שמועות חדשות והעברות 2008/9

הנושא בפורום 'פורום כדורגל איטלקי' פורסם ע"י Chievo, ‏2/7/08.

1. Bianconeri משתמשים של כבוד היכל התהילה

תרחיש חלומי: סקו נפגש עם פאולסן ומשאית דורסת את שניהם,הפייטרס מתנקשים בסטאנקוביץ' ,בטגה חוזר לתפקיד ניהולי בכיר ופסוטו מחליף את סקו,האמסיק מתלהב מכל הרעיון וחותם בעד מעבר של אלמירון ולגרוטליה לצד השני, כולם מרוצים! http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/biggrin.Xxx

אבל מה הסיכוי שזה יקרה? http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/dry.Xxx

2. yonmu Member

נכון, אבל זה שהוא שומר מצוין, מחלץ המון כדורים, מתערב במשחק כשצריך - כן.

3. yoni10 Member

וזה שהוא היה פשוט מצוין בחצי עונה שלו ביובנטוס עושה אותו לפלופ? הגיון בבקשה.

4. 亚历山大帕托 Member

אני לא זוכר איזה משחק זה בדיוק היה, אבל אם אני לא טועה, זה משחק בו יובה קופחה קשות ע"י טעויות שיפוט וזה לא היה פנדל של 100%. גם אם לא מדובר באותו משחק, טעות אחת לא הופכת אותו לפלופ. עכשיו אני משוכנע, לא ראית את סיסוקו מאז ינואר 2008, לפחות לא דרך עיני היגיון.

5. פרנקו בארזי Member

עכשיו אני רואה את השלט בחתימה של יוני,
    סליחה על הבורות אבל מה יש לאוהדי יובה נגד סטנקוביץ'?
    מנשה, על סמך מה אתה קובע שהוא פלופ? על טעות אחת?
    הוא שיחק מצוין מאז שהגיע ליובה. שחקן נהדר.

6. Lupo Member

מבחינתי ההיגיון הוא שסיסוקו לא שחקן טוב. זה הכל.

7. Juventini Gaetano Scirea היכל התהילה

התשובה הזאת אומרת הכל, אתה לא יודע למה הוא "פלופ", אבל הוא "פלופ".
    אתה ניכנסת לדיון, ולא יכול לבטא את עצמך, אז מה אנחנו אמורים לצפות לענות בתגובה? לא ראית את סיסוקו במדי יובה, זה הכל. וזה שהוא הוריד שחקן בדקה ה90, לא הופכת אותו "לפלופ" גם זידאן נגח במטארצי, בדקות הסיום, זה הופך את זידאן ל"פלופ"? לא ניראה לי. בהתבסס על ההיגיון, אתה פשוט שונא את השחקן הזה, וכל דבר שיגידו לך, אתה תמשיך "אבל ההיגיון אומר לי שהוא פלופ".

8. Lupo Member

זידאן איבד את הראש, סיסוקו עשה טעות. סיסוקו לא איבד את הראש הוא פשוט קיבל החלטה גרועה כשהוא ביצע מספרת והוריד את השחקן ברחבה.
    אני לא מת עליו, אני גם לא שונא אותו, הוא לא עשה לי שום דבר, מבחינת שחקן כדורגל- אני חושב שהוא לא שחקן טוב. בטח ובטח לא ליובה וליברפול.

9. חייל שוקולד משתמשים של כבוד היכל התהילה

מנשה, אתה משתמש שאני מאוד מעריך, אבל לפעמים פשוט נזרקות לך שטויות מהפה.

גם דה רוסי החמיץ פנדל נגד מנצ'סטר, טעות לא? הוא לא איבד את הראש. אז הוא "פלופ"? גם טוטי העונה באחד ממשחקי ליגת האלופות אני חושב לא מסר למנסיני שעמד בצד שמאל לבד וניסה לעבור בין שני שחקנים, אז הוא "פלופ"? אין שחקן כדורגל שאף פעם לא עשה טעות. אפילו בופון, נגד ספרד כאשר סנה בעט מרחוק הדף את הכדור והוא שמט לו מהיד לקורה, אז הוא "פלופ"? אל תדבר שטויות, סיסוקו שחקן נהדר, ואם אתה חושב שהוא פלופ לפחות תסביר את עצמך. גם אני יכול לבוא ולהגיד "לאהם" פלופ. ישאלו אותי למה, אני יגיד "בגלל שנגד ספרד בגמר היורו הוא נפל כאשר טורס ניסה לעבור אותו וגרם לגול". אין שחקן בלי טעויות. ממה שמסתמן פה אתה פשוט שונא את סיסוקו, מכבד את זה, אתה יכול להגיד שאתה שונא אותו, אבל אתה לא יכול להתכחש לחצי עונה המדהים שלו, שאם הוא היה משחק כל העונה היה סיכוי טוב מאוד שהוא היה שחקן השנה באיטליה.

10. Lupo Member

אני נתתי את ההסבר שלי. אני לא שונא אותו, שוב, הוא לא עשה לי כלום.
    כולם עושים טעויות, סתם נתתי דוגמא עם המספרת שלו.
    ההסבר הכי הגיוני שלי למה הוא לא שחקן טוב, זה שרמת המשחק שלו (לדעתי!), לא גבוהה מספיק לקבוצה כמו יובה או ליברפול.

11. פרנקו בארזי Member

כן, מנשה, אבל שוב - אם יורשה לי לחזור פה על המנטרות של הקודמים -
    על סמך מה אתה אומר שהרמה שלו לא מתאימה לליברפול או ליובנטוס?
    למה רמת המשחק שלו לא מתאימה ליובה לדעתך?
    הוא לא מספיק פיזי? לא מספיק טכני? תן נימוק!
    וחוץ מזה, איך אפשר לומר שהוא לא ברמה ליובנטוס אם הוא היה אחד הבולטים שלה בחצי שנה האחרונה?

12. Juventini Gaetano Scirea היכל התהילה

ושוב. אני מקווה שעכשיו אני אוכל להסביר לך לגבי סיסוקו, והדיון הלא הכרחי הזה לגבי סיסוקו יסתיים.
    אכן, סיסוקו לא היה שחקן מפתח בליברפול. אך לשמחתי הוא הפך לאחד כזה כשנחת בטורינו. ושוב אני אומר, לא ראית את סיסוקו משחק השנה, בטוח. כי אם היית רואה אותו משחק, לא היית אומר לי שהוא לא "ברמת המשחק" של ליברפול או יובנטוס. סיסוקו היה בחצי השנה השניה ביובה כל דבר על המגרש (למעט חלוץ). כשצריך היה להתקיף, הוא עלה להתקפה ובעט מכל הזדמנות שנפלה בחלקו. כשהוא היה צריך לעשות הגנה, הוא עשה. סיסוקו הוא שחקן מאד מגוון, וההתחברות שלו ליובה פשוט מצוינת. כמו כפפה ליד. שלא נדבר על הפסים המצוינים שלו לאורך ולרחב המגרש. יש לו פיזיות, יש לו טכניקה טובה, שחקן פשוט מצוין.

אז אני מקווה, שהפעם תבין, סיסוקו הוא שחקן מצוין. שיוכל להשתלב כמעט בכל מקום. מוחמד סיסוקו הוא שחקן מגוון והחלטי, שימשיך ביובה עוד הרבה מאד שנים. מקווה שסגרנו את הדיון הלא נחוץ הזה, לגבי סיסוקו.

נערך לאחרונה ב: ‏9/7/08
  13. Lupo Member

לא ראיתי הרבה משחקים של יובה מאז שהוא הצטרף, אבל ממה שראיתי לא התלהבתי.
    כשראיתי אותו משחק בליברפול, ראיתי שהוא לא שחקן טוב, ז"א:
    הוא מאבד המון כדורים, טכניקה בטוח שאין לו(לא נורא הוא קשר אחורי), מה שהוא צריך לעשות הכי טוב(לחלץ כדורים) הוא לא כל כך עשה, והוא לא משפיע על המשחק בכלל, לא מעורב ולא יודע מה הוא אמור לעשות על המגרש. כך התרשמתי ממנו כשהוא היה בליברפול, וגם שראיתי כמה משחקים של יובה העונה, דעתי לא השתנתה.
    אני לא חושב שהוא שחקן רע בגלל שהוא עשה טעות כזאת או אחרת, אלא מכיוון שהוא פשוט לא מספיק טוב.

14. פרנקו בארזי Member

המסקנה מכל זה היא שפשוט לא ראית מספיק משחקים של יובה השנה ואתה מבסס את התזה שלך על זכרון עמום של מספרת מיותרת.

15. Juventini Gaetano Scirea היכל התהילה

בשבילך, מנשה:
    http://www.youtube.com/watch?v=VZlrYBqyZrY
    דוגמא רק ממשחק אחד. עכשיו תמשיך להתווכח ולהתווכח, או שלא תתכחש לאמת?
    לסיסוקו אין טכניקה? אחד הדברים המצחיקים ששמעתי. כנראה לא ראית איזה דריבלים הוא עשה העונה. הייתי ממליץ לך להפסיק לכתוב שטויות, כי אתה לא נעשה חכם יותר.
    לא אתווכח איתך יותר בעניין סיסוקו, כי להתווכח איתך זה כמו להתווכח עם קיר.

נערך לאחרונה ב: ‏9/7/08