שיעור בהיסטוריה 1997

הנושא בפורום 'פורום כדורגל ישראלי' פורסם ע"י יוגב אסולין, ‏25/1/06.

1. the gunner_14 Member

טוב זה אחד הגדולים שהיו ללא ספק ,זה היה ב 97\98 עם דרור קשטן באותה עונה בית"ר גם ניצחו 7-2 בטדי את באר שבע. היו הרבה משחקים ענקיים בשנתיים של האליפות כמו ה3-3 עם מכבי ת"א בשתי עונות רצופות בר"ג,אבל המשחק הכי ענק שאני זוכר שצרחתי כשהובקע השער כמו שאני לא אצרח לעולם זה במשחק האליפות עם הפעול ת"א בבלופמילד ב98 שפישונט שם לאלימלך את הכדור ברשת אחרי הדיפה לא טובה,נגמר 1-0 גדול. גם סביליה נתן משחקים גדולים וזוהר שם כל כדור חופשי ברשת ב97'.
    החזרתם אותי עם זכרונות גדולים אחורה,כל כך נהנתי מבית"ר הזאת שאני לא מאמין שעוד תהיה קבוצה כזאת,כל שחקן היה פשוט תותח על :aaa7:

2. הרצליה Member

ימי ליגת העל העליזים http://www.asoccer.co.il/forum/html/emoticons/smile.Xxx

3. אלי מתחן Member

אלו העונות שהכדורגל בארץ נראה הרבה יותר טוב, לדעתי בית"ר עם חרזי, אוחנה, זוהר, פישונט, שאלוי, אבוקסיס וטלסניקוב הייתה הרבה יותר טובה ממכבי חיפה של היום. שלא נדבר על קורנפיין, אמסלם, טרטיאק ודומב כל אחד מהם בשיא הקריירה שלו.

4. the gunner_14 Member

תראה אי אפשר לדעת מה חיפה של היום שווה כי כל הליגה נראית על הקנטים,פעם לפחות היה פייט בצמרת ולא ידעת מי תיקח אליפות עד המחזורים האחרונים.

5. Rosner VFB 1893 מנהל כללי

בלה בלה בלה.....
    איך אפשר להשוות בכלל, איך???
    אני לא אומר שחיפה יותר טובה, אני רק אומר שאי אפשר להשוות ורק אוהד פנאטי של י"ם יטען אחרת!

6. rainman משתמשים של כבוד היכל התהילה

לירן אתה זוכר שלפני כמה ימים אמרתי לך שבגלל שכולם מבואסים מהאליפות שלנו הם מוצאים כל מיני
    דברים אחרים לנחם את עצמם...אז הנה http://www.asoccer.co.il/forum/html/emoticons/biggrin.Xxx

7. אלי מתחן Member

לא כזה מסובך להשוות, שחקן מול שחקן אפשר להגיד שבית"ר הייתה טובה יותר.

8. בית"רי מלידה Member

אף אחד לא מבואס מהאליפות של חיפה: לא פעם ולא פעמיים כבר בירכתי אותכם על האליפות. אם לא בית"ר - אני מעדיף את חיפה כאלופה. נקודה.

בית"ר של אז היתה אכן יותר טובה מחיפה של היום - וגם בגלל שהיא התמודדה עם קבוצות חזקות בהרבה מיריבותיה של חיפה היום.

אבל גם זה , וגם זה לא מורידים כלום לא מיכולתה המושלמת של בית"ר אז, ולא מההישגים הענקיים של חיפה, בשנים האחרונות.