שלב הבתים בצ'מפיונס: מכבי נפרדת מהמפעל לאחר הפסד 1-0 בקייב

הנושא בפורום 'פורום כדורגל ישראלי' פורסם ע"י Sarek, ‏9/12/15.

1. Raulito Madridista

בכלי המדיה השונים החלו לסכם את הקמפיין של מכבי בליגת האלופות מבחינת שחקן אחרי שחקן.
    - אסור לשכוח את הגול הכל-כך חשוב של ברק יצחקי נגד פלזן בבלומפילד, הרי הפסד 2:0 בבלומפילד הוא סיפור אחר.
    - מכבי עם שני נצחונות באירופה בלבד העונה ואחד מהם על קבוצת דייגים. שגיא כהן אמר שהתיקויים נגד באזל הם כמו ניצחון, שיהיה.
    - ערן זהבי כמובן כבש המון-המון-המון שערים במוקדמות. אני חושב שחוץ ממנו המצטיינים הם אלברמן שהיה יחסית יציב. אבל המצטיין של שלב הבתים מבחינתי הוא אלי דסה שהשתדרג בצורה יוצאת מן הכלל. שחקנים אירופיים התקשו לעבור אותו והוא תמיד עשה תנועה נכונה בהתקפה. בצד המאכזבים, כל שחקני ההגנה היו חלשים מאוד. טל בן-חיים הבלם בראש ובראשונה. איתן טיבי גם היה גרוע מאוד.

2. orimor2212 מיטשיסט, יועץ תקשורת לשר בן מנספורד אטבריאן

גנט היא אלופת בלגיה והגיעה לשמינית, התקציב שלה לכל היותר שווה לזה של מכבי.
    מה שגולדהאר משקיע היום שווה הרבה פחות בפועל. אז כן, יותר זרים זה חתיכת שדרוג.

וסתם כדי לעצבן - הבלם הכי טוב במכבי היום, שהיה טוב גם אתמול ודי חוזר לעצמו, הוא זר שנכנסו בו מכל כיוון והספידו אותו. זה ממש לא רק כי ההגנה חלשה (היא חלשה רק באופן יחסי).

3. קשר שמאלי Member

ההגנה שלכם אתמול עמדה טוב בגלל שבן חיים לא שיחק
    אם הפנסיונר היה משחק זה היה נגמר ב-0:4 קליל

נערך לאחרונה ב: ‏10/12/15
  4. קשר שמאלי Member

אל תרתח אדון עזריאל. איך אתה מסכם את הקמפיין של גילי ורמוט?
    כתבת החצר שלכם נתנה לו ציון 5

5. עידן444 Member

יש לנו הספק טוב השבוע-
    אתה הטרול הכי גדול בתולדות האינטרנט ואני הפכתי למשתמש הכי בלתי נסבל.
    @orimor2212 והציונים :)
    מקווה שהכל ברוח טובה. סך הכל כמה *********(מוזמנים להשלים את החסר) שבועטים בכדור וחבורה של **********(מוזמנים להשלים את החסר) כמונו שמבזבזים זמן לדבר על זה... העיקר שאנחנו נהנים:)
    דבר אחד בטוח- לראות את מכבי נתניה העונה זה הרבה יותר גרוע מלהתווכח יום שלם עם ליאור ואריאל.

6. אצטדיון למכבי Member

רק ממחיש את הנזק העצום של מגבלת הזרים.

DRORIKO אוהב/ת את זה.
  7. Raulito Madridista

האתר גול פירסם את ההרכב הטוב ביותר של שלב הבתים וגם את ההרכב הגרוע ביותר.

https://fbcdn-sphotos-g-a.akamaihd.net/hphotos-ak-xpt1/v/t1.0-9/12369100_920420344714367_7702131567894336756_n.Xxx?oh=2e0d6ba1d98f558f4af4fa75bd8c48d4&oe=56ED3941&__gda__=1457452357_89d7e5941089dec752365a5b4f26f908

אפשר היה לקחת את כל ה-11 של מכבי חוץ מאלברמן אבל רצו לתת כבוד לעוד קצת קבוצות.
    הנה משהו שזהבי לא בדיוק יכתוב בקורות החיים שלו.
    ראיתי ברפרוף באמצע האימון בחדר כושר שעשו כתבה על הקמפיין של מכבי בליגת האלופות.
    מעניין אם היה מה לשים בשלב הבתים חוץ מההצטרפות של אלי דסה והבעיטות החוצה או הפנדל שלא היה ולא נברא נגד פורטו.
    אולי קלוז-אפים מתוסכלים של יוקאנוביץ', הטעויות של רייקוביץ', העצבים של איגבור מאתמול.

דור מיכה היה טוב אתמול, מסכים לחלוטין. ועדיין אם הוא היה משחק במקום ורמוט זה לא עניין של שמיים וארץ, בטח לא בליגת האלופות.

באדיבות אורן יוספוביץ:

https://fbcdn-sphotos-h-a.akamaihd.net/hphotos-ak-xpf1/v/t1.0-9/12341104_722672721167063_3680480724385466260_n.Xxx?oh=e9fcb8290b136c269223fbfb98ed9bd2&oe=571B6CD7&__gda__=1461444541_33c113983348b9372da3bcfab23bbd75

נערך לאחרונה ב: ‏10/12/15
  8. ChelseaPensioner משתמשים של כבוד היכל התהילה

זה רק כי ההגנה חלשה. קרלוס לא מספיק טוב בשביל לשחק במכבי והוא לא שיחק טוב גם אתמול.

9. orimor2212 מיטשיסט, יועץ תקשורת לשר בן מנספורד אטבריאן

הבלם הכי טוב שלך העונה, שלאחרונה מזכיר את הבלם הגדול שהגיע לפה.
    זה כמו שתגיד שטיבי, שנראה רע מאוד עד כה העונה, לא מספיק טוב כדי לשחק במכבי.

10. ChelseaPensioner משתמשים של כבוד היכל התהילה

אני מסכים שהוא הבלם הטוב במכבי העונה ומקווה מאוד שהוא לא ישמור על הסטטוס הזה. לטיבי - בכושרו הנוכחי כמובן - גם כן אין מקום בקבוצה, אבל יש לי יותר סיבות להאמין שאצלו מדובר בכושר ירוד. קרלוס, לעומתו, כבר לא יחזור להיות השחקן שהיה. לטעמי מדובר כיום בבלם ליגה בינוני.

Turgi אוהב/ת את זה.
  11. DRORIKO Member

מצד שני ליריבה של מכבי על האליפות אין מרכז הגנה טוב יותר. על סוארז אפשר להגיד בדיוק מה שאומרים על גרסיה, שהוא אמנם בלם ליגה טוב אבל לא הבלם המעולה שהיה לפני שנתיים. ואני ממש לא חושב ששיר צדק יותר טוב מאיתן טיבי.

12. EO11 בפה אליל היכל התהילה

שיר צדק טוב מאיתן טיבי. קל.

13. לירן מנהל כללי מנהל כללי

כמות הטעויות שאיתן טיבי עושה ביחס לכך שהוא בקבוצה שבעיקר תוקפת היא עצומה, בלם לא אמין נקודה. וזה בלי שאני מכניס את צדק למשוואה, הוא עדיין צריך להוכיח שהוא מספיק טוב.

Nigel de Jong אוהב/ת את זה.
  14. alexshw Member

אם כבר בגביע אירופה עסקינן אז צדק במידה רבה חירב לב"ש את אירופה

15. הרצליה עד המוות מנהל ראשי מנהל ראשי

לא הרבתי להגיב כאן בקמפיין מלבד הדבר היחיד שמאוד הציק לי וזה החגיגות הגרנדיזיות מאותו שער מצמק מול פורטו, שלדעתי לא הלם את המפעל ואת מכבי. כל השאר לא רלוונטי כי באמת לא ציפיתי למשהו ממכבי וזה מה שקיבלתי גם.

אז רק 2 נקודות:

1. הקמפיין הזה הוא הגרוע ביותר של קבוצה ישראלית באלופות. אבל קבוצה שעוברת את באזל ומגיעה כנגד כל הציפיות לשלב הבתים, אי אפשר בשום דרך לתייג משהו כזה ככישלון. זה פשוט סתם עובדה עצובה. העניין הוא כזה - בסופו של דבר מרבית האנשים, גם אני וגם רוב אוהדיה של מכבי (כולל אלה שבפורום) היו משוכנעים שמכבי תעשה קמפיין נחמד, כמה נקודות, אולי אפילו מאבק על מקום 3 - וזהו. זה לא היה זה וזה לא היה קרוב. 2 קבוצות שהיו על הנייר פחות טובות ממכבי, מכבי חיפה של אותו קמפיין 0-0-0 ומכבי ת"א של הפעם הקודמת, נראו במספר משחקים טוב הרבה יותר. חיפה שהפסידה 0-1 ליובנטוס בבית עקב מפגן הצלות אדיר של בופון, מכבי שנכנעה לבאיירן רק כמה דקות לסיום ברמת גן, וכמובן סיימה בתיקו מכובד מול יובה וניצחה אייאקס חלשה (ועדיין יפה). בשום שלב לא הרגשתי שמכבי קרובה ליריבה שלה כמו הקבוצות האלו. על חיפה של הפעם הראשונה והפועל אני לא אדבר כי הם לגמריי היו שם. זה די מדאיג כי אפשר היה לצפות להתמודדות טובה יותר - בלי קשר להאם זה היה מקנה 4 נקודות כמו בקמפיין הקודם של מכבי או 0 כמו של חיפה.

2. הנקודה השנייה לאוהדי מכבי ת"א - שלצערי לא האמנתי שאני אכתוב את זה אבל שמעתי את זה לצערי במקומות אחרים ואפילו גם פה. אוי ואבוי לאוהד מכבי ת"א שאומר שהיה עדיף להתמודד בליגה האירופאית ולעבור איזה שלב בתים מאשר להתמודד בבמה הכי חשובה וטובה באירופה. אני רואה ליגה אירופאית ואני גם עוקב במסביב - מדובר במפעל שחלק ניכר מהקבוצות מתייחסות אליו כעול, הרייטניג שלו בריצפה, הפרסום והשיווק שלו נוראי. אין שום סיכוי בעולם שמכבי ת"א מעדיפה לנצח הרכב שני של בורדו או כל קבוצה אירופאית סבירה שלא בזין שלה המפעל הזה, על פני התמודדות אמיתית מול קבוצה חזקה שמתייחסת למשחק הזה מול מכבי כמו שקבוצות בליגת האלופות מתייחסות ביראת קודש לכל שלישי ורביעי כזה. בדיוק דיברנו על זה בפורום ההולנדי - איך השחקנים של אייאקס (קבוצה שלא ראויה לליגת האלופות אבל יכולה בהחלט לעשות משהו נחמד באירופאית) ושחקניה מתייחסים למפעל הזה כנו, יאללה שיהיה. איך אותם שחקנים עושים דברים מסויימים בשלישי נגד סיטי או בארסה אבל בימי חמישי נגד מולדה משחקים כמו שמכריחים את האחיין שלי לבוא לצד הרחוק של המשפחה. אסור לאוהדי מכבי לחשוב שמפגש נגד קבוצות כאלה, בינוניות או טובות אבל כאלה שמשחקות בעצלתיים, עדיף על, אולי, תבוסות מול קבוצות חזקות שמראות בדיוק את הרמה שאליה שואפת מכבי. מול כאלה אתם רוצים לשחק. מול כאלה אתם תלמדו ותתקדמו.

בהצלחה בקמפיין הבא.