שטוטגארט 2012/2013 :: אכזבה בליגה

הנושא בפורום 'פורום כדורגל גרמני' פורסם ע"י Rosner, ‏5/7/12.

1. aloneli Member

לשטוטגארט יש אולי 3-4 שחקנים ברמה של צמרת הליגה(אולרייש,טסקי,הארניק,איבסביץ') הבעיה היא שיש שם יותר מידי שחקנים חלשים בסגל וקשה למצוא ככה איזון בקבוצה.
    בהגנה למשל ניידארמייר רחוק מהרמה הזאת,גם סאקיי לפעמים מפקיר את ההגנה ולא מצליח לממש את הפוטנציאל שלו.מולינארו זה כבר לא אותו שחקן.על בוקה בכלל אין על מה לדבר אחד המגנים היותר חלשים בליגה.
    גם הקישור מאוד חלש,קוויסט שחקן בינוני מאוד והיינל בכלל לא מורגש אין לי מושג למה הוא בהרכב.רק ההתקפה היא ברמה של צמרת הליגה וזה גם תלוי ביכולת אישית של שחקנים.
    לדעתי הסגל על הנייר שווה מקום 5-7 ופחות מזה יהיה כשלון.

לגבי אולרייש חוץ מנוייר ווידנפיילר הוא לא נופל מאף שוער בליגה.

2. nfcb משתמשים של כבוד היכל התהילה

לפני הכל. אתה שם לב מה מצאת? 4 שחקנים שכל אחד מהם יכול אולי להשתלב בקבוצה אחרת. זה סגל שווה לקבוצות אחרות? זה סגל עדיף?
    לא מצאת ולו גם קבוצה אחת שבה כל ה - 4 האלה יכלו להיות שחקני הרכב ראשון. וגם אם היית מוצא אז זה אפילו לא 40% מהקבוצה. בשביל להגיד שהסגל של שטוטגרט טוב כמו הסגל של קבוצה אחרת (שלא לדבר על יותר טוב) צריך שכל ה - 11 יהיו באותה הרמה. וזה אפילו אתה לא טוען.

הונטלאר, דה יונג ולבנדובסקי פשוט נקרעים מצחוק עכשיו. קיסלינג והלמס סתם ככה צוחקים. אז איבסיביץ' אולי יכול להיות שחקן רוטציה בקבוצות האלה. הוא לא היה שולח לספסל אף חלוץ. חוץ, מאולי אבלדאווה, שגם ככה כבר בספסל.

אז קודם כל שחקן רוטציה זה נחמד אבל עדיין שחקן מחליף. בשביל סגל יותר טוב הוא צריך להיות הרכב ראשון. אז בשאלקה, כמובן שאין לו שום מקום. גם בגלדבאך או לברקוזן את מי הוא בדיוק היה מחליף?

אז אנחנו כבר שנה ומשהו שומעים על קוויסט. אבל עדיין לא ריאנו ממנו כלום. אז אולי הוא פוטנציאל. אבל זה עדיין לא עושה אותה שחקן שיכול להתאים לאיזה קבוצה. ועכשיו גם בוא נראה את מי בדיוק הוא היה מוריד לספסל? את דה סילבה פינטו הנהדר? את הבנדרים (כל אחד והקבוצה שלו)? את קל? את ג'ונס? מצטער. ממה שראיתי ממנו הוא לא מגיע קרוב לאף קשר אחורי באף אחת משבע הקבוצות.

אתה מדבר על טסקי של לפני 3 שנים. אבל מה לעשות זה בדיוק כמו שתגיד שגומז הוא החלוץ הכי טוב שיש ולכן לשטוטגרט חלוץ נהדר. זה היה פעם, לפני 3 שנים. היום אין לכם לא את גומז ולא את טסקי של לפני 3 שנים. מעבר לזה, כמו שאמרת הוא במקרה הטוב בלם סולידי. זהו. הוא אולי יכול היה (בכושרו הנוכחי של השנתיים האחרונות) להוריד את טופרק לספסל. לא יותר מזה.

אולרייך. אתה מחזיק ממנו. אני חושב שהוא שוער בינוני. בערך ברמה של השוער של מיינץ וכו'. אבל נגיד שהוא מה שאתה אומר. עדיין אף אחת מהקבוצות האחרות לא היתה משחררת את השוער שלה כדי להביא אותו. שוער נחמד. לא יותר.

אז זהו, יש לכם 3 שחקנים שאולי היו מוצאים את מקום בהרכב הראשון של חלק משבע הקבוצות (אבל לא ביחד). סליחה. זה לא סגל שמשתווה למישהו אחר.

3. aloneli Member

ועדיין על הנייר חוץ מארבע החזקות(באיירן,דורטמונד,שאלקה,האנובר) שטוטגארט אמורה וצריכה לסיים במקומות 5-8.
    זה לא שלברקוזן,ברמן וגלדבאך אימפריות השנה(גם מבחינת הסגל).

4. nfcb משתמשים של כבוד היכל התהילה

גם ללברקוזן גם לוולפסבורג וגם לגלדבאך סגל יותר טוב - על הנייר.

5. Rosner VFB 1893 מנהל כללי

לוולפסבורג יש סגל שיכול לזכות באליפות... על הנייר
    דה יונג טוב יותר מאיביסביץ'....מאד מעניין

להזכיר לך מי צברה בסיבוב השני בעןנה שעברה הכי הרבה נ"ק חוץ מבאיירן ודורטמונד?
    תן לי להזכיר לך...זה לא היה ברמן, זה לא היה גלדבך, וזה גם לא היה לברקוזן ולבטח לא וולפסבורג.
    הסגל הזה כמעט לא השתנה, אבל בעייני נדב עדיין מדובר בקבוצה שהמקום ה 10 ריאלי לגביו.

בא ננסה בדרך אחרת, אם כל השחקנים או שלא בפורמה או שלא מזכירים את היכולת האמתיתית שלהם, איפה יכולה הבעיה להיות נעוצה.

אני גם לא טענתי שטוטגארט מועמדת לליגת האלופות, המיקום שאלוני רשם לשם צריכה שטוטגארט לשאוף, קרי 5-7. עם מאמן כמו סלומקה גם המקום הרביעי היה יכול להיות אופציה.\

והתחלתי בוולפסבורג ואני אסיים עם וולפסבורג, לא מפתיע שמגאת הוא בין האלו שהביעו סימפטיה עם לבדיה אחרי ניאום הזעם שלו בשבת.
    בקצב הזה לבדיה ומגאת מורידים את הקבוצות שלהם ליגה, עם סגלים שיכולים בקלות להאבק על מקום לליגת אירופה.

6. nfcb משתמשים של כבוד היכל התהילה

סוף הפוסט שלך, ככל שהוא נוגע לשטוטגרט, יכול להיות נכון. סגל שיכול להיאבק על ליגת אירופה. קרי, סגל שסביב המקום השביעי ומטה.

7. Rosner VFB 1893 מנהל כללי

כי לבדיה עושה כל לא נכון.
    ד"א שים לב להולצהאוזר. עוד כמה שנים הונס ישחרר הרבה כסף בשביל לראות אותו בסבנר שטרסה. זה עוד הוכחה לכמה לבדיה אידיוט ד"א.

8. nfcb משתמשים של כבוד היכל התהילה

זה לא קשור ללבדיה. זה קשור לזה שיש לו שחקנים ששווים מקום 7 - 10 ועם מאמן גאון אולי קצת יותר.
    דרך אגב, לאבדיה בטוח עדיף על מאגאת, על המאמן של לברקוזן וכנראה גם על שאאף.
    מה שמעניין זה שאצלך (דיי כמו אצל כפיר) לאבדיה אחראי רק לחלק הגרוע. אבל כשאתה מהלל את מה ששטוטגרט עשו בחצי השני של העונה שעברה, בזה אין לו שום חלק. מי היה המאמן אז? זאמר? רובן?

ומה זה השטות הזו של הולצהואזר? שים לב לשחקן הנהדר ג'ובאני אלבר. הוא היה שחקן יוצא מן הכלל ששילמו עליו מליונים. אז? כשהולצהואזר יהיה ריברי נגיד שהוא שחקן ששוה לסגל של מקום ראשון. בנתיים הוא לא שם וזה לא מעניין. בדיוק כמו שקוויסט אולי פוטנציאל אבל לא מומש או שטסקי היה פעם שחקן נהדר.

נערך לאחרונה ב: ‏9/10/12
  9. Die Werkself wir sind die Macht am Rhein

סשה לבנדובסקי ותומאס שאף מאמנים יותר טובים מברונו לבאדיה.

10. nfcb משתמשים של כבוד היכל התהילה

שוק לשטוטגרט. קקאו קרע את הרצועות ויעדר הרבה הרבה זמן.

נערך לאחרונה ב: ‏18/10/12
  11. aloneli Member

מדווחים עך כך שהוא סיים את העונה,אם כן זאת באמת מכה רצינית.

12. Rosner VFB 1893 מנהל כללי

אני לא מחסידי קקאו, אבל כשחקן רוטציה הוא תמיד היה אופציה לא רעה.
    לדעתי לא נראה אותו יותר במדי השוואבים, אלא אם יסכים לקיצוץ רציני בחוזה (החוזה שלו נגמר בסוף העונה).
    מיותר לציין שהפציעה הגיעה כמה ימים אחרי לידת ילדו, שהוא צוטט באומרו שזה יתן לו מוטיבציה גם בשטוטגארט.
    אני מקווה שעכשיו נראה רכש...

13. Rosner VFB 1893 מנהל כללי

למרות מחצית שניה פחות טובה, המשחק הכי טוב של שטוטגארט השנה.
    ככה זה שלבדיה עושה הכל נכון (או כמעט, חוץ מבוקה שדווקא עד הפציעה שלו היה לא רע)
    הולצהאוזר ממשיך לככב וחייב להמשיך לשחק בהרכב, ודאד עם שער גדול של סקורר (אבל גם עם שתי החמצות גדולות), הרניק ממשיך להיות מחמיצן וטרטואה אגואיסט (אבל עם משחק טוב).
    שחקני הבית אולרייש, טסקי וגנטנר וגם נידרמאייר וקוויסט עם משחק מצויין.

חבל על ההחמצות כי סתם הקבוצה נכנסה ללחץ, אני רק מקווה שהקבוצה תמשיך לשחק ככה ואז לבדיה יכול להשען בנינוחות על הכסא.

14. Rosner VFB 1893 מנהל כללי

אז מה נגיד ומה נאמר אחרי המשחק של היום.
    אם לפני המשחק היו מצמידים לי אקדח לראש ודורשים ממני להמר, הייתי מהמר על ניצחון של הקוניגס בלאן. זאת אחרי התלאות של המשחקים האחרונים שהבליטו שיש לנו שוער אדיר, חלוץ נפלא, גנטנר וטסקי הנפלאים וכל השאר... לא משהו.
    אז עוד ניצחון הפעם על יריבה על המקומות לאירופה וקבוצה שהוגדרה כאן כקבוצה הרבה יותר טובה משטוטגארט.
    בסך הכל חייבים להוריד את הכובע (עד עכשיו) בפני לבדיה, הוא עושה עבודה גדולה. והאמת היא שאני מבין את ההתלבטות שלו לגבי הארכת החוזה. הקמצנות של המועדון מצד אחד והשאפתנות והביקורת מצד שני הופכים את התפקיד של המאמן בשטוטגארט למשימה קשה מאד עד בלתי אפשרית.
    ועם זאת הוא חייב להמשיך לשלב צעירים כמו שעשה עם הולצהאוזר (כישרון גדול), רודיגר וגם רוקר בדקה וחצי שקיבל בחמישי. יש בקבוצה השניה (מרכז הטבלה בליגה השניה עם קבוצה שמבוססת כמעט רק על שחקני קבוצת הנוער בעבר) ים של שחקנים כישרונים בראשות ראני קאדיה האח של.. וגם סופייאן בנימינה שכבר כבש 11 שערים העונה והיום קיבל 2 דקות ופרימיירה בבונדסליגה.
    אין מה לעשות, זה הדרך היחידה להצליח בשטוטגאט, לעבוד עם הצעירים ולקדם אותם.
    למרות זאת אני מקווה לחיזוק להתקפה. ברגע שאיביסיביץ' פצוע או מושעה אין תחליף הולם.
    בנוסף אני מקווה שדניאל דידבי יחזור מהפציעה שלו וישחזר את היכולת במדי נירנברג בעונה האחרונה ואז אולי באמת אפשר לחלום על יותר ממקומות לליגת אירופה.

לגבי העתיד, בעונה הבאה יעזבו אותנו מספר שחקנים שלחלקם באמת כבר אין מקום בקבוצה:
    כריסטיאנו מולינארו, זוודרקו קוזמנוביץ', תמאש היינאל, קקאו (כנראה), ממאדו בה שגם סימן שאלה מרחף סביב ארתורו בוקה ומאזה (את האחרון הייתי רוצה לראות עוד עונה לפחות עד שהילדים שלנו כמו רודיגר יתבגרו קצת.
    אני מקווה שהקמצנים בהנהלה הבינו שבלי רכש יהיה קשה מאד להמשיך להצליח ובשביל לדרוש זאת מלבדיה ובוביץ' הם יהיו חייבים להתחיל לשחרר כספים לרכש, לפחות, איכותי.

15. nfcb משתמשים של כבוד היכל התהילה

זה בדיוק מה שאמרנו. סגל חלש עם מאמן נהדר שמוציא הרבה יותר ממה שהשחקנים שווים.
    לך אחורה תראה מה כתבת על המאמן.