שטוטגארט 2009/10

הנושא בפורום 'פורום כדורגל גרמני' פורסם ע"י Rosner, ‏27/6/09.

1. דנידין Member

בשביל נדב, רוזנר ושות,

מה TM:

למרות שאני לא מסכים להכל, יש פה כמה דברים שבהחלט גרמו לי לחשוב אחרת.
    יופי של תגובה של הבחור http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/eusa_clap.Xxx

ובהחלט הגיע הזמן שריאל ישלמו על ההתנהגות שלהם ושידעו להבא לכבד חוזים שרק נחתמו ואם לא שידעו לפצות, זה בדיוק כמו בכל דרך בחיים.
    בראבו הונטלאר!

נערך לאחרונה ב: ‏22/7/09
  2. Rosner VFB 1893 מנהל כללי

ואני חושב שאפשר לחזק את הדברים שלו עם הכתבות של ה"בילד", "דה וולט" וכו.
    הבעיה היא 5 מיליון יורו פיצויים שהוא דורש (בצדק!) מריאל מדריד.
    זה בהחלט יכול להפיל את העיסקה, אבל עובדה היא שהוא הסכים לתנאים של שטוטגארט ועכשיו הכל תלוי במדרידסטים.
    אחרי שפיזרו כסף הגיע הזמן שידעו לעמוד בהתחיבויות שלהם ולדעת לסיים את הדרך עם הונטלאר כמו שצריך.

מקווה שהסאגה הלא נגמרת הזאת תגיע בקרוב לסופה.

3. dudi Member

קודם כל שמח לחזור מההשעייה של יום,לירן הרגשתי לרגע כמו ואן בומל http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/cool.Xxx

עכשיו אני מבין שהעברה של הונטלאר לא תיפול בגלל עינייני הפיצויים,גם כי ריאל צריכה לעמוד בחוזה ובמילה חשוב יותר,וגם מהצורך נואשות של ריאל למקום בסגל,ולשוואבים לחלוץ שיחליף את מריו(למרות ששוב רק מריו יהיה מריו..).

עכשיו לירן תחדש לנו קדירה לא יוצא החוצה בסופו של דבר?
    יש מצב לעוד חיזוקים חוץ מיאן קלאס?
    ויותר מכך למה לא נפטרים משקית הזבל שכוללת את סימאק,בולארוז,ובאשטורק?!

4. Rosner VFB 1893 מנהל כללי

קדירה ....
    אין חדש פה, הוא למעשה רק חזר לאימונים ושותף לראשונה במשחק האימון מול ברימנגהאם (0-2 לשטוטגארט, כבשו אלסון ושיבר).

עוד חיזוקים?
    מצד אחד הלדט שלל את זה על הסף, מצד שני שטוטגארט עדיין מחכה להתרככות מצידה של סטנדרד ליאז' על מילאן יובאנוביץ'.

שקית הזבל...
    בולארוז' אמור להישאר, הוא יהיה הבלם השלישי ובמקרה הצורך גם מגן ימני.

בשטורק- כל הזמן צצים שמועות על התעניינות מטורקיה, אני הייתי משחרר אותו בחינם. באבל ד"א הבהיר לו שהוא לא בתוכניות שלו לעונה הבאה.

סימק - בכיף הייתי נותן אותו לכל הדורש

אין אבל התפתחויות בנושא.

מה שכן טסקי דחה את התצעת יובה והסכים להאריך את החוזה שלו בקבוצה http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/eusa_clap.Xxx

אז אולי יש קצת נאמנות בכדורגל http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/wink.Xxx

5. C-J Member

עוד שיעור מאלף למה אנחנו צריכים להתעסק רק בהודעות רשמיות מאתרי האינטרנט של הקבוצות ולא משום גורם אחר:

שטוטגרט מודיעה רשמית על כשלון עסקת הונטלאאר.

http://www.vfb.de/de/aktuell/news/2009/32226.php

6. Rosner VFB 1893 מנהל כללי

טוב, אני משער שהלעיהום שיגיע מגיע לי.

הלכתי שולל אחרי הולנדי, האמנתי כמו עיוור שרוצה לראות בכוח משהו שהוא מאמין שהוא רואה, אבל הוא ממש לא רואה.
    אז כולכם צדקתם ואני בעקשנות שלי ובאופוריה המגוחכת שלי טעיתי.

לוקח את כל הדברים שאמרתי כאן חזרה. הונטלאר ניצל את שטוטגארט בכדי להשיג חוזה יותר טוב באנגליה. אני נשענתי על השטויות של התיקשורת והאמנתי בתומי שהונטלאר באמת חושק לבוא לשטוטגארט.

הוא יהיה שחקן גדול, בזה אני בטוח, אבל כבן אדם הוא הוכיח בכל העניין הזה שהוא אפס מאופס. אתה לא רוצה לשחק בגרמניה?
    סבבה, תגיד מלכתחילה זה לא אופציה בשבילי, אבל ללכת עם הקבוצה שבועיים ארוכים ותגרום לקבוצה להאמין בתומה שאתה אכן בא, זה לא רק רשעות זה כבר נוכלות.

אז קיץ מחורבן עובר על שטוטגארט, היא רוצה, היא מנסה, זה פשוט לא הולך, כי באנגליה ובספרד משתוללים עם הכסף, וכי כולם יודעים שלשטוטגארט יש כסף ומנסים לעשוק אותה.
    לא יודע כבר מי יבוא או מי לא, אבל כל הסאגה הכ"כ מתישה הזאת מאפילה לפחות אצלי כל אמון שהיה לי בכלי התיקשורת. אתמול ב 12 בלילה הוא היה חתום בשטוטגארט, ב 12.10 הוא כבר היה בדרך לארסנל או טוטנהאם או אלוהים יודע למי.

זה כואב, לא בגלל שהונטלאר לא מגיע, הרי הוא היה נשאר מקסימום שנתיים בקבוצה, אלא בגלל המשחק שלו עם הקבוצה, ככה לא מנהלים מו"מ (אולי בהולנד ..ERZFEIND עכשיו אני מבין למה).

קודם מריו הלך, אחרי זה עיסקה אחרי עיסקה נפלה, ועכשיו זה. לא צריכים רכש כבר בכזה שוק מגעיל.
    פשוט מגעיל, מדכא ומוציא את החשק.

ולא, אני לא כועס רק על הונטלאר, אלא גם על עצמי שהאמנתי, על התיקשורת, על שטוטגארט (שהיו צריכים לקצר עניינים ולא להיות סבלניים) ועל כל מה שעובר על הכדורגל העולמי.

אתם מוזמנים להתחיל בלינץ' כי מגיע לי שהייתי אידיוט ועיוור בכל הנוגע להולנדי.

אני מקווה לא לראות יותר הולנדים בקבוצה (מספיק לי מה שהולך עם בולארוז'). יאללה להריץ את יוליאן שיבר ומנואל פישר ולקוות שמריקה ישים יותר משלוש גולים.

בעונה הבאה אנחנו נחזור!

VFB, Ist unser Leben ist unser Ziel :aaarse:

7. johnnie walker Member

אל תדאג רוזנר,

שמעתי שפנטליץ עדיין פנוי!

והיי, במקרה שגם זה לא יסתדר יש לנו את בובה´לה סנוגו בשבילכם...

8. Rosner VFB 1893 מנהל כללי

כמו שאמרתי, אלו לא חיזוק, אני נשאר עם שיבר, מריקה ושות.

ותודה http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/biggrin.Xxx

9. nfcb משתמשים של כבוד היכל התהילה

לירן, הכעס היחידי שלך צריך להיות על שטוטגרט. הם היו צריכים להגיד לו לפני 10 ימים או יותר. "חביבי, או שתחתום או שתחפש קבוצה אחרת. אנחנו הולכים לחפש שחקנים אחרים. אם תרצה בעוד 10 ימים לבוא, ברוך הבא, אתה מוזמן, תקבל אפילו כיבוד אבל התנאים עלולים להיות שונים, אם בכלל עוד נצטרך אותך".

לא יודע אם הוא יהיה שחקן גדול. כדי להיות שחקן גדול באמת, קודם כל צריך להיות בן אדם. אנשים יכולים לכתוב מה שהם רוצים על אי ההצלחה של באלאק. זה לא בא סתם. כל ההצלחות שלו היו כשהוא היה בנאדם, ברגע שהוא הפסיק וחשב שהוא גדול מהעולם (גם בקבוצות שלו וגם בנבחרת) אז הוא גם הפסיק להצליח.

ועכשיו לחלק המעשי. אני בטוח שיצחקו לי כאן. אבל האופציה הכי טובה לדעתי, ובהנחה שמה שכתבו כאן נכון, הייתי הולך על רוזנברג. אם אכן ברמן רוצים לשמור את סנוגו ולשחרר את רוזנברג זו תהיה אופציה נהדרת לטעמי. שחקן אנדרייטד ביותר.

10. ג'ובאני אלבר משתמשים של כבוד היכל התהילה

רונזר, התסמונת שחלית בבה היא תסמונת שעובר בסופו של דבר כל אוהד כדורגל. איזה אוהד לא חיכה אי פעם לשחקן מסוים שבסופו של דבר העדיף לא לבוא? "גודל הציפייה, כגודל האכזבה".

ולמרות שהונטלאר יכל לתרום משמעותית לשטוטגארט, עדיין יש לה סגל שיכול לרוץ בצמרת ולתפוס עוד עונה מקום באירופה ואפילו בצ'מפיונס. נכון שהחלל שגומז מותיר אחריו הוא גדול מאוד וכרגע לא נמצא מי שמסוגל למלא אפילו רבע מהחלל הזה, אני משוכנע ששטוטגארט לא תהפוך לעוד קבוצת אמצע טבלה בינונית אלא תמשיך את המגמה החיובית שלה משלושת העונות האחרונות ותרוץ בצמרת.

11. david silva Member

הסיבה היא הונטלאר ותו לא. זה כל כך פשוט: הוא לא רוצה לשחק בשטוטגרט בפרט ובליגה הגרמנית בכלל.

12. Rosner VFB 1893 מנהל כללי

על זה אין בכלל וויכוח ואת זה אמר גם הלדט (DER SCHWARZE PETER IST HUNTELAAR).
    הבעיה בכל העניין שהוא השהה את העניין והשלה את כל הצדדים במקום להגיד פשוט, לא, אני לא רוצה לעבור אליכם ומעדיף לשבת בטריבונה במדריד במקום לבוא אליכם. הוא גם הסכים להצעה של שטוטגארט ביום שני רק כדי לדחות אותה יומיים מאוחר יותר (או שהוא רצה שוב להשהות לפי הלדט, אבל אין לדעת מה בדיוק הלך שם).

בכל אופן הסאגה נגמרה, להבא לא להתעסק עם הולנדים וזהו.

13. johnnie walker Member

גם לדעתי הוא שחקן מצויין אבל הוא לא אנדרייטד אלא חסר יציבות,
    נתן עונת בכורה גדולה ועונה שנייה חלשה.

נראה לי שכבר דיברנו על זה בעבר,
    אתה טענת שהוא נתן ענה חלשה בגלל ששאפו הוריד אותו לספסל
    ואני אמרתי שהוא ירד לספסל בגלל יכולת חלשה ולא להפך (בין אם באימונים או במשחקים)
    כך או כך זה סיפור הביצה והתרנגולת, אי אפשר לדעת מה קדם למה.

אם הוא יצליח להביא את היכולת שלו לידי ביטוי באופן קונסטנטיבי הוא יהיה מבוקש
    גם בקבוצות גדולות יותר כי כישרון יש לו. (אבל מצד שני גם לפולדי יש כישרון...)

14. Rosner VFB 1893 מנהל כללי

שטוטגארט הולכת על ה ABZOCKER מ"ס 2, וואנגר לאוו.

הלדט ושניידר נמצאים ברגעים אלו במוסקווה בשיחות עם הרוסים.

כבר לא יודע מה לחשוב על זה, מן הרגשה שלא נראה אף שחקן חדש בקבוצה.

רצו את הלמס?
    נפצע!

רצו את דמבה בה?
    נפצע!

רצו את מילאן יובנאוביץ' שנותרה לו שנה אחת בחוזה והציעו לבלגים 5 מיליון יורו + פרמיות?
    הבלגים רצו 8.5 שאפילו השחקן אמר שזה מוגזם!

רצו את הונטלאר והגיעו כבר לסיכום איתו?
    הוא שיחק עם שטוטגארט עד שהצרפתי והארי פוטר שוכנעו על ידי הסוכן שלו שהונטלאר הוא האיש הנכון

וואגנר לאוו יהיה הבא בתור?

to be continue

נערך לאחרונה ע"י מנהל: ‏23/7/09
  15. nfcb משתמשים של כבוד היכל התהילה

עכשיו שקצת נרגענו.
    אז קודם כל, ובהנחה שואגנר לאב לא חותם היום או מחר. אז אני לא בטוח שהסיפור נגמר. יכול להיות שפתאום הונטאלר יבין שהאופציה הכי טובה שלו (ובמיוחד שמדובר בעונת מונדיאל) היא שטוטגרט. כי ארסנל לא רוצים אותו וגם טוטנהאם כנראה שלא (וממילא עדיף לשחק בשטוטגרט מאשר בטוטנהאם) ולשבת ביציע בעונה כזו זו לא אופציה. אז הוא יחזור אל הלדט. אבל אז הלדט צריך ל"העניש" אותו וזה כולל גם ירידה קטנה בשכר ולו רק מן הטעם של להראות לכולם.

אופציה אחרת (גם בהנחה שלאב לא חותם) היא כמובן לוקה טוני. טוני ישאר בגרמניה (פתאום טוב לו שם והוא מוכן להאבק על המקום בהרכב, כן בטח), הוא יוכל לשחק בליגת האלופות, יהיה לו מקום בהרכב מובטח, מעין יישור ההדורים בין באיירן לשטוטגרט והוא גם יקבל משכורת לא פחות ממה שהובטחה להונטאלר או לא פחות ממה שהוא מרוויח במינכן (כאשר שטוטגרט תשלם את מה שהסכימה לשלם להונטאלר ואת ההפרש תשלם באיירן שתחסכוך את שאר השכר שלו).

ולמרות שלא ממש קשור, אבל התחלנו לדבר על רוזנברג - אז זה לא רק הסיפסול שלא שמנע ממנו. בעונה הטובה שלו הוא שיחק (אם אני זוכר נכון) עם אלמידה והם פשוט השלימו אחד את השני. עונה אח"כ ציוותו אותו עם כל מיני אחרים שפחות מתאימים לו. אז גם זה פגע בו. אני חושב שהוא וקקאו יכולים להיות צמד לא רע בכלל.