שטוטגארט 2009/10

הנושא בפורום 'פורום כדורגל גרמני' פורסם ע"י Rosner, ‏27/6/09.

1. Rosner VFB 1893 מנהל כללי

בקבוצה מכינים את הקרקע לקראת מכירה של קדירה. גרוס כבר טען שהוא היה רוצה לראות את קדירה עוד עונה בקבוצה, אבל זה יהיה קשה להרזיק אותו שקבוצות פאר באירופה עם אמצעים פיננסים רוצות אותו.

מצד שני יש לקדירה כבר מחליף בקבוצה בדמות גנטנר שגם קוזמנוביץ' וטרש יכולים לשחק בעמדה. מה עוד שגרוס רוצה להביא שני ווינגרים, אבל הוא יכול לעשות זאת רק אם ימכור שחקנים...

1+1 זה 2 לא?

2. dudi Member

קראתי לילד "שחקן פח" לפני המונדיאל, ועוד לפני הטורניר גם הספקתי לקחת את מילותיי חזרה, והיום בפא מלא ויד על הלב אם יש שחקן שאני חולם להצמיד לשווייני, ורוצה לראות מחליף את ואן בומל בקרוב זה את סמי פשוט התאהבתי בשחקן.

אגב, רוזנר מי ברשימת החומדות בבחור?

3. Rosner VFB 1893 מנהל כללי

קודם כל צריך לציין שאתמול ממלא המקום הזמני של הלדט הצהיר שהקבוצה לא קיבלה הצעה, פקס, אימייל, SMS ולא שום דבר אחר משום קבוצה.

לפי התיקשורת, מניו, צ'לסי וריאל הביעו עניין.

בנתיים כעבור כלום!

אני מבחינתי הייתי רוצה שהוא יאריך את החוזה עם סעיף שיחרור כמו אצל מריו גומז. בשבילו אני מקווה שהוא ילמד מהטעויות של מריו http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/smile.Xxx

4. REAL MADRID Member

ע"פ המארקה מדריד הציעה 8 מיליון יורו בעבורו...

5. Rosner VFB 1893 מנהל כללי

הצעה ששטוטגארט הגדירה כמעליבה, וכמובן שדחתה אותה על הסף.

קבוצה שמשלמת שלושים מיליון יורו על פפה, יכולה להציע הצעה הרבה יותר מכובדת...

6. דנידין Member

טוב שלא הציעו לקחת אותו בחינם http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/bduh.Xxx

7. Rosner VFB 1893 מנהל כללי

מוריניו הודיע לראשי מדריד:" אני רוצה את קדירה!"

המצב עד עכשיו: ריאל הציעה 8 מיליון >> שטוטגארט רוצה 15 מיליון יורו ולא מוכנה להתפשר על פחות.

בסוף 13-14 מיליון יורו והעסקה תצא לפועל.

קדירה עצמו יודע מהצעה והוא כמובן מוחמא מאד וישמח מאד לשחק עבור ריאל.

האמתי שאני מוכן לקבל את זה, רק בכדי לא לראות עוד ילד שוואבי לובש את המדים המזוהמים של השכנה השנואה מהמערב.
    עם גנטנר, קוז, טרש ואפילו הצעירים רודי (ילד הפלא הבא!) ופונק יש כבר מספיק מחליפים.

גרוס התייחס גם לטסקי ואמר:" אין לאף אחד מקום בטוח בהרכב הפותח."

מה שאני אוהב אצל השווצרי, הוא לא עושה חשבון לאף אחד, מי שלא מרשים אותו באימונים גם לא ישחק, כמו שראינו עם חלב.
    רק שימשיך בעבודה הנפלאה שלו ושנראה סוף סוף יציבות בעמדת המאמן.
    הקבוצה סופר מוכשרת ויכולה בהחלט להשתלב בחמישיה הראשונה. מה עוד שאני מקווה שהכסף שיגיע בעיסקת קדירה יספיק כדי להביא ווינגר לצד שמאל.

אני אופטימי!

8. nfcb משתמשים של כבוד היכל התהילה

איזה שכנה שנואה יש לכם בצרפת? http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/biggrin.Xxx

דרך אגב, אם תמכרו אותו ב - 15 מליון (ועוד לריאל) עשיתם עסקה על הפנים (תזכור באיזה מצב ובכמה מכרנו את הארגריבס ליונייטד).

9. Rosner VFB 1893 מנהל כללי

נדב יקירי, אם הוא לא מאריך את החוזה שלו, איזה ברירה נותרה לקבוצה?
    ששנה הבאה הוא יעזוב בחינם?

מה עוד שיש כבר מחליפים יותר מהולמים בסגל.

כל זה ישתנה רק בתנאי שהוא יאריך את החוזה שלו. ואני מעדיף 5 מיליון יורו פחות, העיקר לא מעבר לצד הלא נכון של מינכן http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/smile.Xxx

וכמובן התכוונתי בדרום ...

10. דנידין Member

אני חושב ש-8 מיליון היה חצוף מצידם, אבל 15 מיליון זה מחיר הוגן. נדב, קדירה הוא לא הארגריבס וגם על הארגריבס קצת הפריזו במחיר. אם רובן וריברי שווים באזור ה-25 מיליון, אז קדירה לא יכול להיות שווה 20 מיליון.

15 מיליון הוא סכום הוגן. הנוער של שטוטגארט מצויין וממשיך להביא הכנסות למועדון, כבוד.

נערך לאחרונה ע"י מנהל: ‏12/7/10
  11. nfcb משתמשים של כבוד היכל התהילה

רובן וריברי שווים 25 מליון כשבאיירן קונה אותם. כשריאל, ברצלונה או כל קבוצה בריטית קונה שחקנים הם שווים לפחות פי שתיים. לך תראה כמה שילמו על ברבטוב, סנטה כרוב, פפה ועוד כמה קנדידטים ששכחתי מהם כרגע.

וגם לסוף החוזה של קדירה יש פיתרון, אם מספיק קבוצות רוצות אותו. פושט מודיעים שהוא למכירה ומדליפים שהעסקה עם X מתקרבת במחיר שרוצים ותראה איך מגיעות ההצעות. סמי היום סחורה מאוד מאוד מבוקשת ביבשת.

12. Rosner VFB 1893 מנהל כללי

נדב, שטוטגארט כבר התחילה בזה ...

מאיפה אתה חושב צצה הידיעה על ההצעה הראשונה של ריאל.
    בנוסף גרוס מבהיר כל הזמן בתיקשורת שהוא רוצה את סמי בקבוצה ושהוא דמות מרכזית בתיכנון שלו לעונה הקרובה...

1+1=2 לא?