שלישי: ליון בקייב, ארסנל במוסקבה, מילאן בבריסל

הנושא בפורום 'פורום כדורגל עולמי' פורסם ע"י Obafemi, ‏17/10/06.

1. SeRgInHo Member

חלאס עם הקשקושים. אני גם יכול להגיד שאם קייב תנצח את 2-1 היום, ועוד איזה 1-0 קטנטן בז'רלאן, היא תהיה הפייבוריטית הגדולה לעלות. רק שאני לא אומר את זה, כי אני יודע שזה לא הגיוני. כנ"ל הסיפור עם סטיאווה. אני לא אומר שאין סיכוי לנצח היום את ריאל, אבל מעבר לזה? קשה לי להאמים שהיא תצליח להוציא יותר מנקודה אחת בשלושת המחזורים האחרנים.

2. rivaldo משתמשים של כבוד היכל התהילה

זה שסטיאוואה יכולה לנצח היום זה בהחלט אפשרי במצב הנוכחי של ריאל , אבל כשזה יגיע לבירנבאו זה יגמר עם רבייעיה או חמישייה זה יהיה פשוט הזוי להגיד שהם יוציאו בבירנבאו תיקו.

3. Maccabi Diamond משתמשים של כבוד היכל התהילה

בינתיים גם לסטוואה בוקרשט וגם לריאל מדריד יש 3 נקודות, נצחון של הרומנים ויש להם 6 נקודות. אם במפגש הבא בין שתי הקבוצות המשחק מסתיים בשוויון, אז סטוואה בוקרשט ביתרון 3 נקודות על ריאל מדריד, מה שאומר שריאל מדריד תהיה חייבת לנצח גם דינמו קייב וליון בעוד סטוואה בוקרשט תצטרך לנצח רק את דינמו קייב. זה לא תסריט כזה הזוי, אבל כדי שהוא יתאפשר סטוואה בוקרשט תצטרך באמת לנצח היום.

4. XabiAlonso Member

מחצית ראשונה מצוינת של צסק"א מוסקבה שמוליכה 0-1 על ארסנל משער בבעיטה חופשית של דניאל קרבאליו, הקשר הברזילאי המצטיין.
    ארסנל ממש לא במשחק...
    מהלך השער:
    נשרקה בעיטה חופשית לזכות צסק"א, צסק"א עשו תרגיל שבו מס' 4 השאיר את הכדור לקרבאליו עם העקב, וקרבאליו שלח טיל לאמצע השער שמולו להמאן לא יכל לעשות כלום.

נערך לאחרונה ע"י מנהל: ‏17/10/06
  5. SeRgInHo Member

בינתיים בעיטה חופשית נהדרת של דניאל קרבאליו קובעת 1-0 לצסק"א בדקה ה-28.

6. XabiAlonso Member

נפסל שער של ואגנר לאב מתוך הרחבה בטענת נבדל.

נערך לאחרונה ע"י מנהל: ‏17/10/06
  7. M_T_A Member

סתם הייתי חייב תיקון קטן, לחלוץ סטיאווה בוקרשט קוראים דיקה, לא דיצ'ה.
    שיהיה לו ולקבוצה שלו בהצלחה היום http://www.asoccer.co.il/forum/html/emoticons/smile.Xxx

8. SeRgInHo Member

ואן פרסי. איכס של שחקן, צוללן כזה לא ראיתי אף פעם, וספק גדול אם יראה מתישהו... עכשיו הבנתי למה המשתמש ערן אבו קורא לו "פרחח"...

9. rivaldo משתמשים של כבוד היכל התהילה

לדעתי הפסילה של השער של הנרי באה כי השופט חשב על נגיעת יד ולא בגלל נבד .

10. SeRgInHo Member

קייב פשוט בדיחה, לראות ולא להאמין :aaarofl:

11. דניאל ס. Member

דינמו זה בושה!! אני לא מבין מה הולך איתם !! עושים בושות לאוקראינה

12. M_T_A Member

שליטה מוחלטת של ריאל מול סטיאווה.
    ההגנה של סטיאווה נראית מאוד מבולבלת, עושה הרבה טעויות ומאבדת כדורים שבקלות יכולים להפוך לגולים של ריאל. הרבה בגלל האיבודים האלה הם גם לא עוברים את החצי כמעט, ולא מגיעים כדורים לדיקה שלא מורגש מספיק במשחק.
    המצב היחיד של סטיאווה היה הבעיטה של דיקה מ20 מטר שהביאה להצלה גדולה של קסיאס.
    זה לא נראה טוב ויכול להיגמר בתבוסה לא נעימה אם זה יימשך ככה.
    סטיאווה ככל הנראה איבדה את הסיכויים לעלות שלב, אבל כמו שדינמו קייב נראית, סטיאווה תמשיך את העונה האירופית שלה בגביע אופ"א ותקבל הזדמנות לעשות את מה שהיא לא הצליחה לעשות בעונה שעברה ולזכות בתואר אירופי אחרי 21 שנים

13. Raulito Madridista

על המשחק של ריאל מדריד:

אני דיי מרוצה מההרכב שפתח, סוף סוף רוביניו בהרכב, אולי קאפלו הבין, רק אולי, אם רוביניו ירשים היום אבל רייס יתופקד במקומו בקלאסיקו אז לא עשינו כלום בעצם(לפחות בקהאם נשאר על הספסל, חששתי שהוא יערוך את הופעת ה-100 באלופות היום).
    סרחיו ראמוס יוסיף לנו המון כמגן ימני, מחייה פשוט עגלה, הלגרה נוגח טוב, חוץ מזה אני מחזיק מקנבארו.
    המערך שלנו הוא דיי 4-5-1 כי ראול הולך לאגף שמאל ולא גוטי כמו שהמערך הועלה על המסך.
    בשידור בליגת האלופות הם טמבלים, הם אמרו שרוביניו על הספסל וקפץ לי הלב כי לא נכנסתי לפורום בשעה האחרונה.
    אני לא מבין למה רשמו גם שההרכב הגנתי, הרכב טוב מאוד לדעתי.
    אני בהחלט מצפה למשהו מההרכב הנוכחי, אבל הניצחון הכי חשוב.
    אהה ו... איזה חאבי גארסיה ואיזה נעלים.. ידעתי שהוא לא יעלה בהרכב.

מזל שכבשו שער מוקדם שהקשה עליינו את המשחק כיסוי חלש של סטיוואה בוקרשט בהגנה, הרמה מעולה של גוטי, ראמוס כבש שנה שעברה הרבה במשחק ראש, אדיר הבלם שלנו. רק לא לרדת לאחורה, להמשיך ללחוץ!

לאחר השער המשכנו במשחק בינוני שלנו, מחזיקים הרבה בכדור אולי, אבל הרבה כדורגל אין לנו, רוביניו לא יכול לעשות הרבה שכל הקבוצה משחקת איטי. אני כל-כך שמח על השער של ראול, שער רביעי שלו העונה ושלישי בליגת האלופות, שם הוא צריך להיות, ולא במרכז המגרש. משחק יפה הוביל לשער השני, רוד היה צריך להבקיע כבר. רוברטו קרלוס מוסר כדורים לא טובים מהאגף, פעם זה היה טוב מאוד הכדורים האלה שהיו מסדרים שערים, אבל הוא לא מכוון כבר, גם הבעיטות שלו כבר לא מאיימות, מאז השער שלו אולי נגד רומא ב05\2004 באלופות במחזור השני, לא ראיתי בעיטה שלו שקרעה את הרשת או איום כמו שצריך שלו על השער שהוא לא בעיטה חופשית\פנדל\מצב נייח.
    אני חושב שהשער שלנו דיי הכריע את המשחר אלא אם כן ייקרה משהו לא צפוי, אני מקווה שלא נראה נסיגה צפויה ונבקיע אולי עוד שער להפרש שערים.
    ההגנה דיי עומדת יפה על המגרש אבל סטיוואה זה לא איום רציני, אני מחכה לקצת יותר מרוביניו באגף. קנבארו במשחק הטוב וגם איבן הלגרה.
    גוטי דיי איכזב אותי שלא עבר את המגן במצב הטוב שאם היה עובר את המגן הוא היה לבד מול השוער בזווית לא רעה, הוא במשחק סביר היום.

ליון כרגע מוליכה 2-0 על דינמו קייב הקורסת בחוץ. מי אם לא ז'וניניו כבש את הראשון?(31) את השני כבש קלאסטרום(38). כרגע מחצית. ליון בדרך הבטוחה לראשות הבית, היא תנצח גם את המפגש השני נגד קייב, בברנבאו מספיק לה תיקו והיא יכולה לנצח גם, את בוקרשט לא בטוח שהיא תצטרך לנצח, יש לה פער של 3 נקודות בינתיים, אני בטוח שהלחץ של ליון על השער הוא גדול מאוד. דינמו קייב חלשה יותר ממה שחשבתי.

המבורג ממשיכה בעונה האיומה שלה כאשר היא בפיגור במשחק נגד פורטו בחוץ, היא לא תעלה לשלב הבא זה כבר ברור אני חושב אבל לפחות שתשיג ניצחון במפעל או תיהיה בגביע אופ"א, היא עברה יריבה לא קלה כדי להיות בלשב הבתים. לופז וגונזלז מעניקים לפורטו היתרון מבטיח, שייפתח פער של 4 נקודות מהמבורג שתיהיה אחרונה.

צסק"א דיי חוללה הפתעה למרות שבביתה היא קבוצה טובה, וארסנל קיבלה בראש בפעם האחרונה ששיחקה ברוסיה. אני לא ראיתי את המשחק אלא רק את השער של הנרי שנפסל, אני לא ראיתי שום נגית יד אם אתם שואלים אותי, שער אדיר של הנרי עם קור רוח בדקה ה-90, השופט לקח פה נקודות לארסנל שהשוותה בשער יפה מאוד, הנרי קיבל מסירה אדירה, ארסנל יכולה להיות מתוכסלת בהחלט, היא תיהיה במקום השני, למרות ששום דבר לא סגור, אסור לארסנל לגמור במקום השני בבית. אבל אני מאמין שבאנגליה ארסנל תנצח.

מנצ'סטר דיי ממשיכה עם עסקים כרגיל, היה ברור שהיא לא תקרע לגזרים את קופנהגאן ויהיה לה את הגול שייתן לה ביטחון ואת הנקודות בסופו של דבר, קופנהגאן לא יכולה לעשות כלום, אני לא רואה אותם משווים, הם ייצאו מאולד טראפורד עם עוד כדור ברשת. אם יונייטד לא הייתה כובשת במחצית הראשונה היא הייתה סתם נכנסת ללחץ מיותר כמו שאשתקד לא הלך לה והיא לא הצליחה להבקיע. אני חושב שסולשאר יהיה זה שיבקיע(משחק?) אם לא הוא יכול גם להיכנס כמחליף.

מילאן ממשיכה להישאר על האפס, המכונה של אנצ'לוטי לא עובדת. היא חייבת לנצח את אנדרלכט בחוץ, אנדרלכט אחת הקבוצות החלשות שהיו במפעל, היא הצליחה להפסיד משהו כמו עשרה משחקים ברציפות במפעל, יש לה מאזן שלילי, מילאן לא יכולה להרשות לעצמה להיראות ככה, יש לה דרבי על הראש(או שלא http://www.asoccer.co.il/forum/html/emoticons/wink.Xxx בזמן הקרוב(שבוע וחצי לא?). אנדרלכט הגיאה למשחק בניסיון לא להפסיד וזו טעות, מילאן בתקופה חלשה, למה לא לנסות להפתיע? אז מה אם זה לא יעזור לה לגמור אפילו לא במקום השלישי, ניצחון על מילאן ייתן ביטחון בליגה, ומי יודע, אולי היא תגרד עוד נקודות, את המקום השלישי או סתם תצא עם מאזן לא רע?

14. rivaldo משתמשים של כבוד היכל התהילה

אוי רביבו ! תפרושששששששששששששש

הוא לא יודע מי השחקנים של בארסה , הוא יודע רק אטו-מסי-רונאלדיניו ,כשמודי שואל אותו מי ההתקפה של בארסה הוא רואה את גודיונסןם בתמונה ואומר את השם שלו ואז מתחיל לגמגם.

אחרי השירקות בוז לקלמי בחילוף מי מהמר תוך כמה שבועות הוא חוזר לארץ.
    ובכלל האוהדים של סטיאווה חושבים שהקבוצה שלהם מהדרג הראשון של אירופה , הם שורקים בוז על איבודי כדור ,מלחיצים את הקבוצה שלהם , כיאלו הם ריאל מדריד והיריבה שלהם סטיאווה.

נערך לאחרונה ב: ‏17/10/06
  15. דניאל ס. Member

עלק הוא אומר שמסי לא מהיר!!! מסי לא מהיר??? רביבו לא מבין שומדבר! מילאן עכשיו מובילה 1-0 ובונרה מורחק מצהוב שני