שטוטגארט 2012/2013 :: אכזבה בליגה

הנושא בפורום 'פורום כדורגל גרמני' פורסם ע"י Rosner, ‏5/7/12.

1. HapoelFan ואיפה שתגידי אני מתייצב

זה נכון, אבל אני לדוגמא הייתי מעדיף שיישב על הספסל חלוץ מקבוצת הנוער מאשר חלוץ ממורמר. נכון שיש לקקאו עוד מה לתת והוא לא חלוץ רע, אבל כמו שאמר רוזנר, הוא צריך להבין שהוא לא הולך להגיע למועדונים גדולים יותר ממועדונים בסדר גודל כמו שטוטגרט, הוא לא חלוץ שנותן 30 שערים בעונה ואין בו כל כך הרבה עניין. שיגיד תודה על מה שיש והייתי מצפה ממנו לתת פייט ולהוכיח שהוא עדיין שווה הרכב מאשר להתעסק כל הזמן ב"קקאו נשאר, לא נשאר, ממורמר, לא ממורמר"... זה להתעסק בשטויות ולא בעיקר. מקווה בשביל שטוטגרט שהוא באמת ישנה את הגישה שלו.

נערך לאחרונה ב: ‏3/8/12
  2. aloneli Member

הכל טוב ויפה אבל מי אמר שיש לשטוטגראט בנוער חלוץ שיכול כבר עכשיו להחליף את קאקאו מידה ויעזוב?ונגיד שהוא יעזוב אז אני בספק גדול אם שטוטגארט עכשיו תביא איזה שחקן במקומו ואז מה יהיה?
    מה שכן אפשר לומר זה שקאקאו נשאר וטוב שכך.זה לא שהמעמד שלו הולך להיות גרוע בעונה הבאה שהוא רק יבקש לעזוב כל הזמן.

עד סוף החוזה הוא יסכים להישאר גם על הספסל בלי להיות ממורמר יותר מידי.אחר כך הוא כבר יעבור לאיזה טורקיה/רוסיה או משהו כזה לעשות קצת כסף.

3. HapoelFan ואיפה שתגידי אני מתייצב

אתה צודק ואני כנראה לא הייתי ברור מספיק. הכוונה שלי הייתה שאם קיים חלוץ עם פוטנציאל בנוער, הייתי מעדיף, אם הסיטואציה הזו הייתה מופיעה בקבוצה שלי, שהוא יישב על הספסל ויחכה להזדמנות מאשר שיישב על הספסל חלוץ שמחכה שהעונה תסתיים כדי שהחוזה שלו יסתיים והוא יעזוב לאן שהוא רוצה באופן חופשי. אם לא קיים כזה חלוץ צעיר אזי שקאקאו הוא המחליף הראשון של איביסביץ' וככה זה יישאר כל העונה. מה שאני לא מבין זה שלבאדיה בעצמו אמר שקאקאו הוא חלק מהתכניות של שטוטגרט לעונה הקרובה.. איזה תכניות בדיוק? הרי אם שטוטגרט בטעות לא תעפיל לשלב הבתים של הליגה האירופאית אז גם לא יהיה עומס על הקבוצה ולא יזדקקו לתת מנוחה לשחקני הרכב ראשון, ביניהם איביסביץ', אז איפה נכנס כאן קאקאו בדיוק?

4. aloneli Member

זה שהוא לא שחקן הרכב לא אומר שהוא מחוץ לתוכניות של לאבדיה.
    גם בחלק האחרון של העונה שחלפה ששטוגארט לא הייתה בליגה האירופית וכבר הודחה מהגביע המעמד של קאקו היה לא רע בכלל.הוא נכנס כמחליף כמעט בכל משחק ולפעמים אפילו פתח ביחד עם איבסביץ'.לכן אין לי ספק שקאקו לפחות ימשיך באותו קו ואולי אחרי עזיבת שיבר הוא עוד יפתח לפעמים בהרכב.

5. HapoelFan ואיפה שתגידי אני מתייצב

אני לא אומר שלא, הכל יכול להיות, פשוט אני חושב שקאקאו סתם מתבזבז בשטוטגרט. הוא גיבוי ולא יותר מזה. אם לבאדיה יחליט לפתוח עם שני חלוצים אני בטוח שהוא יעדיף לשחק עם הרניק או אוקזאקי בחוד לצד איביסביץ', שני שחקנים שאני אישית הייתי מאמין שיתנו לי יותר תפוקה מאשר קאקאו. אבל כמו שאמרתי בהתחלה, הכל יכול להיות. אולי אני עוד אופתע..

6. aloneli Member

אני מסכים איתך פחות או יותר ולדעתי לאבדיה ימשיך במערך 4-3-3.איבסביץ' יהיה חלוץ יחיד,אוקזאקי והרניק באגפים.קאקאו שחקן ספסל שכנראה יכנס כמחליף כמעט בכל משחק.

7. HapoelFan ואיפה שתגידי אני מתייצב

רק דיברנו: http://www.goal.com/de/news/827/bundesliga...ath-jetzt-cacau

עכשיו מעניין אותי לדעת מה קורה אם השמועות האלה הופכות להיות מציאות וקאקאו עובר לוולפסבורג. מבחינת מגאת', הבעיה שלו נפתרה, הוא קיבל חלוץ לרוטציה, אבל מה קורה אצל שטוטגרט? הרי קאקאו כרגע הוא החלוץ היחיד שיושב על הספסל, תקנו אותי אם אני טועה. במצב כזה צריך לפתוח את הכיס ולהביא חלוץ אחר, שטוטגרט מנסה להימנע מהוצאות וכיו"ב... מצב מסובך.

8. Rosner VFB 1893 מנהל כללי

קודם כל אפשר להביא חלוץ במקומו ודבר שני גם אוקזקי או הרניק יכולים לשחק חלוץ ויש לך בנוסף שני שחקנים מאד כישרוניים בקבוצה השניה. לי אישית אין בעיה אבל קקאו ישאר ככה שאפשר לחסוך את כל הדיון.

9. HapoelFan ואיפה שתגידי אני מתייצב

גם אם אוקזקי והרניק יכולים לשחק כחלוצים, עדיין יש כאן מחסור, כי הם משחקים במערך כקשרים התקפיים ובמצב כזה לא יושב חלוץ על הספסל. עכשיו, ברור שאפשר להביא חלוץ, השאלה היא אם באמת קאקאו יעזוב ויביאו חלוץ, כי כמו שאתה אמרת, שטוטגרט כיום חוסכת וחוסכת והקבוצה לא תוציא עכשיו כמה מאות אלפי יורו על חלוץ לספסל. לא כפי שזה נראה כרגע.

10. Rosner VFB 1893 מנהל כללי

היום הוכח שסולידריות בבונדסליגה אין.
    שילכו לעזלאל כל הקבוצות פרט לפרייבורג וולפסבורג.

בושה לליגה, בושה, בושה, בושה!
    אני עדיין מתקשה לעקל את האטימות!

ומיינץ הכי גרוע, שירדו ליגה לפני שאני מתחרפן!

כמובן שאם זה היה שייסה 04 או פאקינג באיירן אוסטריה, פתאום היו מוצאים פיתרון

ב-י-ז-י-ו-ן

http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/new_let_it_all_out.Xxx http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/new_let_it_all_out.Xxx http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/new_let_it_all_out.Xxx

נערך לאחרונה ב: ‏16/8/12
  11. aloneli Member

רוזנר על מה מדובר?

12. HapoelFan ואיפה שתגידי אני מתייצב

מה קרה? לא ברור על מה אתה מדבר.

13. Der Rotbart Member

זה הכל ספין אחד גדול http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/biggrin.Xxx

14. Rosner VFB 1893 מנהל כללי

http://www.bild.de/sport/fussball/vfb-stut...72894.bild.html

הכי מעצבן התגובה של מיינץ:
    יש לנו משחק בשישי, ולכן אנחנו לא יכולים לשחק בראשון כי 5 ימי מנוחה זה לא מספיק.

הזעם של אוהדי שטוטגארט לא מופנה רק לקבוצות הליגה (וכמה אטימות? הרי מדובר בנציגה אירופאית, הדחה שלה זה פגיעה בדירוג ובכך פגיעה בליגה).
    הזעם הוא גם על דינמו מוסקבה שלא הסכימה להחליף ביתיות למרות שידעה שהיא לא יכולה לשחק בחמישי או ברביעי כי שתי הנציגות האחרות של מוסקווה משחקות.
    הזעם הוא על אופ"א שבחרה לא לעשות כלום.

הזעם הוא על ההתאחדות שלא כפתה שינוי משבת לראשון על אחת הקבוצות, הזעם הוא על הקבוצות שלא הפגינו סולידריות, הזעם הוא שב 47 שעות צריכה שטוטגארט לשחק שני משחקים שבתווך היא אמורה ליסוע למוסקווה, שרק התהליך של ההגעה לשדה התעופה, הטיסה והניסיעה למלון (כשעה) לוקח בין 5 עד 6 שעות ומה לעשות לישון גם חייבים.
    הזעם הוא על כולם, אבל התגובה של מיינץ...זה פשוט...בלי מילים.
    תמכור סיפור אחר כמו ששאר הקבוצות עשו, אבל לבוא ולספר שאם תשנה אז יהיה לך רק 5 ימי מנוחה (אחרי שפרייבורג הסכימה לשינוי) הוא לא רק עלוב זה גם טיפשי.
    אין סולידריות בליגה.

זאב לזאב זאב, ועל הדרך למי אכפת מהדירוג באירופה...

15. Uli Hoeness Wer nicht hüpft ist ein blau-weißes Arschloch

על איזה אירופה אתה מדבר? ראית פעם את אוהדי ריאל מעודדים את בארסה באירופה בגלל דירוג קבוצות אירופי? את צ'לסי מעודדים את ארסנל כדי לצבור נקודות באירופה? אין דברים כאלו בשום מקום. רק האוהדים הניטרליים אולי קצת מתחשבים בזה. למועדונים ובעיקר לאוהדים של המועדונים זה לא מזיז שיערה בעפעף.

צא מהסרט. אף אחד לא חייב לכם כלום. הגרלות כאלו קורות להרבה קבוצות ואף אחד לא מזיז משחקים. אנשים קנו כבר כרטיסים למחזור הפתיחה בתאריך מסויים עם מלון ונסיעותו פינו יום בשביל זה. ברור שאף אחד לא רוצה להזיז משחקים. תשחקו במרחב של יומיים כמו שהרבה עושות ותפסיק להתבכיין.