שטוטגארט 2007/8

הנושא בפורום 'פורום כדורגל גרמני' פורסם ע"י Rosner, ‏29/5/07.

1. Rosner VFB 1893 מנהל כללי

1. להמאן
    2. אולרייש
    3. שטולץ

שפר אומנם איים שיגיע לתחילת האימונים, אבל אני מאמין שבשטוטגארט ימצאו איזה פיתרון בשבילו.

2. Frings Member

יופי של החתמה !

תגיד לירן , בני כמה אולרייש ושטולץ ?

3. C-J Member

אני מבין שהמוסכמה היא לשחרר את שפר...

או בעצם, למה לא לתת לאולרייש להיות כבר שוער מס' 1 ולהמאן כמספר 2?
    הרי השנה אין לחצים באירופה, ולפי מצבת הרכש עד עכשיו, כנראה שזו הולכת להיות "עונה כלכלית". אז בהחלט השדמנות טובה לתת לאורלייש להשתפשף כמו שצריך. אחרי הכל להמאן בא לחפש מועדן שיעשה לו משחק פרידה ולא באמת בא לחפש קריירה!

ליבי אומר שתיתכן כאן הפתעה: אולי פתאום יחליטו דווקא להשאיר את שפר כמספר 2 וישלחו את אולרייש לשנת התבגרות בהרכב ראשון אצל קבוצה מליגת המשנה... אולי.

4. nfcb משתמשים של כבוד היכל התהילה

לך תסביר להם את זה. סוף סוף אחד שיש לו קצת שכל בראש.

מה יעשו בעונה אחרי הבאה כשבזכות להמן יגיעו לליגת האלופות? ישלחו את אולרייש לקבל בטחון ודקות בדרום אמריקה בפגרת הקיץ שלנו? או שאולי הם יודעים שעומדים לגלות תרופה שגורמת לאנשים להיות יותר צעירים ואז הם יתנו אותה ללהמן.
    לכל מי ששואל למה המועדונים הגרמניים הדרדרו למצב שלהם באירופה. הנה חלק מן התשובה. מחשבה לקויה.

5. Rosner VFB 1893 מנהל כללי

קודם כל נדבי, ליינס יש אופציה לעונה נוספת, כך שבמידה ושטוטגארט ידהימו ויגיעו לליגת האלופות הוא יוכל לשחק עוד עונה.
    מעבר לזה, אני די בטוח שאולרייש יקבל הזדמנויות, אני לא יופתע גם אם אולרייש ילמד דבר או שניים מלהמאן עד כדי כך שהוא כבר יעלה עליו.

רק הזמן יגיד.

וידידי, שנה הבאה 95 אחוז ששטוטגארט יהיו בגביע אופ"א, כך ששנה פיננסית אולי תהיה, אבל אירופה גם תהיה.

האמתי כמו שאמרתי אני מאוכזב, קיוותי שבסוף אנדראס איסקסון ינחת בשטוטגארט, אבל אני בהחלט מקווה שההחלטה ללכת על להמאן תשתלם.
    מי יודע, אולי כמו קאן גם להאמן יפרד מהכדורגל כשחקן פעיל עם תואר :aaa021:

6. nfcb משתמשים של כבוד היכל התהילה

באותה המידה אפשר לעונה הבאה גם להביא את ספ מאייר.שניהם נעשים צעירים בדיוק באותה מידה. אתה ברצינות חושב שבעוד שנה מהיום להמן יהיה בכושר הטוב שלו מלפני כמה שנים? אתה באמת חושבת שונגר עד כדי כך מטומטם להעדיף עונה שלמה שוער בינוני (שלא הרבה יותר טוב משפר, אבל בטח יש לו הגנה הרבה יותר טובה ממה שהיתה לשפר) על פני להמן סתם?

אם עד היום עוד נשארו לו דברים ללמוד בשוערות. אז א. הוא כבר יכול לפרוש, כי הוא לא ילמד אותם. ב. כל מי שאחראי על שוערים בגיל נוער בשטוטגרט והלאה צריך להיות מפוטר. תהיה רציני. אין לו מה ללמוד יותר. מכאן הוא צריך רק פרקטיקה ואת זה לא מקבלים רק במשחקים רשמיים בליגה ובאירופה.

בקיצור מחשבה מוטעית מיסודה של ההנהלה. בטח לאור העובדה שכמו שאתה אומר ממילא לא הולכים להתמודד על האליפות או מקום בליגת האלופות. אז אין צורך בשוער גדול, אלא שאפשר ללמד שוער בעונה הזו להיות גדול.

7. Rosner VFB 1893 מנהל כללי

קודם כל לגבי וונגר, גם אוהדי ארסנל טוענים עד היום שהוא היה לא שקול בכל נושא להמאן.
    דבר שני, בשטוטגארט לא מדברים על אליפות, אבל זה מועדון אמביציוני, מפה אפשר להבין שהם עושים מה שנדרש עך מנת להצליח בעונה הבאה,עונה פיננסית לא קיימת יותר בשטוטגארט.

אולרייש ועוד איך יכול ללמוד דבר אחד מאידול כמו להמאן, הניסיון שלו, קור הרוח שלו, הכריזמה שלו וכו.אותו הדבר היה עם קאן ורנזיניג, זה גם הסיבה למה באיירן לא רצתה להשאיל את רניזנג.

נערך לאחרונה ע"י מנהל: ‏4/6/08
  8. nfcb משתמשים של כבוד היכל התהילה

מעניין. זה שבשלוש עשרה שנה הוא לקח רק 3 אליפויות ועבר את רבע גמר ליגת האלופות רק פעם אחת זה הוא בסדר. אבל זה שהוא נתן לאלמוניה לשחק במקום ללהמן אז הוא לא בסדר. תעשה לי טובה, תעזוב אותי מאוהדי ארסנל. הם לא מחפשים את הטעויות במקום הנכון. מה גם, שאני לא רואה איזה יתרון יש להם עלי בהבנת כדורגל ומה שסובב אותו. מילא היית אומר לי שבעלי מקצוע אומרים את זה.

אני באמת מקווה שאתה לא מאמין בדברים האלה. כדורגל (ועוד כמה דברים. סקס, למשל) הם לא חשבון. אי אפשר ללמוד אותם בתאוריה. כדי להבין בהם באמת צריך ללמוד גם את הצד המעשי ואת זה עושים במעשים לא בתאוריה.
    וההשוואה עם רנזינג ממש לא במקומה. אין שום דבר דומה בין רנזינג, באיירן והמצב בעיניינם לבין אולרייש, שטוטגרט והמצב בעניינם.

9. Rosner VFB 1893 מנהל כללי

כל אחד רואה את הדברים בצורה אחרת נדב. אם היה לי יותר זמן הייתי מוצא לך כתבה שכתב אוהד ארסנל בנושא להמאן ( משהו כמו 3 עמודים).

ורנזינג ואולרייש = אותה סיטואציה.
    שטוטגארט חושבים שיש להם יהלום ביד, הם רוצים ללטש אותו לאט לאט, עוד שנה עד שנתיים הוא יהיה בשל יותר ויהיה המ"ס אחד של שטוטגארט.

כל אחד והראייה שלו, מה אני יגיד לך.

10. nfcb משתמשים של כבוד היכל התהילה

11. Rosner VFB 1893 מנהל כללי

הפגישה הראשונה בין באיירן לשטוטגארט בנוגע לגומז הסתיימה ללא תוצאות.
    מנכ"ל שטוטגארט: אנחנו לא מוכרים את גומז לשום מחיר."

TO BE CONTINUE ...
    ד"א לא היתה בכלל פגישה, כולה שיחת טלפון ...
    http://www.stuttgarter-zeitung.de/stz/page...ario-gomez.html

נערך לאחרונה ע"י מנהל: ‏21/6/08
  12. nfcb משתמשים של כבוד היכל התהילה

הבלאגן בשטוטגרט נמשך ונראה שדרכו של גומז במועדון מתקרבת לקיצה (אם זה לא היה קרוב גם לפני כן).
    לפני כשבוע לעג אחד הבוסים הגדולים בשטוטגרט (הונדט) למריו גומז. (הבאתי את זה במקום אחר). עכשיו גומז גם עונה לו ותוקף בחזרה. http://www.bild.de/BILD/sport/fussball/bun...eo=4931316.html
    ועל מנת שתהיה רגוע, לירן, הדבר מופיע גם במקומות אחרים שאינם הבילד.

13. nfcb משתמשים של כבוד היכל התהילה

14. Rosner VFB 1893 מנהל כללי

נדב, קראת מה רשום שם?
    הונדט רוצה לקיים פגישה ישירה עם גומז.
    כל דבר מעבר לזה ספקלוציה של ה"בילד". אל תעשה מזבוב פיל בבקשה.

חוץ מזה ששטאודט אמר שהוא יקיים פגישה בין גומז להונדט ועימו כדי להבהיר שכמה דברים לא נעשו כמו שצריך.

15. Der Kaiser Manuel Neuer מנהל ראשי

גומז אמר שהוא לא יודע איפה הוא הולך להתאמן אחרי היורו, בשוטוטגארט, במינכן או בשום מקום. ציטוט כזה לא יכול להיות הגזמה של אף עיתון, כי זה ציטוט. זה מראה על סיכסוך ואי רצון להמשך עבודה יחד. דברים די קשים.