שטוטגארט 09\2008

הנושא בפורום 'פורום כדורגל גרמני' פורסם ע"י Rosner, ‏2/7/08.

1. דנידין Member

המטרה שלהם עכשיו היא רק לצרף קשר נוסף ( קווין פרינס בואטנג).
    פרידריך יקר להם והאמתי עדיף להם לחכות עונה ולהביא אותו בהעברה חופשית

2. Rosner VFB 1893 מנהל כללי

עוד שחקן עוזב את שטוטגארט, הפעם כריסטיאן גנטנר שהושאל עונה שעברה לוולפסבורג. האמת חבל עליו, אבל הוא כמו בק היה נחוש לעזוב. אז גנטנר שגם ככה היה מושאל לעוד עונה לזאבים נמכר סופית תמורת 2.5 מיליון יורו ( דמי ההשאלה מעונה שעברה נוקזו ככה שבסופו של דבר העיסקה עלתה לוולפסבורג 3 מיליון יורו).
    חבל, חבל, חבל ולמה במחיר הזה?!

3. Gianzola משתמשים של כבוד היכל התהילה

לא ברור לי העזיבה של הכשרונות משטוטגארט. אחת הקבוצות היותר סימפטיות לצעירים גרמנים.

4. Rosner VFB 1893 מנהל כללי

ברגע שמביאים עגלה כמו יאן סימק ותוך כדי כך מעדיפים אותו על פני הילדים שלנו שלא פחות טובים ממנו שלא יתפלאו.

במקרה של בק גם טעות שהעדיפו את אוסוריו (חורוריו), אצל גנטנר האמתי שיש לנו מספיק שחקנים בעמדה ועדיין חבל.
    לצד זה יוני קדירה, פישר וטסקי האריכו את החוזים שלהם שסטנדביי יש את את רודי. יהיה טוב. מה שכן כנס לדיון על הליגה השניה גם לקבוצה שלך לא חסר כישרונות.

5. Gianzola משתמשים של כבוד היכל התהילה

אני אהיה בפברואר חודש בגרמניה. אני עוד אראה אותם מקרוב.

6. Rosner VFB 1893 מנהל כללי

ד"א הופנהיים מנסה לצוד כבר את טימו גבהארט, אחד הכישרונות הגדולים של גרמניה לטעמי ולחשוב שהוא רק בן 19....

7. Gianzola משתמשים של כבוד היכל התהילה

כארלוס אדוארדו ואיבסביץ'. שיכללו אותם.

8. Rosner VFB 1893 מנהל כללי

אומנם את הקיטור הוצאתי בדיון הגרמניות באירופה, אבל גם הניצחון הזה שהוא יפה בשביל עצמו במיוחד בשלב זה של העונה הראה הרבה בעיות שקיימות במועדון.
    כמעט כולן נוגעות לצערי במאמן ארמין פה, תהילת עונת האליפות תעבור לה השנה והגיע הזמן שארמין יעמוד שוב במבחן התוצאה. בנתיים נראה שארמין לא למד הרבה, למען האמת אני לא יודע אם הוא בכלל למד.
    גם להורסט הלדט מגיעה סתירת לחי, עד כה מסע הרכש בינוני מינוס. עם סימק ולהמאן הגיעו שני טראבלמייקרס שלא היו צריכים להגיע. כל סיום הקשר עם פרננדו מיירה היה עקום וגם פה האשמה של פה ושל הלדט. משום מה נראה לי שהעונה הזאת תהיה גורלית מבחינת שניהם.
    במשחק ברוסיה ניכר שפה לא הבין עדיין איך קבוצה משחקת באירופה, אם הרוסים היו קצת יותר מרוכזים התוצאה היתה 0-4 או אף גבוה יותר, ההגנה שוב ...
    למה פה ברוסיה לא פתח כמו בשטוטגארט במערך של 5 קשרים וחלוץ אחד? הרי הוא ידע שהרוסים מצויים בפורמה גבוהה יותר ויש להם יתרון ביתיות?
    מה שמצחיק בכל הקטע שגם ילד שמשחק במנג'ר יודע את זה, באירופה בחוץ צריך לשחק אחרת ולא מקבלים בראש. אז בסוף יצא לו עוד איכשהו טוב...בדרך פלא אפילו.
    אלא שהדרך הזאת עובדת במקרה הטוב אולי עוד פעם אחת אחרי זה מקבלים שוב בראש.
    גם יאן סימק ושטוטגארט זה דבר שאני מסרב לקשר בין האחד לשני, איך? למה? כיצד?
    ארמין פה עוד הפך אותו לשחקן המרכזי רק בשביל אחרי 5-6 מחזורים בליגה להודות בטעות.
    למה לא לראות את הנולד? ותאמינו לי לא צריך להיות אורי גלר בשביל זה, ממש לא.
    בשטוטגארט רף הציפיות עולה, האוהדים שוב באופוריה, שיא מנויים חדש נשבר, מה שכולם אבל עדיין לא הבינו שגם שינוי השם של האיצטדיון לשם של מכונית קרם דה לה קרם לא יחדיר את שטוטגארט לשם עד שארמין יבין כמה דברים שכל ילד בן 4 שמשחק במנג'ר יודע.

9. Lars Ricken Member

המשחק היום נגמר בתוצאה 3-1 לארסנל.
    משחק סביר של שטוטגארט,אני אישית ציפתי ליותר,קבוצה שאני מאוד מחבב.

רציתי לדבר היום על ההגנה הכושלת ששיחקה מול ארסנל.
    חור ענק במרכז ההגנה ואי תיאום בין שתי הבלמים שנראה לעיני כל.מדוע לא עובדים שמה על ההגנה בשטוטגארט? צריך לקיים אימונים פרטיים לשחקני ההגנה.

הבעיות העיקריות בהגנה של שטוטגארט הם חוסר תיאום בין שתי הבלמים,המגן הימני,ואי שמירה על קו הגנה אחיד.לולא התצוגה הטובה של לאהמן במחצית הראשונה, המשחק היה נגמר בתבוסה.
    בהתקפה הראשונה מתבטא לו החוסר שמירה על קו אחד בהגנה,דבר בסיסי שכל שחקן הגנתי צריך לדעת,איניני יודע את שמו של המגן הימני ,אך הטעות הקריטית שלו יכלה להגמר בגול לטובת האנגלים, הוא ניצל בזכות שטות של ואן פרסי שהעדיף לנסות להקפיץ מעל השוער במקום לבעוט לפינה חזק.
    בהתקפה השניה שוב מככב לו המגן הימני,כאשר הוא מאחר לחזור אחורה אחרי ניסיון יציאה להתקפה של הגרמנים,למזלו(שוב) החלוץ מעדיף למסור את הכדור עם הראש לנאסרי ולא להשתלט על הכדור ולבעוט.
    בהתקפה השלישית שוב זה המגן הימני,אומנם הוא לא אשם בהתקפה הזאת אך אם החלוץ של ארסנל היה טיפה יותר חכם המגן הימני היה אשם בגול.אני אסביר:אחרי מסירה של קשר לארסנל לכיוון הרחבה בצד שמאל יכל החלוץ למסור לשחקן בצד ימין שהיה פנוי(פה הטעות של המגן) אך החלוץ למזלו של המגן העדיף לבעוט(הצלה ענקית של להאמן).

בשער הראשון של ארסנל אשמים להם הם שתי הבלמים,חוסר תקשורת ותיאום גרם למס' 12 של ארסנל להסתנן ביניהם ולכבוש את השער הראשון.
    בשער השני שוב חוסר תיאום בין הבלמים השאיר את להאמן בדד מול מס' 26 שלבסוף כבש.
    השער השלישי היה משהו מיוחד,ארבע שחקנים מהקבוצה הגרמנית(הגנה וקישור) התגודדו להם בצד ימין אך בכל זאת זה לא הפריע לשחקן של ארסנל להעביר את הכדור לצד שמאל (אני לא יודע בדיוק איפה היה לו המגן השמאלי) ולבסוף זה נגמר בשער.

אוהדי שטוטגארט ושחקני ההגנה צריכים להגיד תודה לרכש "התמוה" (להאמן),שהציל אותם היום מתבוסה.
    הפסד שכולו הגנה.

נערך לאחרונה ב: ‏31/7/08
  10. Rosner VFB 1893 מנהל כללי

הניתוח שלך היה נכון במידה ולא היית מתעלם מ1001 גורמים רלוונטים למשחק.
    פרט לעובדה ש3 ימים לפני הקבוצה שיחקה 120 דקות באינטרטוטו בשלב זה של ההכנות לעונה, ההתפרקות החלה ששטוטגארט שיחקה עם ההרכב השלישי שלה מחוזק בלהמאן ובולארוז'.
    פרט לכך להמאן, היצלפסרגר, גומז ובעיקר בולארוז' מתאמנים עם הקבוצה רק שבוע, אז בטח שבולארוז' עוד לא מתואם, מה עוד שהוא עדיין לא בכושר. מעבר לזה הקבוצה שיחקה במערך ניסיוני, ולאורך כל המשחק לא שיחקו ה 11 שאמורים לפתוח.

ההרכב הצפוי לעונה הקרובה:
    להמאן - אוסוריו (בולא), בולא(טסקי), דלפייר, מגאנין (בוקה) - פרדו - הילברט, היצסלספרגר - סימק (בשטורק) - קקאו, גומז ...

קיצר, להבא שמנתחים משחק מסויים במיוחד משחקי ידידות לא להתחיל להסיק מסקנות לגבי הא או דא, זה פשוט לא נכון.

11. Hotspur משתמשים של כבוד היכל התהילה

לירן, מייעדים את בולארוז לעמדת המגן? אם כן, מתכון לכישלון.

12. Rosner VFB 1893 מנהל כללי

מחצית ראשונה היה מגן ימני, מחצית שניה בלם

13. D.Irwin Member

אמנם הפסדתם 3 גולים וההגנה נראיתה זוועה, אבל מלכודת הנבדל שלכם מאוד טובה רק חבל ששיחקתם מול קבוצה שאוהבת לפרוץ מלכודות כאלה, ארסנל משחקת בעיקר על כדורי עומק מהקישור והצלחתם לעצור אותם במשך הרבה זמן עם תיאום טוב של ההגנה.

חבל שזה הדבר הטוב היחיד שאפשר להגיד על ההגנה, גומז גם במשחק פושר מראה כמה איכות יש לו, נגיעה ראשונה, שליטה, כוח פריצה, פשוט חלוץ גדול.

14. דנידין Member

אנשים באמת מגזימים עם הרצינות יתר שהם לוקחים את משחקי ידידות. זה לא מדד חברייה.
    שטוטגארט לטעמי יכולה העונה או להיות חזק בצמרת או ליפול חזק לאמצע שום מקום, אין אמצע. הרבה יהיה תלוי במאמן הבינוני שלהם.

15. Rosner VFB 1893 מנהל כללי

כמה מילים על המשחק היום. סה"כ משחק בינוני שהיה יכול גם ללכת לכיוון אחר אם השוער של גלדבאך היימרות היה קצת יותר מרוכז והחלוץ שלה פרינד היה יותר חד.

משחק טוב מאד ושקט ליינס להמאן שלצד היצלפסרגר היה הבולט בקבוצה. מעבר לזה ההגנה היתה ונשאר עקב האכילס של הקבוצה, כמו חמאה ...
    אוקיי חלק מהסיבות זה האוריינטציה ההתקפית של גלדבאך ( קצת יותר מדי התקפי אם אתם שואלים אותי), אבל זה לא אמור להיות פקטור לקבוצה שרוצה להיות בצמרת.
    יאן סימק אומנם בישל שני שערים, אבל הוא לא השחקן שיקח אותנו הלאה, פשוט רואים את זה בדברים הקטנים. שבוע הבא מול לברקוזן אופרה אחרת לגמרי , אני בטוח שהיכולת מהמשחק היום לא תספיק.
    ולמרות הכל 3 נ"ק במחזור הפתיחה במגרש קשה מול קבוצה שלטעמי רק תלך ותשתפר, ככה שאפשר להיות מבסוטים http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/smile.Xxx

נערך לאחרונה ע"י מנהל: ‏18/8/08