שטוטגארט 2006/7 - הדיון הרישמי

הנושא בפורום 'פורום כדורגל גרמני' פורסם ע"י Rosner, ‏3/12/05.

1. Rosner VFB 1893 מנהל כללי

באמת חבל , היה נחמד לטייל בסיטי בדרך לשלב הבא http://www.asoccer.co.il/forum/html/emoticons/tongue.Xxx

טראפטוני לגביי ההגרלה: "מידלסברו זה בטוח לא הגרלה קלה, הליגה האנגלית היא אחת מהליגות הטובות באירופה.
    בקאדר של מידלסברו יש הרבה שחקנים בין לאומים עם ניסיון , אבל אני מאמין שאנחנו יכולים להעפיל לסיבוב הבא".

ואני מחכה ליעקובו, חבל יהיה לראות אותו מאוכזב..חבל http://www.asoccer.co.il/forum/html/emoticons/ph34r.Xxx

2. Der Kaiser Manuel Neuer מנהל ראשי

אני שמח מההגרלה. המוטביצה להלחם באויב האנגלי (גם לטראפ) יכולה לעשות רק טוב!

יאללה שטוטגארט יאללללללללללללללה!!!!

3. rami87 Member

מידלסבורו זאת הגרלה לא פשוטה בכלל. בטח שלא אם מדברים על הכושר של שטוטגארט השנה ועל הקשיים שלה בגביע אופ"א (רק מקום שלישי מתוך 5 בשלב הבתים בסופו של דבר)

לפני כמה שנים באיירן התארחה אצל מידלסבורו לפני שנתיים למשחק ידידות בערך באותה תקופה (ינואר או משהו כזה, בפגרה), נגמר 1-1, לבאיירן כבש באלאק בבעיטה מחוץ לרחבה. ובאיירן עוד יצאה משם בחסד. אני לא כל כך עוקב אחרי מידלסבורו, אני לא יודע איך הקבוצה השתנתה מאז, אבל פשוט זה לא הולך להיות.

4. Riki Member

בורו הגרלה קשה....קבוצה טובה אבל לא משהו שאי אפשר לעבור, יכול היה להיות יותר גרוע.
    תמיד מפגש גרמני אנגלי מרתק.
    לירני בשבילך ובשביל השוער החתיך שלכם אני יחזיק אצבעות.... http://www.asoccer.co.il/forum/html/emoticons/rolleyes.Xxx

5. Rosner VFB 1893 מנהל כללי

6. Gianzola משתמשים של כבוד היכל התהילה

המשחק בפברואר יהיה תלוי אך ורק בפיזיות של שחקני שטוטגארט, אם הם יצליחו
    לנטרל את מרכז המגרש (זה המשחק של סולדו) ודלפייר יחליט לשחק טוב, אין שום סיבה
    שבעולם שהכדורים לא יזרמו כמו שצריך לצמד חלוצים שביום נתון אמור לעשות צחוק מההגנה
    העלובה של בורו. הדגש על אמור.

7. Rosner VFB 1893 מנהל כללי

השאלה הגדולה יוני, איזה שטוטגארט נראה ?
    שטוטגארט של השבוע וחצי האחרונים לפני הפגרה , או שטוטגארט שהושפלה בבית נגד קלן ודונייצק

8. Makaay#10 Member

ואיי ענק אני חולה על הדברים האלה ואני יישמח אם מדי פעם לפעם תעלו שערים מהליגה הגרמנית

9. Waters Member

לירן, אולי כדאי לפתוח דיון מולטימדיה של הליגה הגרמנית?

10. Rosner VFB 1893 מנהל כללי

טראפ רוצה חיזוק איטלקי
    גל שמועות מציף את שטוטגארט,למרות שטראפ עצמו מצוי בחופשה עם אשתו הענוגה,
    ושוב הפנים לאיטליה,
    אלוורו רקובה (אינטר): רקובה כבר אמר פעם אחת "לא" , אבל ה"חברים " של טראפ ממשיכים להטיף לו שדרך הספסל של אינטר יהיה לו קשה במונדיאל, מדברים בעיקר על השאלה, שבה הוא יוכיח את עצמו ויחזור לאינטר אהובתו.
    דוויד פיזארו(אינטר) : הפרואני לא מוצא את עצמו באינטר, גם כאן מדברים על השאלה, דיי פסימי בקשר להעברתו...
    דז'אן סטנקוביץ (אינטר): אם אוהדי שטוטגארט היו מחליטים, הסרבי הוא היה מגיע מכל הרשימה, טראפ כבר הביע התעניינות, אינטר ככל הנראה לא מעוניינת לשמוע בכלל בנושא!
    רוי קוסטה (מילאן): הפורטוגזי בשנת המונדיאל לא מרוצה במילאן, כבר הרבה זמן מדברים עליו כעל חיזוק אפשרי, אפילו חברו לנבחרת פורטוגל פרננדו מיירה מאיץ בו למעבר...אלא שהחוזה השמן עליו הוא יושב, והעובדה שהוא לא בדיוק ילד ומילאן מוכנה רק למכור, ושהוא מדבר אם כבר לעזוב את איטליה לחזור למולדת מדברים נגד שטוטגארט...
    אבל "סופר טראפ" לא מוותר..ורוצה להביא אחד מהשמות הללו לשטוטגארט...

11. rainman משתמשים של כבוד היכל התהילה

חוץ מפיזארו אני אהיה מאושר אם יגיעו השמות האלה..
    פיזארו נתן כנראה עונה חד פעמית וחבל אם הוא יגיע...אני לא בטוח עד כמה הוא טוב.

בקשר לשאר..יש לשטוטגארט מספיק כסף בשביל להביא אחד מאלה?

12. Rosner VFB 1893 מנהל כללי

כסף יש , אבל שטוטגארט חולה במחלת "הבאיירן מינכן" ולא ממהרת להוציא כסף...
    מדברים בעיקר על השאלות http://www.asoccer.co.il/forum/html/emoticons/smile.Xxx

13. rainman משתמשים של כבוד היכל התהילה

זה צריך להיות הליגה הפרסית לא הגרמנית http://www.asoccer.co.il/forum/html/emoticons/biggrin.Xxx

האמת שהשאלות זה אפילו יותר טוב מקרה של קוסטה...
    אבל מקרה של סטנאקוביץ או רקובה יהלומים כאלה צריך לקחת ולא להחזיר...

14. sagiv Member

חברים יקרים, אמנם יכול להיות שהשורשים הצ'יליאנים שלי יבקעו מקולי בשורה הקרובה אבל:
    דויד פיזארו הוא שחקן ענק ענק ענק. דינמו קטן בעל מסירות זהב ובעיטה מעולה.
    אינטר שדואגת לעתים קרובות לקבור שחקנים, בדומה אגב ללאציו, היא לא ברומטר בקשר ליכולות של הקשר המחונן. אני מודיע לכם חגיגית, אין לי קבוצה מועדפת בליגה הגרמנית, ומלבד התקצירים בערוץ 5 אני לא מאוד עוקב אחריה למרות שבעייני משוחק שם הכדורגל האטרקטיבי בעולם.
    אם פיזארו מגיע לשטוטגארט וטראפ נותן לו לשחק, אני מתחחיל לעקוב.
    chi chi chi le le le vamos chile

15. Joel Gion Member

בדיוק. מדובר בשחקן מעולה שהסיבה היחידה שהוא לא מככב השנה היא המצאותו של חואן ורון באינטר. בעונה הבאה זה אמור להשתנות, מנצ'יני הביא אותו כאלטרנטיבה עתידית לקישור שלו.