שטוטגארט 2009/10

הנושא בפורום 'פורום כדורגל גרמני' פורסם ע"י Rosner, ‏27/6/09.

1. ג'ורדן לאב אגדה משתמשים של כבוד היכל התהילה

הוא גרזן נטו או יותר 50/50? ומה פשר הויתור עליו והשמחה שלך? כי אני זוכר אותו משחק בנבחרת גרמניה עד לא מזמן. אני זוכר אותו כשחקן לא רע בכלל, אבל לפי התגובה נשמע שהוא כבר לא כל-כך להיט.

2. Rosner VFB 1893 מנהל כללי

לטעמי הוא יותר 50:50 עם נטיה לצד שמאל. למה אני שמח? כי לקבוצה יש בעמדה שלו שחקנים צעירים ומוכשרים שיושבים על חוזה זול יותר
    כמו סמי קדירה, כריטסיטן טרש, החל מהעונה הבאה כריסטיאן גנטנר. כולם שחקני נבחרת גרמניה וכמובן זוודרקו קוזמנוביץ' הנפלא ויש גם עוד קמרוני צעיר שמשחק בקביעות בלאוטרן אליה הוא מושאל ובנבחרת קמרון.
    קיצר אין ל HITS THE HAMMER מקום יותר בקבוצה. שחקן סימפטי שנתן עונה אחת גדולה ומאז בירידה תלולה, כל זאת למרות שיש לו כדורגל...
    . שמח כי גם ככה היה עוזב בתום העונה בלי אגורה, ככה אני חושב שהקבוצה תקבל איזה מיליון יורו (אחרי קיזוז משכורת).

3. C-J Member

4. Rosner VFB 1893 מנהל כללי

גם אלסון עוזב http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/sad.Xxx

הוא עובר בהשאלה להנובר.

שטוטגארט עברה פוליש רציני בקישור: סימק, בשטורק, אלסון והיצלספרגר
    אף שחקן חדש לא הגיע.
    בתום העונה סיכויים טובים שגם חלב והילברט עוזבים, גנטנר מגיע.
    קדירה בסימן שאלה ענקי!

ופתאום אין קשרים כמעט http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/ph34r.Xxx

ואלוהים יודע איך פיורנטינה העניקה לנו מתנה כ"כ גדולה בדמות קוזמנוביץ'.
    במשחקים האחרונים הוא היה שחקן ספסל, חלק מתוכנית החינוך של מר גרוס, מה עוד שטרש פשוט אדיר כקשר אחורי והשילוב שלו עם קדירה או קוז טוב יותר משל קוז את קדירה.
    במשחק האחרון הוא שיחק כקשר ימני והיה פשוט וורלד קלאס. שחקן פשוט מיוחד ובן אדם עוד יותר מדהים.
    ה8 מיליון שהקבוצה שילמה עליו זה סכום מצחיק, שנה עד שנתיים הוא ימכר לפחות בסכום כפול.

וקדירה, הוא לצערי יעזוב בתום העונה, רק לא לבאיירן!

5. Rosner VFB 1893 מנהל כללי

גרוס לא מרוצה מהמשחק האחרון וכל זה למרות הניצחון החמישי הרצוף שלו.

הוא טוען שלקבוצה יש בעיה במרכז השדה ובמיוחד לפני בארסה חייבים לעבוד על החור שנוצר.
    בנוסף יש לקבוצה את תסביך הדקה ה 60 או יותר נכון תסביך חלב.
    בסביבות הדקה ה 60 נגמר לבלארוסי האוויר, והוא מוחלף. ואז יש לקבוצה משהו בסביבות 10-15 דקות לא טובות שהיריבה מנצלת בשביל להשתלט על המשחק וכמו במשחק האחרון להשוות. לא שיש קשר לחלב עצמו שלא ממש מוצא את עצמו בקבוצה, אלא יותר לאיזה רפייה במשחק.
    מול בארסה הרפיון הזאת יכולה לעלות בשלושה שערים http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/ph34r.Xxx

ההייפ סביב סמי קדירה לא מצא חן בעייני, כבר השלמתי עם העובדה שאי אפשר יהיה להרזיק בו בעונה הבאה, אבל עכשיו כבר מציבים אותו בהרכב הראשון של נבחרת גרמניה לצד באלאק והנקודה שקדירה עצמו חושב שזה מהלך טבעי. אני רק מקווה שהוא ישאר עם הרגליים על הקרקע עד סוף העונה ולא יחלום על באלאק, כי הוא המפתח לסיום עונה ידידותי לקבוצה.

ניצחון שבוע הבא על המבורג והפסד של דורטמונד במינכן ופתאום, מה שנראה בלתי אפשרי יכול להפוך למציאות ורק 5 נ"ק יפרידו בין הקבוצה למקום הרביעי.

קודם לנצח את המבורג http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/dry.Xxx

נערך לאחרונה ע"י מנהל: ‏8/2/10
  6. riquelme1 Member

אני גם היתי מופתע שפיורנטינה וויתרה כל כך בקלות על היהלום הזה קוזמנוביץ'. עוד מגיל 17 הוא נחשב לאחד הכשרונות הגדולים בעולם, הוא ערך את הופעת הבכורה שלו בפיורנטינה שרק מלאו לו 18.

אמרתי לך שטוטגארט עשתה עיסקה אדירה. האמת שאני מעדיף אותו באמצע מאשר בצדדים.

7. nfcb משתמשים של כבוד היכל התהילה

שטאודט אומר שקדירה ישחק בקבוצה גם בעונה הבאה.

8. Rosner VFB 1893 מנהל כללי

הוא גם אמר שגומז לא ישחק בבאיירן http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/dry.Xxx

9. Zico Member

חבל שהכישרונות הצעירים עוזבים כ"כ מהר. לפעמים עדיף לחכות עוד שנה, שנתיים ואז להמשיך הלאה. אני דווקא חושב שיש לקדירה עוד שנה לפחות לתרום לשטוטגארט ולעבוד על עצמו לפני שהוא עוזב.

אתמול נהנתי מאד מהקבוצה, קבוצה של מאמן, למרות הכל ניכר שההגנה פשוט זוועתית. הבלם לצד טשקי היה שערוריה וניכר היה שהם לא מתואמים האחד עם השני.

עם הגנה טובה ויציבה יותר הקבוצה הזאת יכולה לרוץ חזק למעלה (וגם אולי איזה חלוץ חד יותר).

ולמה קוזמנוביץ' לא פותח?

10. Der Kaiser Manuel Neuer מנהל ראשי

רוזנר, יופי של תיכנון והכנה למשחק של גרוס. מרכז המגרש היה מקום שקשה לפתח בו משחק. ביחס למה שגמאת' עשה מולנו ברביעי, היום הקישור ההגנתי וקו ההגנה עצמו היה אפילו טוב יותר ומוכן יותר למהלכים של באיירן. הגענו להרבה פחות הזדמנויות מאשר מול שאלקה. שחיקתם אותה עם המאמן הפעם ומקווה שאתם תייצגו אותנו כך בליגה האירופית.

11. Rosner VFB 1893 מנהל כללי

סלע, מה שראית אתמול הם היו יכולים לעשות גם מול ברצלונה. עדיין התחושה הקשה מהמשחק ההוא יושבת.

מה שכן, בולארוז' עשה עבודה הגנתית מעולה אתמול וחבל שגרוס התעלם ממנו. הוא בכל אופן בין הראשונים שיעזבו את הקבוצה.

סמי קדירה הצהיר שהוא נשאר בקבוצה בעונה הבאה. הוא עדיין אבל צריך להחליט האם הוא מקבל את הצעת הארכת החוזה שלו שהוא קיבל מהקבוצה.
    עד סוף אפריל אמור גם להתסיים סאגת מולינרו שבקבוצה חושקים מאד להשאיר את האיטלקי הנפלא בקבוצה.

וסלע, הקבוצה הזאת יכולה הרבה יותר, צריך אבל דחוף קשר קריאטיבי במקום חלב ועוד חלוץ סקורר כמו קיי קיי http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/smile.Xxx

12. riquelme1 Member

רוזנר, בלי להמעיט בכלום מהקבוצה הנפלאה שלך, זה היה הרבה יותר הכנה לקוייה ומשחק רע של בארסה, מאשר תצוגה נפלאה של שטוטגארט. גם עם שטוטגארט הייתה מנצחת בסופו של דבר בגלל המחצית הראשונה הנפלאה, בארסה הייתה עולה.

13. Rosner VFB 1893 מנהל כללי

עמי התכוונתי להשפלה שהקבוצה קיבלה מבלי להחזיר מלחמה.

ברור שבארסה היתה עולה גם ככה, אבל בארסה בהילוך שני גג שלישי כבשה רבעיה וזה מה שהרתיח אותי.

בשביל להיות כוח עולה באירופה כמו ליון לדוגמא, אתה צריך במשחקים כאלו לעמוד כממו שצריך ולא לפחד מהיריבה. אני מקווה שהשוואבים שלי מתישהו ילמדו את זה.

14. Rosner VFB 1893 מנהל כללי

קקאו עוזב את שטוטגארט, כנראה כדי לחזור לשתף פעולה עם מגאת בשאלקה.

האמתי שההחלטה שלו הכי טובה שיכלה להיות לשטוטגארט (פרט לכך ששטוטגארט לא תקבל אגורה עליו). תמיד הוא היה שחקן של קבוצה, אבל אף פעם הוא לא הרשים כחלוץ וגם התקופה היפה שלו העונה התאפיינה ביותר מזל מיכולת.

למרות הכל אני אוהב את ג'רונימו ומאחל לו בהצלחה בקבוצתו חדשה (אבל לא לקבוצה שלו במידה והוא עובר בתוך הליגה).

נערך לאחרונה ע"י מנהל: ‏31/3/10
  15. Der Kaiser Manuel Neuer מנהל ראשי

תחת הדרכה של מגאת' הרבה שחקנים מצליחים לפרוח. אולי עוד תתפלא לראות את מגאת' מוציא מקאקאו דברים שהוא בעצמו לא ידע שהוא יכול לעשות.