שיתוף פעולה בין אייסוקר לטלספורט

הנושא בפורום 'פורום אוף טופיק' פורסם ע"י Rosner, ‏31/7/07.

1. Stretford Ender Member

אין לי אישית שום בעיה עם המיזוג, אבל אני בהחלט מבין את העמדה של חיים.
    לפי מה שהבנתי טלספורט אתר הזוי (no offense) ולא אמין. לא לציין חסר פופולריות.
    מעניין אותי מה אייסוקר יקבל מהמיזוג, אני בכלל לא בטוח שזה יביא מספר רציני של משתמשים חדשים לפורום.

בכל מקרה, ההחלטה נעשה, אז שיהיה בהצלחה. http://www.asoccer.co.il/forum/html/emoticons/smile.Xxx

2. בית"רי מלידה Member

אייסוקר ידלל את האיכות בעזרת כמויות של ערסים , או במילים אחרות: כמות על חשבון איכות.

תיכף תראה פה הודעות כמו "היידה ביבי" , " מוות לערבים", "כהנא צדק " , "בן זונה" , "יא מנייאק בוא נראה אותך גבר אחרי המשחק", רק שזה יהיה עם המון שגיאות כתיב. תתחיל להתרגל.

3. Emil Member

אני לא בטוח שזה הרעיון הכי טוב.
    לפני 7 שנים היה לערוץ הספורט אתר עם פורומים. הייתה תקופה טובה של איכות ועניין, ואז התחילו "מריבות" והצפות, אולי בעיקר בגלל שזה אתר כזה גדול ומושך.
    כן, אתר ערוץ הספורט משך כמויות בלתי נתפסות של מציפים וספאמרים שדרדרו את הפורום ההוא. אז באתר החליטו לסגור את מערכת הפורומים (בעקבות הבלאגן והסגירה שם, הפורום הזה הוקם והתרומם)

4. Rosner VFB 1893 מנהל כללי

חיים עוד פעם, אני מציע שתחכה למחר לפני שאתה פוסל את טלספורט.
    תאמין לי שיש לנו פרטנרים אדירים שיקדמו אותנו ( גם אם אתה סקפטי).

קיצור אנשים אני לא רוצה להישמע חובבני ולהתחיל לתת לכם פרטים שאני יודע, כי מה שאני יודע זה בגוף שלישי, ולכן תחכו ותקבלו תשובות.

5. בית"רי מלידה Member

אני מציע שתעלה סקר לגבי אמינות ורצינות של אתר - טלספורט לוקח את המקום האחרון בהליכה.

6. שגיא Guest

חיים, אני אנסה להמשיל לך את זה לעולם הכדורגל שלנו.

נסה לחשוב של שתי קבוצות קטנות (אחת יותר קטנה אחת יותר גדולה, זה לא משנה), שדי עומדות בבינוניות מסויימת תקופה. שתי הקבוצות האלה במקרה מאותו עיר ובשלב מסויים החליטו לאחד את הקבוצות. על השחקנים הפחות טובים ויתרו, את הטובים מכל קבוצה השאירו, החשבון המשותף גרם לכך שהיה תקציב מרשים והביא עימו רכשים חדשים, והקבוצה הפכה למועדון פאר בקנה מידה ארצי.

אייסוקר וטלספורט, לצורך העניין, הם שתי הקבוצות. העיר המשותפת שלהם זה עולם הכדורגל. האם התוצאה תהיה דומה? הזמן יגיד, אבל זה בהחלט הכיוון.

בהצלחה.

7. Red Left Winger Member

רק שאם לנסות להיות מציאותיים עם הדימוי שלך אז- אייסוקר זה מ.ס.אשדוד וטלספורט זה אשקלון

נערך לאחרונה ב: ‏2/8/07
  8. Emil Member

אני לא אוהב את הדוגמא הזאת
    כי בד"כ כששתי קבוצות מתאחדות, הקהל בורח . . .לך חפש את אוהדי הפועל אשדוד ביציעים של מ.ס.

נערך לאחרונה ב: ‏2/8/07
  9. יוגב אסולין Guest

אהלן חבר'ה. נחתתי לפני אמממ 10 דקות בערך.. ואמרתי שהדבר שהכי בוער מבחינתי לעשות כרגע זה להגיב פה..

אז אני יגיב תגובה ראשונית.
    ראשית כל אני מנתנצל שלא אני זה שפתח את הדיון הנוכחי זה פשוט משום שהקדימו לי את הטיסה והדבר שיבש לי את התוכניות.

באשר לאיחוד עצמו. בוא ננסה להבהיר את זה בצורה הכי יפה וחד משמעית.
    אייסוקר קיים 6 וחצי שנים אני אישית נתתי והשקעתי בו המון זמן, כסף מאמצים ומה שאתם לא רוצים כדי שהוא יגיע למה שהוא היום. כל הליך האיחוד נשמע לי כצעד מעולה לתקופה טובה הרבה יותר עבור אייסוקר.

אתר טלספורט אתר מספיק גדול כדי שיוכל לפתוח לעצמו קהילת פורומים משלו שתמשוך אליו את אותה כמות אנשים אשר מסתובבים באייסוקר, אבל מאחר והמטרה של טלספורט היתה פורום איכותי דעתם היתה לבצע את האיחוד ולא לפתוח פורום נפרד.

מתוך נקודה והשקפה זאת אני חושב שכולנו יכולים להיות מרוצים שכן הדבר החשוב והעיקרי שלנו שזה הנאה בשילוב כתבות איכותיות נשמר פה בראש סדר העדיפויות.

יש לציין שהאיחוד הוא בצורה שטלספורט הוא האתר ואייסוקר הוא הפורום כפי שנאמר פה. כלומר יהיה שיתוף מלא בין השתיים אבל לנו אין התערבות על התכנים של טלספורט. מה שכן יהיה זה הפניות בולטות לדיונים מובילים באתר של טלספורט, נושאים מרכזים וסיקורים איכותיים וגדולים יקבלו במה באתר שלהם. האינטרס המשותף של שתי הצדדים פה הוא להתקדם זה לצד זה.

כל העניין של הפחד מפני המון ספאם אני חושב שהוא פחד מיותר. אנחנו הולכים לעלות את רף הכניסות שלנו פי 5 בערך ולא פי 50.. זה לא משהו שאנחנו לא נוכל להתמודד איתו. יתרה מכך, הסיכוי שלנו לתפוס משתמשים איכותיים גדול הרבה יותר מהעבר.

בקיצור אני חושב שהצעד הזה הוא מאוד חיובי עבור אייסוקר וטלספורט ועבור הכותבים והגולשים בשתי המקומות. לשמחתי קיבלתי את האישור המוחלט של המנהלים לצעד הזה ותמיכתם. אני מאוד מקווה ומאמין כי גם תמיכתכם תינתן. בסופו של דבר אנחנו מאוד רוצים להיות פתוחים וקשובים ולשמוע את דעתיכם כי בלעדיכם אייסוקר זה אל אייסוקר ועל כך אין ספק.

באשר לכתובות, עקרונית אייסוקר תשאר לו הכתובת שלו נכון לכרגע אין תוכנית להוריד את השם. כמובן כנ"ל טלספורט. ויהיו הפנויות משתי האתרים אחד לשני הפניות די בולטות.

לסיכום אני רואה גם שרוב האנשים פה תומכים או נמנעים מלענות וטוב שכך, כל מה שאנו מבקשים זה שתסמכו על צוות הניהול פה שהוא עושה דברים שהם לטובת אייסוקר. תנו לזה צ'אנס אנחנו מבטיחים לא לאכזב אותכם.
    שיהיה המון בהצלחה. פתוח לשאלות..

נערך לאחרונה ע"י מנהל: ‏2/8/07
  10. sagiv Member

מנהלים - שכחתם להוסיף את זה להודעות שלכם.

נערך לאחרונה ב: ‏3/8/07
  11. ERIC_CANTONA Member

הם לא יכלו להשים לינק לפחות http://www.asoccer.co.il/forum/html/emoticons/dry.Xxx

12. בית"רי מלידה Member

ריגשת אותי מאוד.

13. Paolo Maldini שחקן ותיקים

נערך לאחרונה ב: ‏3/8/07
  14. number 1 Member

יש לינק למעלה - אם תלחצו על "פורום" שנמצא בין הלינק ללוח תוצאות ללוח אירועים

15. יוגב אסולין Guest

חברה הם כרגע העלו עיצוב חדש ויש שמה עוד כמה שיפורים שידורגים ותיקונים שיהיו במהלך השבוע הקרוב.

כמו הגלגלת הכפולה למי שלוחץ על הפורום אצלהם.