שטוטגארט 09\2008

הנושא בפורום 'פורום כדורגל גרמני' פורסם ע"י Rosner, ‏2/7/08.

1. דנידין Member

בבית שטוטגארט תהיה חייבת לקחת את הנ"ק שלה, כי מהחוץ לא תבוא הישועה.
    בסביליה הם לא ינצחו ובסמפדוריה הכל אפשרי אבל קשה.

אבל קודם כל לקחת את כל הנ"ק בבית.

2. nfcb משתמשים של כבוד היכל התהילה

אם תסתכל על השנתיים האחרונות תראה שמתוך 16 קבוצות שסיימו במקום השלישי רק 4 היו עם 6 נקודות וכל השאר עלו עם 5 או 4 נקודות (לפחות אחת מאלו שהיו להן 6 הייתה עולה גם עם 5 נקודות בלבד).
    ככה ששני נצחונות בבית יספיקו לעלות באופן ודאי.

3. johnnie walker Member

נערך לאחרונה ע"י מנהל: ‏8/10/08
  4. Rosner VFB 1893 מנהל כללי

קשה לי להאמין שהוא באמת חושב ככה, וגם אם כן לא במסה הזאת. אבל אמרתי כבר בעבר ואני יחזור על עצמי, הוא עשה עבודה גדולה וקדושה עבור המועדון. למרות שהוא עדיין מאמן בינוני שלא מסוגל לקרא לפעמים את המפה כמו שצריך. שמסתכלים על מחלקת הנוער שלנו בעיקר ועל הכישרנות שיצאו ( מהסגל הנוכחי: טסקי, קדירה, גומז) ועד יצאו הרי שאפשר להבין למה המועדון לא זורק מיליונים.
    הפוליטיקה של הרכש אבל שגוייה: במקום להביא שחקנים כמו בשטורק, סימק, דה סילבה ושות אפשר להביא שחקן אחד טוב שעולה על שלושתם. ופה האחריות מוטלת על הצוות הניהולי בראשותו של פה ( וגם הלדט).

5. Der Kaiser Manuel Neuer מנהל ראשי

מה פרישה, הוא רק התחיל את הקריירה.

6. Der Kaiser Manuel Neuer מנהל ראשי

http://img90.imageshack.us/img90/2587/stuttsr6.Xxx

לפני שוואן מבינים מה הם עשו ויורידו את זה, הנה צילמתי לרוזנר שיראה את שטוטגארט בראש כותרות וואן!
    אתם על המפה!

:aaa021:

7. joe Member

מצטער לא ראיתי שסלע הביא כבר.. http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/smile.Xxx

נערך לאחרונה ב: ‏12/10/08
  8. Rosner VFB 1893 מנהל כללי

אין לי בעיה עם המפה, אבל אני לא רואה מצב ששטוטגארט באמת צריכה את גולן. לא רק שיש לנו כבר כרגע 5 חלוצים בסגל הבכיר ( גומז, קקאו, מריקה, ליוביה ופישר) יש לנו עוד שני כישרונות על במחלקת הנוער. גם אם ליוביה כצפוי יעזוב בקרוב עדיין אני לא רואה את הצורך בגולן. מה עוד שחבל בשביל היבוש שלו.

9. Rosner VFB 1893 מנהל כללי

שני דברים גורמים לי מצד אחד לגיחוך קל ומצד שני להזיל דמעה ...

1. http://www.sport1.de/de/fussball/fussball_...ikel_22259.html

לעזאלזל עם התיקשורת בסדר?!
    כאילו משחק אחד ועוד כמה משחקים בינונים לפני כן פתאום הופכים את שטוטגארט למועמדת לאליפות.
    כנראה שמשעמם לאנשים, פשוט אין לי הסבר אחר לשטויות הללו. גם הילברט החוצפן שמקווה לזימון מעורר בי רק רחמים. כבר שנה הוא משחק ברמה של ליגה שניה ופתאום אחרי משחק טוב הוא מצפה לטלפון מלאוו..יאאאהה ריייט.

2. ארמין פה.
    מאמן בינוני שבאופן חד פעמי עשה עונה היסטורית (שהיה לו ללא שום צל של ספק חלק בה).
    פתאום הוא רוצה יותר, את המערכת האימון של קלן, את הסקאוטיניג של ברמן ואת הכסף של באיירן.
    לא טוב לך מר פה אתה מוזמן ללכת, בשנה וחצי האחרונות אתה מראה טוב טוב למה הקבוצה לא עושה מאמצים כבירים כדי לנסות ולשכנע אותך.

מעצבן http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/mad.Xxx

10. rainman משתמשים של כבוד היכל התהילה

איזה מוזר זה לשמוע אותך מדבר ככה עליו.(על ארמין פה)

בכל מקרה הסיכוי שגולן יגיע לשטוטגארט ממש אפסי,כמו שלירן אמר,אני לא רואה שום סיבה שטוטגארט תצטרך חלוץ,בטח לא ברמה כזאת נמוכה.
    הבנאדם לא משחק טוב בלוקרן,אז למה לעזאזל שטוטגארט צריכה אותו?

גולן במקרה הטוב(ואני במצב רוח של פירגונים היום) הוא ברמה של הליגה השנייה בגרמניה.

11. דנידין Member

לירן, שתדע לך למרות ההפסד בברלין שהקבוצה הזאת בהחלט מסוגלת גם עם ארמין פה להיות השנה חזק בצמרת. צריך רק יותר יציבות בהגנה.
    מעניין רק מה יהיה שסימק ובשטורק האהובים עליך יחזרו להרכב, איך יגיב פה? האם הוא ישלב אותם או לא?

לגבי גולן, הכי צהוב והכי זול שיש, חבל בכלל לדבר על זה. הוא לא מתאים אפילו לגלדבך, אז בטח שלא לשטוטגארט.

12. Rosner VFB 1893 מנהל כללי

כן, "זה מסוג הימים האלו " התגובה של פה בסיום המשחק אומרת הכל.
    אותי זה לא מפתיע, וכל מי שמכיר אותי יודע שלא נכנסתי לאופוריה גם שהלך ותמיד אמרתי שאין שיטה ושהכל הולך בצורה צפוייה ושבלונית ושרק במשחק אחד ממש נהנתי העונה מהקבוצה וזה היה מול ברמן ( וגם זה היה יותר התפוצצות וניצול האופוריה של ברמן אחרי התיקו המחמיא מול אינטר).
    אז הנה בתוך שבוע אחד אנחנו מגלים שלא רק ההצלחה המזוייפת של פולקסוואגן ( לפני שבוע נחשב ליום אחד למפעל היקר בעולם) ספקולטיבית אלא גם ההצלחה של שטוטגארט, כי פשוט ....

אין שיטה!

או שיש, שיטת הדחפור שהעלתי אגב גם בפורום של אוהדי שטוטגארט, כמובן שחלק מהם עדיין זוכרים לפה את האליפות ומסרבים להכיר בכך, אבל גם רבים וטובים מסכימים איתי.
    פתאום הכל ברור, זה לא רק סימק, בשטורק, קדירה או לניג, זה השיטה, שיטת המקריות, אם הולך מה טוב, אם לא בואו ניכנס עם הראש בקיר ( שיטת הדחפור). פשוט מפתיע אותי כמה מאמן שחושב שהוא לפחות קאפלו לא מצליח עם סגל שחקנים טוב מאד ( לדעתי) ליישם שיטת משחק.
    לא יודע מי ראה את המשחק מול קלן ומי לא, אבל ממה שראיתי ומהסיקורים של אחרי המשחק אפשר לראות את התסמינים שראיתי לפני זה מול המבורג ומול בוכום, הקבוצה שולטת במשחק, מה שנקרא אבל שליטה אופטית, את ההזדמנויות המעטות אגב מחמיץ מלך שערי הקבוצה מר גומז.

לנושא אחר, הרבה ביקרו כאן את הרכישה של להאמן, היום אני חייב להגיד רכישת העונה של שטוטגארט . נכון הוא ליצן לפעמים, אבל הוא שוער סולידי (היה ונשאר) והוא בעיקר לידר. מי שראה איך הוא נכנס באנטר המלוכלך של קלן רק הבין כמה הוא ניסה לזעזע את הקבוצה ( מקביל ד"א למה שואן בומל עשה בזמנו בבאיירן), מאחר והשופט לא ראה תנסה עכשיו ההתאחדות להשעות אותו.

בולארוז', הגיע בקול תרועה לשטוטגארט, אני בכלל לא הולך לשפוט אותו על היכולת ( לא רע האמתי), אלא יותר על הבעיות הרפואיות שלו, כל שני וחמישי הוא מותח שריר, נפצע כאן נפצע שם, והנה הוא שוב נפצע ויעדר כשבועיים עד שלוש.

ולמרות הכל אוהדים קבוצה בימים הרעים כמו טובים, ולמרות הכל אני עדיין מלא תקווה שפה ילמד מהטעויות שלו ( אחרי המחזור ה 11 אפשר לצפות). אחרי המונולוג הזה עם עצמי אני אסיים בכך שאני מקווה לזמנים טובים יותר, נקווה כבר ביום חמישי מול פרטיזן.

נערך לאחרונה ע"י מנהל: ‏3/11/08
  13. nfcb משתמשים של כבוד היכל התהילה

בשם עצמי, אני יכול להגיד, לירן, שלא ביקרתי את רכישת להמן בגלל היכולת שלו, אלא בגלל הקונספציה. ואני חושב שהימים רק מלמדים שצדקתי. כמו שצפיתי, הקבוצה בעונת מעבר במקרה הטוב. לא מתמודדת על ליגת האלופות וגם לא על האליפות. בעונה כזו, לא חייבים שוער תותח, אלא אפשר לקחת שוער צעיר עם פוטנציאל לתת לו את הביטחון והניסיון. כך שבעונה הבאה שהקבוצה כן תנסה לרוץ בליגת האלופות ולאליפות יהיה לה גם שוער טוב עם בטחון וניסיון ולא שוער שזו עונתו הראשונה. עם זאת, נראה שפה דואג שלא תהיה בעיה בעניין זה בשנה הבאה כי בקצב הזה לא תהיו בליגת האלופות בשנה הבאה, ספק אפילו אם תגיעו לאופ"א וחבל מאוד.

ואצלנו אומרים הפוך - אנחנו עם הקבוצה גם בימים הטובים כמו שאחנו איתה בימים הרעים.

14. Der Kaiser Manuel Neuer מנהל ראשי

נדב, זה אומר שהיינו צריכים לתת את אפודת השוער לרנזיג כבר בעונה שעברה בגביע אופ"א כדי שיגיע מוכן לליגת האלופות? מנגד, זאת הייתה עונה מאוד חשובה למועדון, עונה בה חייבים לתקן את העונה מלפני ולהביא תוצאות - תארים. אולי גם בשטוטגארט התאכזבו מאוד מהמקום השישי ורצו משהו לעונה אחת בדיוק כמונו, אולי.

15. nfcb משתמשים של כבוד היכל התהילה

ממש לא סלע. הדברים לא דומים בכלל.
    ראשית, לבאיירן היה שוער בעונה שעברה, שוער עם עבר ועם הווה במועדון ושהוא תחת חוזה. לשטוטגרט לא. באיירן לא הביאו שוער בלי עתיד לעונה אחת, שטוטגרט כן.
    שנית, באיירן בעונה שעברה הלכה על כל תואר אפשרי. שטוטגרט משקרים לעצמם אם הם חשבו שהם ילכו השנה על כל תואר אפשרי. זה או נאיבי או טיפשי.
    שלישית, אם כבר השוואת מצב, אז דווקא העונה הזו שלנו דומה לעונה הזו שלהם. כמו שטוטגרט גם באיירן העונה בעונת מעבר - וכל אמירה אחרת של אולי הונס או רומינגה (הליצן) או כל אוהד אחר היא או הטעיה או שטות. לבאיירן סגל מספיק טוב לקחת אליפות מקומית (או לפחות להתברג במקום לליגת האלופות) גם בלי שוער תותח עם נסיון, אלא עם שוער בעל פוטנציאל של תותח שיקבל את הנסיון. מנגד יש מאמן וסגל שעוד לא בשלים להתמודד על ליגת האלופות. אולי בעונה הבאה. כל התמודדות על ליגת האלופות העונה תהיה רק במזל וכל מקום שלא יביא לליגת האלופות בעונה הבאה יהיה כישלון של המאמן. כך, גם שטוטגרט. יש סגל טוב, אבל שצריוך עוד קצת שפשוף ואימון כדי להתמודד על התואר המקומי וללכת יפה באירופה. דברים שיכולים להבשיל בעונה הבאה או אחריה.
    לכן, מה שאנחנו עשינו עם רנזינג הם היו צריכים לעשות עם שוער אחר. אין להם מישהו כזה במועדון, אז ככה פתאום קופץ לי פרומלוביץ לראש. הבחור היה שוער הנבחרת הצעירה. היה אפשר להביא אותו בעלות הרבה יותר נמוכה ממה שעולה להם להמן וככה אולי לקבל שוער מעולה להרבה שנים.