שטוטגארט 2012/2013 :: אכזבה בליגה

הנושא בפורום 'פורום כדורגל גרמני' פורסם ע"י Rosner, ‏5/7/12.

1. Rosner VFB 1893 מנהל כללי

אפשר לשאול על סמך מה אתה מבסס את התיאוריה שלך?

2. aloneli Member

אם איבסביץ' ימשיך לפרוח העונה קשה לי להאמין שהוא ירצה להישאר וגם קשה לי להאמין ששטוטגארט באמת תילחם עליו.גם לא צריך שקבוצה ענקית תציע עליו כסף מספיק גם הצעה של שאלקה או וולפסבורג.

גם שהיו הצעות על שאר הכוכבים כמו במקרה של שיבר,טראש(שהיה קפטן) וקדירה הם עזבו ברגע הראשון שהם סיימו עונה טובה.היחיד ששטוטגארט באמת נלחמה עליו הוא גומז וגם בגלל שהוא רמה אחרת וגם כי זאת הייתה באיירן שביקשה אותו.

יכול להיות שאני טועה אבל 15+ מיליון עליו וקצת יותר כסף בשכר והוא יעזוב בלי לחשוב יותר מידי.

3. Rosner VFB 1893 מנהל כללי

אתה טועה ומטעה.
    טרש רצה לעזוב כי מגאת הבטיח לו את העולם, בדיוק כמו שבאלאק היה בטוח שבצ'לסי יהיה לו יותר "טוב" מאשר בבאיירן.
    שטוטגארט נלחמה עליו כמה שיכלה, שים לב שרק שבועיים לפני פתיחת העונה הוא עזב אחרי שהקבוצה ניסתה הכל, אבל לא היתה מוכנה להציע לו חוזה כמו שמגאת הציע לו.

שיבר, לא רצה להאריך את החוזה שלו והגיע הצעה טובה מדורטמונד על שחקן שאף פעם לא ממש הוכיח את עצמו. נכון שלא היו מתנגדים להשאיר אותו, אבל הוא רצה לקלופ וסירב להאריך את החוזה שלו למרות שהציעו לו חוזה מאד נדיב לסטנדרטים של המועדון.

קדירה קיבל הצעה מריאל וביקש לעזוב, שנה אחת לפני סיום החוזה שלו לא נותרה הרבה ברירה, ניסו לשכנע אותו, אבל שעומדת לך הבחירה בין שטוטגארט וריאל ואתה בפול פוזישן כי נשארה לך רק עונה אחת לסיום החוזה...

איביסביץ' מאד נקשר לשטוטגארט ולמאמן שלה לבדיה. עכשיו שלבדיה האריך את החוזה שלו ודאד אמר שזה גם יחזק אותו. יש לו חוזה ארוך טווח במועדון והוא רוצה להשאר במועדון. בוביץ' לא יוותר עליו וכל עוד לא קבוצות בסדר גודל של באיירן יפנו אליו אני לא רואה אותו עוזב.
    בקבוצה יעשו הכל על מנת להשאיר אותו וזה כרגע לא נתון לוויכוח

4. Die Werkself wir sind die Macht am Rhein

זלאטקו קוזמנוביץ חתם באינטר תמורת 1.2 מיליון יורו.

נערך לאחרונה ע"י מנהל: ‏31/1/13
  5. Rosner VFB 1893 מנהל כללי

הדבר הטוב במהפכה שהקבוצה עוברת זה שלאט לאט יחזרו לשיגרה והנורמאליות שהיתה פה לפני שהלדט השתכר מהזכיה באליפות. יש פה פונטצייאל ואני שמח שמביאים שחקנים צעירים ברבע מהמשכורות שקוזמנוביץ', פוגרבנייאק ושות הרוויחו.

עם מקסים העונה וסאהרר בעונה הבאה מצטרפים שני שחקנים שהסיכון איתם הוא אפסי, אבל סיכויי ההצלחה בכלל לא רעים. ובנוסף הם צעירים ובכך מצטרפים לשחקנים הצעירים שמשתלבים העונה כמו הולצהאוזר, סקאיי, דידבי ורודיגר. אם ימשיכו ככה העתיד יהיה ורוד, גם מבלי להנחית כוכבים ומאמנים מספרד http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/icon_thumright.Xxx

במידה והתוכנית של פרדי וברונו תעבוד הם מסוגלים להביא את שטוטגארט למצב דומה של דורטמונד. מתחילים עם עבודה קשה של צעירים מהבית או צעירים שמגיעים בזול ומצליחים איתם ואז השמיים הם הגבול.

6. nfcb משתמשים של כבוד היכל התהילה

לא יודע על איזה השתלבות בדיוק אתה מדבר. אם סקאיי עוד פחות או יותר משחק בקבוצה כל השאר הם שחקני ספסל. הולצהואזור השלים בסה"כ שני משחקים בכל השאר הוא או מחליף או מוחלף רודיגר שיחק שני משחקים, נכס בעוד שניים בדקה ה - 90 ובעוד שניים הוחלף ודיאדבי נכנס פעמיים כמחליף ברבע האחרון של המשחק. ככה אתם משלבים צעירים?

מה שכן, משום מה נשכח מלב שהשבוע לאבדייה האריך את החוזה שלו עד 2015.

7. Rosner VFB 1893 מנהל כללי

כמו שכבר רשמתי, לשם מכוון המועדון ומי שעוקב אחרי פוליטיקת הרכש של בוביץ' מזהה קוו ברור, שחקנים צעירים וזולים אין, שחקנים ותיקים ויקרים אאוט או כמו במקרה של בוקה לרדת לשכר הממוצע של הקבוצה.
    הולהצהאוזר משתלב כמעט בכל משחק, בין אם כי מחליף, בין אם בהרכב. רודיגר התחיל לפתוח בהרכב ואני מאמין שעוד נראה אותו הרבה העונה. דידבי רק חזר מפציעה, מה לעשות צריך לתת לו זמן להשתלב.

מה שכן ההרכב עימו עלה אתמול לבדיה הוא ביזיוני. הוא לא האשם היחידי, אבל יש לו מניות רבות. לא ברורה לי ההתעקשות על היינאל וטורון, שני שחקני ליגה שניה במקרה הטוב....

8. nfcb משתמשים של כבוד היכל התהילה

http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/wink.Xxx
    וזה מה שנכתב על היינל כשזה הגיע לשטוטגרט
    מה שיפה שבאותה הזדמנות מצאתי גם דברים שכתבת על הסגל שלכם לפני העונה שעברה (בדיוק כמו השנה "סגל סופר תחרותי ובין ה - 5 הטובים בליגה) ועל כמה כשרונות אדירים כמו קוזמנוביץ', גבהרט ועוד כמה. העיקר שבאיירן לא יודעת לקנות.

9. Rosner VFB 1893 מנהל כללי

נדב, בעונתו הראשונה היינאל היה אדיר. אלא שמאז עברו הרבה מיים בירקון. זה לא הוגן לבוא ולצטט דברים שלי שהיו נכונים לרגע.
    זה כמו שאני יביא ציטוטים שלך של ריברי שזה היה בעונה חלשה.

לכאן או לכאן להיינאל היתה תקופה טובה, אבל מזה שנה הוא לא פוגע. טורון מעולם לא פגע.
    מה שכן יש לי תקוות לגבי מקאדה, מקסים וגם פליפה.

ויש לקבוצה סגל מצויין, שיכול בהחלט להשתלב בחמישיה הראשונה.
    לגבי קוזמנוביץ' וגבהארט, שניהם שחקנים עם ים כישרון, שלא הצליחו לממש את עצמם למרות שלל הזדמנויות. וכל זה למרות שבניגוד לשחקני "הרכש" של באיירן כן קיבלו אין סוף הזדמנויות להוכיח את עצמם

נערך לאחרונה ב: ‏3/2/13
  10. nfcb משתמשים של כבוד היכל התהילה

חבל רק לירן, שהציטוטים האלה הם מלפני שהיינל אפילו שיחק משחק אחד בשטוטגרט. אתה פשוט קבעת שהוא שחקן מצויין ושחקן נפלא. ונגיד שהוא באמת היה אדיר בעונה הראשונה והשנה הוא כמו שאתה אומר חומר של ליגה שניה, אז הוא אף פעם לא היה אדיר. שחקן עם תנודתיות כזו ביכולת זה לא שחקן. והוא גם בכלל לא היה אדיר בעונה הראשונה שלו. אבל כנראה שאתה רגיל לשחקנים כמו קוויסט, קוזמנוביץ', אוקזאקי, קקאו וכאלה אז היינל באמת אדיר.

11. Rosner VFB 1893 מנהל כללי

התגובה שלי הגיע אחרי שהוא נתן כמה משחקים טובים והוא אכן היה אחד הפקטורים המשמעותים בסיבוב המצויין של הקבוצה.
    קקאו סך הכל היה תמיד שחקן סולידי שמזה 10 שנים משחק עבור הקבוצה. אבל היה צריך לעזוב לפני שלוש שנים...עד שהלדט נתן לו הצעה שהוא היה אידיוט אם היה אומר לא
    קוויסט הוא שחקן מצויין, רק שהקישור לא עובד אז קל להגיד שהוא לא טוב.
    לגבי קוזמנוביץ' כבר אמרתי את דעתי, היה בו הרבה יותר ממה שהוא הראה. ואוקזקי שחקן רוטציה טוב, לצערי לא יותר מזה.

ואתה הרי רגיל לאכול כובעים שזה נוגע לשטוטגארט, תתכונן לקנות מלאי חדש http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/icon_thumright.Xxx

נערך לאחרונה ב: ‏3/2/13
  12. GRANDE LAZIO Member

שטוטגארט נראית לי קבוצה פחות טובה מגלדבאך, שבאמת איכזבה אותי בענק. קיבלה שלושה פנדלים במשחק הראשון, שניים מהם לא היו, כשאנחנו לא בסגל מלא, ובגומלין אחד המשחקים הקלים של לאציו

איך נראה לכם יחסי הכוחות לקראת עוד שבועיים?

13. Rosner VFB 1893 מנהל כללי

למרות ששטוטגגארט בקוו עליה, לאציו פיבוריטית ברורה.

14. GRANDE LAZIO Member

קו עליה?
    לפי מה שאני רואה, שטוטגארט הפסידה חמישה משחקי ליגה רצופים, ומגיעה אחרי תיקו ביתי נגד נירנברג מהתחתית.

אפשר לומר ששתי הקבוצות יגיעו במשברון למשחק.
    כמו נגד גלדבאך, גם פה זה 50-50.

15. nfcb משתמשים של כבוד היכל התהילה

תיקו אחרי 5 הפסדים זה עליה. לא קו. אבל עליה.
    קשה לי לראות את לאציו מתקשה לעבור את שטוטגרט.