שיתוף פעולה בין אייסוקר לטלספורט

הנושא בפורום 'פורום אוף טופיק' פורסם ע"י Rosner, ‏31/7/07.

1. Spanish Weapon Member

השיתוף פעולה כשלעצמו הוא מבורך, בעיקר מכיוון שהוא ייתן חשיפה לאייסוקר(למרות שלטעמי הקהילה
    כרגע היא מספיק גדולה ואיכותית על מנת לשמור על האיכות הכללית של אייסוקר)

גם טלספורט אמורה להנות מהשילוב הזה,בעיקר כיוון שמעולם הם לא הצליחו להעלות את הרף ולהתקרב
    לרמתם של אתרים כמו "ONE" ו"SPORT5" ככה שאולי החשיפה כאן באייסוקר תכניס להם לא מעט
    גולשים פוטנציאליים.

2. rainman משתמשים של כבוד היכל התהילה

עוד שאלה קטנה חוץ מזה שאם יבואו מפורסמים..
    אולי כדאי לעשות דיון מה אפשר לשפר בטלספורט,כי יש להם הרבה מה לשפר בשביל להיות
    אתר מוביל כמו 5+

3. Riki Member

קודם כל אני רוצה לאחל לכל הנוגעים בדבר המון בהצלחה בדרך החדשה. זהו שינוי לא קטן וידרש לא מעט זמן להסתגל לזה, אבל לנוכח ההכרות רבת השנים שלי עם הפורום הזה ועם הצוות המדהים שמפעיל אותו, אני יודעת שהם ימשיכו לשמור על אותה רמה ורק יקדמו אותנו.

הדבר הכי חשוב כרגע שלמרות שהשינוי יהיה בעיקר קוסמטי, אותו הגרעין שכותב פה ונהנה פה שעות על גבי שעות ימשיך לכתוב ולקיים את הפורום ויעזור למנהלים להמשיך את אותה המתכונת של דיונים פוריים ברמת איכות הטובה ברשת.
    טוב לדעת שמבחינת צוות הניהולי שום דבר לא ישתנה וכל הדברים שמהם נהננו עד כה ימשיכו באותה המתכונת.

כמו כן חשוב לי לדבר על מה שרבים מכם הזכירו פה, מצטרפים חדשים לפורום.
    ברור שיצטרפו עוד משתמשים בסך הכול המטרה פה היא להתרחב, אבל כמו שאייסוקר שומר על אותה מדיניות שהביאה אותו עד הלום במשך כל השנים, אותו הדבר יושם בשיתוף פעולה עם טלספורט. אני בקטע הזה מצדדת לחלוטין בשגיא, יש הרבה משתמשים שמצטרפים ונחשפים לכתיבה בפורום בפעם הראשונה ורמת ההתנסחות שלהם לא בהכרח מתאימה לדעת כמה מכם, וזה לא משנה 12 או 20 בסך הכול לכולם יש צ'אנס להתאקלם וללמוד. אני מבטיחה לכם שיש הרבה כותבים מצוינים שהרווחנו היום בגישה הסלחנית כביכול שנותנת הזדמנות לכולם, אני מבטיחה לכם שגם עליי היה לחץ להשעות אותי בדחיפות מכמה מנהלים ואלה שנתנו לי תצ'אנס נתנו לי להרוויח את כל מה שאייסוקר מציע, הן ברמה האישית של מכרים ואנשים נפלאים שהכרתי והן ברמת דיון על כל אותם הדברים שאני אוהבת.

במשך שנים היה מי ששילם כסף על שרתים מכספו האישי ועשה שמיניות באוויר כדי להחזיק אותו בחיים כדי שלכולנו יהיה איפה לכתוב ולהנות, במשך שנים יש פה צוות מנהלים שתורם שעות על גבי שעות מזמנם החופשי על מנת להביא לנו סיקורים, דיונים ולשמור על רמת כתיבה מעולה וכולנו צריכים להודות להם ולתת את התמיכה המקסימלית בשינוי הזה.

אני יודעת שמבחינתי אני ישמח לעזור בכל דרך ונותר לי רק לאחל שוב המון בהצלחה חבר'ה, העבודה הקשה משתלמת http://www.asoccer.co.il/forum/html/emoticons/icon_thumright.Xxx

נערך לאחרונה ב: ‏31/7/07
  4. מיכל3 Member

כמו שציינו פה, יש בצעד הזה יתרונות וחסרונות.
    כמובן שמידת הפופולאריות של הפורום תגדל בהרבה, אך כמו שציינו פה זה יביא לכאן (לפחות בהתחלה) גל של ספאם ובנוגע למה שג'ניה (jk) אמר, לאחרונה עוד לפני הצעד שהולך לקרות, הצטרפו המון משתמשים שמורידים את רמת הפורום ולא עושים איתם כלום בנתיים(ואפילו מנהלים\מנהלים לשעבר הסכימו איתי על כך) . לכן, קשה לי להיות אופטימית בנוגע לנושא הזה-לאחר שכמות הספאם תגדל פי שניים. אבל לירן הבטיח.. ונקווה שאכן המנהלים יבצעו את עבודתם בעניין הזה.

אם כבר בקשר לאתר עצמו-דווקא טלספורט (לפחות לפי תגובות שראיתי בפורומים של מכבי חיפה וקבוצות אחרות) לא נחשב לאתר אמין במיוחד. גם רמת הפופולאריות שלו לא גבוהה כ"כ בעיקר בגלל הסיבה הזו. אבל הצעד הזה הולך להעשות ומן הסתם שלא תשנו את דעתכם בגלל כמה דעות כאן.

מה שנותר לעשות זה רק לאחל בהצלחה, הלוואי ואני אטעה בקשר לטענה הראשונה שלי. http://www.asoccer.co.il/forum/html/emoticons/icon_thumright.Xxx

5. TariboWest Member

אייסוקר יהפוך לטוקבק אחד גדול..

6. Red Left Winger Member

אהו אהו. http://www.asoccer.co.il/forum/html/emoticons/tongue.Xxx

Asoccer- For the love NOT the money

http://www.asoccer.co.il/forum/html/emoticons/wink.Xxx

7. בית"רי מלידה Member

הנה דוגמא אחת, והיא לא יחידה, על ה"אמינות" של אשר גולדברג:

ועם אחד כזה מתחברים?

טוקבק כן, גדול לא...תרתי משמע.

8. Rosner VFB 1893 מנהל כללי

טריבו אין לי מושג למה בדיוק אתה מתכוון בטוק בק, אבל "צר" לי לאכזב אותך, הפורום ישאר כמו שהוא רק שיהיה יותר משתמשים ושהמערכת תשודרג.

לגבי כסף או לא, אני לא חושב שזה נוגע כאן למשהו, אבל אם יש מגיע אז למר יוגב אסולין מגיע כל אגורת הכנסה שתיכנס במסגרת העיסקה. הוא לדעתי היחידי שצריך להנות מהפריוולגיה.

ולא, על הכתבות שאני פירסמתי לא נכנס כסף, זה גם לא האישיו ( חיפשתי בסה"כ עוד דרך לפרסם את הבונדסליגה).

9. samoel Member

אם כבר הזכרת את המילה כסף, האם טלספורט משקיעים באייסוקר? כאילו מה ייצא להם מהעסקה? אתה יודע, הזכרתי בהודעה הקודמת, שהפחד שלי ושל רובנו שהם כן יתערבו לנו בפורום האיכותי, אתה יודע , בעל המאה הוא בעל הדיעה, ואני חושש מזה.

10. בית"רי מלידה Member

טלספורט עשירים רצח, שמעתי שאחרי אייסוקר הם ייקנו גם את ארקדי.

11. Rosner VFB 1893 מנהל כללי

שוב שיתוף פעולה אומר שהם נותנים ואנחנו נותנים, מאחר ואני לא ישבתי וחתמתי את החוזה אני מציע שתחכה עם השאלה שלך ליום חמישי, אז מגיע בעל הבית http://www.asoccer.co.il/forum/html/emoticons/smile.Xxx

ושוב, לא יתערבו לנו בפורום, זה היה אחד מתנאיי החוזה.

12. בית"רי מלידה Member

מה הם בדיוק נותנים? כתבות מעניינות? עידכונים? מה? ממילא אף אחד כאן לא נכנס לשם.

תיכנס לאיזה אתר אוהדים שאתה רוצה, תבין מה זה טלספורט.

הם מקבלים , או מנסים לקבל בייאושם כי רב עוד כמה שייכנסו לקרוא שם, זה הכל.

13. Rosner VFB 1893 מנהל כללי

שוב חיים, אני מציע לחכות עד יום חמישי.
    ממה שידוע לי תמיכה טכנית, תמיכה לכתבים צעירים, אפשרות לתת לקוראים שלהם להתדיין על מה שקראו בפורום שלנו...מעבר לזה סבלנות עד יום חמישי.

14. בית"רי מלידה Member

אין שום הגיון כלכלי להתחבר דווקא לטלספורט, פשוט לא ייצא מזה לאייסוקר כלום!

אולי שמישהו יעלה את מספר הכניסות שלנו ושלהם?

15. sagiv Member

שיתוף הפעולה כבר יצא לדרך? אם לא אז מישהו יכול להודיע לי מתי?