שלישי: ליון בקייב, ארסנל במוסקבה, מילאן בבריסל

הנושא בפורום 'פורום כדורגל עולמי' פורסם ע"י Obafemi, ‏17/10/06.

1. SeRgInHo Member

אז הנה, כל מי שחשב שסטיאווה מסוגלים למשהו, טעה בגדול. ריאל וליון עם שלישיות קלילות על שתי קבוצות מפורקות.

2. flash Member

ואי ואי כמה השדרים של ריאל- סטיאוה חירבשו על סבן... מה זה השחקן הראשון שרוביניו עובר??? זהו, כל שחקן שרוביניו עבר בדרך לרחבה, יורד לספסל, ונשאר שם במשחקים הבאים?? תעשו לי טובה... השער של רוביניו היה מקרי, לא בטוח שהכדור שלו בכלל הלך למסגרת וגם אם כן סביר שהשוער היה עוצר ואז לא היו מחליפים את סבן. זה שהכדור פגע במשהו בדרך ונכנס זה לא קשור לסבן בכלל. סבן היה השחקן הבולט באגף ימין של בוקרשט, הוא תמיד מסר והגביה פנימה לרחבה, ויצר דברים מסוכנים ככה בכדורים מדויקים. החילוף שלו אחרי שרוביניו עבר אותו היה טפשי, גם הבוז היה טפשי, וגם השדרים הישראלים טפשים.

3. M_T_A Member

רק דבר אחד יש לי להגיד על הגול הרביעי:
    "ואן ניסטלרוי סתם פוקסיונר שרק יודע לדחוף לשער ממטר מול שער ריק"
    אני מחכה לתגובה מאותם http://www.asoccer.co.il/forum/html/emoticons/bduh.Xxx ים שאוהבים כ"כ להגיד את זה

4. rivaldo משתמשים של כבוד היכל התהילה

מי שאומר את זה פשוט לא מבין בכדורגל.

גם זה שואן ניסטלרוי כובש מול שער ריק זה שערים של מיקום של חלוץ גדול .

5. ReL Member

רביבו הוא באמת הפרשן הגרוע ביותר ששמעתי בחיים שלי . ואן ניסטלרוי הביא גול גדול שרק חלוץ גדול כמוהו מסוגל , משחק טוב מאוד של ריאל שמח לראות אותם סוף סוף מתחברים אחרי שנים של אכזבות.

6. לא מצאתי כינוי Member

איזה הבדלים עצומים בין ההגנה להתקפה של ריאל. ההתקפה היום נראתה מצויין מול הקונוסים של סטיוואה( רוביניו במשחק מצויין לדעתי), אבל ההגנה? אם היא לא הצליחה להסתדר עם כאלו קונוסים, ורק נאיביות של השחקנים הרומנים גרמה להם לא לכבוש עוד, אני לא יודע מה יהיה מול בארסה. קנאברו עדיין נמצא בחופשה מאז המונדיאל http://www.asoccer.co.il/forum/html/emoticons/biggrin.Xxx

ולכל מי שמסתלבט על רביבו, אז נכון שבאולפן הוא גרוע וכמעט לא מדבר אבל מבחינת ניתוח המשחק נטו ללא התייחסות לידע אין מישהו ברמה שלו.

נערך לאחרונה ב: ‏17/10/06
  7. Raulito Madridista

http://www.nrg.co.il/images/archive/408x153/599/889.Xxx

איי איזה יופי, כמה נהנתי לראות את רוביניו מוכיח לקאפלו שהוא טעה שייבש אותו על הספסל, סבן חסר אונים מול רוביניו המצויין שלנו. איזה סיומת נהדרת, למרות שרוביניו כמעט ולא ראה דשא מתחילת העונה. כן יירבו רגעים כאלה.

http://us.news2.yimg.com/us.yimg.com/p/ap/20061017/capt.d3a6c50292b54ea3b734531bef307864.romania_soccer_champions_league_xvg105.Xxx

לא אהבתי את פתיחת המחצית השנייה שלנו, השופט היה בסדר גמור, לא הייתה נגיעת יד של פאביו קנבארו, עבר לו מתחת לגוף בגלישה, ולא היה פנדל, הצגה. לא מבין למה רוברטו קרלוס ממשיך בכדורי רוחב המוזרים אם הוא לא מצליח לדייק, הוא מבזבז לנו המון התקפות.

תראו את רונאלדו עם המעיל איזה חמוד.. רק הוא שם כובע, רק לו קר.. אני מקווה שאם הוא ייכנס הוא יוסיף למשחק משהו, נגד חטאפה הוא עשה שטות מרה, בדרבי לא הספיק לשנות כלום ונגד קייב איבד כדורים אבל זה מתקבל על הדעת כי הוא רק חזר לכושר משחק באותו שלב.

לי אישית חבל על השער אני מת שאיקר יישמור על רשת נקייה. חשוב לא לאבד את הראש, להבקיע עוד שער ולא לעשות שטויות בהגנה, לבוקרשט יהיה מוטיבציית שיא עכשיו עם הקהל שלה.
    אני באמת לא מבין למה משחק ההגנה שלנו לא טוב, למה יש טיילת שם.

מזל שרוביניו לא היה זה שהוחלף כאשר בקהאם עורך את ההופעה ה-100 שלו באלופות. שראול וואן ניסטלרוי יהיו עכשיו רק ברחבה, בעיקר ראול, שיישחק עם ואן ניסטלרוי 20-30 מטר מהשער ולא יירד לחצי. שיהיה מערך עם קיצוניים. בקהאם גם עושה הגנה הרבה.

אחח אם הכדור של ראול היה למסגרת... הוא הצטרף מושלם להתקפה שהייתה יפה עם הרבה מסירות ולשם שינוי לא איבדנו את הכדור. כמה חבל שזה לא היה צמד של ראול.

שער אדיר של ואן ניסטלרוי! רוד לא עשה כלום כל המשחק, אבל כבש שער באומנות! לא הבנתי מה הוא עושה בהתחלה! ביצוע מושלם!. היה יפה לרואת אותנו עושים לחץ בכל המגרש, מה שקאפלו רוצה. המשחק גמור. אפשר להכניס את רונאלדו. במקום רוד . עריכה: פייי פגעתי בול בחילוף! ראול נשאר על המגרש! יש!

חבל שהבעיטה של רונאלדו לא נכנסה, הוא לא מספיק חד עדיין.

לסיכום: הרבה יותר טוב מנגד חטאפה, יש עדיין מה לשפר, שלטנו הרבה בכדור, לא יספיק נגד ברצלונה. ראול וואן ניסטלרוי בשיווין בגולים באלופות העונה. ראול צריך לשחק מקדימה, ואן ניסטלרוי עם שער מהממם, רונאלדו לא חד ולא לבנות עליו, למרות שלא יישחק בקלאסיקו, יהיה לו עוד שבוע להתכונן, רוביניו ענק, הראה לקאפלו אני מקווה. ראמוס טוב כמגן, הלגרה לא איום ונורא כמו אשתקד. בקהאם נלחם, לדעתי כן צריך אותו בקלאסיקו, אבל רייס עדיף. לא נעלה מהמקום הראשון בבית, אבל מהמקום השני לפחות יש לנו מקום כמעט סגור, בברנבאו אנחנו צריכים לנצח את סטיוואה.

http://www.realmadrid.com/addon/img/104f4b6288alegriaramos4p.Xxx

ציונים:

קסיאס - 6.5
    ראמוס - 7
    קנבארו - 6(מתי נראה משחק ממנו כמו במונדיאל? קלאסיקו בקרוב, הלוו!)
    הלגרה - 7(לא איום ונורא כמו אשתקד)
    קרלוס - 6.5(דיי עם כדורי רוחב סתמיים)
    אמרסון - 7
    דיארה- 7
    גוטי - 6
    רוביניו - 7.5(המצטיין ללא ספק, מקווה שקאפלו הבין! חובה לשתפו בהרכב בקלאסיקו!)
    ראול - 6.5 (נלחם תמיד, איים על השער פעמיים וכבש הכי חשוב).
    ואן ניסטלרוי - 6(משחק לא טוב שלו כולל החמצה מקרוב, אבל גולאסו אדיר!!!!)

http://www.marca.com/elementosHome/fotosPortada/2006/10/17/guti.Xxx

מחליפים:

בקהאם - (נלחם וחילץ כדורים, בקהאם זה בקהאם)
    רונאלדו - (לא מספיק חד, בימים בינוניים שלו הוא מבקיע את המצב שקיבל, היה צריך לבעוט במקום לעבור לדעתי).

תמונות מהמשחק נגד בוקרשט לאוהדי ריאל המעוניינים

נערך לאחרונה ב: ‏17/10/06
  8. George Best Member

9. Engel Del Madrid Member

אולי לא תצאו בהצהרות? "התחברנו" , "כל הכבוד על היכולת" - הלו - זו סטיוואה. לא מי יודע מה מאריות אירופה. הפסדנו לחטאפה ! חטאפה ! אחרי שבעונה שעברה החטפנו לה.

רביבו אידיוט, למסי אין היכולת והפיזיות של אטו? מסי טוב יותר כיון שהוא מסוגל לעבור כמעט כל שחקן.

והיום? תענוג לראות את רוביניו. עובר שחקנים כמו מים - ורואים שהוא בהחלט עבד גם על הפיזיות שלו. הוא היה מעורב בגול השני וכמובן הבקיע את השלישי, שלא לדבר על המסירה הגדולה לרוני.

אגב, מה קרה לבקס? ניגמרו החלליות? הסיפסול עשה רק טוב. אני גם מאוד רוצה לציין את הלגרה. נראה שהוא מסתדר עם קנבי הרבה יותר טוב מאשר ראמוס. הלגרה , לאחר שלא שיחק במשך שנה ומשו, חוץ מהמשחק נגד חטאפה, צריך לקבל המון קרדיט. הוא שעה היום עבודה מצוינת, בהתשחב בכך שבקושי שיחק.

דיארה? חלש מאוד היום בקטע ההתקפי. איפה דיארה שראינו נגד מילאן? הוא ואמרסון זה פוטנציאל ענק, שלא מתממש..

נערך לאחרונה ע"י מנהל: ‏17/10/06
  10. SeRgInHo Member

חחח מילאן האפסים האלה. שבה הלך, שבה נדפק, מילאן נדפקה.
    קאקא טוב מילאן סבירה, קאקא גרוע, הכל חושך, אוי אלוהים... ככה זה שמנסים לבנות קבוצה בגרושים. אולי פעם זה הלך להם, יותר זה לא יעבוד.

11. SeRgInHo Member

שיחליט מלר האם מיכאליק הוא צ'כי או סלובקי... אני דווקא ראיתי אותו משחק בנבחרת אוקראינה הצעירה.

12. rainman משתמשים של כבוד היכל התהילה

מנצסטר נראית טוב מאוד,אמנם זה רק מול קופנהגן אבל נהנתי לראות אותם היום.
    בקופנהגן השוער והאטציסון נראו טוב מאוד.

13. Barcik Member

המסקנה היחידה שיש לי מהיום הזה הוא שיש יותר מדי משחקי filler העונה. כמה עוד תבוסות משעממות נצטרך לסבול עד שיגיעו משחקים מעניינים באמת?

14. burning soil Member

חושב בדיוק כמוך בוריס, למשל מול מי מנצ'סטר בדיוק שיחקו היום ? משחק קל מידי עבורם.

15. Igi Member

ואתם מופתעים? עוד כשראיתי את רשימת הקבוצות המשתתפות השנה זה היה ברור לי.

אבל בואו נחשוף את הקלפים - זה הכל בגלל שמכבי חיפה לא שם http://www.asoccer.co.il/forum/html/emoticons/smile.Xxx

ועכשיו ברצינות, מאד נהניתי היום מהמשחק של היונייטד. לפחות עד היציאה של קאריק, שמשום מה, מהרגע הזה רמת המשחק שלנו ירדה משמעותית. דרך אגב, באיזה תפקיד סולשיאר שיחק היום? קשר ימני?
    לקראת ליברפול אני אופטימי אך זהיר. הפעם היחידה שלא ניצחנו השנה באולד טרפוד הייתה מול קבוצה ברמה שלנו. נקווה שזה לא יחזור על עצמו.

נערך לאחרונה ע"י מנהל: ‏18/10/06