שידורי הפרמיירשיפ

הנושא בפורום 'פורום כדורגל אנגלי' פורסם ע"י eliran11, ‏13/1/04.

1. לירן מנהל כללי מנהל כללי

השבת המשחק בין מנצ'סטר לוולבס משודר הרבה בגלל שהוא בשעה מוקדמת. ואין משחק אחר שמגביל אליו.

2. duff beer Member

תודה!!! כמו שאתה רואה כבר הפכתי גול אחד לאנימציה (קרספו מול ארסנל)

3. Hotspur משתמשים של כבוד היכל התהילה

אפשר לחשוב מה חשוב להם יותר לשים באמצע יום שבת?

4. duff beer Member

נערך לאחרונה ב: ‏16/1/04
  5. ArsenalFan Member

קצת קטנוני מצדי, אבל אני מסכים עם כל מה שכתבת, פרט למשפט הזה. ההתייחסות לארסנל וצ'לסי כיום היא שווה. הפירורים הם לא יותר מפירורים, ושתיהן מקופחות באותה מידה מול מנצ'סטר יונייטד וברקושוויץ. נכון שהיא מעל ההתייחסות השערורייתית לניוקאסל, לידס, טוטנהאם ודומותיהן שיש להן קהל אוהדים לא ענק אך נאמן, ובעיקר כלפי אוהדי ליברפול, שהיא קבוצה אהודה כמעט כמו מנ' יונייטד.

אגב, מה זה המשחקים "הגדולים"? צ'לסי-ניוקאסל? ארסנל-טוטנהאם? שניהם במקרה שיתנגשו באייל ברקוביץ', יופקרו לטובת פורטסמות'-לסטר, על כך אני חותם.

אני משתדל לא להתעצבן, כי חבל על העצבים. תמיד זה היה ככה, וככה זה גם יישאר, הטלוויזיה בישראל אף פעם לא התייחסה לצופה באופן ראוי, ספורט 5+ לא שונה בהרבה מהאחרים. והאמת- עם כל התגובות המתלהבות שאני שומע, שמשדרים את ברקוביץ' כל הזמן, לא בטוח שלצופה הישראלי ראויה באמת התייחסות מכובדת.

שטויות, לא קונה את זה. היו בעבר מקרים לא מעטים של משחקים מוקדמים ב-12:30 בצהריים שערוץ 5+ לא שידר. אין לו שום מחויבות לשדר את המשחק המוקדם של המחזור. הוא באותה מידה יכל לא לשדר את המשחק, ובמקום זה לשדר ביום א' ב-16:00 את אסטון וילה- ארסנל, שאין בכלל שום ספק שזהו המשחק המרכזי של המחזור, בזמן שהם לא משדרים שום דבר, פרט לשידור חוזר (מאיטליה הם משדרים ב-21:30). זה עניין של בחירה, הם רוצים לשדר את מנצ'סטר יונייטד כל שבת, כמו שהם רוצים לשדר את ברקוביץ' כל שבת. מבחינתם, משחקים כמו ארסנל- מידלסברו הם הפרעה.

נערך לאחרונה ב: ‏16/1/04
  6. לירן מנהל כללי מנהל כללי

אני לא הצדקתי את זה אני רק הבאתי עובדה.

7. Hotspur משתמשים של כבוד היכל התהילה

הרשה לי להיות קצת קטנוני הפעם http://www.asoccer.co.il/forum/html/emoticons/laugh.Xxx
    אין ספק שזה משחק מעניין, בין הבולטים, ובטח יותר מעניין ממפגש קצוות שיוצא בצהריים, אבל תן קצת קרדיט לניוקאסל מול פולהאם, מפגש בין שתי קבוצות קרובות לאיזור הצמרת ומן הסתם יתחרו על המקום הרביעי לצ'מפיונס, וגם קרב המאכזבות בווייט הארט ליין.

מה שכן, כל המשחקחים משודרים בימים שונים, אז בקלות ניתן היה לשדר את כולם.

8. ArsenalFan Member

מאיזושהי סיבה הלינק הטורקי לא עובד לי, קיוויתי שמשדרים שם טוטנהאם- ליברפול, ואני מקווה שישדרו מחר גם את ארסנל וצ'לסי.

9. ArsenalFan Member

אסטון וילה- ארסנל וצ'לסי- בירמינגהאם אמורים להיות משודרים בלינק הטורקי.

10. eliran11 Member

אתה צודק יש עכשיו שידור של ארסנל-אסטון וילה אבל אני לא יודע למה הוא לא עובד אצלי כל כך טוב וזה מאוד מעצבן שיש הפרעות כאלה למרות האינטרנט המהיר

11. Alvaro Recoba משתמשים של כבוד היכל התהילה

אולי זה האתר מספר אחת אבל 90% מהלינקים מתים.

12. נדב Member

גל, יש לך טעות. לא 90% הם לינקים שבורים, אלא 99%.

אני הצלחתי להוריד רק את הפנדל של הנרי נגד אסטון וילה וזהו!!! http://www.asoccer.co.il/forum/html/emoticons/wink.Xxx

13. duff beer Member

לי לא היו בעיות להוריד גולים משם...

14. KirkH Member

תגידו ערוץ חמש מינוס עדיין ממשיך בשיטה הגאונית של שידור מרתוני ממשחקי "החמדן" או שהם עושים הפסקות כדי לשדר משחקים איכותיים כמו הדרבי של ליברפול?

15. eliran11 Member

השבוע שוב הערוץ משדר משחק תחתית של פורטסמות בגלל ברקוביץ' מול וולבס אז כנראה ששם חושבים רק על העניין הישראלי ולא על משחקים מעניינים יותר כמו הדרבי שאמרת של ליברפול