שטוטגארט 2010/11

הנושא בפורום 'פורום כדורגל גרמני' פורסם ע"י Rosner, ‏12/7/10.

1. Rosner VFB 1893 מנהל כללי

טוב, טרש כנראה דחה את הצעת שטוטגארט (3 מיליון יורו לעונה בחוזה לחמש שנים). ככל הנראה הכסף של מגאת עשה את זה לטרש....

ממנו ציפיתי ליותר מזה, אבל זה הכדורגל, נאמנות זה מילה זרה http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/sad.Xxx

2. dudi Member

והמעבר הוא לא לאליאנז ארינה, או לברנבאו אני גם מופתע, חבל שיש אזילות יד ששחקנים עובקים למועדונים שאין בהם שידרוג מקצועי לחלוטין.

3. Der Kaiser Manuel Neuer מנהל ראשי

אי אפשר להגיד שהכתובת לא הייתה על הקיר. כבר לפני כמה חודשים זה הרגיש שיש לשחקן תוכניות. זה היה אופטימי מידי באמת להאמין שהוא יחתום על חוזה ובמובן מסויים יסגור לעצמו אופציות מעבר. שטוטגארט לא מחזקים מספיק את הסגל והוא רוצה לשחק בקבוצה יותר תחרותית (כנראה שהוא מאמין במהלכים שמגאת' עושה בוולפסבורג).

נערך לאחרונה ב: ‏14/6/11
  4. johnnie walker Member

הדבר היחידי שהוא באמת מאמין בו הוא הכסף, כמו כל שחקן מקצועני השכר הוא הדבר החשוב ביותר והשאר משני, הוא לא שונה בזה מ-90 אחוז מהשחקנים בעולם, סתם עוד אחד שחושב בעיקר על הכיס.

5. Der Kaiser Manuel Neuer מנהל ראשי

כסף כמובן, אבל קח בחשבון שעוד חצי מיליון לפה או מיליון לשם לא תמיד מזיז שחקן. אם זה היה לעזוב את שטוטגארט עבור הופנהיים, הוא לא היה הולך על זה בגלל שמקצועית זה לא מפתה. זה להמשיך לעמוד פחות או יותר באותו מקום. מכיוון שמדברים על הקבוצה של מגאת' כאחת שתתמודד על הטופ 4 למקום בליגת האלופות ויותר מכך, אז מקצועית זה בהחלט מפתה יותר. זה בא בכיף יחד עם עוד כסף, איו ספק.

6. Rosner VFB 1893 מנהל כללי

קודם כל וולפסבורג זה רק שמועה, זה גם יכול להיות לברקוזן אם וידאל עובר לבאיירן.

לכאן או לכאן אבידה קשה לשטוטגארט

7. Der Kaiser Manuel Neuer מנהל ראשי

הסיבות לעזיבה בכל מקרה די ברורים, אם זה כסף ואם זה קבוצה תחרותית יותר. נכון, גם לברקוזן מפתה יותר מקצועית וגם בבאיירן היינו מקבלים אותו יפה http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/wink.Xxx

8. Rosner VFB 1893 מנהל כללי

זה אתה חייב להסביר לי סלע...

לברקוזן ווולפסבורג יותר תחרויותיות משטוטגארט?

מה שעונה אחת חלשה עושה לזיכרון http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/dry.Xxx

9. Der Kaiser Manuel Neuer מנהל ראשי

ודאי. שחקן לא חושב על שנת 91 או על 07 לפני שהוא עובר מקבוצה לקבוצה, כי אז הוא גם היה חושב על לעבור ללאוטרן או גלאבך, אבל מקצוענים לא מתעסקים בנוסטלגיות. במציאות כיום מדובר בקבוצות שמשקיעות יותר בסגל ועם סיכויים טובים בהרבה לרוץ בצמרת. כן לברקוזן ווולפסבורג.

10. Rosner VFB 1893 מנהל כללי

על איזה נוסטלגיה אתה מדבר?

שטוטגארט מ 2003 חברה כמעט קבועה בחמישיה הראשונה, כולל אליפות, מקום שני ושלישי. כמעט כל שנה באירופה, כל שנה הרכב תחרותי.
    לא בגלל שזה הקבוצה שלי, אלא רק במבט קטן לדף הסטטיסטיקה.

לא וולפסבורג ולא לברקוזן מעמידות כאלו נתונים ובנוסף שטוטגארט משלמת יותר על משכורות מאשר לברקוזן, ככה שגם פה אני לא יודע איפה אטרקטיבי יותר לשחק.

וזה שמגאת שוב משתגע עם העברות, אם זה מושך או לא, זה שטרש יחליט. לדעתי אם לא לבאיירן אין ממש לאן להתקדם משטוטגארט.

11. Der Kaiser Manuel Neuer מנהל ראשי

אתה שוב מעלה נוסטלגיות. כיום שטוטגארט לא מראה כאחת שהולכת להשקיע כדי להתחרות בצמרת הליגה. מה שהיה לפני שנתיים מת, השחקן רוצה שידרוג מקצועי. לברקוזן משחקת בליגת האלופות ומגאת' שמשקיע בקבוצה תמיד מפתה כוכבים לבוא, כי יודעים שאפשר להצליח תחתיו.

בוא תגיד לי אם כך, למה הוא לא רוצה להשאר? למה הוא רוצה לעבור?

12. Mario Gómez Guest

מה לעשות, לצערנו הכדורגל כיום 90% כסף, 10% אהבה לחולצה ותשוקה...
    תראו את יונייטד, קונים שחקנים כשרוניים מהליגה שלהם על מנת שליברפול וארסנל לא יזכו בהם, וממשיכים לשפוך כסף כמו חמורים, ובונים על הנפקה בבורסה בהונג-קונג, וכך לכסות במכה חוב של מאות מליוני מילארדים...

אתה לא יכול להאשים קבוצה כמו שטוטגארט... אין מה לעשות... זה הכדורגל כיום.

13. Rosner VFB 1893 מנהל כללי

סלע, אתה מדרדר מיום ליום... http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/rolleyes.Xxx

עונה אחת רעה ושטוטגארט פסולה?

יש לשטוטגארט עדיין לטעמי אחד מחמשת הסגלים הטובים בליגה, אם טרש נשאר והדני מגיע הרי שיש לנו הרכב סופר תחרותי שיכול להצליח. יוליאן שיבר אחד מתגליות העונה חזר...

תגיד לי אתה:
    אולרייש
    מולינרו, טסקי, נידרמאייר (בולארוז), טרש
    קוויסט, קוזמנוביץ'
    אוקזקי, היינל, הרניק
    שיבר (קקאו)

על הספסל יש שחקנים כמו: בוקה, פוגרבנייאק, בולארוז, גנטנר, גבהארט וכמובן כמה כישרונות צעירים מבטיחים.
    אם השחקנים יפתחו את העונה ברגל ימין אני לא רק מאמין, אני גם די בטוח שמקומות3-5 הן יעד לגיטימי.

הגנה: אולרייש התקדם יפה אחרי פתיחה בינונית והיום הוא שוער בונדסליגה לגיטימי. מולינרו סולידי, טסקי בלם נהדר ונידרמאייר/בולא/דלפייר יאבקו על המקום לצידו. על טרש לא צריך להרבות במילים.

קישור: קוויסט שחקן נבחרת דנמרק ושחקן העונה בדנמרק. הוא מזכיר לרבים וטובים את כריסטיאן פאולסן שכיכב בזמנו בשאלקה רק שהוא אמור להיות טוב ממנו והיה בין היתר בין הבולטים בקבוצה שלו גם בליגת האלופות. קוזמנוביץ' זה פצצת פוטנצייאל שיכול להתפוצץ כל שנה וגם אלטרנטיבות נהדות לשניים יש.
    הרניק עשה סחרורות לנבחרת גרמניה ולטעמי הוא בין מצטייני העונה בליגה, היינל שחקן מצויין שמצא את עצמו בשטוטגארט ואוקזקי הראה בעיקר בסוף העונה כמה פוטנצייאל טמון בו וגם פה אלטרנטיבות מצויינות יש.

התקפה: קקאו שחקן טוב שיכול לתת עונה טובה, שיבר היה ענק בנירנברג (וויין רוני הגרמני) וכמובן פוגרבנייאק הלא צפוי (רוצים להפתר ממנו).

להגיד עכשיו שאפילו לדורטמונד או ללברקוזן וכמובן לוולפסבורג יש סגל טוב יותר זה כמו לשחק לוטו.
    והנקודה היא שכל עונה שטוטגארט מעמידה סגל איכותי ולא תלוייה בניגוד לוולפסבורג בספונסר.

קיצר סלע, נוסטלגיה?

14. aloneli Member

אני לא רואה מה וולפסבורג ולברקוזן עשו יותר משטוטגארט בשנים האחרונות.שטוטגארט זכתה באליפות והיו לה לא מעט שנים בצמרת.

אבל לגבי שנה הבאה קשה להגיד, מבחינת סגל יש לוולפסבורג וללברקוזן סגל איכותי משטוטגארט.מגאת' אוהב לבזבז כסף ולברקוזן מתחזקת לליגת האלופות.
    בכל מקרה אני לא רואה הבדל מהותי בין הקבוצות האלה..

נערך לאחרונה ע"י מנהל: ‏15/6/11
  15. Der Kaiser Manuel Neuer מנהל ראשי

בדיוק. אני לא מדבר על שנים קודמות, זו נוסטליגה, אלא מדבר על מי מראה נכונות להשקיע ולחזק את הסגל. גם רוזנר די כועס על המועדון שלו שלא מביא חיזוקים. במצב הזה די ברור שכוכבים ינטשו את הספינה.

נערך לאחרונה ב: ‏15/6/11