שטוטגארט 2006/7 - הדיון הרישמי

הנושא בפורום 'פורום כדורגל גרמני' פורסם ע"י Rosner, ‏3/12/05.

1. Rosner VFB 1893 מנהל כללי

נדב, אומנם זכות ההוכחה עלינו, אבל הלדט הוכיח כבר בעבר איך אפשר מהמעט לעשות המון.
    הילברט פרדו ושות זה רק דוגמא. ככה שלהגיד שהשחקנים החדשים לא יהיו יותר טובים מהנוכחים זה לאוו דווקא נכון.

תשמע, המטרה היא להשאיר את השלד המצליח של הקבוצה. אני חושב שכולנו תמימי דיעים שרפאל שפר זה מחליף מצויין לטימו. בהגנה חסר לנו רק מגן שמאלי במקום מגאנין שצפוי לעזוב ( לצרפת ככל הנראה). בהנהחה שדלפייר נשאר ועם החיזוק של גלדסון ( במקום באבל) + שחקני פרספקטיבה כמו אנדי בק המוכשר ( בן 19). בקישור אם וכאשר בשטורק יצטרף אני מאמין שנראה עוד קשר צד או ווינגר מצטרף במקום בירהופקה שלא מצא את מקומו בקבוצה ( כאשר על הספסל, עם פרנרוד, דה סילבה ועוד קשר + מייסנר או קשר אחורי חדש יש מספיק אלטרנטיבות על הספסל). בהתקפה מוחמד זידן אם יצטרף, יחד עם קקאו, גומז ועוד חלוץ חדש שיבוא יסגרו סה"כ קאדר עם מחליף טוב לכל עמדה.
    אף אחד לא יצא בהצהרות עם הקאדר הזה, אבל בהחלט אפשר להגיד שתהיה לשטוטגארט קבוצה טובה. ועל הבסיס הזה אפשר לבנות את ההצלחות והיציבות של השנים הבאות.
    מה לעשות עם כל ההתרגשות לפני שבת שיכול להוביל להצלחה חד פעמית, גם את חומת ברלין לא בנו בין יום אחד. בא ניתן להלדט ופה את הזמן שלהם ועד אז הם יקבלו את כל הקרדיט, זה בהחלט מגיע להם.

2. nfcb משתמשים של כבוד היכל התהילה

כמו שאמרתי, שחקן שניים כן, שלושה ארבעה שיותר טובים ממה שיש זה קצת נראה לי חלומות וכן, גם כמו שאמרתי, ניתן להם את הזמן ובתקווה שהם יקחו אותו ולא ינסו לאכול את כל העולם ביום אחד (כמו החברים מהמבורג למשל).

3. Rosner VFB 1893 מנהל כללי

חדשות נהדרות לשוואבים.
    מרצדס בנץ הספונסרית של נבחרת גרמניה היא הספונסרית החדשה של שטוטגארט, בחוזה "נדיב" ל 5 שנים.

שרק ימשיך ככה http://www.asoccer.co.il/forum/html/emoticons/cool.Xxx

4. rainman משתמשים של כבוד היכל התהילה

כמה כסף הם יכניסו כל עונה?

5. Rosner VFB 1893 מנהל כללי

דברים כאלו השוואבים לא מפרסמים, אבל בא נגיד לפי מה שהבנתי שהם הולכים לתת הרבה כסף.

6. Rudess Member

מזל טוב לירן, אמרתי לך בשבת שעברה וגם השבת הזאת. הגיע הזמן להרים כוס Paulaner בשבילכם :)

7. Alvaro Recoba משתמשים של כבוד היכל התהילה

סליחה על הבורות, הייתי צריך לשאול עוד מזמן כששמעתי על כך לראשונה- לאן טימו עוזב? לא יכול להיות שהוא פורש, כי הוא לא כזה מבוגר, ואם הוא עובר, אז לאן ולמה לעזאזל דווקא עכשיו??

נ.ב. אם באירן הביאו אותו כמחליף לאולי אני אקיא...

נערך לאחרונה ב: ‏20/5/07
  8. Ralph-Lauren 1909 היכל התהילה

לפי מיטב ידיעתי וזיכרוני הוא יעבור לוולנסיה הספרדית ובמקומו יגיע רפאל שפר שוערה של נירנברג הנפלא.

9. nfcb משתמשים של כבוד היכל התהילה

החוזה שלו מסתיים העונה. הוא ניסה לשחק פוקר על החוזה שלו וסירב להאריך אותו באמצע העונה (כשאף אחד עדיין לא חלם על אליפות) ושטוטגארט פחדו להישאר בלי שוער אז החתימו את רפאל שפר (האדיר) של נירנברג (לטעמי יותר טוב מהילדברנד).
    הילדברנד יכול לעבור לכל קבוצה שיבחר הוא חופשי. השמועות מקשרות אותו לולנסיה (כבר כמה חודשים), אבל אין אישור סופי.

10. Der Kaiser Manuel Neuer מנהל ראשי

אני לא אוהב להיות הורס חגיגות חלילה, אבל...

עכשיו אחרי שמרוויחים את כל הקופה בענק, נשאר רק מה להפסיד. ההסטוריה כבודה במקומה מונח, ובמצב הנוכחי לא הייתי רוצה להיות המנג'ר וגם לא המאמן של שטוטגארט כי:

- אם שטוטגארט היו תופסים מקום לגביע אופ"א (לפי השאיפות של הקבוצה בתחילת העונה), אז היו מחבקים את ארמין פה וממשיכים איתו קדימה בשמחה רבה במטרה לשחזר את ההישג, דבר שהוא כמובן אפשרי בלי לחץ יתר על המידה.

- אם שטוטגארט היו תופסים מקום לליגת האלופות, אז הם עדיין היו נחשבים להפתעת העונה, אבל הלחץ בעונה שלאחר מכן היה גדול, כי לא קל לשזחר הישג כזה.

- שטוטגארט בסוף לקחו את האליפות (מי היה מאמין?! פאקhttp://www.asoccer.co.il/forum/html/emoticons/smile.Xxx ) הכל טוב ויפה, שמח, אוקי. כל זה נעשה בלי הרבה לחץ, כי כל מקום שתופס אירופה היה משביע את רצונם של כל גורם מהכי קטן להכי גדול במועדון. עכשיו הלחץ מתחיל, וזה הכל כולל הכל. שטוטגארט בערך חצי עונה לא שיחקה תחת לחץ, כי הם הבטיחו תאורתית די מהר מקום באירופה לעונה הבאה. בעונה הבאה מקום באירופה אפשר להשיג, אבל מי אמר שמקום בליגת האלופות הם יצליחו להשיג 1-3? האם זה כישלון עכשיו לא לתפוס מקום לאירופה?

עם השמחה גם הצרות מתחילות, אין מה לעשות זה חלק מהחיים וחלק בלתי נפרד מהמשחק. הרף עכשיו גבוה מאוד, ומועדונים בלי גב כלכלי חזק ושחקנים מנוסים (בסך הכל זו קבוצה די צעירה שרק נהנו כי לא ציפו מהם עד כדי כך) זה הופך לקשה, מאודדדד קשה.

נערך לאחרונה ב: ‏20/5/07
  11. nfcb משתמשים של כבוד היכל התהילה

עוד סיפור קטן על שטוטגרט.
    כבר לפני חודש וחצי או חודשיים (כשחלום האליפות היה מאוד מאוד תיאורטי) דאג המועדון לשריין את כיכר העירייה (או איפה שזה לא יהיה שהם חגגו אתמול ושבו נערכות החגיגות כשיש). ההנהלה אמנם פחדו מ"עין הרע" אבל הם למדו את הלקח של האליפות הקודמת. גם אז הם באו מאחור (ולקחו רק בדקה ה - 87 של המחזור האחרון משער נגיחה של גידו בוכוולד האדיר) ומחשש ל"עין הרע" או סתם העדר אופטימיות הם לא שירינו את המקום בזמן. כשהקבוצה עמדה על סף הזכיה ורצו להכין את המקום, כבר אי אפשר היה לעשות את זה שכן המקום הוזמן לאיזה אירוע אחר (לא זוכר אם זה היה איזו עצרת של פוליטקאים או הופעה או מה בדיוק) וכך שטוטגרט לא יכלו לערוך את החגיגות כמו שצריך.

12. rainman משתמשים של כבוד היכל התהילה

סלע,נראה לי שבשטוטגארט מודעים לזה שהם לא איזה באיירן שיש להם גב כלכלי חזק ולא מתחילים לפזר
    כספים,עד עכשיו הרכישות שלהם היו בשביל לחזק בקטנה ולא שמעת על איזה סופרסטארים שמקושרים
    למועדון,אלא כמו במהלך כל השנה ששמענו על שחקנים שבאים לסגור תפקיד מסויים,אין בקבוצה בלאגן
    ואני גם לא מאמין שפתאום יהיה בלאגן,גם הציפיות לא בשמיים שזה גם טוב.

13. Der Kaiser Manuel Neuer מנהל ראשי

זיו, אחרי אליפות אין דרך חזרה. יש ציפיות מינימום מהקבוצה לעונה הבאה, ויש לחץ אדיר לעמוד בהם. ככה זה.
    אם יגיעו כמה הפסדים, אז גם נראה את הלחץ הזה כלפי חוץ. בעסק הזה יש הרבה לחץ, ואם עכשיו לא היה עליהם כל לחץ כי לא היה להם מה להפסיד, אז עכשיו זה מתחיל.

14. rainman משתמשים של כבוד היכל התהילה

כן אבל סך הכל ההתנהלות של שטוטגארט ידועה בתור התנהלות חכמה,בלי כניסות מיותרות לפאניקה
    ובלי פיזור של הכסף סתם ככה,ברור שיש ציפיות מינימום אבל לא נראה לי שהם בשמיים.

15. Der Kaiser Manuel Neuer מנהל ראשי

זה לא יהיה כזה פשוט לשחזר מקום 1-3 בעונה הבאה. ברמן ובאיירן קבוצות חזקות יותר, ויש להן אמצעים. בזמן שהן שיחקו תחת לחץ גדול לעמוד בציפיות שהיו מהם מתחילת העונה ועד סופה, שטוטגארט שיחקו בלי שיש להם מה להפסיד. עכשיו זה כמובן יהיה שונה, והיריבות רק התחזקו גם הן. לא לשכוח את שאלקה שנראה מהם הרבה רכש בקיץ בשל הכסף הרב שיש להם מאז כניסת הרוסים לעסק.

אין באף ליגה ולא משנה מתי ואיך להיות מנוטרלים מלחץ. גם בני יהודה באמצע הטבלה בישראל מלאים בלחץ במועדון. הלחץ האמיתי הוא אחרי ההישגים, לכן מגיעות הנפילות, כי רף הלחץ באופן הכי טבעי עולה.