שמינית גמר ליגת האלופות:: היסטוריה!

הנושא בפורום 'פורום כדורגל עולמי' פורסם ע"י Raulito, ‏14/2/17.

1. Ever Banega Member

זה לא רק עניין של כוח זה פשוט קשה מאוד למצוא, בתקציר זה לא מופיע (לפחות לא באחד שראיתי). ובכללי אף פעם לא ידעתי איך אנשים מוצאים רגעים ספציפים ממשחקים, בטח לא ממשחקים לפני 3 שנים. אבל כן מצאתי משהו מצחיק אחר.

Dayatso אוהב/ת את זה.
  2. Don Joan Roman Member

חחחחח זה ענק, וידאל זה אחד ממלכי ההצגות, לא שרקו על זה כלום אבל

Sent from my m3 note using Tapatalk

Dayatso אוהב/ת את זה.
  3. riquelme1 Member

מכל הביזיון אתמול של פריס, ראיתי רק כתבה אחת בגנותו של האדם המרכזי לתבוסה המחפירה אתמול, אונאי אמרי. גם אחרי ה4-0 כתבתי שהוא חרא מאמן.

הכנה מחפירה טקטית ומנטלית, ניהול משחק זוועתי, ועוד ממאמן ספרדי שמכיר את בארסה.

אונאי אמרי הוא מאמן רע, פריס איתו קבוצה הרבה פחות טובה מפריז של דשאן, ולראייה בליגה הצרפתית שהקבוצה מתחת למונאקו על כל הכסף הגדול.

גם סביליה של סמפאולי טובה משל אמרי.

מאמן ליצן, חסר כריזמה שלא ראוי למועמדים האלה.

לירן אוהב/ת את זה.
  4. Don Joan Roman Member

אם הוא מאמן כזה גרוע, איך אתה מסביר את הזכיות עם סביליה

5. סיונרה Member

כנראה שעם מאמן אחר הם היו בצ'מפיונס.

Don Joan Roman ו-Ever Banega אוהבים את זה.
  6. alexshw Member

לא מאמן גרוע אבל גם לא מהטופ כנראה.
    עם כל הכבוד ליגה אירופית רחוק ברמתו מצ'מפיונס. הרבה פעמים לסביליה הייתה אפשרות להתמקד בו בגלל שלא היה לה על מה לשחק בליגה.

7. Don Joan Roman Member

אני חושב שהוא מאמן בסדר, לא משהו לספר עליו לנכדים לא לכאן ולא לכאן, הוא הפך אותו למינימום אלי כהן החיפאי ולכן התפלאתי

Franco ו-alexshw אוהבים את זה.
  8. RubberSoul Member

בגלל זה סביליה סיימה בפאקינג מקום 7 בעונה שעברה! ועם כל הכבוד, ליגה זו הדוגמה הטובה ביותר למדוד מאמן. לאורך זמן. כבר מזמן הבנתי שמפעל נוקאאוט לא אומר כלום, לכן הצעתי גם לבטל אותו בליגת האלופות.

9. riquelme1 Member

עוד נציין, שסביליה לא ניצחה משחק חוץ אחד בכל העונה שעברה.

פ.ס.ג דרסה את הליגה הצרפתית 4 שנים עם מאזן של מעל 100 שערים העונה היא מקום שני הובסה במונאקו, וביימה בתיקו בביתה שמונאקו הייתה טובה בהרבה. ועם פחות מ60 שערים.

10. Don Joan Roman Member

לא שאני בא להגן על אמרי אבל בשום עונה מה4 האחרונות פסז התמודדה עם קבוצה ברמה של מונאקו השנה וכמובן שהעזיבה של זלטאן גם פגמה במאזן של פסז.

alexshw אוהב/ת את זה.
  11. EO11 בפה אליל היכל התהילה

מי שמכיר אותי יודע כמה אני אוהב את זלאטן, אבל זה לא תירוץ. גם בלעדיו לפסז' יש שחקנים מעולים, ובנוסף יש לציין שבמקום זלאטן הם הביאו בקיץ את חסה ובן ערפה, שני רכשים שהיה ברור שלא יוכלו לתת את מה שזאלטן נתן אלא אם כן הם יתנו עונה מפתיעה ויממשו את מה שיש להם ברגליים. כמובן שזה לא קרה, חסה עזב ובן ארפה לא מהשחקנים המובילים בסגל. זו גם אחריות של אמרי.

גם היכולת של מונאקו לא קשורה לכך שפסז' של אמרי פשוט נראית פחות טוב מפסז' של השנים הקודמות. זה לא רק זלאטן, זה כלל הקבוצה. המשחק ההוא בפריז נגד בארסה היה פנטסטי, וזקפתי אותו לזכות אמרי גם, אבל זו כנראה הייתה הבלחה בנוסף ליום רע של בארסה.

מה שכן, תודות לאמרי ופסז' יש לנו רבע גמר שעל הנייר נראה אדיר וסוף סוף נותן המון ציפיות להמשך העונה - יובה ב-99% שם, ריאל, בארסה, באיירן, אתלטיקו שרק משהו מדהים ידיח אותה, דורטמונד, סיטי/מונאקו וסביליה/לסטר, בתקווה שהספרדים יבואו יותר חדים מהמשחק הקודם ויעפילו. כל משחק יהיה מעניין מאוד ויכול להניב הפתעות.

12. Raulito Madridista

אמארי היה ראוי לצ'אנס בקבוצה גדולה, קיבל אותו וכנראה נכשל טוטאלית. גם אליפות עם פאריס, דבר אפשרי אבל בניגוד לעבר - ממש לא מובן מאליו - לא תכסה את התחת שלו. ובכל-מקרה, אני חושב שבמשחק כזה אי-אפשר להאשים רק את המאמן. אני לא מתלהב מכל 'תנועות הידיים' והסימונים שלו - ללחוץ, לתקוף. אבל כשקאבני עושה 1 מ-3, די-מאריה מחמיץ כמו טירון ושחקנים גדולים כמו וראטי פשוט משקשקים ונראים כמו הפועל ת"א - זו בעיה. אסור שהשחקנים ייצאו נקיים. לא יודע עד כמה זלאטן מנהיג כזה ולא חושב שהיה מבקיע, אולי שומר על הכדור כמה שניות ונותן אוויר לשחקנים, אבל בטח היה נותן סטירה שם למישהו. בסביליה אמארי הצליח. בשנה שעברה יחד עם הסופר-קופה האירופי וכן הליגה האירופית - היה לה עומס מטורף, היא שיחקה למעלה מ-60 משחקים. מאזן החוץ היה מביך, זה נכון.

13. alexshw Member

אמרי גם התרסק בספרטק. מועדון גדול עם ציפיות להלחם על אליפות.
    כנראה שהוא פשוט לא מתאים למועדונים כאלה.
    בסביליה הלחץ פחות.

14. EO11 בפה אליל היכל התהילה

@Raulito

יכול להיות שזה לא הוגן להאשים את אמרי גם בזה, אבל מהשנייה הראשונה ראו שלפסז' רעדו הרגליים. הגול השני והיכולת בהמשך חיזקו לי את המחשבה שהדיבורים על קאמבק על בארסה חילחלו להם לראש והם פשוט רעדו למרות שהחזיקו ביתרון הכי מבטיח שיכול להיות. ניצחון בהפרש 4 גולים על האפס? יש כאלו שלא חולמים על דברים כאלה במשחקי נוקאאוט של הצ'מפיונס, בטח נגד קבוצה כמו בארסה. נכון שיש שחקנים חסרי ניסיון בסגל, ועדיין יש שם מספיק שחקנים שחוו דבר או שניים בכדורגל וגם להם רעדו הרגליים. כנראה שזה מה שהמאמן הקרין להם וזה מה שעלה לו בהדחה הזו בסופו של דבר. הגישה הזו של לבוא ולהזמין את בארסה להתקיף כשאתה מוביל 0-4...זה לא ברור לי, אני חשבתי שפריז יבואו בגישה דומה למשחק הראשון.

15. Walkon משתמשים של כבוד היכל התהילה

זה בלתי נתפס, פשוט ככה.
    רבאק, קבוצה עם המון איכות בחלק הקדמי, כבר תפרתם את ברצלונה 4-0 פעם אחת, במקום לשחק קצת כדורגל עם שקט נפשי בידיעה שיש לכם יתרון של 4 שערים להישען עליו, זה מה שאתם עושים? פאקינג אוסאסונה וגרנדה מתחתית הליגה בספרד לא עולות לקאמפ נואו כ"כ מפוחדות, מהדקה הראשונה זה נראה כמו בונקר של הדקה ה92, פשוט נורא.

כמו שראינו, יש מספיק איכות בקבוצה כדי לכבוש, אם פסז' הייתה משחקת ויוצרת משחק מאוזן היא הייתה מגיעה לדקה ה70 באיזה 1-1 או מקסימום פיגור של שער ולברצלונה לא הייתה שום רוח במפרשים.

אני לא ממעריציו של קופמן אבל במקרה ראיתי יציע העיתונות באותו יום והוא סיכם את זה יפה, הם באו להיות תפאורה לדרמה שהתרחשה שם.

הם חירבנו במכנסיים, ההופעה הכי מבזה שאני אישית זוכר בליגת האלופות בהתחשב ביכולת של הקבוצה. אני אופתע אם אמרי ימשיך שם, לא בשביל זה הביאו את המאסטרו של מפעלי הנוק אאוט.

Don Joan Roman, Doritoz ו-שי אוהבים את זה.