שמינית גמר ליגת האלופות:: היסטוריה!

הנושא בפורום 'פורום כדורגל עולמי' פורסם ע"י Raulito, ‏14/2/17.

1. EO11 בפה אליל היכל התהילה

אבל ברור שהם יהיו חזקים בגלל הכסף. מה רע בזה? ההוצאות של פריז בעונות הקודמות היו גדולות הרבה יותר והם נכשלו בגדול באלופות. זה מקצועי נטו מה שקורה היום ולא צריך כל היום להתבכיין שלאחרים יש כסף והם מנצלים אותו. אגב, העונה הם לא משתלטים על צרפת אז על אירופה? נו באמת...

Don Joan Roman ו-idans10 אוהבים את זה.
  2. EO11 בפה אליל היכל התהילה

נו, ו? אם לא הכסף פסז׳ לא בשלבים הללו. יש גם לא מעט שחקנים צעירים שיצאו מהאקדמיה שלהם היום על המגרש והם מציגים יכולת מעולה (לא מעט באופן יחסי).

לא מבין מה אתם רוצים.

3. Telkiyski Member

הם גמרו את הליגה הצרפתית והיה עניין של זמן עד שינצלו את הכסף המטורף שנשפך שם כדי להצטרף לטופ 4-5 באירופה.
    מקצועי נטו. טוב בסדר.

4. סיונרה Member

אנריקה לא אחראי על הרכש בברצלונה, הוא אולי קצת "אנצ'לוטי" מדי ועובד עם מה שיש במקום לשבור את הכלים, אבל לא צריך להחזיק את זה לחובתו.
    בלי קבוצות כמו פאריס עם כסף זר ליגת האלופות הייתה עוד יותר משעממת ממה שהיא נהייתה בשנים האחרונות.

EO11 אוהב/ת את זה.
  5. EO11 בפה אליל היכל התהילה

לא, אז מה שקרה זה שברצלונה הרעבה ללחם שמכניסה יותר מ-600 מיליון יורו בעונה הפסידה למיליארדרים המטורפים מצרפת שמכניסים 100+ מיליון פחות מזה.

6. Telkiyski Member

היא כבר כזו. אחושרמוטה כזו.

זו הולכת להיות העונה הראשונה מזה 5 עונות שבחצי הגמר לא נראה נוכחות מלאה של ציר הרשע ריאל-בארסה-באיירן.
    כל עונה בקיץ ההימורים זה סביב אחת משלושתן.

פעם ולנסיה, לברקוזן, לידס, לה קורוניה, לאציו. היו מגיעות לגמרים וחצאי גמרים.

היום מה? היום זו שאלה רק של איזו קבוצה תצטרף בחצי גמר לשלושת הענקיות. פעם יובה, פעם דורטמונד, אתלטיקו, אולי סיטי ועכשיו פסז'.

בגדול זה מפעל מאוד משעמם ובכלל לא מגוון.

AFCA אוהב/ת את זה.
  7. DRORIKO Member

נדב ושגיא על הכיפ כיפעק וכל מי שמעביר עליהם ביקורת צריך להעניש אותו בצפיה בלופ בעמיחי שפיגלר ובוני גינצבורג.

viValencia ו-Ori8 אוהבים את זה.
  8. zivmay Member

אנריקה הוא פשוט מאמן בינוני מינוס. ההצלחות של השנים האחרונות נובעות בעיקר בגלל השחקנים.
    לא רואה אותו ממשיך לעוד עונה, ואם יש לו מעט כבוד הוא צריך להתפטר.

9. סיונרה Member

היא לא משעממת בגלל קבוצות כמו פאריס, היא משעממת למרות קבוצות כאלו.
    והן עושות את זה מהכנסות טבעיות. אז יש לריאל יותר אוהדים בסין ויפן ולכן יש לה כסף לקנות את מי שהשיח' של פאריס קונה לה, למה זה לגיטימי יותר?
    בפועל פאריס בנו אוסף של שחקנים מגובשים, שמשחקים בקבוצה כבר כמה שנים, מי שבא רק לעשות קצת תקילין מצא את עצמו בחוץ ואף אחד לא החזיק אותו בכוח. מה זה משנה כמה כסף הם עלו?

Don Joan Roman ו-EO11 אוהבים את זה.
  10. EO11 בפה אליל היכל התהילה

אבל על מה אתה מתלונן בדיוק? שיש קבוצה עם כסף שרוצה לזכות בכל התארים? מה רע בזה? הם לא עברו את רבע הגמר עד כה והם מקום שני בצרפת, כך שתיאוריות הכיבוש הצרפתי לא כל כך תופסות, אבל מה רע בעוד תחרות ועוד קבוצה חזקה?

זה כמו שבאיטליה אני מייחל לרומא ומילאן חזקות כמה שיותר.

Don Joan Roman אוהב/ת את זה.
  11. Raulito Madridista

אמארי זכה עם סביליה שלוש פעמים בליגה האירופית, אז תעשה לי טובה. העונה שעברה הייתה זוועתית ברמת הליגה אבל לא מעבר לכך. העונה בצרפת עוד לא נגמרה והוא יכול לקחת אליפות בצרפת. וגם אם לא, ערב כמו היום שווה כמעט כמו אליפות, בהנחה שפאריס עוברת. הוא השתמש בפוטנציאל של השחקנים שלו היום בצורה מושלמת. ליגת האלופות זו הבמה האמיתית. גם בולנסיה הוא היה בסדר. הוא לא מוריניו של פעם אבל לא צריך להפוך אותו ליובל נעים. ואין כדורגל בלי קצת שמחה לאיד. אתה ליצן ריקלמה, בקיצור.

לגבי לואיס אנריקה, יש לו מניות גדולות בטרבל, חלק מהרוטציות עבדו לו. העונה בארסה כשלה ברכש בגדול חוץ מאומטיטי. אני חושב שבכל-מקרה זו העונה האחרונה שלו על הקווים. בכל מה שקשור לראקיטיץ' זה פשע. והוא קצת שאנן.

את הפרמטרים של ליגת האלופות לגבי הנאה או אכזבה זה סובייקטיבי לחלוטין. בין 1997 ועד 2003 אלה היו תמיד אותן הקבוצות שמגיעות רחוק - ריאל, יונייטד, באיירן ובערך יובה. משעמם? הליגה הייתה במיטבה. אין לי בעייה עם הכסף של פאריס ועובדה שהיא עדיין נחותה נגד ריאל, נגד באיירן וגם נגד בארסה למרות היום.

אגב, סתם הערה על שמינית הגמר: מחכה בטירוף למשחק בין סיטי למונאקו כבר, דרך אגב.

12. Telkiyski Member

אלופת צרפת 4 עונות בצריפות וכרגע מקום שני. צודק, בכלל אל השתלטו על הליגה שם.
    ואין לי שום טענות וזה גם לא משנה אם יש לי או אין לי.

פשוט לי ירד מליגת האלופות ובכלל מכל הכדורגל הזה שהכל סביב כסף.

מתגעגע לימים של פעם שקבוצות כמו לברקוזן, לידס, לה קורוניה ועוד רבות היו באות משום מקום ומגיעות לגמרים.

כשזו תחרות של הכסף של מי ינצח, של הקטארים, של אברמוביץ' או של אלה עם המיליארד אוהדים באינדונזיה, זה פחות מרגש אותי.

13. owen11111 Member

כי רונאלדו, בנזמה, בייל וקרוס גדלו ברחובות מדריד?
    וסוארז, ניימאר וראקיטיץ גדלו בלה מאסיה?

הכדורגל היה משחק של כסף וכוח מאז ומעולם. זה לא התחיל עם פריז לא עם סיטי ואפילו לא עם צ'לסי.
    יובנטוס של משפחת אניילי וריאל מדריד בתקופת פרנקו עשו את זה הרבה לפני.

המשחק היום מושתת על כסף כמובן, ויש קורולציה מאד ברורה בין השקעה כספית להצלחה.
    אבל בכדורגל של היום, יש ללא מעט קבוצות כמויות של כסף כמעט לא מוגבלות. מי שמצליחות בטווח הארוך הן אלה שיודעות להשקיע אותו בצורה נבונה.
    ניהול ותכנון הם מושגים כל כך אנדרייטד בכדורגל העולמי.

SerieA, Don Joan Roman, Dayatso ומשתמש נוסף אוהבים את זה.
  14. Telkiyski Member

לא, מי שמצליח בטווח ארוך זה מי שמשקיע הכי הרבה כסף.
    אז לסיטי ופסז' לוקח קצת זמן להביא חצי וגמר צ'מפיונס. יבוא.

15. alexshw Member

אין צורך להתפטר. הוא מסיים חוזה ושינוי בעמדה כעת כנראה לא ישפיע על העונה הזו.