שמועות חדשות והעברות 2008/9

הנושא בפורום 'פורום כדורגל איטלקי' פורסם ע"י Chievo, ‏2/7/08.

1. Chievo Member

בדיוק באתי לרשום על זה כאן..

שמח לראות שקייבו החזירה אחד מהשחקנים האיטלקים הביתה, סטפאנו סורנטינו חזר לאחר שעזב את טורינו בשנת 2005, הוא בטח יהיה השוער הראשון של קייבו, ובכך תמו השמועות שמקשרות את פרנצ'סקו טולדו לקייבו וחבל שכך.

יש עוד שני חלוצים שמקושרים לקייבו, הראשון הוא פרנצ'סקו טבאנו והשני הוא קסטילו מלך השערים של פיזה השנה, אחד מהשניים חייב להגיע בזמן שאובינה יעזוב לטובת רומא או אינטר.

2. Jose Mourinho Member

אני לא מבין מה כל הרעש סביב אובינה, אולי הוא הראה קצת כישרון, אבל לא היו לו מספרים מרשימים ממש בעונה האחרונה, אפילו שהוא שיחק בליגה השנייה(הוא לא מופיע בטבלת מלכי השערים כך שאני כבר יודע שאין לו יותר מ12). אני לא חושב שהוא יותר טוב ממארטינס, למשל.
    אני מעדיף שאינטר תשתמש בו כקלף מיקוח לשחקנים אחרים או שתרוויח עליו כסף נטו, יותר מאשר שיתפוס מקום בסגל.

נערך לאחרונה ע"י מנהל: ‏6/7/08
  3. Chievo Member

אובי לא שחק הרבה השנה בגלל תאונת דרכים קשה בה נתקל השחקן בתחילת העונה.. ובכל זאת אתה צודק, אבל זה הניסיון של אינטר להרוס לשאר הקבוצות היריבות כל סיכוי לרכוש אותו.

4. Jose Mourinho Member

שטויות, אתה מציג את זה כאילו אינטר מעדיפה לייבש אותו אצלה והעיקר שלא ישחק בקבוצה אחרת. לאינטר יש זכויות עליו, ואם היא רואה לנכון לרכוש את החצי השני של הכרטיס שלו ואז למכור אותו בשלמותו לקבוצה אחרת, אני לא רואה בעיה עם זה.

5. 亚历山大帕托 Member

גליאני בראיון ללה סטאמפה: "רונאלדיניו לא נמצא בתכניותיו של פפ גווארדיולה לעונה הבאה, כך שזה מוריד קצת את המחיר, אבל הבעיה היא המשכורת שלו. כדי להסכים לדרישות שלו אנחנו צריכים לשלם קרוב לכלום עבור השחקן עצמו. הכל תלוי בברצלונה. אני יכול להגיד שרונאלדיניו דחה הצעה ממנצ'סטר סיטי שהציעו כפליים ממילאן."

על אדבאיור הוסיף: "ארסן וונגר קבע פגישה, אבל אין טעם בשבילי לנסוע לניס כשהוא כבר אמר שהוא רוצה 32 מ' ליש"ט. אלה מספרים בלתי אפשריים."

6. Nesta Warden of Milano היכל התהילה

מעניין שרק לפני שנתיים ברלוסקוני הצהיר בכל מקום שהוא שמר 100 מיליון דולר עבור רונאלדיניו, לאן נעלם הסכום הזה? גליאני באותו ראיון גם אמר שצריכים להודות להם שהם שומרים על קאקה ופירלו מפני קבוצות אחרות.

אני יודע שהמיסוי קשה להם אבל שיראה איך הוא מצייר את המועדון.

7. uri משתמשים של כבוד היכל התהילה

בחודש האחרון היה מאבק קבוע בין פאלרמו ללאציו על שרותיו של ואלון בהראמי. בעקשנות הן נאבקו זה בזה על מיליון לפה ומליון לשם, הכל באיזור ה-6 מיליון אירו. היום הגיע ווסט האם ולפי ה'קרויירה דלו ספורט' הניחה הצעה על סך 11 מיליון אירו על השולחן. גרושים בסטנדרטים של האנגליות (30 מיליון על ג'ו! למשל).

8. ג'ורדן לאב אגדה משתמשים של כבוד היכל התהילה

תמורת 11 מיליון יורו, לא הייתי חושב פעמיים. כמגן ימני אין לו מקום בגלל דה-סילבסטרי, מה שהפך אותו לסוג של קשר מרכז שדה יחד עם לדסמה ומודינגאי/מוטארלי. טבעי שבתפקיד הזה הוא בורח כל הזמן ימינה ועדיף ללאציו קשר אמצע אמיתי. בחצי מהסכום הזה היא יכולה לקנות את צ'יגאריני שמסרב לעבור לאטאלנטה ולסגור סופית את הסגל לעונה הקרובה מבחינת רכש.

9. Chievo Member

בגלל אותה סיבה הוא לא עבר לפיורטינה לפני שנה. כשהבחינו הנראזורים בהעניינות מצד היריבים והזאבים מרומא, היא מנסה לנצל את זה, ולהרוויח כמה שיותר כסף מהעסקה הזאת.

10. 亚历山大帕托 Member

העיתון האגנטינאי "אולה": מילאן עוקבת אחרי החלוץ הצעיר גונזלו ברגסיו (23) מסן לורנצו ומוכנה לשלם 14 מיליון יורו עבור 80% מכרטיסו.

http://www.goal.com/images/30542_news.Xxx

11. yonmu Member

80 אחוז? מה זה אומר?

12. uri משתמשים של כבוד היכל התהילה

בדרום אמריקה יש תופעה בה סוכנים עמידים מחזיקים בחלק מכרטיס השחקן של שחקנים אותם הם מיצגים. אני מאמין שגם כאן מדובר במקרה דומה בו 80% מהכרטיס שייך לסאן לורנצו ואילו 20% שייכים לסוכן כלשהו שפשוט נהנה מתמלוגים בכל העברה של השחקן.

נערך לאחרונה ע"י מנהל: ‏8/7/08
  13. Bianconeri משתמשים של כבוד היכל התהילה

יובה בדרך להחתים את פאולסן... אני בדרך לשבעה...

14. ג'ורדן לאב אגדה משתמשים של כבוד היכל התהילה

תגיד לי איפה יושבים ואני מצטרף. אני לא רוצה לראות את החלאה הזאת באיטליה. אני לא אשכח לו את הקטעים עם טוטי וגאטוזו/קאקה.

15. פרנקו בארזי Member

זה הבלונדיני הטיפש הזה שטוטי ירק עליו ביורו הקודם?