שטוטגארט 2012/2013 :: אכזבה בליגה

הנושא בפורום 'פורום כדורגל גרמני' פורסם ע"י Rosner, ‏5/7/12.

1. Rosner VFB 1893 מנהל כללי

אני לא מדבר על לעודד, אני מדבר על הדירוג של הגרמניות, אני מדבר על סולידריות ועובדה שפרייבורג כן היתה מוכנה להקריב קורבן בשביל היריבה השכנה (ומי שמהאיזור יודע שיש יריבות בין שתי הקבוצות).
    כרטיסים אפשר להמיר גם ליום ראשון זה לא קייס.

ואתה מציין בדיוק את כל מה שרע היום בכדורגל, זאב לזאב זאב.
    יש אחרים לעומתך, כמוני, שכן אכפת להם מההצלחה של הכדורגל הגרמני באירופה, כן גם של באיירן, ויודע חבר שלי אוהד באיירן שהרזקתי אצבעות בגמר.

ואם אתה לא אוהד קרלסרוהה אז אין דבר כזה יריבות א לה "ברצלונה- ריאל" עם שטוטגארט.
    אפשר היה להתגמש וזה כמעט קרה תודות פרייבורג.

אף אחד גם לא ציפה בזמנו שבאיירן תתמוך בדורטמונד (דבר שבדורטמונד כבר שכחו), זה נקרא סולידיות.

וביננו, 47 שעות בין משחק ליגה נגד וולפסבורג לבין משחק מכריע במוסקבה זה פשוט מעט מדי וזה פוגע בקבוצה, זה לא רק הקבוצות, זה גם אופ"א וההתאחדות הגרמנית שישבו בשקט ולא הזיזו עפעף, ואיך שלא נסובב את זה יש פה משהו עקום מאד.
    בגלל שיש לדינמו בעיות הם עושים מה שבא להם, גם אם זה פוגע ביריבה שלהם מבלי שתהיה שום תגובה. הרי הם האלו שהזיזו את המשחק ולא שטוטגארט...
    צא לרגע מהשנאה שלך כלפי או כלפי שטוטגארט, יש פה טעם מלוח, לא?

2. eran levy Member

מלים, זה מה שעושה את ההבדל?

התגובה של מיינץ? זו הבעיה? ואם הם היו אומרים "לא רוצים להעביר מסיבות ארגוניות" זה היה בסדר?
    אף קבוצה לא חייבת שום דבר לשטוטגרט, כל קבוצה חושבת על עצמה וזה בסדר. האשמה היחידה היא ההתאחדות, הקבוצות האחרות לא חייבות להתיישר לפי הרצונות של שטוטגרט. יהיה להם קשה? שינוחו שעה קודם, החיים לא קלים.

ואם נכנסים לעומק הדברים, במיינץ לא אמרו שאם ישנו יהיו להם רק חמישה ימי מנוחה, זה קצת שונה:

"אנחנו מבינים את הבעיות, אבל לא ייתכן שנסבול מחיסרון בשל כך, וזה מה שיקרה מאחר ואנו נשחק שוב ביום שישי".

בחירת מלים עדיין לא עושה את הצעד חסר לגיטימיות.

3. Rosner VFB 1893 מנהל כללי

אתה צודק כמובן, אבל בחייך זה לא מעלה לך חיוך התגובה ההיא?
    זה תגובה אינפנטילית ולפעמים בחירת מילים, וזה יודעים טוב מאד פה בארץ, מעלה פרובקציה.
    ד"א הגיעו ביקורת עליו גם מההנהלה על התגובה שלו.

ובהחלט כל הגופים, אופ"א, ההתחאדות הגרמנית היו צריכים להגיב, אבל הם לא עשו, וכולנו קיווינו שקבוצות הליגה יראו סולידיות, כמובן שאף אחד לא חייב להתיישר עם הרצונות של שטוטגארט, אבל איזה נזק היה נוצר אם היו מתפשרים? ושוב זה נקרא סולדריות, אף אחד לא חייב, אבל זה היה המעשה הג'נטלמני לעשות.
    כמובן שאני לא יודע איך שטוטגארט היתה מגיבה אם קבוצה אחרת היתה זקוקה לעזרה שלה, יכול להיות שהיא היתה מגיבה בדיוק כמו כל הקבוצות. ועם זאת בעתיד אם אכן יקרה מצב דומה, אני לא אתפלא אם פרדי ינתק את הטלפון, כי כפי שכולם יודעים, בחיים תמיד נפגשים פעמיים.

4. Uli Hoeness Wer nicht hüpft ist ein blau-weißes Arschloch

כרטיסים אפשר להמיר אבל אם קבוצה תעשה דבר כזה לאוהדים שלה שפינו יום במיוחד בשביל משחק אז הם יכעסו ויפסידו כסף. יצטרכו לפצות על המלון, הנסיעה או אפילו על היום שפינו במיוחד בשביל המשחק במקום תוכניות אחרות שהיו להם. אף אחד לא רוצה להזיז משחק, אף אחד.

פרייבורג הסכימו להזיז כי אולי יש להם אינטרס והאוהדים שלה לא אוהבים לשחק ביום ראשון וזה כמו פרס עבורם. הכל אינטרסים.

הרבה קבוצות צריכות לשחק אחרי יומיים באמצע השבוע כשיש ליגת האלופות וגביע גרמני. שים לב ש 4 קבוצות בבונדסליגה שמשחקות ביום ראשון בשבוע של גביע גם משחקות ביום שלישי. זה קורה כל שנה והרבה. גם קבוצות שמשחקות ביום חמישי באירופה משחקות בשבת. למה אתם בכיינים? אף אחד לא צריך להזיז כלום. אל תמציאו את הכדורגל מחדש, תעשה טובה.

די כבר עם הפיקציה הזאת של הצלחה של קבוצות גרמניה באירופה. זה רק בין אוהדים ספציפיים ביותר ולא בין האוהדים השרופים ובטח שלא מעניין את המועדונים שצריכים קודם כל לדאוג לקבוצות שלהם. גם באירופה אף אחד לא משתין על הדירוג הזה. כולן מייחלות לכישלון של כל הקבוצות בליגה שלהן כי הן יריבות!

5. Rosner VFB 1893 מנהל כללי

אני לא חושב כמוך, אבל יש כמובן הרבה שחושבים כמוך.
    ועם כל הכבוד, יש הבדל בין יומיים מנוחה (ולדעתי אתה טועה, בהתאחדות הגרמנית תמיד נותנים שלוש ימים לפחות) בין משחק גביע נגד קבוצה מהליגה השלישית שאפשר לשלב גם שחקני הרכב שני ששני המשחקים בגרמניה, לבין משחק הצלבה באירופה נגד יריבה חזקה בקצה השנה של היבשת, עם הפרש של שעתיים בין השעון הגרמני לרוסי.
    בקיצור, קיווינו לסולידריות מהקבוצות שפרט לפרייבורג (איזה אינטרס יש להם?!) ולא קיבלנו, קיווינו לסולידריות מההתאחדות הגרמנית וקיבלנו גורנישט (אם היה מדובר בבאיירן או שאלקה אני בטוח שהם היו יותר אקטיבים, כי ההצלחה שלהם באירופה חשובה יותר מזה של שטוטגארט...), קיווינו שאופ"א יוכיח שהוא לא אירגון מושחט והתבדינו.
    זה מעצבן, כי זה פוגע בקבוצה, אבל זה מה יש ועם זה יוצאים למלחמה.

ובחיים נפגשים פעמיים

6. Uli Hoeness Wer nicht hüpft ist ein blau-weißes Arschloch

התאחדות מושחטת זו אחת שמבטלת מחזור עבור ליון כדי שינחו במשחק מול באיירן. האוהדים בצרפת לא אהבו את זה שליון מקבלות יחס כזה מיוחד ולא בילבלו את השכל על דירוג באירופה. בשום מקום אין סולידריות בשביל "אירופה". ההתאחדות הגרמנית והאנגלית למשל לא עושות דברים כאלו וזה מצויין.

ההתאחדות לא מחוייבת להזיז משחקים עבור קבוצות כי לכולן מתישהו יש עומס ונופלים תאריכים לא נוחים. כשאנחנו היינו משחקים כך בעונה שהיינו באופ"א לא בכינו ולא ביקשנו כלום מאף אחד. מה אתה מחפש להתקיף את באיירן ושאלקה כל הזמן? מה דורטמונד וברמן לא מקבלות יחס נדיב מהתאחדות? אז אתה שונא 2 קבוצות ומאשים אותן בכל הבעיות בעולם? פתטי.

הכי טוב שלא תגיעו לאירופה ואז זה יחסוך לכם לו"ז תחרותי אמיתי של קבוצות רעבות וקשוחות באמת. אירופה זה לא לבכיינים. אירופה זה בשביל אלו שרעבים לשחק כדורגל ולא רק בוכים ומחפשים תירוצים.

נערך לאחרונה ב: ‏17/8/12
  7. Rosner VFB 1893 מנהל כללי

אתה טוב בלהפוך את היוצרים לצייר תמונה שתואמת את העולם שלך.
    עובדה היא ש 47 שעות בין שני משחקים שבתווך יש נסיעה למוסקווה זה דבר מאד נדיר וכמעט ולא תמצא.
    "באיירן ושאלקה" זה רק לשם דוגמא, זה ידוע שבגרמניה ההתאחדות כן עושה הנחות למספר קבוצות שבקטגוריה הזאת אתה תמצא גם את המבורג או דורטמונד.

אירופה זה לאלו שרעבים, בזה אתה צודק, אבל באיזה מחיר? במחיר של לבחור או ליגה או אירופה?
    לא היה ולא יהיה.

לא זכור לי בשנים האחרונות מקרה דומה בליגה, לא זכור לי...כי לא היה, לבטח לא שיש עוד נסיעה למוסקווה והבדלי שעון.

האשמה פה מוטלת בעיקר על אופ"א שנתנה לדינמו לעשות מה שבא לא, את הסולידריות אפשר היה לקוות לקבל מההתאחדות ומהקבוצות, זה הכל.
    וזה שאתה זורק זיין על הקבוצות הגרמניות באירופה ומתרכז רק בהצלחה הקבוצה שלך זה מתכון למונח שהשתמשת בו כבר בעבר נגדי "קנאות".
    לי לא היה בעיה אם באיירן היתה זוכה באלופות ושאלקה בליגת אירופה, כי זה היה עושה טוב לליגה, זה ההבדל ביננו ועל זה אני מבסס את הכעס שלי, גם אם אתה לא מבין את זה וקורא לזה בכיינות, וואטאוור.

8. Uli Hoeness Wer nicht hüpft ist ein blau-weißes Arschloch

כל פעם שאני נכנס לבקר פה האשמות שלך תמיד מופנות כלפי באיירן ולא ראיתי שום דבר על לברקוזן למשל. אם לא היית מתנהג בדרך כל כך הזוייה זה היה חוסך את החשד שלי בשנאה המוגזמת שלך לקבוצה שלי. תמשיך להאשים את באיירן בכל הבעיות בליגה ותמשיך להביך את עצמך.

תאשים את אופ"א ומצידי תאשים את פיפ"א גם, לא עניין שלי. אולי הן אשמות אבל מה שבטוח קבוצות הליגה לא אשמות במצב ולא חייבות לכם כלום.

9. Rosner VFB 1893 מנהל כללי

הוא כמו שאמרתי, לסולדריות אפשר היה לקוות, זה הכל.

ומה לעשות שתמיד באיירן תהיה השעיר לעזאלזל שלי, ועם זאת, אם היה מקרה דומה ובאיירן היתה פונה לשטוטגארט, הייתי מקווה, בשביל הדירוג, ששטוטגארט היתה שוקלת בחיוב.

10. Uli Hoeness Wer nicht hüpft ist ein blau-weißes Arschloch

בשביל הדירוג, אתה עדיין עם זה http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/hahaha.Xxx http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/bduh.Xxx

העלת שאלה מעניינת. אתה מקווה ששטוטגארט היו עושים דבר כזה בשביל קבוצה אחרת, אבל מאיפה אתה יודע שהם היו מזיזים משחק שלהם? אם 90% קבוצות הליגה סירבו אז סטטיסטית שגם שטוטגארט הייתה מסרבת. אם אתם הייתם מסרבים בטח היית שותק. צביעות.

שבת שלום.

נערך לאחרונה ב: ‏17/8/12
  11. eran levy Member

מצחיק http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/lol.Xxx

כל הדעה שלך מבוססת על סטטיסטיקה חסרת חשיבות ועל המילה "אם", אבל עבורך זה מספיק כדי ליצור תיאוריה שלמה ולקבוע שרוזנר הוא צבוע. עשה טובה, דבר על מה שהיה, לא על מה שנדמה לך שיהיה. ובחייך, רד מהגב של רוזנר.

12. Rosner VFB 1893 מנהל כללי

תודות לרשת הטלוויזיה סקיי המרזיקה בזכויות לבונדסליגה, הוזז המשחק של שטוטגארט לשבת, 21:45
    צדיק בסדום...

13. aloneli Member

הטענות צריכות להיות מופנות למי שקבע כך את סדר המשחקים בלי להתחשב בקבוצות עצמן וזה אופ"א ואפילו גם ההתאחדות הגרמנית.לא באיירן אשמה לא דורטמונד וגם לא מיינץ'.אם כי תמיד אפשר להגיד לא יפה ולשמור על כבוד בין המועדונים.
    גם לאתלטיקו מדריד היה מקרה דומה בשנה שעברה של פער קטן בין משחק ליגה למשחק באירופה והיא נאלצה לשחק בשעות לא קלות גם.לא זכור לי שמישהו הפנה את הטענות שלו לריאל או לבארסה כי הן בטח לא אשמות.

14. Rosner VFB 1893 מנהל כללי

טוב, אז אחרי כמה ימים של עיקול, אני מרשה לעצמי לשבור שתיקה.
    אני לא אוהד של לשחרר אמוציות וביקורת שלא הולך, ולכן חיכיתי בסבלנות, נתתי לתחושת ההשפלה של ההפסד לחוואים האוסטרים לדעוך, אפשרתי להגיון למצא את הדרך בין כל הזעם שהיה בי.

אז ככה, המסקנה היא שלבדיה אידיוט!
    נעזוב לרגע את חצי השעה הראשונה שבקלות היתה יכולה להיות גם עם שער אחד או שניים של החוואים האוסטרים. גם השער הראשון של העונה לא היה בהכרח שער חוקי, ככה שהחצי השעה "הסולידית" היתה עם הרבה מזל והסתיימה בפוקס עם שער יתרון. ה 20 הדקות הנוראיות שהגיעו אחר כך הן תוצאה של מכלול דברים שונים שנערמו, שכולם ידעו בתת מודע שהם קיימים ובנוסף בלק אווט של כל שחקני הקבוצה מבלי יוצא מין הכלל. וגם שחצי מן העונש נפל אלינו הגיע השריקה למחצית, ולמרות שהדברים היו גלויים על פני השטח והיה ברור לאיזה כיוון המשחק הולך, המאמן עם התיספרות הכי יפה בליגה כנראה באמת הקדיש יותר תשומת לב לסימטריות של הפוני, כי לא ראינו שום שינוי והעונש נמשך.

אז שוב המסקנה לבדיה אידיוט! וכדי להרחיב:
    1. מאמן שחושב שבוקה הוא מגן! כן, כן, מגן ולא קשר או אפילו חלוץ או יותר נכון שחקן שמתאים לליגה למקומות עבודה, חייב להיות אידיוט.
    2. אתה משחק מול קבוצה אולי מן הטובות באירופה ועולה בדרישה שהמגנים יתמכו אינטנסיבית בהתקפה, גם במחיר הפקרת ההגנה, במקרה זה...אתה חייב להיות אידיוט
    3. שני הקשרים האחורים שלך, הם לא היו ולא יהיו מהקרם דה לה קרם, ועם זאת אתה חושב לעצמך...במשחק נתון הם יהיו סופרמנים, הם יכסו על העלייה של המגנים למעלה ובתווך יעשו גם את העבודה הרגילה שלהם. בידיוק כמו שאני עובר יחד עם הולק לז'ניט תמרות 100 מיליון יורו...זה לא יקרה. התוצאה היתה הפקרה גם של המרכז, בלאגן במשחק ההגנה שגרם גם למי שעוד רצה למנוע את הכייאוס להגרר לסופת הבלאגן. אז אם אתה מאמן שמרוויח מיליונים רק מכדי למנוע זאת ולמרות זאת, וגם אחרי שחטפת כבר שלוש אתה ממשיך לדגול בשיטה האין שיטה, אתה חייב להיות או מסטול, או שיכור או אידיוט. אני אלך עם האחרון.
    4. שאתה בשלוש מסגרות, גם אם יש לך מספיק ימי מנוחה עדיין אתה חייב מדי פעם לעשות רוטציה. קקאו, טורון, טארוארה, נידרמאייר, קוזמנוביץ' הם לא שחקני פוסטר. ועם זאת אתה בוחר לשחק רק עם 12- 13 שחקנים בשלושת המסגרות, התוצאה היא מהצד הראשון יכולה להיות שחיקה ועייפות, מצד שני חוסר התחרתיות. עד כמה האספט השני חשוב היינו יכולים לראות בצורת המשחק של לואיס גוסטאבו. אז אחרי שיצרת תיסכול אצל המחליפים, עומס אצל ה 11 הפותחים, אפשר להגיד שאכלת את התבשיל שבישלת, אז אתה אידיוט, כי אתה לא יודע לבשל!
    5. סקאיי לא עבר את מחנה האימונים עם הקבוצה, עדיין לא בכושר וזה היה אפשר לראות גם במשחק נגד מוסקווה. ועם זאת אתה מחליט להתעלם ולשים אותו מול הקשר השמאלי הפנטסטי של היריבה. שוב, אתה חייב להיות אידיוט. כי ניסויים לא עושים מול ריברי, ניסויים אפשר לעשות נגד אווגסבורג או דיסלדורף, לא נגד האוסטרים.
    6. עד המהלך של איביסביץ' נגד החוואי הגנאי של האוסטרים, לא היה אף אחד בקבוצה שממש היה אכפת לו, האפטיות הזאת הגיע גם כי המאמן השלים כבר במחצית עם ההפסד. גם בראיון הוא חזר על הדברים האלו...."היינו מרוצים שכבשנו וחשבנו שכבר עברנו לשלב הבא..." אז איפה אתה? תרים כיסא ותזרוק, קח בקבוק בירה ותשבור וואטאוור, תזעזע את השחקנים שלך ותעיר אותם, אבל לא....חטפתם שלוש? לא נורא מה כבר עוד יכול לקרות...
    מה יכול לקרות?
    שאתה אידיוט!

אז אחרי שהבנו שלבדיה אידיוט, צריך לציין שמדובר...כרגע... רק על המשחק הזה, כי סך הכל קשה לבקר אותו, זה שהוא פחדן ולא בונה על צעירים, שהוא מקובע, שהוא לפעמים עיוור, זה אפשר להגיד כמעט על כל מאמן בליגה, אבל המחדל שהיה אצל החוואים האוסטרים, זה משהו שחייב להדליק נורה אדומה. אצל כל האלו שהתקמצנו להביא רכש, אצל כל האלו שדיברו על החזון של הנוער השוואבי וגם אצל השחקנים וכל המערכת. לנו האוהדים נשבר מזה שסיבוב אחד טוב משכיח את סיבוב ראשון זוועתי.
    תתעוררו אידיוטים, תתעוררו, כולם! תתעוררו!

15. nfcb משתמשים של כבוד היכל התהילה

ובכל זאת, לירן, צריך לזכור שכשבאיירן משחקת בהרכב הטוב ביותר שלה ועם השחקנים הנכונים בעמדות הנכונות היא אחת הקבוצות הכי טובות שיש בעולם והרבה קבוצות יתפרקו מולה.

לכל זה צריך להוסיף את מה שאני אומר כבר כמה זמן. אין לכם מספיק שחקנים טובים. להאנובר, לדוגמא, סגל הרבה יותר טוב משלכם.