא סקסיים,הם לא מקבלים את הכותרות המפוצצות כמו אחרים אבל הם חלק מרכזי מהשלד
    של קבוצה שהיא אלופת אנגליה כבר 3 שנים ברציפות ופעם אחת מחזיקת גביע אירופה עם עוד הופעה בחצי ובגמר בשנים הללו.
    לכן,פרגוסון לא חולב אותם עד הטיפה האחרונה כאילו היו מוגבלים במשהו והוא לא מוציא מהם כמו שמשה הוציא בדרך נס מים מהסלע,
    לא קבוצה גדולה?...אז מהי קבוצה גדולה?

הסגל של צ'לסי מצויין אבל רחוק מלהיות הרבה יותר טוב מזה של יונייטד,אם בכלל.

טבז עונה שעברה לא היה שחקן מרכזי ביונייטד,רונאלדו כן.

3. Ryan Giggs11 Member

האמת שזה דיי מקומם אותי כשתמיד מזכירים את פלטשר למשל כ"לוחם"ולא כישרוני.
    התדמית הזאת הייתה נכונה ללפני כמה שנים אבל הוא פשוט הפך להיות לשחקן הכי משמעותי שלנו במרכז המגרש ב3 שנים האחרונות וזה בהחלט לא נובע מחולשה במרכז המגרש אלא משדרוג אדיר שהסקוטי עשה.
    איך אפשר להגיד על שחקן שמכניס כדורי עומק נפלאים, מגביה מצויין ומנהל בצורה מדהימה את המשחק כ"לא כשרוני" כשכמובן לצד כל אלה מתווספים התכונות היותר מזוהות שלו כמו מלחמה, לב, גליצ'ים וכו'.

4. Red Left Winger Member

אוהד אינטר יקר, קאריק, פלצ'ר ופארק, כולם שחקנים ברמה עולמית שלא זכו ללאום או לכישרון ה"נכון", בינתיים תראה את הגב שלנו עם כוכבי המגזינים ואלבומי הסופרגול שלך שלא מצליחים לעבור תשמינית גמר.

קאריק אחד המוסרים הכי טובים באירופה (וואלה....), פלצ'ר מבחינתי כבר שנה שנייה נמצא באותה שורה עם אסיין, קמביאסו וחבריהם, פארק נכס טקטי על הדשא.

תודה על הכבוד ואני מעריך את זה, אבל יותר מזה אני לא מסוגל לסבול שאנשים אומרים שפלצ'ר או קאריק שחקנים בינוניים.

5. !Sempre Inter Member

את קאריק למשל, אפשר לשים באותה שורה של אסיין?
    פארק שחקן ברמה עולמית? פלטשר? נו באמת. קצת אובייקטיביות אנשים.... ומה עם הצעירים? גם הם שחקנים ברמה עולמית? פארק ופלטשר שחקני ליגה אנגלית לגיטימים, לא מעבר לזה. ויחסית לסלידה שלי מהכדורגל האנגלי (יותר שיעמום בעצם), אני מחשיב את עצמי כאחד שכן מעודכן פחות או יותר ורואה אותם מספיק כדי לחוות דעה.

ואנשים, באתי בגישה חיובית, החמאתי לכם על אתמול כי החזקתי לכם אצבעות, אז מה הקטע של התוקפנות הזו?

לזה אני מתכוון..
    עם רונאלדו וטבז אתם גדולים עלינו. בלעדיהם, ממש לא.

6. פול סקולס Member

קשה לי עם זה.
    אין לי בעיה שאומרים שיונייטד פחות טובה, שחסר הברק של רונאלדו, שההתקפה שלנו היא אך ורק ווין רוני, בין אם אני מסכים ובין אם לאו.

היה יותר הוגן אילו היית כותב שיונייטד היוותה יריב פחות טוב ממה שחשבת.
    משחק חוץ מול מילאן בסן סירו הוא קשה, ותוסיף לזה את הרצף שהיה קיים עד אתמול ואת השפעתו הפסיכולוגית שלבטח משפיעה במידה כזאת או אחרת. לא יודע האם לכנות את האמור לעיל בתור נסיבות מקלות, אבל אני בספק האם זהו המשחק שלפיו הוגן לשפוט קבוצה.

אני לא כתבתי שמילאן טובה יותר ממה שחשבתי (ולא חשבתי כי אני לא רואה כדורגל מחוץ לאנגליה) כי יש להניח שבאולד טראפורד נראה יוצרות הפוכות- יונייטד דומיננטית ומשולהבת ומילאן היא זו שצריכה להגיב ויותר להתגונן.

לתחושתי יונייטד השנה היא קצת יותר שחור ולבן.
    יש שהיא קטלנית ויש שהיא אימפוטנטית.

לשיטתי אנחנו לא פחות טובים, אולי פחות מרתיעים ופחות כופים על היריב לשחק את המשחק שלנו,
    אבל בעיקר שונים משנה שעברה.

7. milanezi22 Member

בליגת האלופות הכל אפשרי, ועוד שמדובר במילאן (4-0 הפסידו ללקורוניה, אחרי שהובילו 4-1 במשחק הראשון, או ה3-0 על ליברפול וה3-3 בסוף, ה3-0 בגומלין באולד טראפורד).
    לפסול לחלוטין אי אפשר, כי עדיין יש למילאן שחקנים שיכולים לשים גם חמישי אם הכל יתחבר.
    הבעיה היא בהגנה, צריכים לקרות יותר מדי ניסים כדי שכולם יהיו בריאים ובכושר, ודידה לא יעשה שטויות. כרגע גם לאונרדו הצטרף לשחקן ה12 של היונייטד, אז באמת שקשה לשאוב אופטימיות.

מבחינת מי יתקוף יותר, הסיכויים דווקא לטובת מילאן, יונייטד באופן טבעי מובילים ב2 שערים, מילאן תחפש לפחות ב20 הדקות הראשונות שער או שניים מהירים, ואם היונייטד יעקצו במתפרצת עם נאני ורוני הסיפור ייגמר.

את המילים האלה אני רושם רק אחרי שראיתי שגאושו חזר לתלם, אחרת אני לא מתייחס למילאן כיריבה לגיטימית, כך היה ביום שנקבעה ההגרלה, מאז גאושו השתפר, אבל שאר הנפשות נשארו כמו שהן ועל זה השלישיה שקיבלנו בבית.