שטוטגארט 2010/11

הנושא בפורום 'פורום כדורגל גרמני' פורסם ע"י Rosner, ‏12/7/10.

1. riquelme1 Member

רחוק מלהיות סגור. ''האס'' הספרדי מפרסם היום שהעיסקה הולכת ומתסבכת, שיש לקדירה כבר סיכום עם באיירן מינכן לגבי העונה הבאה, בא הוא יסיים את החוזה שלו.

בשורות רעות ללירן. http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/wink.Xxx

2. Rosner VFB 1893 מנהל כללי

הכל ספקולציות, גם המעבר וגם הסיכום שלו עם באיירן.

אם יש משהו בסיפור שהוא נפגש עם מוריניו במדריד הרי שברור לכל אחד שאין לו שום מחוייבות לקבוצה אחרת. הוא לא יפגש עם מוריניו סתם לסמול טוק http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/dry.Xxx

אם אכן יש לקדירה איזשהו סיכום עם הבווארים אז לא נותר אלא לאחל לו גורל דומה לזה של MG http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/smile.Xxx

3. Rosner VFB 1893 מנהל כללי

סוף סוף תזוזה בשטוטגארט.
    אתמול הוצג שחקן העבר פרדי בוביץ' כמנג'ר החדש. הוא ימלא את התפקיד ביחד עם יואכים שניידר.

סמי קדירה חזר מהחופשה שלו בטוניס ואמור עד סוף השבוע להודיע:" אני עוזב לריאל מדריד."

מהצד השני של המתרס שטוטגארט מעוניינת לחזק את עמדת הקיצונים ועמדת המגן הימני. בוביץ' כבר הצהירו שיגיעו עוד שחקנים חדשים. המועמדים:

פיליפ דגן (ליברפול): המאמן גרוס כבר הצהיר שהוא חושק בשחקן שאמור להיות אלטרנטיבה לצ'לוזי בעמדת המגן הימני. אני מקווה שגרוס שתה קצת יותר מדי באותו ערב, לא רוצה לראות אותו בשטוטגארט!

אנדרה אייו (מארסיי): שטוטגארט כבר הצהירה שהיא רוצה את הגנאי הבין לאומי ואף הציעה עבורו מיליון יורו, הצעה שנדחתה על הסף. הצרפתים רוצים 5 מיליון יורו. אחרי מונדיאל טוב הערך שלו שולש.

חאטם בן ארפה (מארסיי): כבר משנה שעברה קושר לקבוצה, אבל כמו בהרבה עיסקאות הקמצנות השוואבית תחסל את העסיקה. האמתי שאני לא בטוח שאני רוצה טרבלמייקר בקבוצה.

איברהים טראורה (אווגסבורג): הצרפתי לבנוני שכיכב בליגה השניה נמצא זמן רק על הכוונת. גם פה הקבוצה הציעה מיליון יורו ונדחתה. החוזה של השחקן מתסיים בתום העונה ואולי כדאי לחכות לעונה הבאה.

אסטבן גרנרו (ריאל מדריד): הקשר שאמור להגיע כחלק מעיסקת קדירה בהשאלה אמור להיות חלק מהקישור השוואבי, הבעייתיות שלא ברור אם השחקן בכלל רוצה לעבור לגרמניה.

באלאש דז'סודז'אק (פ.ס.וו איינדהובן): אין לי מושג איך רושמים את השם שלו, אבל הוא החלום הרטוב של כל אוהד שוואבי. המחיר מן הסתם בעייתי, לא פחות מ 8 מיליון יורו דורשים ההולנדים.

נערך לאחרונה ע"י מנהל: ‏28/7/10
  4. Cup of Tea Liverpool, UK

תודה על ההתעניינות בפיליפ דגן, אולי אצלכם הוא יוכל לשחק יותר משלושה משחקים בשנה.
    אם תסכימו לתת לנו כסף תמורתו זה יהיה מאוד נחמד, אבל אני לא מאמין שמישהו יכריח אתכם. בכל זאת, תרומה קטנה תתקבל בברכה.
    אל תצפו ממנו ליותר מדי, אם תצטרכו לעשות בונקר הוא יכול לשחק כקשר בימין והוא סולידי ביותר שם.

שוב תודה על ההתעניינות.

5. Rosner VFB 1893 מנהל כללי

לצערי זה יותר מהתעניינות, גרוס כבר אמר שהוא רוצה אותו ועכשיו שכסף נכנס לקופה יהיה גם הסכום להוציא אותו מהחוזה באנפילד.
    השמועות מדברות על השאלה לעונה תמורת מיליון יורו http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/ph34r.Xxx http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/5eek.Xxx

6. Rosner VFB 1893 מנהל כללי

אומנם תחילת עונה והקבוצה עדיין בהכנה לעונה הקרובה וחצי הרכב שני שיחק אתמול. למרות זאת שטוטגארט מראה עד עכשיו כדורגל של קבוצת ליגה שניה.
    ומה שעוד יותר מרגיז אותי שמביאים עכשיו את פיליפ דגן. כאילו הוא יפתור את הבעיות החמורות שיש בהגנה ובהתקפה.
    אתמול משחק גרוע של כולם.
    מול מולדה זה עוד בקושי עבד, מול יריבה כמו אפילו מכבי ת"א אני חושש שזה לא היה מספיק.

ההגנה כמובן היא מוקד הבעיה. אומנם גנטנר לא בלם ולא אמור לשחק שם שטסקי, דלפייר ובואלרוז' יחזרו לכושר, אבל גם משחק הקישור האחורי לא בדיוק הבריק. משחק האגפים בכלל לא קיים שמולינרו תופס יום שחור והחלוצים פרוגרבנייאק ומריקה ממזמן לא היו צריכים להיות פה יותר.
    משעשע ששני הפלופים בהתקפה השוואבית עלו לקבוצה יחד 13 מיליון יורו http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/bduh.Xxx

אני מוציא קצת תיסכול, גם אם ברור לי שעוד שבועיים זה יראה טוב יותר ולמרות זאת ראיתי את מכבי ת"א שנמצאת באותה תקופה של ההכנה נראת הרבה יותר טוב משטוטגארט ששואפת להיות קבוצת צמרת.

אני רק מקווה שהזיגזג בצוות האימון יפסק ובשביל זה גרוס חייב להתעורר ויפה שעה אחת קודם. עם שחקנים כמו פיליפ דגן הוא יותר יורה לעצמו ברגל מאשר מביא לשיפור.

ימים יגידו, בנתיים אין לשטוטגארט תקוות לעונה הקרובה.

רק לשם השוואה זה היה ההרכב הראשון אשתקד:
    להאמן - צ'לוזי, דלפייר, טסקי, מולינרו - קדירה, טרש - גבהרדט, חלב - קקאו מריקה.

זה היה ההרכב אתמול: אולרייש - טרש, גנטנר, נידרמאייר, מולינרו - פונק, קוזמנוביץ' - גבהרדט, רודי - מריקה ופוגרבנייאק.

7 שחקנים שלא היו בהרכב של אשתקד ויותר מזה 3 שחקנים שלמעשה יצאו מהשורה השניה ואף אחד לא ממש שיכנע עד כה.
    לא ברור לי למה השחקן היחידי שעד כה הרשים, מרטין הרניק, שיחק רק 8 דקות.

קיצר גרוס, יש לך את זה אבל תתעורר מהחלום של אשתקד ולא יהיה לך עתיד דומה כמו זה של פה או באבל...

7. אוהד נבחרת גרמניה Member

היי קראתי תהרכב עוד בשבוע שעבר מעניין איך כריסטיאן גטנר ניהיה בלם.גם הופנהיים התענינה בבן ארפה.והתקמצנה.פרינס בואטנג מתאים לשטוטגרט כמו כפפה.וכן מ11 ילדים טובים צריך טרבלמייקר אחד

8. Rosner VFB 1893 מנהל כללי

גנטנר נעשה בלם כי טסקי ובולארוז' עדיין לא כשירים ל 90 דקות ודלפייר פצוע.

ושטוטגארט קמצנים אש. אייו כבר לא יגיע ובסוף נצא למלחמה עם פיליפ דגן ....אוו יייה http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/dry.Xxx

9. אוהד נבחרת גרמניה Member

לירן באיירן גורמת לקמצנות.בכלל האירנים השתלטו לי על הבולי.אבל העידן החדש עם החלון של ינואר גורם לזה בכל אירופה.כולם אומרים נתחיל עם מה שיש ונראה מה חסר.והעברות לרוב הם מחליפים למקרה שיהיה צורך.ברגים חשובים למכונה או בשפתנו מלפפון מתאים לסלט זה בינואר.ומה עם מריקה אני חולה על הציפריאן הזה.

10. Rudess Member

שטוטגארט צירפה את החלוץ הצרפתי Johan Audel מואלנסיין , הוא חתם ל-4 שנים.

11. Rosner VFB 1893 מנהל כללי

יותר נכון ווינגר. בהתחלה הייתי מאד סקפטי לגביו אבל עכשיו אני אני די מסוקרן לגביו. יכול להיות סוג של רכישה א לה גרפיטה.

בנוסף שטוטגארט עומדת להחתים את ילד הפלא הסלובקי ולדימיר ווייס הבן של מאמן נבחרת סלובקיה.
    בד בבד אמור סבסטייאן רודי לעזוב להופנהיים http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/dry.Xxx

12. Yotam Member

גם איברהימה טרוארה הוזכר כמועמד והוא ככל הנראה יחזק את אגף שמאל, אני לא כל כך מבין מה המוצא שלו כאשר הוא צרפתי לבנוני וגיניאה ..
    ארסנל מעוניינת בטסקי בעוד ששטוטגארט מסמנת את ולדימיר וייס שימקד אותה בחלק ההתקפי.

13. Rosner VFB 1893 מנהל כללי

טראורה כמו גם אייו שממשיך במארסיי לא יגיע כבר העונה. טראורה אולי בעונה הבאה בהעברה חופשית.
    הבעייתיות בעיסקה הקרובה עם וייס היא הוויתור על רודי. לצערי אבל זה בלתי נמנע כי גרוס לא נותן לרודי לשחק בעמדה שלו שהיא באמצע המגרש. אני רק מקווה שמדובר בהשאלה ולא במכירה!

המערך הצפוי לעונה הבאה נראה ככה:
    אולרייש
    מולינרו, דלפייר ©, טסקי, דגן
    טרש, גנטנר (קוזמנוביץ')
    אוודל, וייס(גבהארט)
    מריקה, קקאו

כמובן שהרבה תלוי בהתאקלמות של השחקנים החדשים שבעיקר דגן מפחיד אותי, אבל על פניו הרכב שיכול לרוץ יפה השנה.

נערך לאחרונה ע"י מנהל: ‏10/8/10
  14. Yotam Member

לא קצת קשה מדי לסמוך על שוער שטרם נתן עונה פוטנציאלית ומגוונת ?
    אולרייש הוא שוער שעכשיו יש עליו הרבה סמכות כשוער ראשון, מצד אחד, ההגנה כל כך מערימה קשיים עם היכולת הזאת במשחקי ליגת אירופה ומצד שני יש לו גיבוי כדמות ציאגלר שכנראה יסיים את הקריירה שלו בשטוטגארט.
    ממה שראיתי, השוער הזה שיחק מול הנבחרות הצעירות של אירן וישראל, בשתיהן לא הכניסו לו גול.
    העונה שטוטגארט לדעתי צריכה לצפות למקום ריאליסטי במפעל אירופי וכמובן להצליח העונה בליגת אירופה.

15. Rosner VFB 1893 מנהל כללי

למען האמת יוסי אני ממש לא סגור על אולרייש.
    ראיתי אותו מספר פעמים והוא משדר בהרבה מקרים פניקה. מילא היתה לנו הגנת ברזל אז הייתי פחות מודאג, מה שאותי מטריד זה שההגנה במיוחד עם דגן היא נקודת התורפה של הקבוצה.

על להמאן היו הרבה טענות, אבל הוא ידע לשלוט ברחבה, הוא ידע לגעור והוא ידע לעשות מעשה טיפשי רק בכדי להעיר את השחקנים, כל הדברים האלו חסרים לי אצל סוון. הוא מזכיר לי בהיבט הזה אחד בשם מיכאל רנזינג שעד היום מחפש לעצמו מועדון לשחק בו בעונה הקרובה http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/sad.Xxx