שיתוף פעולה בין אייסוקר לטלספורט

הנושא בפורום 'פורום אוף טופיק' פורסם ע"י Rosner, ‏31/7/07.

1. Rosner VFB 1893 מנהל כללי

למעשה בשבועות הקרובים העניין יהפוך ליותר קונקרטי, כרגע יש רק סיכום על התחלת השיתוף פעולה.

2. Riki Member

הטענות פה נשמעות לי דיי מגוחכות, בתחשב בעובדה שהמדיניות שמנחה את נושא ההשעיות והתמודדות עם ספמארים וכותבים ברמה נמוכה יחסית עבדה טוב מאוד במהלך כל שנות קיום אייסוקר ובהתחשב בעובדה שכל האספקט הניהולי לא הולך להשתנות אין לי מושג למה רצים פה טענות שזה יפגע ברמה.
    אותה מדיניות תתפוס גם עם יצטרפו עוד כמה עשרות או מאות משתמשים, כידוע לכם הפורום הזה לא מורכב משני משתמשים וחצי ועד עכשיו כשאנחנו מונים מעל 8000 משתמשים רשומים התמודדו יפה עם הענין, אין טעם לטענות כי לפי איך שאני רואה את זה תמיד עושים פה עבודה מעולה.
    ותסלחו לי שוב, אבל לא משעים כל מי שלא נראה לכם ''איכותי'' מספיק, עם כל הכבוד איכות מודדים לאורך זמן. אין טעם להשתגע ולסלק כל מי שלפי כמה תגובות קבעתם שהוא ספאמר.
    וכמו כן, לא כל מצטרף הוא בהכרח יהיה על תקן סאפמר, יש הרבה אנשים איכותיים שיחשפו לפורום הזה ואנחנו רק נרוויח מזה, אז על כל אלה שנרוויח לא יקרה כלום אם המנהלים פה יעבדו קצת יותר.

ובקשר להערות על כל שתדמיתה או רמתה של אייסוקר יוזל, נשאר לי רק דבר אחד להגיד לכם, מגוחך.
    מילא משתמשים חדשים אבל אף אחד שנמצא פה תקופה סבירה לא יטען זאת, אייסוקר שלנו מלבד קוסמטיקה והתרחבות לא ישתנה מבחינת תוכן מבחינת התנהלות ומאותה המתכונת שאנחנו רגילים אליה ומכורים אליה.

אז חבר'ה, קצת עידוד ותמיכה לא יזיק.

נערך לאחרונה ב: ‏1/8/07
  3. Barcelona Member

אני לא נמצא פה הרבה, וגם לא כותב הרבה בפורומי ספורט, אבל חלק מהתגובות פה ממש מטומטמות. אין מילה אחרת.

אתה יורדים על ההחלטה לפני שאתה יודעים מה היא כוללת בכלל. כל כך טיפוסי לישראלים.

תקשיבו לריקי מעליי.

4. Emil Member

דבר ראשון, כל הכבוד על המהלך. אני מאד בעד, זה נראה לי מהלך הגיוני ואפילו מתבקש, ואני יודע שאם התנאים בזמני היו מתאימים גם אני בתור מנהל ראשי הייתי דוחף לכיוון הזה. אבל הוי, ההזדמנות נפלה בחלקכם, וכל הכבוד לצוות הניהול, וכמובן ליוגב. שיהיה עם זה רק בהצלחה.

ומשהו שנורא מציק לי
    אנשים, מה זו ההתנשאות הזאת? אני לא מבין, באמת שלא. כן, אז יכנסו עוד אנשים. ממתי אייסוקר זה מקום אליטיסטי? ממתי פוסלים פה משתמש כי הוא לא בן 27 עם ידע מעמיק בליגות המזרח אירופאיות והתמחות בכדורגל הפיני?
    כן, אז יגיעו כמה חבר'ה בני 12-14. ומה רע בזה בדיוק? כשאני הגעתי לפורום הזה הייתי בן 14 (אני לא סגור כמה זמן הפורום קיים, אבל מישהו לפני אמר שש שנים. סומך עלייך). וכבר נתתם דוגמאות של מספר כותבים מצויינים שהגיעו לכאן בסביבות גיל המיצוות. עילגות ובורות הם לא תלויי-גיל.

אני מציע שתרדו מהעץ הזה. זה סתם מגעיל ומתנשא מצדכם, וזה בכלל לא מתאים לכאן. אני מציע שכל משתמש חדש שיגיע, תקבלו אותו כמו שצריך, וגם אם הוא לא משתלב כאן מהשנייה הראשונה, לא לרוץ למנהל הראשון ולצעוק "הוא עילג הוא עילג!!!1 תחסום אותו!!111". זה גם די עילג, אתם יודעים.

אלפי אנשים כבר נרשמו בפורום, והמנהלים פה יודעים איזו מלחמה זו להפיץ את שם הפורום, לפנות לקהלים חדשים ולהעלות מודעות. עכשיו זה יבוא יותר בקלות, וזה מצויין. אז במקום 8,000, יהיו בפורום 16,000. המנהלים יכולים להתמודד עם זה, ובמקרה הכי גרוע, יתווספו מנהלים חדשים. סומך עליהם שידעו מה לעשות.

ולסיכום
    אל תפחדו משינויים
    הקהילה פה חזקה ומבוססת, והיא כבר לא תתפרק. אז תרגעו, ותיהנו מהנסיעה.

5. Robin Member

החוזק של אייסוקר הוא בקהילה שלו, לא בשום דבר אחר (עם כל הכבוד למנהלים). אם הקהילה לא תהיה מרוצה, היא לא תתפרק אלא בדיוק בגלל שהיא חזקה ומבוססת - תעבור למקום אחר.

6. מיכל3 Member

ריקי וברצלונה-כל התגובות כאן שלא היו בעד המהלך, לא הובעו בקטע של רוע או קטנוניות מן הסתם, אלא אנשים חושבים על טובת הפורום. לטעמי אם הכמות תגדל כאן בעוד כמה אלפים (וזה בטוח יקרה), האיכות תרד יחד עם זאת ולא משנה עד כמה לירן או כל מנהל אחר שיכול לטפל בבעיות האלה יפעלו בעניין, קשה להשתלט על גל שספאם שגדל רק עם הזמן ואני אומרת את זה מנסיוני בעבר, כאשר הייתי מנהלת ראשית בפורום אחר והתאחדנו עם אתר כלשהו, הרמה ירדה כפליים, למרות שנסינו לעצור את התופעה הזו.

בכל מקרה, לא משנה אם התגובות חיוביות או שליליות-אני בטוחה שכולם חושבים על טובת הפורום בלבד. תמיכה בעניין? קצת קשה להביע תמיכה במשהו שאתה לא בעד, אבל בהחלט מאחלת בהצלחה וכמו שאמרתי אתמול, הלוואי ואטעה והרמה באייסוקר תשאר אותה רמה.

נערך לאחרונה ב: ‏1/8/07
  7. Barcelona Member

הבעיה היא שהם קובעים דברים והכי גרוע, מנבאים, עדיין מבלי לדעת מה הולך לקרות. זה לא נכון.

8. rainman משתמשים של כבוד היכל התהילה

אז תהיה תקופה של כמה חודשים שהרמה תרד קצת,אחרי זה נשארים אלה שכן כותבים
    יפה.
    שמת לב שכל אלה שכותבים שטויות[נה נה בננה,ההוא שחשב שכולם גזעניים ועוד הרבה יצורים] בסוף מוצאים את עצמם מקבלים הרבה הודעות שהם צריכים לקנות תותים או לעבוד
    בתור ליצנים ובסוף מבינים את הרמז ועפים מפה לאיזה אתר כמו קוצים שאפשר לפתוח
    נושא שהכותרת שלו זה חחחח
    הטובים בסוף נשארים.

9. Red Left Winger Member

למכור תותים! למכור!

10. rainman משתמשים של כבוד היכל התהילה

צודק..אני לא מבין איך העזתי לטעות :)
    למרות שההודעות שהכי הצחיקו אותי זה שאמרו למישהו ללכת לתפוס פרפרים ולנסות למכור
    אותם או משהו כזה.

11. בית"רי מלידה Member

מיכלי,

לא יהיו כמה אלפים, טלספורט הוא אתר קטן.

אבל כדי להרוס את אייסוקר מספיקים כמה עשרות ערסים שיציפו אותנו עם הודעות "כן אחי"..תודה"...ועם שלוש שגיאות כתיב במילה של שתי אותיות...וזה עוד לפני הקללות, תכנוני מכות לאחר משחקים, ומה לא...

כמו שציינת, גם אני הייתי עד לכמה איחודים של אתרים שקברו קהילות טובות.

יש לי הצעה: שיוגב יפתח חשבון בבנק הדואר, ואנשים פה יתחילו לתרום, כל אחד כמה שבא לו, כדי להחזיק את הסרבר. וגם קצת יוזמה מאיתנו למצוא מפרסמים בתשלום תמורת באנרים בפורום, כי אי אפשר לדרוש גם עצמאות, וגם שיוגב יממן את כל התחזוקה על חשבונו.

12. rainman משתמשים של כבוד היכל התהילה

אוווו חיים..סוף סוף רעיון טוב ולא איזה תגובה צינית,באמת הרעיון של לפתוח חשבון
    נשמע משהו נחמד,האמת שחבל שבמפגשים לא עשו כמו מגבית בשביל האתר,אני בטוח
    שלכל אחד לא הייתה בעיה לשלם 10-20 ש"ח שבטוח לא היו מזיקים.

13. בית"רי מלידה Member

אני כבר מחכה לתגובה " אבל עד היום זה היה חינם, למה שנשלם??? מאיפה אפשר להוריד??? "

14. Riki Member

חברים האישיו פה זה לא הכסף, במידה וכסף היה הבעיה הייתם רואים דיון אחר.
    הקטע פה זה התרחבות הפורום, עם כל הכבוד מיכל וכו' שטענו פה דברים אני יודעת שזה לא מרוע חלילה, אבל כמו שאת קיבלת במה כך גם אחרים זכאים לקבל במה. זה שטלספורט נכנסים לעסק לא אומר שבדרך אחרת לא היו מצטרפים אנשים חדשים, נכון שמדובר על כמות גדולה יותר אבל פה לא טמבלים, המנהלים נערכו בהתאם ובמידה ויצטרכו למנות מישהו נוסף תאמיני לי שיעשו את זה, הפורום הזה לא קיים מספר רב של שנים על חוט ומחט.
    במשך השנים תמיד היה פירסום לאייסוקר ותמיד ניסו להתרחב אז הקטע של לבוא מלמעלה ולהגיד וואלה יבוא ספאם זה מתנשא ולא במקום, כי עם כל הכבוד יש בפורום הזה יותר משמונת אלפים משתמשים רשומים שהמנהלים מתמודדים איתם יפה מאוד, זה לא שאנחנו רגילים ל100 משתמשים ופתאום יגיע גל שימוטט אותם מעומס.
    וגיל זה לא מה שקובע איכות.
    תמיד היו ספאמרים ותמיד היו איכותיים והם נשארו והושארו והם הגרעין שמקיים את הפורום הזה, אז תאמינו לי שטלספורט לא ימוטט אותנו במובן הזה.

ודבר שני, הרעיון של חיים לדעתי היה צריך לבוא ממזמן. מבחינתי אין לי שום בעיה ואפילו אני רואה את זה לנכון להפקיד כסף בחשבון שמיועד לפורום, אחרי הכול, כולנו נהנים מזה.

15. בית"רי מלידה Member

לבנות על טלספורט כבסיס להתרחבות זו טעות. אם כבר, עדיף שיתוף פעולה עם ספורט 5 , שאין להם מערכת פורומים.

המיזוג הזה לא יביא שום תועלת לאייסוקר, הוא בסך הכל גלגל הצלה לטלספורט.

כמה מכם כאן נכנסו לשם אי פעם? מה דירוג האמון של החברים פה באייסוקר?