שיתוף פעולה בין אייסוקר לטלספורט

הנושא בפורום 'פורום אוף טופיק' פורסם ע"י Rosner, ‏31/7/07.

1. Claret&Blue Member

הם יבינו לבד, לא ימצאו את הרגליים. הבטחנו שהרמה תישמר ואנחנו עומדים מאחורי זה. לא ניתן לרמה לצנוח משום סיבה.

2. Rosner VFB 1893 מנהל כללי

איתי, יש לך את המילה שלי שמשתמשים בלי מושג בכדורגל לא יהיו איתנו.

ואתה רשמת בני 12...יואב ( CAZZO), דור ( RAULITO) ואופיר ( ג'ובאני אלבר) היו פחות או יותר בטווח הגיליאים, בהתחלה לכל אחד לקח את הזמן שלו והיום כל אחד מנהל מהעלית של הפורום, ככה שזה דיי סותר את מה שרשמת על הגילאים.

ואתה יודע מה אני חותם כבר עכשיו על כל 5 משתמשים גרועים לקבל 1 כמו השלושה שציינתי למעלה.
    אגב ה 5 הגרועים יקבלו הזדמנות אחרי שלא יוכיחו את עצמם הם לא יהיו איתנו. אין שום שינוי בפוליטיקה שלנו. המלחמה בנושא הספאם והורדת הרמה יהיה לא קל, אני לא ישקר פה אף אחד, אבל בסופו של תהליך אני מאמין שהפורום לפחות ישמור על הרמה שלו ומן הסתם יגדל, מעבר לכך אני לא מוכן להתנבאות.

3. שגיא Guest

קחו בחשבון שהרבה מהתהליך הזה תלוי גם בכם המשתמשים. המנהלים יכולים למחוק עד מחר הודעות ומשתמשים מהפורום אבל גם אנחנו לבד לא יכולים להרים פורום, ככה שגם למשתמשים הרגילים יש פה חלק בהעלת הרמה ואפילו כיוון של משתמש כזה אחר, אל תתביישו להעיר לאחרים, בצורה יפה, מנומסת ומתקבלת על הדעת, אם סגנון או צורת הכתיבה לא מתאים.

4. Paolo Maldini שחקן ותיקים

לירן (רוזנר), אין לי שום דבר נגד בני 12. להפך, רשמתי שאפילו אני הגעתי בסביבות הגיל הזה.
    אוקי, הבנתי את הנקודות שלכם, אני רק מקווה שנצליח להשתלט על העניינים.

שיהיה בהצלחה

נערך לאחרונה ב: ‏31/7/07
  5. Sergio Ramos Member

חיכתי למישהו שיגיד זאת. אני לדוגמא כשנכנסתי לפורום הזה, לא היה לי הרבה ידעה אף פעם לא כתבתי בפורומים של כדורגל. ובהתחלה איך נאמר, הייתי יחסית חסר הבנה ומדבר הרבה שטויות. אבל בזמן האחרון לאט לאט, אני מרגיש שאני כבר מתחיל לשנן וללמוד. מתי להגיב, איך להגיב בצורה הנכונה. ואני נורא מודה על זה שהנהלת הפורום, לא ישר חסמה אותי ונתנה לי קצת זמן להסתגל וללמוד את הפורום הנהדר הזה.

6. spurs Member

יש לזה גם צד חיובי...
    לפעמים נראה שהפורום האנגלי הוא קהילה סגורה כיף לקרוא אבל להגיב יכול להרגיש לא הכי קשור(תסתכלו בעצמכם את הפורום קוראים רוב חברי הפורום אבל המגיבים הם די קבועים)
    אולי זה יוסיף קצת מגוון קצת ורייאטי קצת חידוש לפורום

השאיפה צריכה להיות דומה לפורום הישראלי:
    תוסס שוקק חיים כיף לקרוא וגם כיף להגיב ואיכשהו(באופן מפתיע) אפשר לדבר על כדורגל בארץ ולהשאר ברמות מתורבתות

אבל למרות הכל האנגלי עדיין הפורום האהוב עליי שאני הכי נהנה להגיב בו

7. Mamadu משתמשים של כבוד היכל התהילה

למרות שקצת הופתעתי כאשר ראיתי שתעשו איחוד, אבל בכל זאת אני מאחל לכולנו בהצלחה, אני סומך על המנהלים הראשיים ואני בטוח שהם יודעים מה שהם עושים.

שיהיה בהצלחה.

נערך לאחרונה ע"י מנהל: ‏31/7/07
  8. Legolas Member

אין עוד פנינות של חוכמה להוסיף כאן,כי כל מה שהיה צריך להאמר נאמר.
    אני רק מקווה שהשינוי הזה יהיה לטובה ושהאיכות של הפורום הזה לא תרד, אלא תמשך ואפילו תעלה(הוא כבר דיי גבוה מספיק) ושהשינוי לא ישנה שום דבר בנעשה כאן.

9. George Best Member

אני לא יכול שלא להגיד שבאיזה שהוא מקום, אני לא מסכים עם הגישה של מקס ואיתי.
    האמת?זה היה האינסטינקט הראשוני שלי, חשבתי שבעיקר רע יכול לצאת מזה, וממה ששמעתי מחברים טלספורט לא הכי מקצועיים, אבל החששות האלו די נעלמו, מאחר ואני סומך לא ב100%, אלא ב201% על המנהלים הראשיים שהם יודעים מה הם עושים, והם בשום פנים ואופן לא יתנו לרמת הפורום להתדרדר לזנות, כי הם יודעים שבמצב כזה, טובי הפורום פשוט לא ירצו לכתוב פה יותר, אלו שבגללם אייסוקר הגיע לרמה אולי הגבוהה ביותר.
    יהיה טוב, אני בטוח.לא קל בהתחלה, אפילו משונה וקשה, אבל תחשבו גם על החלום של יוגב ושאר המנהלים הראשיים.

10. samoel Member

לכל המתנגדים, כפי שאריאל אמר, אתם מדברים מתוך אינסטינקט, וגם לי זהקפץ ואתם יודעים מה, אני בכלל חדש פה. אבל למזלי קראתי ספר טוב(ומומלץ מאוד) שמדבר על שינויים בעוד אחת הדמויות אינה חוששת להשתנות ומתקדמת גם אם זה כרוך בנפילות ומעידות השנייה ,המקובעת נשארת במקומה ומגיעה (לפי מיטב זכרוני) לסכנת חיים. אז נכון, אני וגם אף אחד פה לא רואה את אייסוקר המגובש מתמוטט אם הוא לא מקיים את האיחוד, אבל כנראה שיש רצון להתקדם ולחדור לתודעה ,שזה חיובי ומצויין, תחשבו אם אנשים שיתחילו להספים פה ירגישו לא קשורים (באמת אני רוצה לראות מישהו שלא מבין כותב בפורום האנגלי אחרי שקירק או רודס או מי לא יכתוש אותו), ייקח להם הזמן והרמה והתרבות תחלחל גם אליהם.

לירן (רוזנר) בפוליטיקה כמו בפוליטיקה הדיבורים האלה על הבטחות שטלספורט לא יפגעו באיכות הפורום ובמערכת הפורום שווים 0 כזה גדול, עדיף שלא תבטיח מאשר מתבטיח ולא תקיים, אם בסופו של יום לאחר זמן מה (ארוך, אפילו ואפילו שנים) הם יתחזקו ויהוו שליטה אנחנו נסבול. זה הפחד היחידי שלי, שפוליטיקה תחדור גם לכאן מקום שהפוליטיקה היחידיה בו נמצאת בעיקר בתוך דיון מיוחד. ואני בכלל לא רוצה לדבר על שחיתות, לא מוסרי, לא מציאותי(לפחות ממה שאני מרגיש כאן) , ובטח לא משהו שהמנהלים רוצים. אבוי לנו משתמשי הפורום אם פוליטיקה תחלחל אט אט לתוך המערכת.

בהצלחה עם האיחוד טוב או רע, רק הזמן יגיד.

אגב לספר קוראים: מי הזיז את הגבינה שלי.

ושאלה ליוגב מה החלק של אנשי טלספורט בתוך מעכת הפורומים והאם קיימת אופציית יציאה מהשיתוף, האם חתמתם על חוזה כלשהו, והדהבר נעשה בדרך מסודרת ?

11. rainman משתמשים של כבוד היכל התהילה

זה יביא אולי גם מפורסמים לפורום?כי בטלספורט נראה לי מדי פעם מראיינים מפורסמים.

בכל מקרה למי שחושב שיבואו הרבה ספאמרים,גם אני בחודשים הראשונים שהייתי באייסוקר
    לא ממש מצאתי את עצמי ואז הפסקתי לכתוב ואחרי קצת זמן חזרתי לכתוב,כמו שלירן אמר אם
    אין סיכוי אין הצלחה.

12. o_O Member

מה עם שדרוג מערכת? ל Invision Board 2 ? יוסיף המון לפורומים...

13. משוגע בירוק Member

סומך על המנהלים ב-100% שהפורום הזה ימשיך באותו קו ואפילו ישתפר בעקבות האיחוד... כל הכבוד לכל מי שדאג לזה ונקווה שהמשתמשים הותיקים יותר ישמרו על הרמה הטובה של הפורום ושלא נרגיש את הספאמרים, המקללים וכו'...

14. Royrubi Member

בתור אחד שעובד בטלספורט וגם חבר בפורם כבר למעלה משנה אני חושב שכל הצדדים יכולים להרוויח. דרך אגב כל מי שרוצה לעלות מולי בפרטי לקבל פרטים וכדומה מוזמן.

רועי

15. נעם Member

אני חייב לשאול משהו...
    האם מישהו רואה מזה כסף? האם יש תמלוגים על כתבות (כמו שאתה לירן פריסמת בוואלה)?
    העיניין הוא שנעשה פה מהלך מאוד גדול אפילו בקנה מידה הכלכלי (הפכנו מפרטי לכללי) אני רוצה לדעת מה ההשלכות של זה על הפורום והאם יהיו פה מקבלי החלטות שכוחם בהונם ולא באיכותם

ואני מאוד מקווה שלא יפורסמו באתר זה עוד פרסומות מעבר לקיימות.

נערך לאחרונה ב: ‏31/7/07