שלב הבתים בצ'מפיונס: מכבי נפרדת מהמפעל לאחר הפסד 1-0 בקייב

הנושא בפורום 'פורום כדורגל ישראלי' פורסם ע"י Sarek, ‏9/12/15.

1. Turgi Guest

לא חושב שמישהו פה הכחיש את זה.
    יותר מזה, אני בעצמי כתבתי את זה.

oranfu ו-לירן אוהבים את זה.
  2. סמואל אטו Member

הפועל וחיפה נתנו קמפיין יפה עם לא יותר מ-5 זרים, גם באטה עם קמפיין יפה עם אפילו פחות. מה זה אומר?
    אתם רוצים להשוות קמפיינים של קבוצות עם הרבה זרים (הצלחות וכישלונות) מול קמפיינים של קבוצות עם מעט זרים( הצלחות וכישלונות) ולראות איפה יש יותר הצלחות?

חיפה, הפועל ובאטה אלו היוצאים מן הכלל ולא הכלל. לתת אותם כדוגמא זה בערך כמו למצוא מזוודה מלאה בכסף באמצע הרחוב, ואז ללכת לקנות בית במחשבה שאתה הולך למצוא אחת כזו כל חודש.

3. DRORIKO Member

גם מה זה עוזר שחיפה והפועל עשו קמפיין גדול אם הן לא שמרו על המשכיות, לא בצ׳מפיונס ולא באירופית.

4. עידן444 Member

אתה אומר שאי אפשר, כלומר, מראש אנחנו מדברים על 50% הצלחה בפגיעה(נניח שאני זורם איתך שאי אפשר ובארץ ברוב הקבוצות באמת אי אפשר- סליחה שמג׳ורדי אני מצפה לקצת יותר מקצועיות מאשר משלומי ג׳ורה ויוסי מזרחי). אז אתה אומר בוא נלך על כמות- 50% הצלחה- נביא יותר-יהיו יותר טובים. יאללה- נלך על זה- מכבי ת״א תביא 8-10 זרים כדי להצליח יותר בליגת האלופות- ועכשיו אני שואל אותך ברצינות- אתה באמת חושב שעם 10 זרים בשכר שקבוצה בתקציבים של מכבי ת״א יכולה לשלם יכולים להעלות את הרמה ולהפוך את מכבי ת״א לקבוצה ברמה אחרת? וגם אם כן, אתה חושב שמישהו כאן רוצה לייצר מצב כמו בכדורסל (רק שבכדורגל הטופ יכול להראות בערך כמו ההישגים של מכבי ת״א כדורסל בעונה הנוכחית...)? באמת חלום חיינו!!!

Sent from my iPhone using Tapatalk

נערך לאחרונה ב: ‏10/12/15
  5. עידן444 Member

כמעט בלתי אפשרי לשמור על המשכיות כשאתה מגיע לליגת האלופות אחת לעשור במקרה הטוב. כדי לייצר אפקט של באזל או האלופות האוקראיניות, או רוזנבורג אתה חייב קבוצה שתהיה שם בקביעות. מי שרוצה כאן אלופה זהה בפער על רצף של 5-8-10 שנים- כדי שאולי היא פעם ב תעלה לשמינית גמר ליגת האלופות או אפילו לרבע- שיצביע. אני מוותר, ובטח ובטח אם הקבוצה הזו עושה את זה בלי שחקן ישראלי אחד.

6. alexshw Member

7. עידן444 Member

לדעתי מכבי ת״א קיבלה בית מאוד מחורבן וכמעט כולם זיהו את זה מהרגע הראשון. אני בטוח שבבית כמו של גנט מכבי תא היתה מצליחה יותר. סביר להניח שלא עולה, אבל נראית יותר טוב. לא מכיר את הסיפור של גנט. גם לא יודע אם התקציב המדובר הוא תקציב כולל או תקציב שחקנים בלבד. בכל אופן לא התקציב מפריע לי במכבי ת״א כמו חוסר ההמשכיות בעמדת המאמן. מאמן מגיע, הוא כמעט לא היה שותף הבניית הסגל, עוד לא הבין מי נגד מי- והופ הוא בליגת האלופות(על יד המקרה בהגעה דיברו כאן מספיק- לדעתי קשה ליחס את זה למאמן אלא בעיקר למזל שבדרך כלל אין לנו והפעם היה ולזהבי). אני חושב שאם פאקו היה ממשיך עונה שניה מכבי ת״א היתה מוכנה לליגת האלופות(יותר נכון לאירופה) הרבה יותר טוב- אולי גם פוגעת יותר טוב בזרים. ברמות האלה הזרים של מכבי ת״א נראים כמו חבורה עלובה למדי. מזל שאי אפשר להביא יותר!

8. orimor2212 מיטשיסט, יועץ תקשורת לשר בן מנספורד אטבריאן

אני לא בטוח בזה, אבל בכל אופן זה די מראה כמה השוק בישראל לא מאוזן.

9. DRORIKO Member

לא שייך, חיפה מאז הגיעה אינספור פעמים לאירופה ונכשלה פעם אחרי פעם, כולל בשושלת של רוני.
    הפועל מאז המסע באירופה עשתה פדיחות.

אני אומר לך בערבות שאם ג׳ורדי נשאר לעוד 3 שנים מכבי תעשה לפחות פעם אחת צ׳מפיונס או טופ 32. כי במועדון רציני יש המשכיות

orimor2212 ו-סמואל אטו אוהבים את זה.
  10. עידן444 Member

אני מדבר בעיקר על ליגת האלופות שם הפערים הכי באים לידי ביטוי. כמו שאמרתי בעבר- כשאתה יורד קצת ברמה לכיוון קבוצות כמו זו שב"ש פגשה או אפילו זו שבית"ר פגשה- אתה הרבה פעמים יוצא בהרגשה שהיה חסר לך גרוש ללירה. אחרי קמפיינים בליגת האלופות אתה יוצא בהרגשה שאתה רחוק שנות אור מהרמות האלה. לדעתי הקבוצות הישראליות יכולות לצמצם את הפער הזה רק ע"י השתתפות תדירה שם. בטח לא יותר זרים(אלא אם כן גולדהאר מחליט להשקיע פי 2-3 מכמה שהוא השקיע עד היום). זרים מהסוג שמכבי ת"א מביאה היום לא יכולים להשפיע ברמות האלה.

11. DRORIKO Member

בסדר אני הגבתי על חיפה והפועל שכולם משתמשים בהם כמודל להצלחה בשביל להקטין את מכבי. יענקלה גם בימיו הטובים לא מתקרב לג׳ורדי מבחינת עשייה

12. קשר שמאלי Member

ורמוט ''עם הפועל הסתכלנו ליריבות בלבן של העיניים''

הוא בכוונה מעצבן את אוהדי מכבי תל אביב?
    או שהוא אידיוט גמור?

DRORIKO אוהב/ת את זה.
  13. alexshw Member

הוא כדורגלן. השני.

14. ייא Member

לאיזה מקום ירדנו בדירוג? מה ההשלכות? עונה הבאה כולן מתחילות סיבוב 1 כבר?

15. סמואל אטו Member

גם בלי ג׳ורדי, העיקר זה גולדהאר. הוא מכתיב את הקצב.

אני קורא באתרים על ה״כישלון״ של מכבי ומה צריך ״להשתנות״ בקונספציה של קרוייף.
    מועדון שלוקח 3 אליפויות רצופות, מגיע לבתים של הצ׳מפיונס פעם ראשונה אחרי עשור על חשבון מועדון אירופי מנוסה, ובתקשורת מדברים איתי על כישלון. סבבה.
    כאילו שמכבי ירדה ליגה או משהו.

Luis Suárez, DRORIKO ו-orimor2212 אוהבים את זה.