שטוטגארט 2011/12

הנושא בפורום 'פורום כדורגל גרמני' פורסם ע"י Rosner, ‏4/7/11.

1. Rosner VFB 1893 מנהל כללי

ההרכב שהבילד חוזה לשטוטגארט:

http://bilder.bild.de/fotos/aufstellung-mfbq-19073708/Bild/2.bild.Xxx

לתחילת העונה אין לי בעיה עם ההרכב הזה, עוד שלוש - ארבע שבועות צריך אבל לבדוק מה קורה עם האלטרנטיבות, איך שיבר ישתלב וכמובן בהדרגה במקומו של קקאו (או לצידו במערך של שני חלוצים), מה קורה עם הפציעה של אוקזקי, אם החלים על חשבונו של גנטנר (שהיה בין הבולטים במחנה האימונים האחרון), איך צ'לוזי משתלב שוב בהרכב, במידת הצורך שוב בולארוז או מגן ימני חדש וכמובן לראות מה קורה עם מאזה (במיוחד עכשיו שנידרמאייר נפצע ויעדר חודשיים).

אסור לשכוח שיש כבר כמה ילדים שדופקים על הדלת לקבוצה הראשונה ועברו גם את מחנה האימון עם הקבוצה הראשונה (החלטה נהדרת של לבדיה).
    בעיקר שני האוסטרים רפאל הולצהאוזר (קשר מרכזי בן 18) וקווין שטוגר (קשר התקפי בן 17, אפשר יהיה לראות באליפות העולם לנבחרות עד גיל 19 שתתחיל בקרוב).
    לפחות שטוגר בזמן הקרוב כבר יהיה חלק מקבוצת הבוגרים.
    בכלל יש כ"כ הרבה צעירים סופר מוכשרים שאני מקווה שיפרצו מהר מאד לתודעה.

2. Rosner VFB 1893 מנהל כללי

המרצדס בנץ ארינה אחרי השיפוצים:

http://mediadb.kicker.de/news/1000/1020/1100/3000/artikel/756019/vfbarena-1312382793_zoom25_crop_800x600_800x600+134+20.Xxx

כתבה על השיתוף של האוהדים בפרוייקט:
    http://www.kicker.de/news/fussball/bundesl...ion-gebaut.html

למעשה האוהדים נתנו הרבה עצות שנלקחו בחשבון וגרמו לכולם להיות מרוצים.
    בין היתר הארכיטקטים התחשבו בטיפים של האוהדים לגבי הביקורים השונית שלהם באיצטדיונים שונים ומה מצא חן בעינהם ומה לא.

והתוצאה זה הארינה הדהימה הזאת שתארח גם באמצע השבוע הבא את משחק הידידות נגד נבחרת ברזיל.

http://www.fussballzz.de/img/estadios/048/3048_ori_mercedes_benz_arena.Xxx

http://img.skysports.com/07/09/480/Stuttgart_26250_570013.Xxx

http://www.juventas.wg.am/Stadien/stadion_vfbstuttgart.Xxx

מזכיר קצת את האיצטדיון הישן של באיירן http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/biggrin.Xxx

3. werder bremen Member

אצטדיון ברמה גבוה,אבל כל הזמן חייב להיות משהו שיהרוס מיותר המסלול ריצה הזה.

4. Rosner VFB 1893 מנהל כללי

כן האתלטיקה עדיין חלק בלתי נפרד משטוטגארט.
    מה שכן מי שצריך במהלך המשחק ללכת לשירותים יוכל מהחלון של השירותים לראות את המשחק

5. Rosner VFB 1893 מנהל כללי

קצת מהרשמים שלי מהמשחק מול שאלקה.

סוון אולרייש 1.5 משחק נהדר של השוער שמנע בזכות האינסטינקטים הנהדרים שלו מספר שערים

בולארוז 3 זה לא המגן הימני הכי טוב שיכול היה להיות לנו, אבל הגנתית הוא בסדר, התקפית...פחות

טסקי 1 סרדאר נפלא! נותר רק לקוות שתהיה המשכיות
    מאזה 2 משחק טוב מאד של המקסיקני, עדיין לא נקי מטעויות, אבל רושם מאד חיובי

מולינארו 3 זה שהאיטלקי שחקן טוב זה לא חדש, זה שהוא עדיין לא מצליח לחזור לכושר של לפני שנה זה גם לא חדש, בשבת סולידי

קוויסט 2 יש מנהיג במרכז המגרש, צריך לעבוד עוד על התיאום עם קוזמנוביץ', היה בכל מקום במגרש
    קוזמנוביץ' 2.5 משחק סולידי שלו, יש עדיין אי הבנה עם קוויסט

הרניק 3 מאד נמרץ, מאד מסוכן ליריבה, אבל לעיתים קרובות לוקח את החלטות השגויות, יכל בשבת לצאץ עם שלושער ושני בישולים, בסוף יצא רק שער אחד, זה אומר הכל
    הנייאל 2.5 משחק סולידי של ההונגרי שמוסיף הרבה ברק לקישור השוואבי
    גנטנר 3 הוא מנסה, אבל לא קל לו בעמדה. עם זאת שורף קילומטרז'ים ועוזר הגנתית

קקאו 4 לא התרשמתי, הוא רץ ומנסה וכבש אבל בלי יותר מדי הצלחה.

אפשר היה לשים לב שעדיין הכל לא מסודר, אין עדין תיאון בין טסקי ומאזה או בין קוויסט וקוזמנוביץ'. אני גם לא אוהב שחקנים שאוהבים להכנס עם הראש בקיר ולצערי יש כמה כאלה בשטוטגארט (מהמשחק בשבת קקאו והרניק, בד"כ גבהארט). ועם כל זאת ניכר שנבנה פה משהו שיכול להחזיר את שטוטגארט לימיה היפים. אני מקווה רק שהרושם הזה לא שיקר.
    מה שכן אני כולי תקווה שאוקזקי ושיבר ישתלבו בהרכב במקום קקאו וגנטנר.

6. Rosner VFB 1893 מנהל כללי

כמה רשמים על המשחק אתמול:

- לצערי החשש שלי התאמת, הקבוצה יותר מדי תלוייה בהיינאל, ברגע שזה לא טוב, כל החוליה ההתקפית נראת לא טוב.

- קקאו אולי חלוץ לא רע, אבל לעולם לא חלוץ מוביל של קבוצה שאפתנית (צריך לקוות ששיבר יחזור במהררה, כי גם פוגרבניאאק לא בדיוק מוכיח את עצמו.

- קוויסט ומאזה :aaa8: בנתיים יופי של רכש. קוויסט שחקן חכם ואינטלגנטי ברמות שראיתי בשטוטגארט מסולדו ופארדו, בניגוד אליהם הוא לעולם כמעט ולא טועה במסירות ומנהל את המשחק.
    מאזה ממשחק למשחק הולך ומשתבח. ההגנה של שטוטגארט השתפרה פלאים, אם לא..

- היה לנו את בעיית המגנים. בולארוז עוד סביר, אבל מולינארו דווקא אחרי משחק לא רע שוב חושך.

- הרניק מנסה יותר מדי וזה לא הולך, אולי כדי לחשוב לשלב אותו בהתקפה במקום קקאו.

יש הרבה סיבות לאופטימיות, אבל קודם ברונו יהיה חייב למצא פיתרון לחולשה של הקישור ההתקפי שלנו.

7. Rosner VFB 1893 מנהל כללי

לאחר שדי ברור שמהעונה הזאת לא יצמח שום דבר (בליגה רק צריך להזהר לא להדרדר לאיזור המסוכן בגביע תחנה אחרונה רבע הגמר) מתחילים לאט לאט לתכנן את העונה הבאה.
    בתור התחלה השאילה הקבוצה את היפני הצעיר בן ה 20 גוקטו סקאיי (היפני נולד בניו יורק לאמא גרמניה...) עד 2013.
    בוביץ' מספר שהוא לא ראה שחקן בגיל שלו ששולט כ"כ טוב בשני הרגליים.
    אני קצת פחות באופוריה אבל הנזק כאן הוא משני כי השחקן רק מושאל. אם יצליח ירכש ואם לא אז ייחזור ליפן.

בולארוז, בוקה וצל'וזי מסיימים חוזה וככל הנראה יעזבו. מה שיאפשר את רכישתו של האמריקאי הבן לאומי טימוטי צ'נדלר מנירנברג. עיסקה מצויינת לטעמי (אם וכאשר).
    חוסכים ומשקיעים בצעירים, זה לטעמי!

גם פוגרבנייאק מסיים חוזה ובכך עוד שחקן עם חוזה יקר ימחק מהרשימה.
    גם מעמדו של קוזמנוביץ' שרוצה לחזור לאיטליה לא ברור, אם ימכר יכניס כסף והמשכורת שלו תמחק.
    צעדים משמעותיים לטובת הבריאות של המועדון וההשקעה לעתיד.
    בקבוצה השניה כבר מחכים מספר כישרונות להזדמנות שלהם ויחד עם אולרייש, שיבר וגבהארט סוף סוף אולי יהיה אפשר לראות עתיד באפרוריות שאופפת מעל למועדון לאחרונה.

8. Der Rotbart Member

9. Rosner VFB 1893 מנהל כללי

נחמד ביותר http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/smile.Xxx

אני פונה למומחי הפורום, אולי אתם תצליחו להסביר לי למה שטוטגארט מחפשת בנרות חלוץ?!
    פוגרבנייאק עוזב בסוף העונה, אבל בנתיים הוא פה
    קקאו לצערי עדיין פה
    שיבר רק חזר מפציעה
    וגם אוקזקי או הרניק יכולים לשחק בעמדה בנוסף להמליין הצעיר.
    אבל ברונו מחפש "סקורר"...

ואת מי הוא רוצה? לאקיץ'?
    השמועות האחרונות מדברות על מו"מ עם איבסביץ' מהופנהיים.
    עם זה אני יכול לחיות, אבל לעונה הבאה...

10. Rosner VFB 1893 מנהל כללי

הגיע הזמן קצת לרענן את הדיון....

דבר ראשון, אני רחוק מלהיות באופוריה, אומנם הקבוצה עם 9 מתוך ה 12 נקודות האחרונות שלה, אבל ניתוח מעמיק של המשחקים מגלה שהקבוצה ניצלה את התקופה שהיריבות שלה נמצאו בה. שנתקלה מול יריב סולידי היא חטפה בראש (ולא משנה שמול הנובר שלוש גולים הגיעו מקרנות).

אחרי שזה נאמר אני רוצה להודות שנדב צדק לגבי איביסביץ'. הבוסני פנטסטי בכל אחד מארבעת המשחקים האחרונים ואני לא מדבר על שני הגולים שהוא כבש אלא על שאר האלמנטים שהוא הוסיף לשטוטגארט, מספיק להגיד שהוא היה מעורב ב 70 אחוז מכל אחד מהשערים שלנו ב ארבע המשחקים האחרונים.

לבדיה עשה כמה מהלכים גדולים, כמו למשל לתת לסקאיי את המפתחות בצד שמאל. היפני כישרון גדול וחזק בשני הרגליים. העובדה שבוקה ובמשחק האחרון מולינארו רק על הספסל מלמד משהו על לבדיה שלא הכרתי עד כה.
    גם הסיפסול של קקאו עשה טוב לקבוצה וגם החזרה למערך היחידי שהולם אותנו.

ועם זאת קשה לי לראות המשך דרך איתו, הוא לא יודע לקדם שחקנים צעירים כמו ואן חאל או קלופ ויש לו כמה כאלו. הולצהאוזר (ילד פלא שאני מקווה שיתחילו לתת לו יותר הזדמנויות) הוא אחד מאלה וחבל שגם במשחקים גמורים הוא לא מקבל הזדמנויות.
    גם נושא שיבר מרגיז אותי! יוליאן אחלה שחקן שפשוט לא מקבל יותר מדי הזדמנויות מברונו. גם גבהארט יובש יותר מדי על הספסל ויש גם את רודיגר בן ה 18 שחייב להתחיל להשתלב.
    אצל ואן חאל כל אלו כבר היו שחקני רוטציה חשובים וזה מה שנקרא
    DER STUTTGARTER WEG
    זה לא הדרך של לבדיה ומסיבה זה כולי תקווה לחזרה של הפרופסור http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/smile.Xxx

נערך לאחרונה ב: ‏5/3/12
  11. HapoelFan ואיפה שתגידי אני מתייצב

http://www.vfb.de/fileadmin/REDAKTION/News/2011-2012/News/Cacau_nach_Nuernberg_2_464x261.Xxx

"עדיין יש אפשרות"

"אנחנו במקום השביעי בטבלה ועדיין יש לנו אפשרות להעפיל לליגה האירופאית", אמר קאקאו לאחר שער הניצחון שלו והשגת שלושת הנקודות מהניצחון 0:1 על נירנברג ביום ראשון. הגרמני הבינלאומי הוסיף: "יש תקופות במהלך העונה שאנחנו מציגים כדורגל שונה מפעם לפעם. מזל הוא פשוט חלק מהכדורגל והקבוצה לא ניצלה מספיק את ההזדמנויות שאנחנו מייצרים מול היריבות שלנו במהלך העונה". השער החמישי של קאקאו העונה לא גרם להקלה רק בקרב הקהל של שטוטגרט אלא גם עבור קאקאו עצמו, כאשר הפעם האחרונה שהחלוץ מצא את הרשת הייתה בהפסד 3:1 למיינץ במחזור ה12 העונה. הגרמני הבינלאומי התקשה למצוא מקום בהרכב לאחרונה כאשר הוא עולה לשחק רק כשחקן מחליף בששת המשחקים האחרונים אבל קיבל את אפודת ההרכב במשחק מול נירנברג בעקבות הרחקתו של ודאד איביסביץ'. "במחצית הראשונה לא שיחקתי טוב אבל במחצית, ברונו לאבדיה שינה דברים מסביב כאשר עברתי לשחק באגף שמאל וג'וליאן שייבר במרכז. אני מעדיף לשחק מאחורי החלוץ אבל זה היה גם טוב עבורי לשחק באגף שמאל כאשר ההתקפה למעשה מולי ולא מאחוריי. כך אני יכול לנצל את היתרונות שלי", אמר קאקאו.

את משחק החוץ הבא מול בורוסיה דורטמונד, יראה קאקאו, לצערו, מהיציעים. בדקה ה58 במשחק מול נירנברג ביום ראשון, קאקאו הגיב בכעס להחלטה שנעשתה על ידי השופט ונשלף לעברו כרטיס צהוב על ידי כריסטיאן דינגרט (השופט) בגין ההתפרצות המילולית שלו. "כמובן שהייתי מתוסכל בגלל זה בהתחלה אבל זה משהו שאתה צריך לקבל בסופו של דבר. זה מתסכל שלא אוכל לשחק מול דורטמונד אבל אין שום דבר שאני יכול לעשות בנוגע לזה עכשיו", הסיק קאקאו.

נערך לאחרונה ב: ‏28/3/12
  12. HapoelFan ואיפה שתגידי אני מתייצב

http://www.vfb.de/fileadmin/REDAKTION/News/2011-2012/News/Labbadia_Mainz_464x261.Xxx

"זה לא יהיה קרב פשוט"; ברונו לבאדיה מתכונן לקרב מול אאוגסבורג

"עד כמה ששמעתי, אאוגסבורג שיחקה טוב מאוד במינכן. בשבילי, אאוגסבורג היא ההפתעה של הסיבוב השני בליגה העונה והם אגוז קשה לפיצוח. זה לא יהיה קל אבל עם האוהדים שדוחפים אותנו נגיע ונשחק כדי לזכות בשלושת הנקודות האלו גם כן", אמר פרדי בוביץ'. "אנחנו צריכים לשמור על היכולת שאנחנו מציגים לאחרונה, להציג את אותה היכולת גם מול אאוגסבורג ולנצל טעויות שהיריבה עושה על הדשא", אמר המנהל המקצועי. המאמן, ברונו לבאדיה משוכנע כי לשחקניו יש את מה שנדרש כדי לעבור בהצלחה את המפגש מול אאוגסבורג. "זה יהיה קרב לא קל אבל אנחנו מגיעים בטוחים בעצמנו ואני באמת מאמין שאנחנו יכולים לתת הופעה טובה".

13. Rosner VFB 1893 מנהל כללי

למרות שהרבה דברים עובדים טוב (הרי בתקופה טובה הכל עובד...וזה משקר לצערי) לבדיה ממשיך להוכיח שמקומו לא בקבוצת צמרת בבולי.
    בוקה האפס ממשיך לשחק בעוד מולינארו לא רואה דקה. משחק שלישי ברציפות שבוקה עם יכולת מזוויעה משחק ומשום מה לבדיה מתעלם.

מה שכן מאז ימי לאם המאושרים יש לנו סוף סוף מגן ברמה עולמית!

14. Rosner VFB 1893 מנהל כללי

עד כדי כך הוא טוב!

כבר התחילו הספקולציות לגבי שילובו של גו סקאיי, היפני הצעיר של שטוטגארט בנבחרת גרמניה.

הוא אומנם שיחק עבור הנבחרת האולימפית של יפן, אבל לא עבור הבוגרת.

וסתם ככה לפרוטוקול, אמא שלו גרמניה, אבל שלו יפני והוא נולד בניו יורק http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/cool.Xxx

שחקן נפלא שיכול לשחק בימין כמו בשמאל. רכש עצום של השוואבים שבין כל ההייפ על איביסביץ' קצת נשכח.

נערך לאחרונה ב: ‏16/4/12
  15. HapoelFan ואיפה שתגידי אני מתייצב

:aa1: ודאד איביסביץ', ארתור בוקה וחליד בולארוז לא התאמנו היום (שלישי) עם הקבוצה מכיוון שהם סובלים מפציעות קלות - איביסביץ' בירך, בוקה באגן ובולחארוז בבוהן. כל השלושה צפויים להיות כשירים למשחק הליגה הקרוב מול פ.צ קלן ביום שבת.

נערך לאחרונה ב: ‏18/4/12