שימוש בעזרים אלקטרונים

הנושא בפורום 'פורום כדורגל עולמי' פורסם ע"י OFIRKOPEL, ‏27/3/12.

1. YYY El sabio de Hortaleza היכל התהילה

רמאות לשחק עם שלושה מגינים. ואני דורש לעשות עם זה משהו!

2. Franco מנהל ראשי מנהל ראשי

עשו עם זה משהו, הביאו לו כרטיס אדום ונתנו לגאנה פנדל...

לאיזה מהספונסרים שנותנים לראסינג כסף אכפת ממערכות כאלו? לאיזו ספונסרים בכלל אכפת מהנושא? מי שאכפת להם בעיקר הם רודפי הצדק, ואני לא כותב את זה בלעג (לא רק), לבנק שמשלם לראסינג ממש לא אכפת מזה אם בכלל הם מודעים לסוגייה, כך גם לחברת ההלבשה. דבר תאכלס, לא בקלישאות.

אם מדובר בספונסרים של טורנירים וליגות, אז הנושא שוב נופל על ארגון על כלשהו (התאחדות, אופ"א, פיפ"א) ולא על הקבוצות.

זה פותר בעיה, אתה כנראה פשוט לא הבנת (ואולי עדיין לא מבין) איזו בעיה זה פותר ולכן התגובה שלך לא הייתה קשורה. תקרא שוב את התגובה האחרונה שלי שצוטטת ותראה איזו בעיה זה פותר, וזה פותר אני אומר לך מניסיון, אני אעזור לך ואכתוב (שוב) שזה לא בא לפתור את יכולת מדידת 9 המטר של צוות השיפוט...

3. YYY El sabio de Hortaleza היכל התהילה

הספריי חוסך גם זמן וגם עצבים. טוב במיוחד לשופטים הספרדים עם פיוז קצר.

4. skyday20 Member

ניסוים של טכנלוגיית קו שער שהתבצעו באיצטדיון סט מארי של סאות'המפטון.
    http://www4.pictures.zimbio.com/gi/Goal+line+Technology+Test+Event+lG1rjTmFPbUl.Xxx
    http://www2.pictures.zimbio.com/gi/Goal+line+Technology+Test+Event+BL7hUZpXJoOl.Xxx
    http://www3.pictures.zimbio.com/gi/Goal+line+Technology+Test+Event+j31nQY2LJsnl.Xxx

5. Ice Cream חסה

אבל מ-100% (יותר בטוח מהמיסים והמוות ביחד) גול בדקה האחרונה של ההארכה (שאדום לא רלוונטי כמעט) זה הפך לפנדל, שזה קצת פחות סיכויים לגול. תאר לך שבמקום זה גאנה הייתה יוצאת למתפרצת, אסמואה היה נשאר באחד על אחד עם מוסלרה, עוקף אותו על סף רחבת ה-16 בחצי מטר והשוער האורוגוואי היה נותן לו בעיטה בגב בתור מוצא אחרון. ברור שזו דוגמה קיצונית, אבל אני מבין (למרות שאני לא מסכים איתם בכלל! ובעיקר כי זה לא מעשי ואי אפשר יהיה להעביר חוק של זה) את הטענות כמו אלה של מאמן גאנה שנכוו מזה שקבוצה העדיפה לגרום פנדל... סוארז היה מעדיף אז גם 10 פנדלים והרחקה ל-2 משחקים על פני גול, הגיוני כמובן, אבל לא עבור גאנה.

חסרים אנשים שיצאו על זה נג מוריניו או צ'לסי וקראו להם על זה גם רמאים?
    זה התחיל מזה ששי אמר שצריך לתת הרחקות לרמאים על בסיס שידורים אחרי המשחקים, השאלה היא עד לאן זה מגיע...

אליאס- תאכל'ס, בעלים או ספונסר שבא עם מטרה לזכות כמה שיותר מהר בתארים ושופך על זה גם כסף בהתאם, אבל נכווה בגלל טעות שיפוט כזו- יתבע באמוק שבכל הליגה יכניסו את זה.

ולגבי הספריי- לא יכולים להיווצר על אותו בסיס של גניבות מטרים וויכוחים מיותרים גם סתם ויכוחים עם השופט על זה שהוא ריסס רחוק מדי/ קרוב מדי/ לא רואים את הצבע? אבל גם גניבות המטרים האלו הם כזו בעיה זניחה שאין לי בעיה שיהיה להם פיתרון זניח. לא מאמין שאנחנו מנתחים את זה http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/ph34r.Xxx

אבל עצרו הכל- אם עין הנץ הזה הולך להיראות כמו שהוא נראה בתמונות שסקיידיי העלה אז אפשר לוותר.. לא בא לי טוב בעין המפלצת השחורה הזו בשער או מאחוריו.

6. אלי מתחן Member

איזה בעיה בדיוק יכולה להיות עם הספריי?
    זה כמו שתגיד שיש בעיה עם הכרטיסים שאף אחד לא יודע באיזה צבע הם. זה אמצעי לסימון לא יותר מזה.

7. Franco מנהל ראשי מנהל ראשי

הוא כבר חפר את עצמו לדעת בנושא הזה.

לא רונן, לא נוצרים ויכוחים על הסימון של השופט ולא סתם הספריי מאומץ ליגה אחרי ליגה באמריקה. בשורה התחתונה מאז שהושק הספריי הוא תרם לשטף המשחק והתסריטים ההיפותטיים שלך לא התרחשו בשום משחק שראיתי. גם לא מצב בו הספריי התפוצץ ביד השופט וגרם לו לפציעה אם זו הטענה ההיפותטית הבאה שלך (?).

רונן, תאכלס, יש לך דוגמא?

ושוב, מי שרוצה שישלם, אין לי בעיה עם זה.

נערך לאחרונה ב: ‏11/7/12
  8. Ice Cream חסה

דוגמאות אין לי. העניין רק נכנס, כשאני חושב על זה הכדורגל עבר דברים הרבה יותר רציניים מזה.

ולגבי הספריי רק אמרתי שזה זניח, לא חיפשתי סיבות למה זה בעייתי.

9. idans10 Carlos El Pibe Valderrama מנהל כללי

WTF? http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/5eek.Xxx

במה שעשה סוארס אין ולו קמצוץ של רמאות ואם ג'יאן היה כובש אז אף אחד לא היה מדבר על זה. סוארס עשה עבירה ונענש עליה, אין פה שום רמאות. הוא עשה את הצ'אנס האחרון שהיה לו כדי למנוע הדחה כואבת של קבוצתו והלוואי שלי בקבוצה היה שחקן כמוהו. מי שמתלונן על רמאות מצידו של סוארס הוא בכיין ותו לא ואני יכול לתת לך לא מעט מקרים שנחשבים "כרמאות" ואף אחד לא אומר כלום.

10. שי מנהל ראשי מנהל ראשי

אז כנראה שהשמחה הייתה מוקדמת מידי:
    למרות שספ בלאטר נכנע ללחץ הרב להשתמש בטכנולוגיית קו השער ופיפ"א הודיעה כי מערכות "עין הנץ" ו"גולרף" ייכנסו לשימוש במספר מפעלים, אופ"א פירסמה הודעה לפיה הטכנולוגייה לא תיכנס לשימוש בליגת האלופות ובליגה האירופית בשנה הבאה.

ההתאחדות האירופית מעדיפה להמשיך עם 5 שופטים על המגרש ולהפוך את מערך השיפוט הזה לקבוע, לאחר שהוא היה תחת מבחן בשנתיים האחרונות.

נערך לאחרונה ב: ‏12/7/12
  11. YYY El sabio de Hortaleza היכל התהילה

לא מריח טוב העסק הזה. הפרזיטים בשחור ימשיכו להסטלבט על כל העולם עוד שנתיים לפחות.

12. Rosner VFB 1893 מנהל כללי

כנראה שאירגון השופטים רוצה לחלק יותר משרות עבודה... http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/dry.Xxx
    לא ברור

13. לירן מנהל כללי מנהל כללי

אז זה למעשה אומר פיפ"א כן אופ"א לא?

אם כך, לפחות בקונפדרציות ובמונדיאל הקרוב יהיה בזה שימוש..

14. de Middenweg משתמשים של כבוד היכל התהילה

פלטיני כבר אמר מיליון פעם שהוא נגד כל עזרה של מכשירים אלקטרוניים. לדעתי גם בלאטר לא התחיל בזה בגלל שהוא רצה אלא בגלל האווירה הציבורית. השוויצרי גם ככה איש לא אהוד כך שהיוזמה נועדה רק בשביל האגו הפרטי של הרודן. מבחינת פלטיני. האיש פשוט בדיחה ואני מאד חושש שבאירופה עוד נסבול שנים מהליצן הזה.

15. Ice Cream חסה

אין לי שמץ מה ההכנסה של שופט כדורגל, אבל זה שזה לא מקצוע עבור רובם ככולם- אומר משהו...