שטוטגארט 2012/2013 :: אכזבה בליגה

הנושא בפורום 'פורום כדורגל גרמני' פורסם ע"י Rosner, ‏5/7/12.

1. Rosner VFB 1893 מנהל כללי

:aa1: ממשיכים להתחזק, מוחמד אבדלואה חלוצה המצוייין של הנובר מצטרף עבור כסכום המשוער ב 4 מיליון יורו.
    עכשיו צריך עוד מספר 6, לחשל את רודיגר ולקוות ששוואב וראוש ייצבו את ההגנה, ואז....אז יהיה טוב http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/cool.Xxx

2. Rosner VFB 1893 מנהל כללי

:aa1: מוריץ לייטנר מגיע כנראה בהשאלה לשנתיים מדורטמונד.
    לא יודע מה לחשוב על זה, אבל התחלת יוני והקבוצה סיימה את התיכונים לעונה הקרובה. שאפו http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/eusa_clap.Xxx

אולרייש
    רודיגר, נידרמאייר (שוואב), טסקי, קונסטנטין ראוש
    לייטנר - גנטנר
    טראורה, מקסים
    איביסביץ' ואבדלואה

נראה לא רע בכלל http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/smile.Xxx ו 7 גרמנים בהרכב הפותח

3. Rosner VFB 1893 מנהל כללי

http://www.vfb.de/fileadmin/REDAKTION/Teams/VfB/2013-2014/Abdellaoue_PM_Bobic_Transfer_255x310.Xxx

:aaarse:

4. aloneli Member

בינתיים זה נראה טוב.
    אני לא בטוח שאבדלואה מגיע להרכב,בטח שלא על חשבון הרניק.גם שוואב שיחק מגן ימני ולא בלם בלברקוזן.לבנות על רודיגר זה סיכון לא קטן בכלל,עדיין עולה לי לראש הפרפור שמוראטה עשה לו בצעירה.חוץ מזה בינתיים שיצא לי לצפות בו הוא לא הרשים כל כך,אבל דווקא נגד באיירן הוא היה סבבה.
    אם שטוטגארט תחתים עוד בלם וקשר אחורי זה בכלל יהיה נהדר מבחינתה.אבל כן כבר רואים שינוי לעומת הקיץ שעבר.

5. Rosner VFB 1893 מנהל כללי

יש משהו בדברים שלך, רודיגר עוד צריך ללמוד אין פה בכלל ספק, אני בכלל חושב שהוא יותר טוב כבלם מאשר כמגן.
    שוואב כנ"ל, הוא לא הרשים כמגן כי הוא בלם טבעי.
    אבדלואה בלי פציעות הוא אחד החלוצים הטובים בליגה, לטעמי אפילו יותר מודאד.
    ראוש הוא כישרון גדול, אני מקווה שהמעבר יוציא אותו מהבור שהוא נכנס אליו בעונה האחרונה.

הרניק?
    שחקן נחמד, אבל מאד לא יציב, אני מחכה ליום הזה שאחת הקבוצות הפרייאריות תוציא עליו את הסכום ששטוטגארט ידרשו.
    למרות העונה לפני שנתיים וגמר הגביע מדובר באחד השחקנים הכי אוברייטדים בליגה.

6. nfcb משתמשים של כבוד היכל התהילה

פשוט התנהגות מגעילה ובזיונית. כמו הבריון השכונית (כל אחד כמובן בשכונה שלו). שטוטגרט מפרקת את אחת היריבות הכי קשות שלה במקום על אירופה לעונה הבאה ולוקחת (בנזיד עדשים, אפשר לומר) שניים מהכוכבים הכי גדולים של האונבר. קונסטנטין ראוש (שחקן הנבחרות הצעירות של גרמניה) ומו עבדלאווה (שהוא (אם לצטט כאן מישהו) "הוא אחד החלוצים הטובים בליגה").

7. Rosner VFB 1893 מנהל כללי

איי נדב,..

אבדלואה: שנה אחת לסיום החוזה, לא מרוצה מהמעמד שלו, הסתכסך עם סלומקה.
    בגלל שאוהבים אותו בהנובר הנשיא קינד אפילו לא הקשה על המעבר.
    הנובר שגם ככה משחקת עם חלוץ אחד בחרה בדיוף ונגד אבדלואה.

ראוש: החוזה שלו בהנובר הסתיים, בקבוצה לא היו מוכנים לתת לו את התנאים שדרש.\
    בעונה האחרונה בילה הרבה על הספסל והיה יותר שחקן רוטציה.

וזה לעומת השחקנים שבאיירן מביאה, שתמיד מככבים בקבוצה שלהם, שתמיד הקבוצה שלהם לא רוצה לוותר עליהם ושבניגוד לראוש או אבלדואה מגיעים על גדר עציץ או להיות שחקן פוסטר (לא מדבר על גוצה או גומז).

יחי ההבדל הקטן http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/wink.Xxx

8. nfcb משתמשים של כבוד היכל התהילה

כן. המקרה של ראוש (כמו שאתה מתאר אותו) מאוד שונה מבורבסקי ומקירשהוף ועוד הרבה שסימו חוזה ועברו לבאיירן.המקרה של עבדלאווה שנה לפני סוף חוזה (והודח מההרכב רק בגלל שהיה פצוע) מאוד שונה מהמקרה של לבנדובסקי שגם הוא שנה לפני סוף חוזה ועוד הרבה אחרים.
    שכחתי. מה שאסור לבאיירן מותר לכולם.

9. Rosner VFB 1893 מנהל כללי

הדברים שלך אבסורדים נדב.

בורובסקי או איך שלא קוראים להם קיבלו הצעות מכאן ועד הודעה חדשה, היו מבוקשים ויכלו כמעט בכל קבוצה להיות שחקן הרכב ראשון הלכו לאחת הקבוצות היחידות שלא ממש היה לה צורך בהם. ראוש בחר בשטוטגארט בגלל ששם הבטיחו לו הרכב ראשון, משום ששם יש בעיה עמוקה בצד שמאל, בגלל ששטוטגארט ידוע כמועדון שנותן הזמנויות לצעירים ומטפח אותם.
    איפה הקשר לנושים שהיגיעו לבאיירן וידעו שקודם כל הם צריכים להאבק על מקום על הספסל...

אבלדואה היה פצוע, זה הדבר היחידי הנכון בדברים שרשמת. רק התעלמת מהעובדה שהוא גם בלי פציעה שחקן ספסל בגלל שסלומקה מעדיף את דיוף. לזה תוסיף שסלומקה ואבלדואה הסתכסכו ולא רוצים לעבוד אחד עם השני.
    איפה הקשר ללבנדובסקי? לא שמעתי שדורטמונד רוצים להעיף אותו, שהוא רב עם קלופ, וששיבר לקח לו את המקום בהרכב הראשון.

קיצר נדב, הבדלים תהומים, איך שלא נסובב את זה. לא רק ברמה הפרוסנאלית, אלא גם ברמה המחשבתית וברמה הפיננסית. באיירן מפתה שחקנים דרך חוזים יקרים, ליגת האלופות, ואפשרות לעשות היסטוריה ולזכות כמעט בוודאות באליפות.
    באיירן זה שם, זה מוסד, זה אימפריה, זה גאווה לשחק במועדון הזה.
    וכל זה לא מצדיק את פוליטיקת הרכש ההזויה בחלקה של המועדון.

וכבר עכשיו אני חותם שבאיירן קברו את קירשהוף. לכל המאוחר אחרי שהאריכו לואן בוייטן את החוזה.

שטוטגארט מפתה שחקנים דרך....הזדמנות להרכב ראשון בקבוצת בונדסליגה שמכעט תמיד משחקת בחלק העליון של טבלה, משחק כמעט תמיד באירופה ובכך מהווה הזדמנות לעבור למועדון גדול יותר.

יחי ההבדל הקטן.

ד"א שמעתי שפפ אוהב חלוצים שיכולים לשחק כמו שחקני כנף, יש שחקן אצלנו שאני מוכן אפילו ללוות לסבנר שטרסה ולא אכעס, הוא גם הבקיע נגדכם צמד בגמר, ככה שפפ לבטח ראה איזה גרנדיוז הוא, אולי תיתן מילה לפפ?

http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/smile.Xxx

נערך לאחרונה ב: ‏12/6/13
  10. nfcb משתמשים של כבוד היכל התהילה

לירן, התירוצים והסיםורים שלך כל כך חמודים בהתפתלויות שלהם שאתה אפילו לא שם לב שאני בכלל לא צריך להתאמץ ולחשוב כדי לענות לך.
    איזה סיפורים יפים על כל מיני דברים שרק אתה מכיר.

בוא נכיר בעובדה שכל קבוצה קונה את השחקנים הכי טובים שהיא יכולה להרכב הראשון והכי טובים שהיא יכולה לספסל שלה. והיא קונה אותם מאיפה שהיא יכולה. מחו?ל מהליגה או מהליגה השניה או השלישית. לפעמים אפילו מהנוער (ומי כמו באיירן מעלה שחקנים מהנוער).
    כל השאר זה צביעות וקנאה.

11. Rosner VFB 1893 מנהל כללי

סיפורים? תירוצים?

עובדות!

12. Rosner VFB 1893 מנהל כללי

http://www.vfb.de/fileadmin/REDAKTION/News/2012-2013/Profis/Leitner_Transfer_PM_255x310.Xxx

גם לייטנר חתם. מגיע בהשאלה לשנתיים

נערך לאחרונה ב: ‏14/6/13
  13. Echte Liebe Member

שטוטגרט תפגוש במסגרת השלב ה-3 של מוקדמות הליגה האירופית את קבוצת בוטב פלודליב הבולגרית. המשחק הראשון יתקיים בחוץ ב1 באוגוסט, והמשחק השני יתקיים שבוע לאחר מכן.