שטוטגארט 2010/11

הנושא בפורום 'פורום כדורגל גרמני' פורסם ע"י Rosner, ‏12/7/10.

1. Mario Gómez Guest

לצערי הרב אני לא מצליח לראות שינוי במצב לטובה http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/sad.Xxx
    חייבים לחץ של האוהדים כלפי ההנהלה, או שינוי במדיניות המועדון כי אם המצב הנוכחי ישאר,
    לא החובלים של הספינה יעזבו אותה, אלא הספינה עצמה תשקע בסופו של דבר.
    והעונה האחרונה הייתה דוגמא לכך, שבמזל ואופי שטוטגארט לא ירדה ליגה בסופו של דבר.
    ואני אומר את זה מתוך הערכה וסוג של אהבה לשטוטגארט ולא בשליליות.

נערך לאחרונה ע"י מנהל: ‏15/6/11
  2. nfcb משתמשים של כבוד היכל התהילה

לירן, לא עזיבת טראש (אם הוא יעזוב) היא הבעיה שלכם.
    יש לכם סגל בינוני ולא יותר. למרות שאת הסיבוב השני סיימתם במקום הרביעי.
    טראש (שיעידו אנשם שגם אני פעם התלהבתי ממנו) זה ממש לא זה העונה. יותר מידי משחקים הוא רדף אחרי עצמו, היה איטי, מסורבל ואיבד המון כדורים. וגם בדו קרבות הוא לא היה מי יודע מה מבריק.
    השוער, הוא בסדר ועם פחות מידי נסיון.
    טסקי בירידה חדה. נידרמאייר נחמד ולא יותר. דלפייר בכלל חלש.
    מולינרו שהתחיל לפני עונה וחצי נהדר היה בינוני העונה ואפילו לא הצליח לשמור על מקום קבוע בהרכב. מישהו עוד זוכר את צ'לוצי בכלל?
    קוזמנוביץ' הוא הבטחה שגם לא מוצא את עצמו. גם הוא לא היה קבוע בהרכב.
    היינל הוא שאריות של קבוצות (בינוניות) אחרות אבל בטח לא מאריות הקשרים שיש. גם הרניק לא יותר מנחמד.
    שיבר? יש לו עוד המון להוכיח. איפה הצמד קקאו גומז, איפה?

רוב השחקנים שלכם לא היו מקבלים הרכב (בטח לא באופן קבוע) באף אחת מקבוצות הצמרת המסורתיות או דורטמונד.

טעויות ניהול עצומות בשנים האחרונות גרמו לכם להפסיד יותר מידי שחקנים נהדרים ולהביא במקומם שחקנים בינוניים במקרה הטוב.

מזלכם שיש לכם מאמן טוב. אם יתנו לו מספיק זמן (נגיד שנתיים שלוש) הוא יוכל אולי להעמיד קבוצה.
    כרגע מצבכם לא משהו. מצטער.

3. Yotam Member

אתה מכליל.
    עכשיו כשהציפיות מחודשות וההרכב עובר גיבוש מסוים, לקבוצה יש סיכוי טוב לצאת מהקרשים ולהתמקם בשמינייה הראשונה. על רוב השחקנים שדיברת עוברת תקופה שונה והכושר משחק שלהם אז היה אחר וירוד. שטוטגארט יכולה לחזור לעצמה ועם קצת ביטחון ומוטיבציה היא תעשה סיפתח מצוין לעונה הבאה, כל שחקן יבין שהוא צריך להלחם חזק על מקום בהרכב וזה גורם לתחרות חיובית. בקשר לחוליית ההגנה צדקת, הגנה נחמדה+, מאז האליפות תקופה השיא של דלפייר דועכת והמקום שלו אינו צריך להיות בטוח ב-11, צריך בדחיפות לרכוש בלם, יש לא מעט בתעשייה הגרמנית, זמבראנו לדוגמא הוא בלם שאסור לפספס, הוא מסיים חוזה ועם קצת כסף שטוטגארט יכולה להביא אותו, הוא בלם עם פוטנציאל ענק. לדעתי, הקישור בשטוטגארט הוא זה שיוביל אותה להישגים, בתנאי שתהיה יציבה כמובן.
    אני עדיין חושב ששטוגארט צריכה לשחק עם שני חלוצים, קקאו + סקורר (שקשה למצוא כאלה).

4. Rosner VFB 1893 מנהל כללי

נדב, קודם כל תענוג צרוף לראות אותך http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/smile.Xxx

תשמע, אני לא מסכים עם הדברים שלך, היו הרבה גורמים לעונה הנוראית של שטוטגארט, שחקנים שלא עמדו בציפיות, שטויות ברכש ואי גיבוי למאמן שלא היה מרוצה מהתקציב שנתנו לו וכו. ולמרות זאת לטעמי הקאדר טוב מאד ואני אלך צעד צעד כדי להסביר:

אולרייש:
    מסכים איתך, חסר לו ניסיון, אבל יש לו את זה! אחרי פתיחה בינונית (שלא היתה בהכרח באשמתו) הוא נעשה יציב מאד ואחת מהתקוות שלנו לעתיד.

מגן ימני: אין מה לדבר, בעיה. בולארוז זה פיתרון מאולץ ולא הכי אפקטיבי. הנקודה שהכי חייבים לחזק (כי מצ'לוזי אף אחד לצערי לא מרזיק).
    אם טרש ישאר ויסיתו אותו לעמדה לטעמי הבעיה נפתרה לגמרי (גם לנבחרת לדעתי).

בלמים:
    טסקי: הבחור שנה שעברה היה חושך וחלה הדרדרות עצומה אצלו שנמשכה גם בעונה הנוכחית, וזה גם אחת מהסיבות שגרוס סיפסל אותו, אבל מאמצע הסיבוב הראשון ברוב המשחקים הוא היה אדיר! שים לב שבכל הנתונים פרט למשחק הראש הוא מספר אחד בליגה! אתה בטח תקנה לעצמך בקרוב את החוברת של פתיחת העונה ואז תיווכח במספרים וגם אם נעזוב את הסטטיסטיקה, היו לו שני משחקים רעים בשלושה חודשים האחרונים, אחד מהם היה נגד נירנברג, חוץ מזה הוא סלע בהנגה ולטעמי בלם סולידי מאד שיכול להמשיך ולהשתפר גם העונה.

נידרמאייר: פוטנצייאל יש והוא היה גם לא רע מאז שלקח לדלפייר את המקום, אבל חייב להיות יותר מרוכז, איתו ועם טסקי עם זאת הגיעה היציבות וזה מעודד אותי לקראת העונה הקרובה.

דלפייר: מסכים איתך, הסוס נגמר...

מגן שמאלי:
    לא מולינארו ולבטח לא בוקה עברו עונה טובה, לא צריך להתווכח, אבל שהקבוצה התחילה לחזור לעצמה ראינו ניצוצות של מולי הטוב שאהבנו. צריך לקוות שנמשיך לראות את זה העונה. בוקה אמור גם ככה להמכר.
    אם פרדי חכם הוא מביא את בסטייאנס הנפלא מפרייבורג.

לסיכום: עמדות המגנים היו נקודת התורפה לצד חוסר יציבות של נידמאייר ולעיתים רחוקות של טסקי. עם טרש כמגן ימני או שחקן רכש הבעיה בצד ימין יכולה להפתר. מולינארו או מגן חדש יהיו חייבים לשפר את צד שמאל וטסקי ונידרמאייר חייבים להיות מרוכזים יותר.
    אני בכל אופן אופטימי שנראה הנגה טובה יותר, גם ברונו הבין זאת.

קישור:
    קוזמנוביץ': בסיבוב השני היה בסדר גמור, זה עדיין לא מה שאני מצפה ממנו, אבל הוא עדיין שחקן צעיר עם ים של פוטנצייאל ואם ימשיך את הקו שראינו העונה הרי שאנחנו מסודרים.

טרש: כן, הוא היה בינוני, אפילו מאד, אבל המלחמה שלו, הקילומטראז' שהוא דופק מזכיר לי איזה אחד שמאד סימפטתי ושנאתי בעת ובעונה אחת, הקרציה יירמיס http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/biggrin.Xxx
    מה שלא יהיה הוא לא ישאר בעמדה ועם קוויסט הדני הבן לאומי אני מאמין שקיבלנו פיתרון משובח.

הרניק: די שכחת אותו, פשוט ענק העונה! שחקן יוצא מן הכלל, עדיין צעיר וכמובן הוא יכול להמשיך ולהשתפר (ואז השמיים הם הגבול).

אוקזקי: אחרי פתיחה קצת מהוססת הלך ונעשה אפקטיבי עם הזמן, פצצה מתקתקת לדעתי.

היינל: פה אני מאוכזב ממך, אם ראית משחקים של שטוטגארט הרי אתה צריך לדעת שהוא היה פשוט נפלא! לא שאריות ולא נעליים. מתאים לשיטה כמו כפפה ליד, שחקן חכם ואלגנטי שאני מייחל לעצמי שרק ישמור על אותה רמה.

שים לב כמובן שברונו הולך לשים את טימו גבהארט כמחליף שלו, וזה לדעתי גם המקום שלו. (מה עוד שיש לנו יותר מדי קיצונים על הספסל.

לגבי השאר אני לא הולך להרחיב, הרי זה ברור שגנטנר לדוגמא לא יכול להיות יותר גרוע ממה שהיה העונה, טראורה פוטנצייאל נהדר וכו.

התקפה:
    אוקיי, יוליאן עוד צריך להוכיח את עצמו, אבל הוא הראה בנירנברג שהוא חלוץ פנטסטי ואם הוא ישתלב כראוי תחת ברונו אני חושב שהוא יכול להגיע גם לנבחרת, לא סתם כינו אותו ויין רוני הגרמני. מזכיר לי את קלוזה בצעירותו במדי לאוטרן.

קקאו: הבחור סחב פציעה ושחזר לא היה בכושר ואז היה חייב ניתוח. לקראת סוף העונה למרות פציעה היה נהדר, אני מקווה שנמשיך לראות זאת.

מפוגרבנייאק ברונו תופס ואם הוא היה רק יציב יותר גם אני, אבל עדיין הוא יכול לתת עונה גדולה.

בקיצור, הסגל עבר עונה זוועתית, עכשיו עם פרדי (שנראה עושה עבודה סולידית) ועם ברונו נקווה גם ליציבות בעמדת המאמן והמנג'ר ומפה הדרך תהיה סלולה. מה עוד שאני מאד מעריך את העובדה שהם רוצים לקדם את הצעירים המוכשרים של המועדון.

אני עדיין בדיעה שעם עבודה נכונה הקבוצה הזאת רצה בעונה הבאה על מקומות 3-5

5. Der Kaiser Manuel Neuer מנהל ראשי

גם מקום 6 ישיג את המטרה (אירופה) מהעונה הבאה.

6. dudi Member

לירן השאיפה שלך קצת קשה.. יש לנו את המבורג,וולפסבורג,שאלקה,דורטמונד,לברקוזן, שכן יעמידו סגלים טובים משלכם לתחרות על מקומות 2-5, מה גם שתוסיף הפתעה שתמיד יש, וברמן ששמה הולך לפניה אני הייתי נותן לכם 5-7..

7. Rosner VFB 1893 מנהל כללי

דודי, זה לא הדיון על קבוצות אחרות, אבל המבורג במכירת חיסול בדרך לעונה פיננסית עם מאמן שלא הוכיח את עצמו.
    שאלקה חייבת למכור שחקנים אחרי השטויות שמגאת עשה שם, בברמן לא ברור הכיוון, ואיך דורטמונד ולברקוזן יגיבו למאמץ הכפול באירופה ובליגה זה אנחנו לא יודעים.

שוב, צריך לקרות מספר דברים בכדי שהשאיפה שלי תצא לפועל, יציבות זה הכי חשוב בכל הגזרות, ברגע שיפסיקו לעשות שטויות אני בטוח שזה אפשרי, הסגל לכשעצמו מספיק טוב, אפילו יותר מזה.

8. Mario Gómez Guest

שאלה :
    יש לכם שחקנים מושאלים?, אם כן מי פרטו בבקשה מי, והיכן, האם הם חוזרים העונה....

9. aloneli Member

נערך לאחרונה ב: ‏17/6/11
  10. nfcb משתמשים של כבוד היכל התהילה

תראה לירן, זה מה שאתה כתבת
    "אולרייש:... ואחת מהתקוות שלנו לעתיד."
    מגן ימני - "אם טרש ישאר ויסיתו אותו לעמדה"
    טסקי - "בלם סולידי מאד שיכול להמשיך ולהשתפר גם העונה"
    נידרמאייר - "פוטנצייאל יש... אבל חייב להיות יותר מרוכז"
    מגן שמאלי - "... צריך לקוות..."
    קוזמנוביץ - "... הוא עדיין שחקן צעיר עם ים של פוטנצייאל ואם..."
    אוקזקי - "... הלך ונעשה אפקטיבי עם הזמן"
    שיבר - " יוליאן עוד צריך להוכיח את עצמו..."
    שים לב, אם ואולי ויכול להיות ופוטנציאל וכו'. והכל זה פוטנציאל להיות לא רעים ולא הרבה יותר מזה. אף אחד זה לא פוטנציאל להיות גומז או אוזיל או ג'ון טרי.
    וגם היינל והארניק. הם לא יקבלו הרכב לא בבאיירן, לא בלברקוזן, לא בשאלקה, לא בוולפסבורג, לא בדורטמונד. אפילו לא בברמן ואולי גם לא בהאנובר, נירנברג או מיינץ.

בקיצור סגל בינוני, וכמו שיותם כתב מקום שמיני זה החוזק שלו. כל מקום מעבר לזה, זה צריך להגיד הרבה תודה למאמן.
    לכן, כמו שבזמנו היה צריך לתת לאולרייש לשחק ולא ללהמאן (כדי להרוויח עוד עונה של ניסיון) צריך להביא שחקנים אחרים לגמרי במקום רוב אלה שנמצאים. שחקנים צעירים, מקומיים ועם רעב. כמו שהיה פעם.

11. dudi Member

!

12. Rosner VFB 1893 מנהל כללי

לא, לא נדב. קצת סובבת את הדברים שלי.

אולרייש הוכיח את עצמו השנה אחרי שהראה ניצוצות בעבר.

טסקי היה מעולה לטעמי בסיבוב השני וצריך רק המשכיות בדיוק כמו ששווייני או לאם צריכים לשחזר את הפורמה שלהם מלפני שנתיים

נידרמאייר התחיל להראות השנה שהוא יכול להיות בלם מצויין ולדעתי גם יראה את זה בעתיד.

אתה טועה בגדול לגבי הנייל ובעיקר לגבי הרניק. יש לו מקום בהרכב הפותח כגמעט בכל הקבוצות פרט לבאיירן, דורטמונד ואולי לברקוזן.
    אני מציע לך לעקוב בעונה הקרובה יותר מקרוב אחרי השניים, מקווה שיש לך הרבה כובעים בבית http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/eusa_dance.Xxx

ידוע לי שיש הרבה סימני שאלה לגבי מספר שחקנים, אבל כולם פרט לקוויסט הראו לי בעונה שחלפה שהם יכולים להיות שחקנים אדירים, אם טרש נשאר הקבוצה הזאת תסיים במקומות 3-6 ואני מוכן להתחייב על זה!

13. nfcb משתמשים של כבוד היכל התהילה

מצטער לירן. אתה שוב חוזר על "אם" ו"אולי".
    קשה לי להאמין שאתה באמת מאמין שיש לכם סגל בין 5 הקבוצות הטובות בליגה.
    אולרייש לא בן 5 השוערים הטובים בליגה. אפילו לא בין 7 או 8 הטובים.

לא רואה בדיוק איפה יכולים היינל ו/או הארניק להיות שחקני הרכב ראשון בוולפסבורג, שאלקה, ברמן (שלא לדבר על באיירן, דורטמונד ולברקוזן). לטעמי גם בהרטה ובנירנברג אין להם מקום בהרכב.
    יותר מזה, הרניק, אפילו אצלכם היה ג'וקר ולא שחקן הרכב ברוב העונה וככזה גם ההצלחה שלו היתה.

עם זאת, וכמו שקרה עם האנובר או נירנברג, עם קצת מזל (מקבוצות אחרות), עם מאמן נהדר יתכן ותהיו יותר מאשר מה שהסגל שלכם. שכיום הוא על מקום 8- 10.

14. Rosner VFB 1893 מנהל כללי

ויכוח עקר נדב יקירי, הרניק היה בסיבוב השני שחקן הרכב ראשון לכל דבר.
    כל הדברים הללו שאתה אומר מחדדים אצלי את המחשבה שראית מעט את שטוטגארט באורך מלא בסיבוב השני.

וזה לא ששחקנים כמו טסקי או קוזמנוביץ' לא היו טובים יותר בעבר, רובם היו השנה פחות מיכולתם, בדיוק כמו שוויני, לאם, בדשטובר ושות, האם זה פוסל אותם?

אני לא הולך לשחק את המשחק" למי יש גדול יותר" אבל אני בהחלט מאמין שהסגל הזה של שטוטגארט צריך להיות בין 6 הראשונות ובכל מצב טוב יותר משל מרבית הקבוצות בליגה.
    שנה אחת רעה וזורקים הכל לפח?

נערך לאחרונה ב: ‏18/6/11
  15. Der Kaiser Manuel Neuer מנהל ראשי

נכון, לא זורקים לפח אחרי שנה אחת כל מה שהשגתם עד היום, זה תמיד שם ואת העבר אי אפשר למחוק. אבל בשנים האחרונות הסגל שלכם עבר שינויים. כל עונה ב 4-5 עונות האחרונות עוזב אתכם שחקן גדול, אם זה לשם מעבר לקבוצה גדולה יותר ואם זה כי הייתה ירידה בכושר או כל סיבה אחרת. היום הסגל הזה הוא חדש וצעיר. עם כל הסמפטיה שאני רוכש לו, יהיה קשה לרוץ איתו למקום בליגת האלופות. זה אפשרי כמו שגם האנובר עשו את זה, אבל זאת תיחשב גם כן להפתעה. בשביל זה הכל צריך לדפוק טוב מעבר לכל הציפיות שיש מהסגל ומנגד לקוות שהיריבות לצמרת יתנו עוד עונה חלשה כמו זאת אשתקד. הסיכוי קיים, אבל לטעמי הוא נמוך.

נערך לאחרונה ב: ‏18/6/11