שטוטגארט 09\2008

הנושא בפורום 'פורום כדורגל גרמני' פורסם ע"י Rosner, ‏2/7/08.

1. nfcb משתמשים של כבוד היכל התהילה

בחיי שאני לא יכול להבין אותך, לירן. מצד אחד, טעות שהוא עובר הוא לא שחקן כזה גדול, השוואה לפולדי. מצד שני אין לו תחליף. אם הוא כזה ענק שאין לו תחליף אז באיירן עשו בשכל ואין שום סיבה אובייקטיבית שהוא ייכשל. אם הוא בדרג של פולדי אז מה הבכי?
    את ההמשך אני אכתוב בטופיק של באיירן.

2. Rosner VFB 1893 מנהל כללי

הוא שחקן מצויין שאני לא בטוח שבאיירן זה המקום הבא להתפתחות שלו.
    מההיבט הזה לדעתי שני הצדדים מפסידים.

3. nfcb משתמשים של כבוד היכל התהילה

אה, נכון, איך שכחתי הצבע של החולצה מפריע. או שאולי במינכן משחקים על חול במקום על דשא. אם הוא שחקן מצויין, אין שום סיבה שהוא לא יצליח בבאיירן (אלא אם תהיה איזה פציעה נוראית). והוא שחקן מצויין.

4. Rosner VFB 1893 מנהל כללי

נדב, אל תתחיל לפרש לי דברים כמו סלע. המקום הבא בהתפתחות שלו. קרי גומז חלוץ מצויין שצריך עוד להתקדם ואני לא חושב שמעבר באותה הליגה בה הוא כמעט תמיד שיחק בשלוש שנים האחרונות שיחק בקבוצת צמרת וכבש מעל ל 20 שערים זה הצעד הנכון.
    אפשר להתווכח על זה, אני זוכר גם וויכוח דומה על בורובסקי והיום אני יכול להגיד שצדקתי.
    זה לא אומר שגומז לא יצליח בבאיירן, זה אבל אומר שאת מלוא הפוטנצייאל שלו הוא לא יוכל להפיק בבאיירן

5. דנידין Member

אם הוא יהיה על הספסל כמו בורובסקי אז כן, זה יפגע בו, אבל אם הוא יהיה שחקן הרכב קבוע, התירוץ הזה לא יתפוס יותר. אלבר, מקאיי, טוני וקלוזה הצליחו ומצליחים יפה בבאיירן כחלוצים. באיירן היא לא בית קברות לחלוצים כאמור, לכן זה תלוי רק בו.

6. Rosner VFB 1893 מנהל כללי

הסיפור פשוט, באייר לברקוזן מפסידה את הגמר נגד ברמן ולא משחק באירופה, יכנס הסעיף בחוזה של הלמס לתוקף.
    הסעיף יאפשר לשטוטגארט לקחת אותו בסכום רציונאלי.
    בערך חצי מהסכום ששולם על גומז. במידה והוא כמובן יסכים למהלך.

לא אוהב את הדברים האלו, אבל זה הכדורגל המודרני.

ואם אפשר להחזיר את חלב הביתה.

בכלל אפשר לנצל את העיסקאות הללו כדי להעיף את: בשטורק, סימק, בולארוז', מריקה ואוסוריו.
    במקום להביא עוד שחקן להגנה, לרכוש את נידרמאייר מבאיירן ועוד חלוץ כמו מרקו ינקו או נובאקוביץ'.

ככה שההרכב יכול להיראות ככה:
    להמאן - טרש/מגן חדש, דלפייר, טסקי, מנייה - קדירה, היצלספרגר - גבהרט/ הילברט, חלב - קקאו והלמס ...

לא הרכב שיפחיד את אירופה, אבל עם שחקני שיעלו מהספסל כמו לניג, חלוץ חדש, בוקה, אלסון ונידרמאייר יש לנו קבוצה לא רעה שבהחלט תיכנס לחמישיה הראשונה בליגה ותשמור על היציבות של הקבוצה.

7. C-J Member

אתה רואה רוזנר מה אפשר לעשות עם ה 30 מיליון ?

חלב (לא מאמין שיגיע, אבל עדיין חייבים פליימייקר) והלמס הם תוספת כח אדירה למועדון, וגם אני יכול לראות אותו רץ בצמרת ואולי אף בצ'מפיונס.

ודחי'לק: עד מתי להמן?!

8. Rosner VFB 1893 מנהל כללי

להאמן דווקא היה טוב מאד העונה. לא חף מטעויות ולפעמים ליצן, אבל מאז הילדבראנד הוא השוער הכי טוב שיש לנו והוא אישיות. שנה אחרונה בהחלט.

9. A. Arshavin Member

תגידו, לאן נעלם סמי חאדירה\קאדירה?

10. Rudess Member

או אפילו ארסנל בעונה הראשונה ללא הנרי, ששיחקנו את הכדורגל הכי טוב שלנו אי פעם תחת ונגר (למרות שלא זכינו בכלום בסוף).

11. Ralph-Lauren 1909 היכל התהילה

אני חייב להגיד שלשטוטגארט מגיעה מילה טובה על העונה, בסה''כ כדורגל יפה ומעניין, כדורגל בנוסח שונה, התקפה מצויינת והגנה לא פחות טובה. אבל עכשיו שגומז עוזב, אני חושב ששטוטגארט חייבת לעשות מאמץ אדיר להביא חלוץ בסדר גודלו של גומז, בשביל לתת לשטוטגארט פוש באירופה בעונה הבאה.

12. nfcb משתמשים של כבוד היכל התהילה

שטוטגרט מצרפת לשורתיה את הבן של קרלהיינץ רידלה - אלסנדרו רידלה, שגם הוא חלוץ. המחליף של גומז?

13. Rosner VFB 1893 מנהל כללי

כמובן שההלצה אולי הלצה, אבל מלמדת על היופי של הכדורגל. אנחנו בונים שחקנים ומקבלים עליהם 35 מיליון יורו, קבוצות אחרות משלמות לנו כדי שנבנה אותם ומשלמות מחיר מופרז כדי לקנות אותם http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/smile.Xxx

ויבוא יום שגם שטוטגרארט תעמוד מבחינה כלכלית טוב.

14. Der Kaiser Manuel Neuer מנהל ראשי

ואם המהלך הזה יעיף אתכם בשלב הראשון בצ'מפיונס זה גם יהיה הפסד כספי שלא יוביל אתכם לשום מצב כלכלי טוב וגם יביא עלינו בושות.

יום אחד אתה אומר שאתם צריכים חלוץ טוב ומוכן שתקנו אחד ב 15 מיליון. אחרי שקניתם בזול אז הטענה היא שצריך לקנות בזול כדי לשיום אחד תיהיו מעצמה כלכלית? http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/rolleyes.Xxx

נערך לאחרונה ב: ‏5/6/09
  15. nfcb משתמשים של כבוד היכל התהילה

למה הלצה לירן?
    לא דיברתי בגיחוך, לא בצחוק ולא בזלזול. להיפך, האם הוא יהיה הגומז הבא?
    אני גם לא מתאר לעצמי שהביאו אותו להרכב ראשון (בכל אופן עקרונית לא להרכב ראשון, אלא אם הוא יפתיע).