שלב הבתים בצ'מפיונס: פורטו גוברת 0-2 על מכבי ת"א בדרגאו

הנושא בפורום 'פורום כדורגל ישראלי' פורסם ע"י Sarek, ‏20/10/15.

1. Turgi Guest

עכשיו? התעסקו רק בזה מאחרי המשחק הראשון. גם נדב יעקבי האפס ש״לא רוצה לדבר על זה״ אבל הזכיר את זה ארבע פעמים במהלך המשחק.

2. Civil Anti Madridista

יצאו בזול, אבל אני חייב משפט לגביי זהבי - לא לימדו אותו ששחקן מאבד כדור הוא הראשון שצריך ללחוץ ולהרוויח אותו חזרה?
    זה בלט לעין במשחקי הנבחרת האחרונים, זה חזר על עצמו גם הערב ועם כל הכבוד למספרים שלו יש דברים שהם אלף-בית והוא פשוט זורק זין.

3. Turgi Guest

יש למישהו תקדימים של אבוקות בשלב הבתים? הולכים לדפוק לי משחק בלי קהל על המשחק היחיד שאני בארץ?

4. VAR Member

איך שבר את השיא? מחזור שעבר הוא חטף מוויליאן כדור חופשי

5. DRORIKO Member

לא מדובר על שיא של רצף

נערך לאחרונה ב: ‏21/10/15
  6. Raulito Madridista

מי שלא מסוגלת לנצח את מכבי פ"ת בלי עזרה מהחבר'ה - שלא תצפה להוציא נקודות בפורטוגל.
    לא נבנתה לליגת האלופות, לא שייכת לליגת האלופות. כל ההעפלה שלה הייתה עם טונות של מזל.
    מכבי לא תשבור את השיא השלילי של מכבי חיפה, השאלה עד כמה גול אחד יגרום למישהו לצאת מגדרו.
    השיפור היחיד אצל מכבי אתמול היה שאלברמן התראיין הפעם בלי כפכפים, אני מניח. סתם, אני צוחק.
    אבל מכבי תוציא נקודות רק אם הקבוצה שממול תזרוק זין, לא בשום דרך אחרת.
    פעם רצינו להוציא נקודות בקמפיינים האלה, אחר-כך התחלנו לספור גולים ועכשיו סופרים בעיטות לשער. זהבי הרג שתי ציפורים אז אומרים שמכבי השתפרה.
    זה היה המשחק הכי קל של איקר קסיאס העונה, הוא לא צריך לכבס את החולצה ויכול לשחק איתה גם בעוד שבועיים בסמי עופר.

קבוצות ישראליות כבר פתחו לא פעם עם 0 מ-9, אבל אלה שמדברים על 'למידה' לטווח הרחוק - זה מצחיק. מי אמר שאותו סגל שחקנים של מכבי יישאר בעונה הבאה בכלל? נניח טב"ח החלוץ שבכושר גרוע - יחזור לשחק טוב וימצא קבוצה בחו"ל? או מעבר לכך - מי אמר שהשחקנים שיש כיום מסוגלים להרבה יותר? המונח 'שכר לימוד' נזרק קצת בקלות מדי. מכבי משחקת פחות טוב מהעונה שעברה ואני לא מדבר על סמך פורטו. אלא על סמך מכבי פ"ת.

7. orimor2212 מיטשיסט, יועץ תקשורת לשר בן מנספורד אטבריאן

המערכת לומדת, לא רק השחקנים.

8. Hapoel_Tel_Aviv Member

מקסימום קנס..

9. קשר שמאלי Member

מה היא צריכה עוד ללמוד?

10. zahipan Member

הבעיה היחידה של הכדורגל הישראלי זה כסף ויציבות.
    ברגע שיהיו בליגת העל 3-4 קבוצות יציבות לאורך שנים עם תקציב של 100-200 מיליון שקל, הליגה תהיה יותר תחרותית ויגיעו לכאן זרים יותר טובים והרמה תעלה. כל עוד זה לא יקרה הליגה הישראלית לא תתקדם לשום מקום.

נקווה למשבר כלכלי באירופה שיגרום לקבוצות כדורגל לפשוט את הרגל ולשחקנים טובים להגיע לליגה הישראלית.

11. Turgi Guest

אני חושב שהדיבורים על למידה הם די בלבולי מוח.
    מה שכן, רואים שהשחקנים היו משוחררים יותר אתמול ולא רעדו להם הרגליים.

מכבי משלמת על בניית הסגל הלקויה בקיץ ותמשיך לשלם במשך כל העונה כי אני לא מאמין שיהיו שינויים דרסטיים בינואר.

12. alexshw Member

אפשר היה לעשות יותר אולי בתחום הזרים, אבל מיץ' כן עשה מאמץ להעמיד סגל סביר במונחים שלנו בשביל הצ'מפיונס. מה לעשות היריבות פה קשות מאוד.
    הוא לא יכול להביא שחקנים בסכומים של אולימפיאקוס ואין את הנסיון של באטה בוריסוב.
    לא צריך לעשות טרגדיה גם מהתסריטים הכי פסימיים.

הבעיה של הקבוצות הישראליות שהגיעו קודם לכן למפעל היה חוסר ניצול הכסף לפיתוח המועדון ולא הפסדים כאלה ואחרים.
    אני בעצמי נהנה להסתלבט על האפס את אפס. מה שאותי הרגיז שעם הכסף הזה הביאו מיד רכש של מכבי שעריים, לא השקיעו שום דבר באנשי מקצוע טובים או בשיטות עבודה מתקדמים יותר.

נערך לאחרונה ב: ‏21/10/15
  13. עידן444 Member

המשפט האחרון שלך יותר ריאלי. הכדורגל הישראלי נכון להיום לא מצדיק תקציבים של 100 ו 200 מיליון ש"ח. בטח לא כשהם הולכים רובם לסגל שחקנים מנופח עם שחקנים מנופחים שלא שווים רבע ממה שהם מרוויחים. במכבי ת"א לפחות יש בניה לרוחב והחלק היחסי שהולך לסגל השחקנים נמוך בהשוואה לקבוצות אחרות. הוא הולך לצוות מקצועי, למכשור, להשקעה בנוער, להשקעה בדברים שיכולים לייצר מקורות הכנסה נוספים- וכשההשקעה מתבצעת באופן הזה אפשר להגיד שיש הצדקה לסכומים של 100 מיליון וצפונה. כלומר, אין כאן רק עניין של הגדלת תקציב. יש עניין של מה עושים איתם. האם זורקים אותם לפח כמו במכבי חיפה(מיליונים על גבי מיליונים שנזרקים לפח מידי שנה!), או משקיעים אותם בחוכמה.

14. ChelseaPensioner משתמשים של כבוד היכל התהילה

תהליך למידה הוא לבטח לא "בלבול מוח" אבל הוא גם לא עד כדי כך מהיר ואפקטיבי. בשנים הבאות, במידה ונגיע לטורניר הזה שוב, זה כנראה יראה טוב יותר. כרגע אין למכבי יכולת להתחרות ברמה הזו.

15. אלעד משתמשים של כבוד היכל התהילה

מסכים, וזו גם נקודת המפתח. בשביל ללמוד ולנסות ליישם משהו מכבי תצטרך להגיע שוב לשלב הבתים של ליגת האלופות. זה ממש לא מובן מאליו.

אגב, מכבי קיבלה בית קשה. אולי לא אטרקטיבי, אך בהחלט קשה.