שטוטגארט 2007/8

הנושא בפורום 'פורום כדורגל גרמני' פורסם ע"י Rosner, ‏29/5/07.

1. לייזר Member

אני חושב שדוגמת הפליק-פלאק מעל הפופיק של בורוסיה דורטמונד עדיין מפחידה כל יו"ר בגרמניה.

המשכיות ובניה כלכלית הם מטרה ריאלית וחשובה יותר מאליפות נוספת. בליגה כמו הגרמנית אי אפשר להתחיל לבנות דברים על סמך הצלחות עתידיות (וכל קבוצה שמוציאה עשרות מיליונים בקיץ בונה באופן אוטומטי על כסף ליגת האלופות של של העונה הבאה).

2. Rosner VFB 1893 מנהל כללי

אחח לייזר, כמה כיף לראות אותך כאן http://www.asoccer.co.il/forum/html/emoticons/smile.Xxx

בכל אופן עיסקת השאלתו של אוורטון הושלמה, סוף סאגת אוורטון.

http://mediadb.kicker.de/news/1000/1100/3000/artikel/577902/ewerthon_bvb-1184418559_zoom53_crop_400x300_400x300+4+6.Xxx
    אוורטון : " אני חוזר לליגה הטובה בעולם " http://www.asoccer.co.il/forum/html/emoticons/cool.Xxx

ברוכים השבים מר אוורטון ועכשיו לעבודה!

3. tiktin Member

בניה חכמה ואיטית של אימפריה?? WTF
    מה המטרה של אימפריה? לקחת אליפות פעם ב7 שנים בשינים ולארח את הגמר של הצ'מפיאונס? האימפריה היחידה שאני רואה פה זה באירן. הבאתם כמה שחקנים זולים יחסית שיכולים לספק את הסחורה אבל לא מעבר. איך קבוצה יכולה להצליח כשהיא לא מציבה לעצמה את הרף הגבוה ביותר? איזה מן ניהול הולך שם? לקחתם אליפות אז האמפריה מתחילה לצמוח? לא הייתי בונה על זה.
    בהצלחה בשלב הבתים, אלופת גרמניה רמת דירוג 3. אני אומר את זה מכל הלב בתור אחד שלא אוהד אף קבוצה.. אבל אם יש משחק של בנפיקה או משו בסגנון אני חושב שאני אעדיף לראות את זה

4. Rosner VFB 1893 מנהל כללי

אז כנראה שאתה לא עוקב אחרי הליגה....
    מצטער אחרת ההודעה שלך + השורה האחרונה רק מראה לי כמה :
    1. אתה לא מכיר את הקבוצה
    2. אתה לא מבין שהקבוצה חוץ מחיזוק נקודתי לא היתה חייבת כלום.
    3. הקבוצה שיחקה בעונה האחרונה את הכדורגל הכי אטרקטיבי בליגה יחד עם ברמן.

אתה רוצה לראות תיקו 0 של בנפיקה, בי מייי גסט..

5. tiktin Member

ברסה, למרות שלא זכתה באליפות, היתה צריכה חיזוק?
    הייתי רואה הרבה את הליגה הגרמנית לפני שהייתי הולך לשחק כדורגל בימי שבת.. אהבתי לראות את שטוטגרט משחקים אבל עדין אני לא חושב שהיא יכולה לעבור קבוצה כמו ליברפול או אינטר או ולנסיה.
    שחקנים צעירים יש, זה נכון, מבטיחים אפילו.. אבל זה עדין לא מספיק.

בקשר לאטרקטיביות, נכון, מסכים. אבל כשבאירן היתה בעונה גרועה, שאלקה כהרגלה פעם ככה פעם ככה ודורטמונד שתלויה בשחקן אחד או שתים זה לא היה כל כך קשה לעלות מעליהם באטרקטיביות.
    בקיצור-יפה, אטרקטיבי, צעיר ומחושב. לצערי, אני לא חושב שזה הולך להספיק. אימפריות של שנות ה2000 צומחות רק בזכות כסף או מחלקת נוער יוצאת מן הכלל

ובנפיקה קבוצה מצוינת מלאת כישרון.. אימפריה בקנה מידה פורטוגלי. בגרמניה צריך הרבה יותר בשביל להחשב אמפריה

נערך לאחרונה ב: ‏15/7/07
  6. Rosner VFB 1893 מנהל כללי

תשמע, הקבוצה מתפתחת יפה לדעתי, השילוב הנהדר של צעירים + וותיקים נהדרים כמו פרננדו מיירה או פאבלו פרדו הופך לדעתי את שטוטגארט לקבוצה שיכולה גם בעונה הבאה להפתיע.
    אף אחד לא מדבר להגיע לרמה של באיירן, ליברפול או מנצ'סטר ואפילו ולנסיה, אבל הקבוצה פועלת נכון, יש לה את מחלקת הנוער הטובה בגרמניה, כל שנה - שנתיים היא מנפקת כישרונות חדשים, ומבחינה כלכלית המצב משתפר. אימפריה? ממש לא, אבל ככה בונים יציבות.

7. tiktin Member

אתה מסתכל רחוק רחוק ידידי, אבל בנתים את התארים צריכים להביא. יכול מאוד להיות ששטוטגרט רוצה לבנות יציבות ועוד 10 שנים להחשב אמפריה. יכול להיות. אבל לא חבל? עכשיו יש אתגר בפתח, הצ'מפיאונס, לא תתחזק עוד קצת? תוכל גם לתת מענה לקבוצה השניה באדום לבן.
    הייתי משנה את זה, שטוטגרט לא נראת כמו קבוצה שמתכוונת לקחת את הגביע הנחשק בשנה הקרובה.

8. Ralph-Lauren 1909 היכל התהילה

היא לא מתכונת גם לעשות זאת,כמובן שיש לה את החלום והחשק לעשות זאת אך הם מודעים למצב והם
    ריאלים בהחלט ולא יוצאים בהצהרות מפוצצות כלפי הצ'מפיונס ליג.

9. Rosner VFB 1893 מנהל כללי

רק ככה לידע כללי לטובת כל אלו שעדיין לא מבינים מה יש בכלל בשטוטגארט:

שוער - רפאל שפר : מחליף מצויין להילדבראנד, שוער שלמעשה מזכיר מאד את להמאן.

מגן ימני: ריקרדו אוסוריו \ זוודאר טסקי: הראשון מגן נבחרת מקסיקו שמביא עימו הרבה ניסיון, בעונה הראשונה שלו בבולי הוא היה סולידי. השני שחקן העתיד של שטוטגארט שהוכיח את עצמו בעונה הראשונה שלו בבוגרים

בלם: פרננדו מיירה: בלם נבחרת פורטוגל, קפטן הקבוצה ואחד הבלמים הכי טובים באירופה ( דיעה שלי)
    בלם : מתיו דלפייר: אם ההתקדמות שלו תימשך בקרוב הוא יהיה בנבחרת צרפת.

מגן שמאלי: לודביק מגאנין: מגן נבחרת שוויץ עם ים של ניסיון בליגת האלופות. לא מאיתני העונה, אבל פייטר לא נורמאלי.

קשר אחורי: פאבלו פרדו: קפטן נבחרת מקסיקו, ושחקן העונה שלי בעונה ראשונה שלי בבולי. הברומטר של הקבוצה.

קשר ימני: רוברטו הילברט: שחקן נבחרת גרמניה, שהוכיח את עצמו בעונה הראשונה שלו בליגה הראשונה, נייד מאד, ומסוכן.

קשר מרכזי: יילדריי בשטורק: הפליימייקר הטוב בגרמניה לצד ואן דר ווארט ודייגו.

קשר שמאלי: תומאס היצלפרגר: קשר נבחרת גרמניה שעבר עונה פנטסטית בליגה.

חלוץ: מריו גומז: סקורר, מבשל, טכני ומה לא ?
    חלוץ: קקאו: נייד, מסוכן, אם כי לא תמיד סקורר, אבל ההרומניה שלו עם קקאו פנטסטית.

מחליפים: מיכאל לנגר ( שוער העתיד שכבר הוכיח את עצמו בעונה שעברה, שוער נבחרת אוסטריה -סגל מורחב), זוודאר טסקי, גלדסון ( נבחר לשחקן ההגנה בליגה השניה), אנדי בק ( שחקן נבחרת גרמניה הצעירה)ארתורו בוקה ( שחקן נבחרת חוף השנהב), סילביו מייסנר (קשר אחורי עם ים של ניסיון), כריסטייאן גנטנר, סמי קדירה (ילד הפלא של שטוטגארט), אלכנסדר פרנרוד, טוני דה סילבה, אוורטון, מנואל פישר ( ילד בן 18 שיכול להיות מריו גומז הבא).

עכשיו, אף אחד לא אומר שזה קבוצה שתידרוס את אירופה או את הבונדסליגה, אבל מדובר בקבוצה טובה שביום נתון יכולה לגרום בעיות לכל קבוצה.

10. Ralph-Lauren 1909 היכל התהילה

עם כל הכבוד לבאיירן ועם הרכישות המפלצתיות שלה אני חושב שלשטוטגארט יש זהב ביד שאין לכל כך הרבה
    קבוצות בכירות בגרמניה ובאירופה וזה סגל הרחב של הצעירים על בסיס שחקני הבית וזה נהדר.עם הצטרפותו
    של יילדיריי באשטורק אני חושב שהקישור יהפוך להיות אחד מהחזקים בגרמניה ולהוות בעיות גם במפעל
    הצ'מפיונס ליג.

11. Der Kaiser Manuel Neuer מנהל ראשי

יוני, אתה באמת מאמין לדברים שאתה רושם? באשטורק? הם על הדרך לקבל בראש העונה מבאיירן.

12. Rosner VFB 1893 מנהל כללי

יחזקאל, עצם העובדה שהקבוצה ה"ענוגה" שלך רצתה את בשטורק סותר כבר את המשפט שלך.
    שוב, באיירן בנתה קבוצה של כוכבים, אבל כפי שאתה יודע יחזקאל כוכבים יש בשמיים ובאיירן צריכה גנרל שילכד אותם.

וחוץ מזה לחלאות יש את הדיון שלהם אז תשמור את רגשי הנחיתות והקנאות שלך לטופיק ההוא.

באיירן חוזרת http://www.asoccer.co.il/forum/html/emoticons/multi.Xxx

13. Ralph-Lauren 1909 היכל התהילה

אדון סלע,אני מאוד מאמין לדברים שאני רושם.לבאיירן אין את הדבר שנקרא שחקני בית יהיה מה שיהיה וזה
    מאפיין חשוב בכל קבוצה בעולם למעט קבוצות המיליארדרים.אל תהיה בטוח שהקבוצה שלך הולכת להוציא
    נקודות בקלות במגרשי גרמניה.

14. nfcb משתמשים של כבוד היכל התהילה

לירן, כל מה שאתה אומר זה דיי נכון. אבל, זה לא מסתדר עם דברים שאמרת בדיון אחר. שם מגנין הוא מסננת וטסקי זה בדיחה, שלא לדבר על קקאו ששווה לדעתך לפיזארו שכולנו יודעים מה התפוקה שלו במיוחד באירופה ועל הילברט ששיחק בשנה הקודמת בליגה השניה.
    תהיה עיקבי.

יוני, שחקני בית לא מבטיחים שום הצלחה בשום מקום. כמה שחקני בית יש בריאל? כמה בברצלונה? כמה בליברפול? כמה במילאן? שחקני בית זה אחת השטויות הכי גדולות שהמציאו הפרשנים/אוהדים שלקבוצה שלהם אין מה למכור בשום מקום. צריך שחקנים טובים וזה לא משנה אם הם גדלו בשטוטגרט או בקרלסורהה. מה גם שבבאיירן יש לו מעט שחקני בית (לאם, לל, שוויני, אוטל, רנזינג, הומלס, פרוסטנר ועוד).

15. Ralph-Lauren 1909 היכל התהילה

בכל הקבוצות יש חלק בלתי נפרד שהם השחקני בית .
    עכשיו תראה שם בקבוצות שרשמת יש את שחקני הבית שהם חלק חשוב במערכת של הקבוצה הבוגרת.

ריאל מדריד:10 שחקני בית,קסיאס,פאבון,מחייה,טורס,גוטי,גרסיה,דה-לה רד,ניאטו,ראול,סולדאדו.
    בהרכב לפחות 4-3 מהם פותחים והשנה גם סולדאדו חזר למועדון.

ברצלונה:12 שחקני בית,ואלדז,ג'ורקורה,מרטינז(שלושה שוערים ראשונים של המועדון),פויול,אולגר,לוזאנו,
    איניסטה,קרוסאס,ג'ורדי גומז,מסי,בויאן פרז,דוס סנטוס.
    בהרכב לפחות 4 מהם פותחים.

ואלו הן דווקא מהקבוצות העשירות בעולם אז כך שאפשר להבין כי שחקני הבית הם חלק בלתי נפרד מהמועדון
    והחשיבות שלהם גדולה מאוד במשחקי הקבוצה.שחקני הבית של שטוטגארט הבטיחו כבר הצלחה ועוד איך
    בכך שזכו באליפות ועל זה אין להתווכח.אתה לא יכול להשוות בטיבם של שחקני הבית משטוטגארט לבין אלו
    של באיירן מינכן,למעט להאם ושוויני ,למרות שלאהם גם ככה לא עשה את הפריצה בבאיירן,מוזר מאוד שדווקא
    עשה זאת בשטוטגארט,ללא ספק אחד המקומות הטובים לשחקנים צעירים שמקבלים קרדיט.